Atsauksmes

Atsauksmes

Atsauksmes par BEZmaksas Online kursiem

“VĒDISKĀ ASTROLOĢIJA no iesācēja līdz praktiķim 8 nedēļās” (2017.gads)

un “Iepazīsti Vēdisko astroloģiju” (2018.gads)

This Post Has 218 Comments

 1. Paldies!Šīs 8 nedēļas, saņemot vēstules, biju vairāk nekā ierauta vismaz stundu nedēļā, lai kaut ko saprastu. Piederu pie tiem centīgajiem, kam ar pirmo reizi “nepielec”, tādēļ vēl jo vairāk esmu pateicīga par tām atbildes vēstulēm uz maniem jautājumiem. Paldies par šo laiku un cerams, ka ir vēl vismaz viens cilvēks, kas ir bagātināts tikpat daudz, cik es šo 8 nedēļu laikā.Paldies!

 2. Paldies, ka devi iespēju izzināt kaut ko jaunu, ko šobrīd pati saviem spēkiem nebūtu pētījusi. Lai izdodas visas ieceres! 🙂

  1. Miļş paldies par iespêju uzzinàt ko jaunu !Lai veicas ari turpmak!

 3. Tīlij, man tiešām prieks, ka Tu saņēmies izveidot šo kursu. Godīgi – es baudīju vēstules vairāk stila un izkārtojuma dēļ: bija patiesi viegli uztverami un man noteikti noderēs! Skaidrs, ka es “nepārkvalificēšos” no klasiskās astroloģijas uz vēdisko, tomēr – ir tik labi zināt pa gabaliņam no visas bagātības, vai ne? Tāpēc priecājos, ka Tu šo uzņēmies un neapstājies pie pirmajiem soļiem. Mēs noteikti vēl sadarbosimies dažādos veidos! Paldies! Plds.

 4. Paldies!Vairākus gadus atpakaļ meklēju mācības par vēdisko astroloğiju un vienmēr ar nožēlu sapratu,ai tas nav priekš manis -pārāk sarežīti,visas brahmas,mulabčas un kas tik vēl ne.Tīlija raksta viegli un interesanti,brīvi un nedaudz koķetīgi,uzrunājot katru.Esmu no aizņemtajām,kurai nav pat laika uzrakstīt pld,garos e-pastus un pielikumus lasu vairākas reizes,gan lai pielektu,gan..vienkārši,jo patīk..domās esmu bieži teikusi milzīgus pateicībss vārdus.Paldies,Tīlija,tas ko Tu dari un kā ir neizsakāmi lieliski.

 5. Noteikti gribu teikt lielu Paldies. Pirms 8 nedēļām tieši meklēju kaut ko par astroloģijas veidiem un šis kursa piedāvājums nāca kā dāvana. Atzīšos, daudzas reizes pārlasīju katru vēstuli un mēģināju atrast to, kas prasīts. Esmu pilna apņēmības, vēlreiz brīvākā brīdī pārlasīt visu un atrast sev vajadzīgo informāciju. Vēlreiz Paldies par to darbu, kas ieguldīts, lai to visu sagatavotu, patiešām gaidīju katru nākamo vēstuli 🙂

 6. Paldies, Tīlija! Par šo lielisko iespēju iegūt jaunas zināšanas.
  Vienmēr ar interesi esmu skatījusies uz to kā darbojas vēdiskā astroloģija. Un šī beidzot ir tā iespēja, man to mazliet iemācīties. Esmu sapratusi, ka tas nebūt nav tik viegli, kā varbūt izskatās. Bet ļoti ceru, ka ar Tavu un Tavu vēstuļu palīdzību, kaut mazliet, bet man izdosies apgūt šo mācību.
  Paldies! Lai Tev viss izdodas!

 7. Paldies! Šis kurss man atvēra lielās durvis uz vēdisko astroloģiju! 🙂 Un parādīja jaunus apvāršņus! 🙂 Lai viss izdodas!

 8. Paldies!!! Katru pirmdienu gaidīju vēstuli, lai uzzinātu kaut ko jaunu 🙂

 9. Paldies Tillija!
  Paldies par vērtīgajām zināšanām.
  Paldies par tiešumu.
  Paldies par jauko sarakstes valodu-nu taa aizrauj:).
  Paldies!

 10. Sveiki:)
  Viennozīmīgi – Paldies!
  Kaut kādi ceļi mani atveda līdz šim kursam, un esmu tam pateicīgs jebkurā gadījumā, kaut vai tāpēc, ka viss, ko te guvu nekādā veidā mani nevarēja padarīt sliktāku vai muļķāku, bet tieši otrādi:)
  Esmo šobrīd tādā stāvoklī, ka visādiem veidiem cenšos atrast atbildes uz visādiem jautājumiem – vairāk vai mazāk eksistenciāliem, bet man svarīgiem. Un arī šis kurss man šo to deva. Ikdienas skrējienā ne vienmēr pietika laika iedziļināties tik cik gribējās, bet zinu, ka pārlasīšu šo kursu vēl un vēl…

 11. Mīļš, mīļš Paldies Tīlija!!!
  Vārds vārdā varētu pārkopēt Daces (pl.08.10.)komentāru un parakstīties! 😉
  Paldies un Lai Veicas Tavā Svētīgajā Misijā!

 12. Sveika, Tīlija!
  Liela pateicība par šo kursu 8 nedēļu garumā, tas nāca tieši īstajā laikā un vietā, jo, lai gan esmu mācījusies klasisko astroloģiju, visu laiku kaut kas pietrūka, kaut kas, kas skatās savādāk. Tavs skatījumus, Tavs rakstības stils uzrunāja, tas ir vienkāršs, vienkārši uztverams, vēl jo vairāk, pieliekot saites uz informācijas avotiem, ir trāpīts 10.

 13. Paldies!! Lieliskas 8.nedēļas ar vieglumu, humoru un kas nav mazsvarīgi arī rezultātā praktiski pielietojamu informāciju. Lai izdodas visas nākotnes ieceres!!

 14. Paldies par “formulu” vēdiskās astroloģijas izzināšanā. Ja pirms tam skatoties uz brahmām un graham bija pilnīga nesaprašana, kas tas ir un kā to tulkot, tad tagad jau maziem solīšiem spēju pavērt aizkaru un ieskatīties, kas notiek manā kartē. Labvēlīgās dienas, zilbes un cipari arī kļuvuši par tiem mazajiem īstenojamiem uzdevumiem, kas ikdienu padara personiskāku. Noteikti izmantošu visus dotos linkus, jo Tīlija iedeva makšķeri nevis zivi 🙂

 15. Paldies lurks in mīļš! Man tiešām noderēja info ko Tu sniedzi. Daļu jau zināju bet ne tik padziļināti un labi izskaidrotu! ☺ paldies!

  1. Kļūdas lab. *Paldies liels un mīļš!

 16. Paldies! Tavs ieguldījums un vēstījums satur gan vērtīgu informāciju , gan ļoti pozitīvu enerģiju! Veiksmi !

 17. Paldies par iedvesmu un pozitīvajām emocijām! Lai viss izdodas! 🙂

 18. Liels paldies, par lielisku iespēju ielūkoties vēdiskajās zināšanās. Lai viss izdodas arī turpmāk un nekad netrūkst enerģijas darboties. Veiksmi!!!

  1. un arī, noteikti visu kursiņu izstudēšu vēlreiz, lai nosēžas kārtīgāk.

 19. Paldies! Mani šis kurss atrada pavisam nejauši vai droši vien likumsakarīgi. Mani ar vēdisko astroloģiju nekad nekas nav saistījis un nekad nav bijusi interese to studēt. Bet Tavs aicinājums mani uzrunāja – jā, droši vien tāpēc, ka bez maksas, jo saskatīju to kā iespēju – ieskatīties šajā pasaulē un saprast mazliet labāk dzīvi un dzīves likumsakarības caur šādu prizmu. Dažas lietas bija pacilājošas, dažas biedējošas, bet pāri visam mazliet vairāk esmu sapratusi un pietuvojusies savam lielajam jautājumam par dzīves jēgu, misiju. Ir kādas atklāsmes- sākot jau no pašām pirmajām vēstulēm – kuras manī ir ievibrējušas. Man arvien skaidrāk iezīmējas mana misija, karmiskie un dzīves uzdevumi. Esmu pateicīga Tev par šo doto iespēju un iniciatīvu!

 20. Paldies, paldies, paldies! ???
  Paldies, ka izdomāji ko tādu darīt, ka darīji, ka dalījies! Paldies, ka iedevi tik daudz papildus linkus, kur gūt informāciju! Esmu no tiem, kas vēlreiz visu pārlasīs, lai izprastu dziļāk un visu kopumā!
  Zinu, ka visi linki, ko sūtīji ir tevis pārbaudīti, tātad patiesībai atbilstoša informācija! Jo iepriekš meklēju pati visu internetā un nebija pārliecības par informācijas patiesumu. Nebija zinātājs, kas iedod pamatus. Viss, ko darīji ir tā vērts!
  Lai tev viss ieguldītais atgriežas naudas izteiksmē desmitkārt ar uzviju!!!
  Paldies ???
  Sauli sirdī ?

 21. Labriit,p aldies par sho super iespeeju izzinaat shajaas peleekajas ziemas dienaas par sevi mazliet vairaak. Katru pirmdienu gaidiiju skanju savaa epastaa. Jaatziist,ka pedeejaas lekcijas man loti gruuti gaja ,bet katraa zinjaa esmu izlasijusi daudz jauna un sapratusi ,ka viss shis zvaigznes un kosmoss nemaz nav tik vienkaarsha padariishana.paldies Tev 🙂 Patiik lekcijaas tava uguntinja

 22. Paldies,Tīlija! Man patika.Labprāt apgūtu Tavā vadībā papildus zinības vēdiskā astroloğijā.

 23. Paldies arī no manis! :)) Esmu jau iepriekš nedaudz mācījusies vēdiskās zinātnes, t.sk. astroloģiju, un man patiešām liels prieks, ka nekas no šajā kursā uzzinātā nenonāca pretrunās ar iepriekš uzzināto. Kārtējo reizi guvu apstiprinājumu tam, ka patiesība ir tikai viena vienīga 🙂

 24. Paldies, ļoti noderīgi, vienkāršiem vārdiem un saprotami. Lekcijas lika aizdomāties un sākt rīkoties. Liels paldies par iedvesmu savas iekšējās “pasaules” attīstībai un svarīgāko dzīves vērtību noteikšanai.

 25. Paldies! Par jaunu durvju paveershanu!

 26. paldies.
  tieši tik vienkārši tas ir! 🙂

 27. Liels paldies par sho iespeeju,ka bez maksas. Protams astrologija interesee,bet ja tas nebuutu bijis bez maksas-diez vai,ka uz kaut ko taadu pieteiktos. Ir bijis viss forshi-paskaidroji,kad vareeji un viss ir veiksmiigi. 🙂 Noveeleejums: lai tev turpmaak arii izdodas tikpat veiksmiigi nodot savas zinaashanas citiem! 🙂

 28. Paaaldies!
  Vairākas reizes jau esmu mēģinājusi kaut ko saistībā ar astroloģiju pamācīties, bet, atverot programmu, sapratu, ka neko nesaprotu. Lasot, tas pats! Jo tik daudz dažādu, nezināmu terminu, kas pie tam skan līdzīgi, tāpēc šis kurss ir kaut kas vienkārši superīgs un man pašai ļoti noderīgs. Neteikšu, ka tagad pievēršos 100% satviskajam dzīvesveidam, astroloģijai, jogai u.tml., bet kaut kas tajā ir… pa mazam drusciņam, pa kumosiņam savā dzīvē es noteikti no tā visa iekļaut tagad gribu, kaut kāda mērķtiecība arī iekšā parādījusies…
  Neatceros kā “atnācu” uz veduvieda.lv , bet atceros tā brīža sajūtas. Es jutos apmulsusi dzīvē kopumā un šī virtuālā satikšanās ar Tīliju Klusu nāca tieši laikā. Pateicoties šim kursam un blogam, vēstuļu sarakstei ar Tīliju gan pirms kursa, gan kursa laikā neskaidrajos jautājumos, es šobrīd jūtos labāk… Plauktiņi galvā kārtojas :)! Un gribās vēl pamācīties, jo šādas mācīšanās palīdz sakārtoties tiem plauktiņiem galvā un dvēselē… jāiemācās laikam krievu valodas vispirms 😀
  Ko es novēlētu? Tikpat vieglu garu arī turpmāk 🙂 un, protams, tikai pozitīvus kursantus! 😀

 29. Paldies!
  tā kā paralēli mācos arī vastu, tad šis kurss nāca tieši laikā, lai papildinātu un palīdzētu izprast šīs zinības 🙂

 30. Paldies par ieguldīto darbu! Ceru, ka arī Jūs savu mērķi sasniedzāt! Man pietrūka plašāka informācija par internetā atrodamo, bet jebkurā gadījumā – bija interesanti pavērot savu izturību paskatīties tēmu pāris reizes nedēļā 😉 Lai veicās!

 31. Milzīgi mīļš paldies par šo kursu, par visām vēstulēm un par Tavu ieguldīto laiku un darbu! 🙂
  Ar Vēdisko astroloģiju neesmu uz jūs, bet šeit sniegtā informācija deva ļoti daudz papildus jaunas informācijas.
  Man arī mājaslapa (viduvieda.lv) patīk, daudz labu rakstu!
  Paldies par to!
  Lai viss izdodas! 🙂

 32. Paldies, Tīlija. Papildpaldies par spēju atbildēt uz personīgām vēstulēm saistībā ar neskaidrībām. Paldies par Tavu ieguldījumu un enerģiju šo radīt.
  Es jau sen interesējos par vēdisko astroloģiju, izsenis patstāvīgi apgūstot šo un to, bet tad to “pametu” un šī bija iespēja “ielekt” tajā no jauna. Tas gan skan skaļi – “kļūsti par praktiķi 8 nedēļās” – man šķiet, tur vajag katru dienu materiālus lasītu un pētīt horoskopu, lai kļūtu par praktiķi, jo vēdiskā astroloģija manā izpratnē ir ļoti dziļa un sarežģīta. Bet Tev izdevās galvenos vilcienos aizķert pamata lietas, no kurām tālāk var urbties dziļāk katrs individuāli un plest izpratni par šo tēmu plašāk.
  Paldies.

  1. Un sanāca aizpildīt vēl šādas tādas nišas, kuras nebiju apzinājusi agrāk. Paldies 🙂

 33. Sakot, ka pie cilvēka atnāk skolotājs, kad viņš tam ir gatavs. Iespējams šoreiz ,Tu, biji mans skolotājs, jo meklējot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem vai vienkārši izzināt kāpēc tā notiek un kam pievērst uzmanību, lietām kuras nav ar aci saredzamas un sataustāmas. Ko man šis kurss deva? Esmu no tiem cilvēkiem kas rok dziļi un cenšas atrast visu iespējamo kas ar to saistās. Un Vēdiskajā astroloģijā izskatās, ka ir ko rakt 🙂 Tāpēc katra nodaļa/lekcija bija izzinošs materiāls pašai priekš sevis. Kāpēc esmu šajā pasaulē un kāds uzdevums man veicams! Varbūt reizēm bija kāda neskaidrība vai šauba, bet tas neliedza rakstīt un uzdot tiešos jautājumus e-pastā uz kuriem saņēmu atbildes. Vai tas bija noderīgi? Jā, viennozīmīgi. Tika iedots sākuma virziens ar iespēju to turpināt sev vēlamā laikā. Tas katrā ziņā ir nepieciešams, lai vispār saprastu ap ko lieta grozās un vai vispār domāts man un manai saprašanai. Viss notika brīvi un nepiespiesti. Domāju, ka arī Tev Tīlij, pēc šī pirmā eksperimentālā kursa būs noteikti lielāka skaidrība ko un kā labāk darīt. Tā turpināt un tik uz priekšu. Lai izdodas! Es noteikti ieteiktu arī citiem, ja būtu interese par šo tēmu. 🙂

 34. Paldies par iespeju ielūkoties citā pasaulē…Iešu cauri taviem materiāliem un mēģināšu izlobīt riekstu no kodola…

 35. Milzīgs paldies par iespēju iegūt jaunu interesantu informāciju. Radu atbildes uz dažiem jautājumiem, kas mani nodarbināja jau ilgāku laiku. Esmu šobrīd pieņēmusi savā dzīvē ļoti nozīmīgus lēmums (un ceru, ka pareizus!), pateicoties zināšanām par sevi, ko ieguvu.
  Ar nepacietību gaidīju katru jaunu vēstuli!
  Vēlreiz liels paldies!

 36. Liels paldies, Tīlija, Tev par šo iespēju 🙂 Man ļoti patika Tavs tiešais, bet arī pavisam aprakstošais rakstīšanas veids, kas visu beigu beigās salika pa plauktiņiem. Gluži kā Tu saki, ka joga / ajūrvēda utt ir tik pieejams, bet vēdiskā astroloģija ir tāda mistiska un ne tik ļoti pieejama, tad šeit es varēju ielūkoties kaut daļēji tajā pasaulē. Uzzināju par sevi daudz ko jaunu un interesantu! Paldies un lai Tev veicās šajā ceļā 🙂

 37. Tīlij! Paldies par šīm 8 nedēļām! Fantastiski daudz labas informācijas! Manas iepriekšējās zināšanas par vēdisko astroloģiju beidzot visu salika pa plauktiņiem! 🙂
  Lai veiksmīga darbība!

 38. Sveika, Tīlija!
  Vēlos pateikties Tev par šo brīnišķīgo iespēju! Ar vēdisko astroloģiju ir bijusi saskare iepriekš, bet toreiz es tik daudz ko vēl nesapratu un tās mācības notika krievu valodā, kas man nedaudz tomēr traucēja uztvert informāciju pilnībā. Tāpēc tieši Tavs kurss man bija ļoti vērtīgs, jo ar citu apziņas līmeni, ar citu sapratni par šo zinātni, es atkal no jauna “iegāju” šajās mācībās un vēl tik saprotamā valodā, paldies. Man ir atklājums, ka ir tik daudz informācijas arī latviešu valodā! Paldies, par Tavu enerģiju, par Tavu humora izjūtu, par to, cik saprotami Tu reizēm mani atturēji ielūrēt kaut kur jau solīti tālāk. 🙂 No sirds uz sirdi – paldies! Lai visi Tavi labie nodomi piepildās! 🙂

 39. Sveika,
  Paldies par šo kursu. Tā kā šobrīd esmu pārmaiņu procesā, tad Tavas sniegtās zināšanas man dod iespēju izprast pašai sevi un saprast, kāpēc un kādā sevis attīstības posmā es šobrīd esmu. Katru reizi vismaz stundu pavadīju, lai iedziļinātos informācijā, ko devi un saprastu tos svešvārdus. Tas viss man bija kas jauns.
  Jā, grūtības sagādāja tie jaunvārdi manā krājumā un dažubrīd nesapratu, par ko ir runa. Tā kā esmu pie tās paaudzes, kura nepārvalda krievu valodu, tad viegli man negāja. Lai noskaidrotu savu vēdisko horoskopu (1.tēma), tā pirmā adrese, ko iedevāt, man negāja un atsūtījāt otru (krievu val.). Labi, ka atradu, kur var mainīt valodu un pārslēdzos uz angļu. Bet šur un tur e-pastos, kad skaidrojāt tēmas, pavīdēja arī krievu valodas vārdi un tad man kā nezinītim tik jātulko.
  Ieteikumam – varbūt, ja nākamreiz Jūs līdzīgu vai šādu semināru taisāt, iekļaujat arī angliskos vārdus 🙂
  Un dažreiz bija grūti saprast pēc apraksta – kas un kur jāmeklē/jāskatās. Kādas zīmes vai kuri no tiem svešvārdiem sanāk… varbūt var iekļaut kādu vizuālu piemēru/attēlu, lai vienkāršāk saprast 🙂
  Šie ir tikai mani ieteikumi.
  Kopumā ļoti labs un noderīgs kurss – P A L D I E S! 🙂

 40. Esmu priecīga, ka “liktenis” man piespēlēja šo kursu. Ja no vēdiskās astroloģijas agrāk neko nesapratu,tik ven ka zināju,ka tāda arī ir, tad tagad vienkāršā valodā saprotu vēdiskās astroloģijas “sastāvdaļas”. Pats kurss,uzskatu bija ļoti noderīgs dzīvei,gaidīšu nākamo(s),ja tādi būs. Man patīk veids/valoda kādā tas viss tiek pasniegts-tāds kā modernisms ar dziļo domu paslēptu, arī paša bloga raksti ir tādi ar moderni ar dziļo domu. Es domāju,ka katrs cilvēks,kas sekoja līdzi katrai vēstulei,atrada sev ko nozīmīgu,ko tādu uz ko jau sen meklēja atbildes. 🙂

 41. Paldies Tîlij, man jau kàdu laiku bija vèlèšanàs zinàt kaut ko vairàk un tu devi šàdu iespèju, tavs màcîšanas veids ir labs uz piemèriem balstîts un noderîgs.
  Vèlreiz, PALDIES

 42. Paldies 🙂 Šī bija jauna un interesanta pieeja – apmācība vēstuļu formā, saglabājot noslēpumu un intrigu par to, kas būs tālāk 🙂 Tas Tev izdevās! Pārējais jau no pašiem atkarīgs – pētīt un izzināt, un cik dziļi.

 43. Mīļš paldies par noderīgajām zināšanām, padomiem, ieteikumiem un visiem resursiem, kuros kursa laikā ieskatījāmies. Manuprāt, kurss bija visaptverošs. Un tieši tā, kā rakstīji – dažādiem cilvēku tipiem. Es uz to skatījos tīri no personīgā skatapunkta, apskatot tikai ar sevi saistītās lietas un ik pa laiciņam nodomājot ‘ahaaaa!’, kad skaidri saredzēju korelāciju starp rakstīto un šobrīd (pēdējā gada/divu laikā) notiekošo savā dzīvē.
  Vēlreiz paldies!

 44. Paldies Tev liels! Prieks par šādām personībām kā Tu!
  Kurss bija nudien noderīgs. Lai daudz enerģijas visās Tavās darbībās un pirmsākumos! 🙂

 45. Šis kursiņš bija vienreizējs!
  Tu iedevi mums, nevis zivi, bet makšķeri, lai mēs katrs spētu paskatīties uz savu dzīvi un tad jau pēc katra paša ieskatiem, strādāt ar saviem enkuriem.
  Liels Paldies, Tev un notekti šo kursu ieteiktu ikvienam.
  Un tas kā tu pasniedzi info, tik viegli un feini, tev noteikti piemīt liela harizma!
  Es ar nepacietību gaidīšu nākamo kursu.

 46. Labdien!
  Mīļš paldies par vēlmi dalīties,par pacietību atbildot.
  Lielāko daļu šo zinību biju iepriekš izbūrusies cauri pašmācībā,bet ir interse,vai esmu šo tēmu pareizi sapratusi,tā kā ar prieku sekoju līdzi katrai vēstulei,jo arī ir lietas,kas ir jāpārlasa vairākkārt,ne viss uz reiz ir izprotams.Godīgi sakot arī īsti nesapratu par prognozēšanu,sapratu to,kāds periods iet,kādas tēmas ,tas skar,bet konkrētu prognozēšanu par konkrētu lietu nesapratu,tam vajadzīgs laiks un iztēle,vai arī vēl kāda konsultācija.Lasot savu horoskopu saskāros ar to,ka pastāv pretrunas skaidrojumā,un tas lika man aizdomāties par to,ka nevajag pieķerties,kā arī to,ka mēs paši esam savas dzīves scenārija autori,ka nebūt viss ir tā,kā rakstīts. Paldies par labu darbu!!!

 47. Labdien!
  Mīļš paldies par vēlmi dalīties,par pacietību atbildot.
  Lielāko daļu šo zinību biju iepriekš izbūrusies cauri pašmācībā,bet bija interse,vai esmu šo tēmu pareizi sapratusi,tā kā ar prieku sekoju līdzi katrai vēstulei,jo arī ir lietas,kas ir jāpārlasa vairākkārt,ne viss uz reiz ir izprotams.Godīgi sakot arī īsti nesapratu par prognozēšanu,sapratu to,kāds periods iet,kādas tēmas ,tas skar,bet konkrētu prognozēšanu par konkrētu lietu nesapratu,tam vajadzīgs laiks un iztēle,vai arī vēl kāda konsultācija.Lasot savu horoskopu saskāros ar to,ka pastāv pretrunas skaidrojumā,un tas lika man aizdomāties par to,ka nevajag pieķerties,kā arī to,ka mēs paši esam savas dzīves scenārija autori,ka nebūt viss ir tā,kā rakstīts. Paldies par labu darbu!!!

 48. Liels paldies par šīm 8 nedēļām! Saņēmu ļoti daudz jaunas, interesantas informācijas. Vienmēr saņēmu atbildes uz maniem jautājumiem, kuri bija papildus jāpaskaidro. Esmu priecīga, ka pieteicos šim kursam, jo tagad ir vismaz neliels priekšstats par tēmu “Vēdiskā astroloģija”. Domāju, ka pārlasīšu mums sniegto informāciju vēl ne reizi vien. Paldies par veltīto laiku!

 49. Par Vēdisko astroloģiju nedaudz biju noklausījusies Jauno Psiholoģiju centrā. Šis kurss šķiet atnāca kā loģisks turpinājums un papildinājums tam, ko jau zināju. Paldies!
  Noteikti turpināšu izziņas procesu.
  Tas ir tik interesanti!

 50. Liels paldies par šo kursu!
  Es pārsvarā varēju izsekot kursam un informācijai, man bija sajūta, ka epasti pienāk ar pareizu laika intervālu, tas likās ļoti ērti un harmoniski.
  Ne vienmēr man viss uzreiz pieleca, tāpēc pārlasīju vairākas reizes un beigās, kad atradu laiku, vēlreiz izlasīju un izgāju visu kursu . Man pietrūka savienojuma starp tematiem, vai kas izriet viens no otra.
  Man bija ļoti interesanti papētīt sevi, dažus tuvākos un arī pāris ikdienas situācijas, un labprāt uzzinātu vairāk. Es labprāt pieteiktos vēlreiz!
  Liels paldies Tīlijai par izturību un neatlaidību! Lai izdodas!

 51. Paldiesiņš! ✽ ✿ ❀ ❁ ❋

 52. Liels paldies par šo kursu! Paldies, ka biji tik atsaucīga un izpalīdzīga, kad griezos pie Tevis ar jautājumiem. Paldies!!!

 53. Paldies, ļoti patika šis 8 nedēļu kurss. Lai arī ne vienmēr sanāca nokomentēt šeit par savu statusu, vienmēr sekoju līdzi un ar nepacietību gaidīju nākošo vēstuli. Paldies 🙂

 54. Labvakar! Paldies par doto iespēju ieskatīties vēdiskās astroloģijas aizkulisēs! 🙂 Esmu otrajā kursā Chronoskolā, kur mācos rietumu astroloģiju. Teikšu atklāti, jau pēc trešās lekcijas šiet, sapratu, ka nekas man te nesanāks, ka ar šo kursu es esmu guvis tikai ieskatu, bet ja gribu ko patiešām iemācīties, būs jāiet nopietni mācīties. Pagaidām, kamēr neesmu pabeidzis iesāktās mācības Chronoskolā, neuzsākšu nopietnas mācības vēdiskjā astroloģijā, bet pēc gan, noteikti meklēšu iespēju apgūt vairāk šajā jomā… Liels paldies, interese nav zudusi, tā ir tikai pastiprinājusies un ir radies priekšstats par to, kas ir vēdiskā astroloģija! Paladies, paldies, paldies!!! 🙂

 55. 🙂 Paldies par ieguldīto laiku un enerģiju! Paldies par vērtīgajām norādēm! Paldies par ļoti ātrajām atbildēm uz jautājumiem! Paldies, ka nenobijies un paveici ieplānoto (“Suņi rej, bet karavāna iet tālāk!”)! Paldies, ka Tu esi!
  Paldies, ka devi iespēju saprast (“pagaršot”), vai vēdiskās zināšanas uzrunā, un, vai ir vēlme un nepieciešamība iet tālāk, gūt dziļākas zināšanas! Šis bija ļoti vērtīgs pasākums!

  Lai spēks un enerģija turpināt! Lai veselība, mīlestība un izturība! Lai saticība un Tavā dzīves ceļā tikai gaiši un pozitīvi cilvēki! 🙂

  Ar sirsnīgiem un mīļiem sveicieniem! 😉

  Mairita.

 56. Esmu ļoti pateicīga par šo kursu! Tas ļāva man labāk iepazīt sevi, dziļāk ieskatīties savā dzīvē. Dažas lietas, kas atklājās, sagādāja lielu izbrīnu, bet par dažām jau iepriekš bija intuitīva nojausma. Saku lielu PALDIES par vērtīgajām zināšanām!

 57. Tillija, paldies -par zināšanām. Tas ir tāds dārgums, ko lološu un pētīšu atkal un atkal. Tā ir vienreizēja iespēja iepazīt sevi un uzņemties atbildību.
  Paldies no sirds.

 58. Sveiki Tillija!Paldies ka Tu esi ,ja vairāk būtu tādu cilvēku kuri vēlas izglītot mūsu sabiedrību,tad mums nebūtu jāuztraucās par šķirtām ģimenēm, un kā kvalitatīvi nodzīvot savu dzīvi(karmu).Tādam kursam būtu labi pastāvēt ir vēl daudz cilvēku kuri vēl nav ieguvuši šīs dzīves gudrības.Paldies…

 59. Paldies, Vēl gan viss saņemtais nav paspēts iepazīt

 60. Paldies!Kurss bija interesants, ļoti palīdzēja izprast vēdiskās astroloģijas pamatus.

 61. Labdien, Tīlija! Kurss bija interesants, pasniegts saprotami, reizēm izteiktas dažādas piezīmes bija ar ironiju, tu esi sieviete ar asu prātu. Palīdzēji izprast pamatus astroloģijai, bija iespēja iepazīt sevi. Es sapratu ,ka tomēr vajag pastiprinātas zināšanas ar kursiem, tiešais kontakts ar skolotāju. pateicos Tev par iedotām zināšanām, lai tavā sirdī ir vienmēr mīlestība un gaisma!

 62. Labdien Tillija!

  Paldies par Tavu ieguldīto laiku un darbu, paldies ka dalies ar savām zināšanām. Ar šo kurssu esmu nedaudz vairāk sapratusi kapēc notiek tā un ne savādāk, bet saprot arī ka daudz vēl ir jāmācās .
  Paldies !!!

 63. Labdien! Esmu studējusi klasisko astroloģiju, bet par Vēdisko zināju tikai tik, ka tu viss ir savādāk. Paldies par iespēju ielūkoties tajā!

 64. Liels paldies Tev par šo laiku, kad katru nedēļu ar nepacietību gaidīju kārtējo vēstuli 🙂 Daļu uztvēru ļoti viegli, dažas tēmas īsti līdz galam nav izprastas, tikai pagaršotas, bet kopumā – kāds jauns gabaliņš dzīves puzlē ir atradis savu vietu! Paldies par zibenīgajām un precīzi formulētajām atbildes vēstulēm, par konstruktīvu izklāstu un jā, arī par bezmaksas iespēju iegūt šo info, jo interese ir bijusi, bet mūžīgs laika/naudas u.c. “objektīvo” iemeslu klāsts ir atstūmis darīšanu uz “nedaudz vēlāk”…
  Paldies!

 65. Paldies,Tīlija !
  Tu esi fantastiska sieviete,kas iedvesmo ! Un zināšanas ar kurām tu dalies ir liekamas mājas gramatu plauktā ikdienas parlasīšanai. Paldie,par šo kursu ! Paldies par visu ar ko dalies 🙂 🙂 🙂

 66. Paldies par šo ieskatu vēdiskajā astroloģijā! Tā kā man līdz šim nebija nekādu zināšanu šajā jomā, ļoti noderīgs bija Tīlijas paveiktais darbs, pakāpeniski ievedot tēmās arvien dziļāk un strukturējot piedāvātās zināšanas. Tas bija ļoti svarīgi, lai neapjuktu. Iepazinos ar vēdisko astroloģiju un uzzināju būtiskas lietas par sevi. Lai veicas ar turpmākām zināšanām, bagātināšanos un kursiem!

 67. Paldies, ka radīji interesi, iepazīstināji un saprotami soli pa solim izskaidroji šīs tik ļoti plašās un daudzšķautnainās vēdiskās astroloģijas pamatlietas! Es viennozīmīgi varu teikt, ka pateicoties Tev esmu kļuvusi par kripatiņu bagātāka, jo esmu apzinājusies lietas par kurām iepriekš pat nenojautu!
  Milzīgs paldies Tev Tīlija!(:

 68. Pievienojos daudzajiem Paldies, jo tie tiešām ir pelnīti. Šī bija lieliska iespēja sākt apgūt to, ko jau sen vēlējos iepazīt, bet līdz šim nebiju saņēmusies. Prieks, ka ir cilvēki, kas velta savu laiku un resursus, lai izglītotu citus, un prieks, ka ir cilvēki, kas vēlas izglītoties 🙂

 69. Paldies Tīlija.Par Jūsu ieguldīto laiku un enerģiju, citu cilvēku izglītošanā un apgaismošanā.

 70. Paldies, Tīlija! Esmu mazliet mācījusies rietumu astroloĝiju. Tā bija mana iecere- gūt priekšstatu par vēdisko. Paldies! Mana iecere īstenojusies.

 71. Paldies, Tilija!
  Tu man palīdzēji saprast daudzas lietas no vēdiskās astroloģijas. Es jau iepriekš pati biju mēģinājusi gūt priekšstatus par vēdisko astroloģiju. Vēlreiz paldies!!!

 72. Liels paldies Jums par šo brīnišķīgo iespēju ieskatīties sevī, par Jūsu ieguldīto laiku un darbu! Paldies par Jūsu atbildēm uz manis uzdotajiem jautājumiem. Jūsu devums ir vārdiem neizsakāms! Lai Jūsu sirdi arī turpmāk piepilda miers un mīlestība! Mīļš paldies!!!

 73. Es jau kādu laiku domāju par vēdisko astroloģiju, bet nebija īstais laiks vai nu līdzekļi, lai atrastu sākuma punktu un tad uzdūros šim kursam(pienāca laiks). Es šo kursu uztvēru un to daru joprojām, kā atslēgu durvīm, tā man ir iedota, tālāk jādomā pašai kā slēgšu vaļā un kur iešu tālāk, tiem kuri domā, ka ar karoti kāds pabaros—ne šajā kursā (ne šajā dzīvē). Man tas aizņēma daudz laika, jo bija vēlme izprast, bieži kļūdījos, jo lasot kursa materiālus kkādā veidā pamanījos saprast visu ne tā kā domāts (vairāk kursa otrā daļā), bet pārlasot informāciju atkārtoti vēl un vēl top skaidrs, kas ar to visu ir domāts. Paldies par atslēdziņu 😉

 74. Paldies par iespēju ielūkoties vēdiskajā astroloģijā, kas man palīdzēja vēl vairāk saprast sevi.

 75. Paldies, Tīlija, par iespēju ieskatīties vēdiskajā astroloģijā un iespēju atkal nedaudz sevi papētīt. Hipotētiski pieņemot, ka esmu nedaudz pāri pusmūžam, mani vairāk nodarbina karmiskie jautājumi, un dažas nojausmas, kas slēpās zemapziņā, šeit apstipinājās. Man prieks, ka kursa gaitā esmu saņēmusi arī pārsteidzošas atklāsmes, kuras līdz šim sevī centos apspiest laikam stereotipu iespaidā. Cilvēcīgs paldies un veiksmi un iedvesmu Tev!

 76. Paldies Tev Tīlija par laiku,ko velti mums, un par tām zināšanām, ar kurām Tu dalies! Par sevi varu teikt,ka šai kursā bija lietas, kuras man bija uzreiz saprotamas, un bija lietas, kuras es uzreiz neizpratu.Bet tur nav vainīgs informācijas pasniegšanas veids, bet gan tas , ka ir informācija , kuru uzreiz izlasot es saprotu, un ir arī tāda, kuru man jāparlasa vairākas reizes, lai es to saprastu 🙂 Tā kā es kursam pieteicos, lai iepazītos ar vēdisko astraloģiju, un lai no vēdiskās astroloģijas puses apskatītu savu horoskopa zīmi,tad ar šo kursu es esmu apmierināta.Man bija liels prieks katru pirmdienu saņemt šīs vēstules no Tevis. Vēlreiz no sirds pateicos Tev par šo kursu! Lai vienmēr veiksme Tevi pavada, lai viss Tev izdodas!!!

 77. Mīļš paldies, Tīlija! Interesants un bagātīgs ieskats vēdiskajā astroloģijā, esi paveikusi lielu darbu. Ļoti patika Tavs teksts vēstulēs – skaidri, pa soļiem un ar humoriņu. Noteikti vēl pārlasīšu vēstules, info, jo pagaidām iedziļinājos tikai tik, lai ierakstītu tēmu komentārus. Šāda veida kursiņus vajadzētu turpināt. Paldies par Tavu sirds gaišumu un ieguldīto laiku! Lai turpina īstenoties Tavi mērķi! 🙂

 78. Šo kursu atradu Facebook pavisam nejauši un nolēmu pamēģināt. Bija vēlme iemācīties kaut ko jaunu un iepazīt iespējams arī vairāk sevi. Vīrs sākumā bija skeptisks pret to, ka esmu piereģistrējusies šim kursam, bet jau pēc pirmām vēstulēm arī viņam bija interese, lai pastāstu viņam arī kaut ko par viņu. Uz e-pasta vēstulēm vienmēr tika atbildēts un paskaidrots, ja kaut kas nebija skaidrs. Bija vēstules, kuras sapratu uzreiz, bet citas – jāpārlasa vairākas reizes. Tīlija raksta diezgan viegli un saprotami, jo man, cilvēkam, kas bija pilnīgi bez jebkādām pamatzināšanam par vēdisko astroloģiju, tagad ir kaut kas skaidrāks. Liels paldies.

 79. Paldies par iespēju izzināt sevi! Kurss tika pasniegts tā, lai saprastu visi, arī tas kurš līdz šim neko nav interesējies par vēdisko astroloģiju. Viss vienkāršais ir ģeniāls 🙂 Tas ne tikai par pasniegšanas veidu! Īpašs paldies par iespēju mācīties bez samaksas! Kursa ietvaros tika pieminēts termins “zināšanu pārdevēji”, kas, manuprāt, tiešām ir ļoti atbilstošs šī brīža tendencei. Būt par Skolotāju vai “Zināšanu pārdevēju” – tā ir būtiska atšķirība. Novēlu Tev, Tīlija, turpināt iesākto pirmo ceļu! Lai izdodas labie darbi!

 80. Paldies Tev, Tīlij, par šo laiku, man tiešām liels prieks, ka Tev ir sanācis izveidot šīs mācības. Šīs mācības deva iespēju izzināt pavisam ko jaunu, un ceru – Es zinu :-), ka ir par vienu cilvēku vairāk, kas ir sevi garīgi bagātinājis … LIELS PALDIES!!!

 81. Mazliet novēlots Paldies par doto iespēju – atrast, izzināt, izprast. Piederu pie tiem trešajiem, kuriem vajag skolotāju, kuriem vajag ilgāku laiku un pārlasīt atkārtoti. Tādēļ jo īpašs paldies par pacietību un sapratni 🙂 Lai Tev, Tilija, izdodas iedvesmoties un turpināt iesākto!

 82. Liels paldies, Tev, Tīlija! Laiks steidzas tik ātri, ka nepaspēju savlaicīgi pateikties! Kā te augstāk minēts, bija baudīgi lasīt vēstules! Tā garšīgi, sulīgi un saprotami! Ir forši, ka cilvēki dalās ar savām zināšanām un pasniedz roku tiem, kas grib iet tālāk, nevis palikt uz vietas, kas šajos laikos nozīmē šļūkt lejā…Lai iedvesma un idejas ir ar Tevi! PALDIES!

 83. Liels paldies Tev! Bija ļoti interesanti un noderīgi, ar nepacietību gaidīju katru vēstuli. 🙂

 84. Paldies Tev par ieguldīto darbu un laiku, veidojot šo kursu! Lai veicās vēdisko dzīves ceļu ejot!

 85. Labdien, Tilija!
  Neliels ieskats vēdiskajā astroloģijā bija, bet Jūsu vieglais (it kā) 🙂 pasniegšanas veids palīdzēja arī man vieglāk uztvert iepriekš dzirdētu informāciju. Paldies par iedvesmu!

 86. Paldies, Tillija! Man ļoti patika veids, ka mēs tikām uzrunāti – vienkāršā valodā, nekas lieks, konkrētas lietas! Tas arī manu uzmanību noturēja līdz kursa beigām! Lai izdodas viss labi iecerētais!

 87. Liels paldies par šo izdevību iemācīties kaut ko jaunu. Astraloģija man ir ļoti Tuva tēma, tāpēc es izbaudīju katru pirmdienu, kad saņemu vēstules no Tevis! 🙂 drīzumā ir gaidāms ģimenes pieaugums, tāpēc ari noteikti ņemšu vērā lekciju, kur ir vārda nozīme!
  Liels paldies velreiz, un gaidu jaunus kursus, kuros piedalīties!!! 🙂

 88. Tīlij! Arī es piederu pie PATEICĪGAJIEM… Paldies, paldies par tavu uzņēmību, laiku, enerģiju un labajiem nodomiem!!! Ļoti ceru arī uz turpmāku sadarbību!

 89. Paldies Tīlij, par kursu ! : ) It sevišķi par vēstulēm, kuras man bija kā saruna ar domājošu cilvēku : ) Sajutu cik daudz Tu esi ieguldījusi no sevis šajā projektā – ļoti sajutu…un tieši tāpēc tas ir brīnišķīgi… Protams man bija brīdis , kad šie svešādie vēdiskie nosaukumi un apzīmējumi bija galīgi iegriezuši manī skrambas, bija ļoti grūti tos pieņemt un kaut mazliet pierast…Nu vispār tā ir arī vēl tagad – bet tās zināšanas un tas veids kā Tu izskaidroji kā ar tām apieties bija lieliski …tiešām, atkal kaut kas no jauna un iespēja paskatīties pa jaunam….Vēlreiz paldies ! : )

 90. Izsaku lielu pateicību par tavu ieguldīto darbu! 🙂
  Par ezotēriskām zināšanām sāku interesēties jau pusaudžu vecumā un tikai kādu gadu atpakaļ uzzināju, ka pastāv arī džjotiša. kopš tā laika sāku meklēt visādu informāciju internetā un visas mājaslapas ko sūtīji mums biju jau pati atradusi, taču pietrūka tas milzīgais faktors, ka es nevarēju saprast vai varu ticēt tam ko atrodu, vai varu to izmantot, tāpēc biju to vnk nolikusi maliņā, lai sev nejauktu galvu, un tieši tavs kurss palīdzēja to visu atkal pacelt augšā un paskatīties nu jau citām acīm, ar pārliecību, ka informācija ir tiešām izmantojama.
  Esmu no tiem, kam lēni pielec, tāpēc noteikti kursu pārlasīšu vēl un vēl, lai tas notiktu.
  Man pietrūka kāds praktisks horoskopa piemērs, lai redzētu, kā tā ķēdīte atšķetinās, bet tikpat labi saprotu, ka rakstiskā veidā to laikam nav tik viegli parādīt.
  Kopumā uzskatu, ka kurss ir ļoti vērtīgs ikvienam un ceru, ka interesentu būs aizvien vairāk, jo vēdiskā astroloģija liek darīt to, ko mūsdienās cilvēki dara aizvien retāk – DOMĀT!
  Vēlreiz pateicos tev, Tīlija, par tavu apņēmību un neatlaidību! Lai viss izdodas arī turpmāk! 😉

 91. Paldies Tīlija, ka devi iespēju tik daudziem rast zināšanas par vēdisko astroloģiju. Man šķiet, jo vairāk būs cilvēki, kas pievēršas garīgām zināšanām, jo skaistākas un harmoniskākas būs mūsu attiecības ar līdzcilvēkiem. Paldies, ka dalies ar zināšanām tādējādi darot gaišāku un jaukāku mūsu sabiedrību kopumā. Es ticu, ka Latvijā ir ļoti daudz viedu cilvēku un jo vairāk interesējos par vēdisko, jo vairāk iepazīstu šādus foršos cilvēkus. Nu un protams vislielākais paldies arī par tām praktiskajām zināšanām, ko es personīgi saņēmu – man tās ir patiešām noderīgas.
  Tīlija, lai Jums vienmēr pavada prieks un veiksme, lai nekad nepietrūkst motivācijas un enerģijas turpināt iesākto, lai izdodas!!!

 92. Pateicos par noderīgo kursu!;)

 93. Es uz beigām atbiru, jo man bija par sarežģītu diemžēl. Lai kā mēģināju iedziļināties un gribēju saprast, kaut kā nesalikās viss vienotā sistēmā. Bija dažas tēmas, ko nesapratu vispār. nekas – varbūt vēlāk man izdosies, kad mēģināšu lasīt vēlreiz 🙂

  1. bet paldies par kursu – redzēju tekstus un informāciju, kādu pati nemācētu atrast 🙂

 94. Paldies par kursu! Ir lieliski, ka tika koncentrēti apkopotas pamatzināšanas, piedevām vel linki uz citiem materiāliem un informāciju. Makšķere tikai iedota visiem, kas to vēlējās – atliek tikai rakt 🙂 Veiksmi visiem tālākajās studijās! Un, Tīlij, lai izdodas un nes prieku nākamie projekti un iesākumi!

 95. Palasīju atsauksmes un pat nezinu, ko jaunu varētu piebilst. Vēstules – gaidītas un lasītas katru nedēļu. Valoda – aizraujoša, interesanta, viegli uztverama.
  Tēma – ļoti noderīga!
  Pirmo reizi saskāros ar tādu parādību kā šis kurss. Pati nezinu kā pavilkos, bet esmu ļoti priecīga par šo savu izvēli un man dāvāto iespēju.
  Lai šim projektam un idejai izdošanās! Un Tīlijai MĪĻŠ UN SIRSNĪGS paldies! <3

 96. Paldies Tīlija! Novērtēju, ka dalies ar savām zināšanām, apkopotajiem materiāliem un laiku. Tagad ir iespēja, kur ieskatīties, lai sevi darītu labāku, rastu atbildes uz svarīgiem jautājumiem. Lai turpina viss izdoties!

 97. Sirsnīgs paldies par šo kursu, kas ļāva ieskatīties mistiskajā vēdu astroloģijā. Man bija patiesi interesanti un vērtīgi uzzināt kaut ko par sevi vai vienkārši apstiprināt savas nojausmas. Varēja just, ka šeit ielikts sirds darbs un bija patiesi prieks saņemt jaunu vēstuli, kur viss skaidri un soli pa solim izskaidrots. Protams palika sajūta, ka es iespējams neesmu visu pareizi atradusi vai izpratusi, bet nu tad jau vienmēr paliek iespēja individuālai konsultācijai. Lai šis projekts attīstās un iegriežas..!!!

 98. Liels paldies par darbu, ko darāt!

 99. Paldies par laiku ko veltījāt,lai dalitos ar savām zināšanām! Lai viss izdodas! Paldies!

 100. Mīļš paldies Tilijai par iespēju doties sevis izzināšanas ceļojumā, skatoties caur vēdiskās astroloģijas prizmu. Ceļojuma garums gan būs atkarīgs no pašas pieliktajam pūlēm, laika un, galvenais, vēlmes iedziļināties. Pamatvirziens un pieturas punkti tika ļoti skaidri un saprotami norādīti mīlestības pilnas vēstulēs, kuras tiešam ļoti, ļoti gaidīju!
  Lai veicas šajā un turpmākajos projektos!

 101. Paldies, Tīlija, par šo burvīgo iniciatīvu un vēlmi padarīt pasauli labāku, zinošāku un sniegt cilvēkiem garīgas informācijas “karoti”. Kurss tiešām ir vērtīgs un palīdz gūt zināmu priekšstatu par vēdisko astroloģiju, paskaidro kādas lietas, kas nav saprastas pēc vēdiskā astrologa konsultācijas (tehniski, es domāju). Lai veicas nest šo burvīgo gaismu tālāk! Paldies!

 102. Paldies, ar nepacietību gaidīju katru vēstuli un būros pamatīgi cauri vēl un vēl 😉 Noteikti turpināšu iesākto 😉

 103. Liels paldies, Tīlija! Bija ļoti patīkami saņemt Jūsu vēstules. Kursā visvairāk patika skaidrība, vienkāršība struktūrā, lieliski piemeklētās saites uz papildu materiāliem. Likās, ka notiek saruna ar Jums tieši, paldies, ka ielikāt savu personību katrā vēstulē.

 104. Paldies ! Šis bija perfekts kurss, kurš ļāva man ielūkoties šajā man nezināmajā virzienā. Paldies par Tavu nesavtību. Paldies par Tavu zinātkāri, jo tikai tā var pasniegt šo sarežģīto informāciju saprotami. Paldies, ka Tu esi?

 105. Liels paldies, Tīlij! Jau ieraugot reklāmu par šo online kursu dziļi sevī es sapratu, ka tas nāk tieši laikā. Manas aizdomas apstiprinājās – tā informācija, ko es katru pirmdienu atklāju par sevi man iedeva arvien lielāku skaidrību, atbildēja uz maniem jautājumiem un, protams, pieradināja arī pie Jums! 🙂 Katru pirmdienu dīdījos krēslā un gaidīju Jūsu ziņu. Tagad būs reāla tukšuma sajūta 🙂 Gūstot ieskatu vēdiskajā astroloģijā automātiski arī es novēroju sevī izmaiņas… Interese manī ir radusies, es gan piederu pie tiem, kuri krievu valodu saprot ļoti labi, bet kuriem vajadzīgs laiks, lai pierastu/aprastu/apgūtu/atcerētos vēdiskos terminus 🙂 Liels, liels paldies! Es klusībā ceru, ka tiks izsludināta pieteikšanās uz 2. online kursa daļu! 🙂 Lai veicas un vēlreiz -PALDIES!

 106. Paldies par iespēju mācīties un iegūt jaunas zināšanas. Līdz galam netiku, bet pienāks mirkls, kad apgūšu visu nepieciešamo:)
  Lai Tev viss izdodas, paldies par iespēju!

 107. Paldies?!

 108. Foršs kurs, Tīlija! Nudien! Ar prieku un interesi urbos pa kartēm un pēc tam arī pa vīra karti katrai tēmai atbilstošā kvandrantā. Un likās, ka pat visu saprotu un izdodās uzķert domu un zemtekstus. Tev noteikti izdevās izkustināt akmeni, kas jau švunkājās, bet tagad ripo pareizajā virzienā! Es ļoti priecājos arī par katru tavu bloga ierakstu, man visa šī vēdiskā filosofija ir tik ļoti saprotama un pieņemama, ka gribās vēl un vēl! Paldies!:)

 109. Paldies par šo brīnišķīgo kursu. Iespaidīgi, manuprāt, ļoti profesionāli izstrādāts. Tāpat forši, ka epastos un blogierakstos Tevi un Tavu īsto, patieso attieksmi jūt :D. Tas ir skaisti, humorīgi un īsti. Tas forši atslābina un uzjautrina, jo nav “garīgi sterils un pārsaldināts”! Lai spēks un izdošanās. Ceru kādā brīdī tikties ar Tevi personīgā konsultācijā :)!

 110. Paldies par šo kursu, kurš ir tik dziļš, ka prasa daudz vairāk iedziļināšanās, kā es to šobrīd spēju veikt

 111. Tīlija,

  liels paldies par to, ka Tu esi un visu šo informāciju, ar kuru Tu dalies. Mani ļoti uzrunāja Tava klātesamība visos e-pastos, blogu ierakstos, sajutu Tevi kā sarunā. Un zini, Tu pareizi minēji par to mērķauditoriju un šis ir vislabākais kurss, kāda līdz šim esmu ņēmusi dalību: laiks, saturs, forma un komunikācija – ekselenti. Paldies Tev arī par pāris atbildēm e-pastos, par Tavis veltīto laiku. Ceru, uz drīzu.
  Cieņā un pateicībā,
  K.

 112. MAn ļoti patika, vèl jo projām mēģinu atkost šo to pārlasit vecās vēstules. Vieglāk saprast sevi un apkārtējos. Paldies,bija ļoti noderīgi, gan jau rakšu dziļāk un pētīšu sevi jo ar vēdisko aatroloģiju saskāros pirmo reizi jn tas bija man kaut kas jauns:)

 113. Liels paldies par jauko izglītojošo darbu, par iespēju būt kopā , par lielisko pasniegšanas stilu . Mīlestībā Ilze.

 114. Paldies! Tas ir unikāls gadījums, kad, solot kursu par brīvu, tas patiešām par brīvu arī tiek sniegts. Turklāt labs. Visu cieņu.

 115. Ļoti patika pasniegšanas stils- skaidri un gaiši, konkrēti!
  Patika, ka bija iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes.
  Arī man šis kurss nāca tieši laikā, palīdzēja izprast sevi un savus līdzcilvēkus, palīdzēja sakārtot domas un deva cerību, ka šis varētu būt mans izglītošanās ceļš.
  Man noteikti viss kurss jāpārlasa vēl dažas reizes, lai visu atcerētos, jo iesācējam ir sarežģīti visu tik īsā laikā izprast un salikt pa plauktiņiem, lai arī informācija bija ļoti skaidra un kompakta!
  Liels paldies!Lai veicas!

 116. Paldies 🙂 !

 117. PALDIES! Starp mazuļu čalām un pavasari, izdevās arī iziet cauri visām kursa vēstulēm… plānā tās vēl pa vasaru izkonspektēt, lai pavisam viss nosēžas… Lai radoši skaisti plāni nekad neizbeidzas un tikai pilnveidojas!

 118. Šie kursi palīdzēja, iedvesmoja un ļoti sakarīgā veidā ieveda dziļāk vediskās astroloģijas mājvietā. Bez tiem, diezvai būtu uzdrošinājusies kaut ko atklāt vairāk. Laba ceļazīme un pareizie akcenti iedrošina.
  Tā jau ir, ka liels informācijas daudzums netā dezorientēt, visdrīzāk daudzi atmet ar roku, bet milzīga vērtība ir skaisti sakārtota un pasniegta informācija, secīga un jēdzīga darbošanās, kā rezultātā šie kursi kļust par vērtīgu karti, lai meklētu un atrastu sevi.

  Milzīgs paldies, Tīlij. no sirds

 119. Paldies , Tillija par šo iespēju! Kursā piedalos atkārtoti un priecājos, ka tas ir papildināts ar vizuālo informāciju! Visi komplimenti Tavai rakstu valodai!

 120. Hey, Tīlija, paldies Tev!
  Šis bija tiešām interesanti, noderīgi, pamācoši un pozitīvi!
  Tagad ir tāda mazuma piegarša. Āķis lūpā un gribas vēl!
  Noteikti pieteikšos nākamajā kursā, jo man vislabāk “iesēžas” prātā, informāciju atkārtojot vēl un vēl. Un katrā reizē cilvēks aizķeras aiz tās informācijas, kas tajā brīdī ir bijusi aktuāla, tādējādi palaižot garām varbūt kaut ko citu svarīgu.
  Tā kā noteikti tiekamies vēl!

  Paldies!

 121. Sirsnīgs paldies, Tīlja!
  Katru šo astoņu nedēļu pirmdienu gaidīju ar nepacietību! Bija ļoti interesanti un noteikti turpināšu šo apgūt arī turpmāk. Biji atsaucīga un ātri sniedzi atbildes uz jautājumiem. Katru e-pastu pārlasīju vairākas reizes un man pārsvarā viss lieliski „pielēca”.
  Ļoti novērtēju Tavu ieguldījumu! Lai visas Tavas labās un gaišās idejas piepildās!

 122. Paldies par šo kursu! Man ļoti patika un bija ļoti interesanti! Laikam piederu pie tiem, kam ātri viss skaidrs, jo nenācās Tevi traucēt ar jautājumiem. 😀
  Patika, ka viss tā konkrēti, secīgi izstāstīts, jo pašam meklējot informāciju ir grūti saprast ar ko vispār sākt un kam vispār ticēt.
  Šis kurss licis man saprast, ka laikam tomēr došos mācīties vēdisko astroloģiju, jo tas man patiešām liekas interesanti. 🙂

 123. Paldies par zināšanām, kuras es ieguvu. Līdz šim bija tikai vispārejas frāzes zināmas par vēdisko astroloģiju, bet tagad es drusku esmu pavērusi durtiņas uz šo zinātni. Paldies, ceru, ka pieteikšos vēl.

 124. Paldies, Tīlija par ieguldīto laiku un enerģiju šī kursa izveidē. Ir sajūta, ka labs pamats ir iegūts un ir zināms, kur meklēt informāciju. Ir palikusi vien mazuma piegarša un sajūta, ka karti var pētīt ilgi, kā nebeidzami smalku musturu.
  Ļoti forša iespēja ielūkoties šajā tēmā!
  Paldies par skološanu un veiksmi turpmākajos projektos 🙂

 125. Vislielākais paldies par iespēju un atbalstu apgūstot šo kursu! man viss patika, skaidrs ir viens, ka nekas vēl nav skaidrs- vismaz man, bet āķis ir lūpā un ceru, ka būs iespēja vēl un vēl izglītoties. katrs mēs īstajā laikā atrodam vai uzejam uz īsto grāmatu, filmu vai cilvēku, kas var mainīt dzīvi, ar mani bija līdzīgi, nu kurš cilvēks pie pilna prāta domātu, ka ir iespējams saņemt tik sakārtotu un pārskatāmu informāciju, ar visām atbildēm un piedevām bez maksas! es gan domāju, ka visiem ir jāatbalsta šīs pūles un jāmācās novērtēt darbs un laiks, ko iegulda cilvēks, kaut ar nelielu summu, bet tomēr.. Vēlreiz milzīgs paldies Tīlija!

 126. Sirsnīgs paldies Tīlija!
  Esmu pateicīga par iespēju iegūt šīs zināšanas. Lai gan brīžiem negāja viegli, tomēr bija patiešām interesanti.
  PALDIES !

 127. Miļš PALDIES , Tilija par šo kursu, par vēlmi dalīties savās zināšanās! Zinu, ka vēlreiz pārlasīšu Tavas vēstules, kas ietver norādes , kā izprast savu dzīves ceļu un harmonizētu to! Labprāt turpinātu mācities, jo “ākis ir lūpā” un zinu, cik daudz vēl nezinu.

 128. Paldies par Tavu ieguldīto enerģiju! Mani riktīgi aizrāva 🙂 nācās meklēt brīvu brīdi, lai kārtīgi izinspicētu katru epastu 😀 tā reti notiek!

 129. Liels paldies, bija ļoti aizraujoši! Turklāt – arī pārsteidzoši. 🙂

 130. Kursiņš ir vienkārši elegants. Informācija tiek pasniegta ar bez pietātes – bez pārspīlējumiem, bez dramatizēšanas.

  Tik ļoti patika! Paldies, milzīgs paldies!

  1. * Informācija tiek pasniegta bez pietāte – .. 🙂

 131. Sveiki!
  Paldies par šo kursu! Sākumā nesapratu ko gaidīt un kā būs, bet patiess prieks par to ko saņēmu. Lai arī dažreiz nesapratu kā atrast īsto informāciju, bet kad pārlasi 10x un paskaties piemēru, tad notiek klikšķis un saproti. Par astroloģiju jau sen vēlējos uzzināt kaut ko vairāk, kas arī Jums izdevās. 🙂

 132. Paldies, par iespēju ielūkoties līdz šim nezināmajā. Lai gan darba dēļ nebiju aktīva rakstītāja, vienalga vēstules gaidīju un visu apskatīju. Tagad ar nepacietību gaidu atvaļinājumu, kad ar visu sirdi nodošos dziļākai un kārtīgākai izpētei un izzināšanai.

 133. Šis kurss sasniedza mani, es atļaušos teikt – pat ģeniāli precīzā brīdī. Šķiet, ka “pasaule sadevās rokās” un atvēra sirdi pareizajai informācijai. Un esmu patiesi laimīga par to! Caur to pavērās dziļāka izpratne par “lietu kārtību visumā”, ka viss ir daudz nopietnāk un savādāk, kā varētu šķist pēc vispārējiem priekšstatiem.
  Piedāvātais apmācības veids ir lielisks – tiešs, konkrēts un bez “puķītēm”. Nekā lieka un pārpielūdzama. Pa taisno. Līdz ar to – viegli saprotami uztverams (ja arī vispār kaut ko vēdiskajā astroloģijā var saukt par “viegli”…). Dotā nedēļa laika līdz nākamajai tēmai – brīnišķīgi! Pa nedēļu var paspēt labāk iedziļināties, skatīt un pārskatīt, lai informācija nosēžās lēnām un pamatīgi.
  Viennozīmīgi piekrītu, ka šīs zināšanas ir neatsverams ieguldījums ikvienam, es pat teiktu – ne tikai sava redzesloka paplašināšanai, bet vairāk tieši dziļākai izpratnei par dzīvošanu šeit un “kā rodās tas” vai “kāpēc ir tā”. Arī man tas pavēra lielāku izpratni par notikumiem, sajūtām, redzējumiem savā dzīvē, un esmu pārliecināta, ka zināšanas arī turpmāk palīdzēs ne tikai man, bet arī manai ģimenei. Tas viss kaut kādā veidā sasaucās ļoti loģiski kopā ar sajūtu – vēdiskā astroloģija ir vērtība. Un vēl tas viss, par ko raksti blogā – riktīgi “ievelk”! 🙂
  Tīlij – paldies par Tavu enerģiju un dalīšanos! Paldies par īstumu! Tu esi cilvēks “ar savu īsto lietu”. Šis viss, ko Tu dari, ir kaut kas ļoti, ļoti labs! Tas ir milzīgs ieguldījums cilvēku iedvesmošanai un vēlmei (un arī darbībai) uzlabot savu dzīves kvalitāti.
  Lai enerģija šo turpināt!
  Pateicos!

 134. Paldies, Tīlij! 🙂
  Pirms šī kursa jau kādu laiku zināju savu vēdisko zīmi – Lagnu. Ar to gan arī viss kaut kur bija apstājies. Pašai “uz dullo” ko vairāk meklēt, šķiet nebija tobrīd “iekšās”. Arī tādēļ, kā jau Tu minēji, interneta lapas un pieejamie materiāli ir tiiiik daudz, ka kā lai neapjūk tajā visā.
  Prieks, ka īstajā brīdī sāku sekot Veduvieda, un vēl lielāks prieks un pateicība, ka devi man iespēju saprast vairāk, redzēt vairāk, interesēties vairāk.
  Paldies par šo kursu! Paldies par Tavu nesavtību, par Tavu devumu!
  Lai saulainas Tavas dienas! 🙂

 135. Paldies, Tīlija par šo kursu. Es nebiju čaklāko vidu ,taču ieguvu vērtīgu informāciju. Daudzko vēl ir nesaprotu, bet pamats jau ir. Paldies par iespēju! jauku , saulainu vasaru.

 136. Labdien un viens liels paldies uzreiz !!! Man šī nebija juna informācija, bet lasot un sekojot tai līdzi sapratu vienu lietu, tai nav robežu. To var apgūt, mācīties un izzināt vēl un vēl. Un vienmēr katr priekš sevis atradīs ko jaunu un nezināmu. Paldies vēlreiz par tavu uzdrošināšanos un velmi to darīt. Un vēl viens paldies par to, ka mēs paliekam aiz vien vairāk un vairāk cilvēku, kas ir uzzinājuši par šīm zināšanām un iespējams padarīs mūsu pasauli sakaistāku-paldies !!!

 137. Paldies par lielisko iespēju papildināt zināšanas šajā kursā 8 nedēļu garumā! Bija ļoti interesanti un aizraujoši! Paldies!
  Lai viss iecerētais izdodas!;)

 138. Paldies par interesanto kursu! Shiis 8 nedeljas bija vienkaarshi lieliskas, ar daudz jaunaam un noderiigaam zinaashanaam.
  Taa tik turpinaat 🙂

 139. Paldies par interesanto kursu ! Esmu uzzinajusi daudz jauna, kas sobrid liek visa iedzilinaties vel dzilak …..
  Lai viss ieceretais izdodas 🙂

 140. Liels paldies!
  Paldies par iespēju uzzināt kaut ko jaunu! 🙂

 141. Liels, liels PALDIES par iespēju gūt kaut mazliet saprotamāku ieskatu vēdiskajā astroloģijā. Godīgi sakot, pēdējo lekciju vēl neesmu līdz galam izpētījusi, tikai apskatīju. To izdarīšu brīvdienās. Un ļoti ceru, ka jautājumu un neskaidrību gadījumā joprojām grupas ietvaros varēs diskutēt un saņemt atbildes 🙂

 142. Paldies par šo kursu! Ļoti noderīga un interesanta informācija. 🙂

 143. Paldies.? par šīm 8 nedēļām. Laiks aizskrēja tik ātri, ka bija tādas reizes,kad nepaspēju izpildīt uzdevumus, bet tas viss man ir vērtīgs materiāls. Man prieks, ka varēju piedalīties un smelties zināšanas. Tāpat saņemt Tavu enerģiju. Pateicos.

 144. Tīlija,
  vispirms jau paldies par iespēju, par Tevis dāvāto laiku, par nesavtīgumu!
  Liels paldies par to, ka iedevi to, kas bija ļoti vajadzīgs, lai arī neko negaidīju… ar to domāju, ka savā ziņā no kursa neko negaidīju detalizētu, biju iedomājusies ieskatīties ar vienu aci tajā lauciņā.. vidē, lai sajustu, vai tas ir tas astro virziens, kas varētu ieraut dziļāk.. rezultātā atsevišķās tēmās ierāva tiiiik dziļi un sajutu, ka tas ir MANS… Saka, ja meklē atbildes, tās atnāk… bija jautājumi, kas bija manī iekšēji dziļi izskanējuši kā domās, pat ne jautājuma formulējums, bet Tevis dotais man negaidot, sniedza atbildes uz šiem jautājumiem. Paskatījosa ar citādām acīm uz cilvēkiem sev apkārt, “iemetu” viņu datus iekšā un esmu vnk sajūsmā par to, ka šo virzienu iepazinu. Tas ir tiiik dziļi!

 145. Tiešām Liels paldies Tev par ieskatu šajā astroloģijas pusē. Mamma mācās klasiski rietumu, tāpēc man interesanti šo to salīdzināt un redzēt, kad, kas un kam atbilst vairāk!
  Kladītē man sazīmēti un sarakstīti visādi brīnumi, bet tā kā arī esmu pie tiem, kam vajag un patīk pārlasīt, ceru pamazītēm arvien vairāk izprast šos brīnumus! Paldies! 🙂

 146. Negaidīti vērtīgas zināšanas un apburošs komunikācijas stils! Un tas fantastiskais formulējums vienā no vēstulēm, ka astroloģija ir guilty pleasure! Precīzi! 🙂 Lasot vēstules, domās sūtīju ne vienu vien smaidu un “paldies”!

 147. Liels Paldies Tev, Tīlij! Kurss bij interesants. Vismaz saku saprast kas ir vēdiskā astroloģija un ko ar to var darīt! Lai arī turpmāk Tev izdodas īstenot savas idejas un piepildīt vēlmes!

 148. Hei!
  Bija tiešām interesanti palūkoties kaut nedaudz uz vēdisko astroloģiju, skaidrs, ka garš ceļš vēl priekšā, lai patiesi izprastu, bet salīdzināšanai ar Rietumu bija akurāt labi! Un tagad man ir beidzot izskaidrojums, kāpēc tik ļoti nepatīk piecinieki, hehe!
  Paldies, Tīlija!

 149. Paldies par Tavu laiku un foršo saturu, man patika ikdienišķais stils, bet jāsaka ka pusceļā padevos, jo saturs brīžiem bija tikai insideram draudzīgs, palika grūti izsekot jēdzieniem un tabulām, es teiktu ka nākotnes kursiem, jāpadomā, par loģiskāku vai skaidrāku soli-pa-solim izklāstu kā nonākt lidz vēdiskās kartes nolasīšanai! paldies

  1. Tavas domas materiālizējas jau šobrīd!!! Noteikti mēģini vēlreiz, kad būs gaisā jaunais kurss!

 150. Viennozīmīgi var apgalvot, ka kurss ir piemērots arī cilvēkiem ar ātru un dinamisku dzīves ritmu. Es šo kursu apguvu brīžos, kad man bija brīvs laiks no ikdienas darbiem, tas ir, sabiedriskajā transportā, gaidot tikšanos, esot mājās. Paldies par vērtīgo ieskatu tieši tāda veida tēmās, kas man ļoti interesē. Lai veicas turpmāk!

 151. lai gan jau biju dzirdējusi par vedīsi astralogiju tomēr man tas bija tumšais lauciņš. paldies par šo struktureto ieskatu šajā zinātnē. apgūstot iknedēļas jaunumus atklāju daudzas lietas pati par sevi.. kāpēc notiek tieši tā kā notiek. liels paldies par šo iespēju

 152. PALDIES! PALDIES, PALDIES!!!! Ar nepacietību gaidīju katru nedēļu, lai varētu izzināt vairāk. Paldies, ka pati esi visu to lielo informāciju apguvusi/izanalizējusi un veltījusi laiku, lai kaut cik saprotamā veidā šīs zināšanas nodotu tālāk. Tas ir milzīgs darbs! Paldies, par uzņemšanos! Novēlu, lai nezūd Tava enerģija un vēlme to turpināt! Pie manis visa šī informācija nāca īstajā laikā un vietā, pilnīgi nejauši, bet tas jau ir pats labākais! 😉 Lai viss izdodas!

 153. Paldies, Tilija!
  Tavs rakstīšanas stils ir viegls un draisks, ko nevar teikt par astroloģijas pamatiem, iespējams tieši man bija grūtības ar saprašanu un bija jāpārlasa vairākkārtīgi, lai saprastu. Taču nu jau vismaz daži svešvārdi man vairs nav tik sveši. Labprāt turpinātu izglītoties. Lai Tev veicas Tavās iecerēs, lai nezūd vieglums dzīvē un darbos.

 154. Liels paldies par šo. Man šis bija ļoti noderīgi. Lai arī ar visu vēl neesmu tikusi galā (laika trūkuma dēļ) un pieļauju, ka kādi jautājumi sekos, varu teikt tikai visu to labāko par struktūru un veidu, kā kurss pasniegts.

 155. Liels paldies! Šī ir otrā reize kad izeju kursu un man liekas ka ir vairāk informācijas vai es arī vairāk saprotu! Tiešām super kurss iesaku visiem! Tā tik turpināt ?

 156. Paldies, visi materiāli bija super pārdomāti un noderīgi! Šī kursa rezultātā esmu izveidojusi raksturojumu visai savai ģimenei, ieraudzīju arī sakarības, ko kādreiz nepamanīju, es te vairāk par nakšatrām un vadošo vēdisko horoskopa zīmi runāju. Ļoti aizraujoši katrā ziņā, nākošais solis ir dziļāk izprast planētu un māju sakarības.
  Kas mazāk mani uzrunāja, bija jautājums par pareiza laika izvēli darbībām un mahadašu, jo turos pie pārliecības, ka vajag censties vairāk plūst un paļauties, kas droši vien saskan ar kopējo vēdisko filosofiju. Vienmēr paturu prātā arī to, ka šī ir interpretācijas māksla, zinu nesenu gadījumu, kad kāds pazīstams vietējais vēdiskais astrologs draudzenei sastāstīja 99% muļķības, neredzot ne viņas, ne viņas vīra kartē tādu būtisku detaļu kā vīra nāve pēc vairāku gadu slimošanas. Uz to visu viņš beigās esot teicis – jums ir kaut kāda nepareiza karte! Vai kartes mēdz būt pareizas un nepareizas, drīzāk jau mūsu interpretācija par to.
  Paldies vēlreiz, Tīlij, par foršo ideju sniegt cilvēkiem zināšanas, tas noteikti nāks atpakaļ ar daudzām labām lietām! Lai izdodas!

 157. Liels paldies par kursu! Esmu uzzinājusi daudz jauna gan par vēdisko astroloģiju, gan par sevi pašu. Bija tēmas, kuras viegli un salīdzinoši ātri varēju izprast, bet bija arī tādas, kuras jorpojām ir vairāk miglainas nekā skaidras, kas, protams, saprotams, jo vēdiskā astroloģija man ir pilnīgi kaut kas jauns. Līdz šim par to neko nezināju, kur nu vēl izpratu. Tāpēc kurss man bija ļoti noderīgs. Vēlreiz paldies un noteikti iesaku turpināt!

 158. Paldies, Tīlij!
  Bija ļoti noderīgi un īstajā laikā. Ka daudzi citi, vēlos uzteikt pasniegšanas stilu. Esmu arī saņēmusi atbildes uz saviem jautājumiem. Pieļauju, ka mēs ieraudzījām tikai niecīgu aisberga daļu un tas, kuru šīs ceļojums aizrāva, uzdrošināsies iet tālāk. Savukārt pārēji sapratīs, ka tas nav priekš viņiem un arī tas ir labi. Kurss noteikti vajadzīgs. Vai šādā veidā, vai kādā citā, to noteikti rādīs laiks, bet tev, Tīlij, novēlu pašai gūt prieku no tā ko tu dari.

 159. Manuprāt, pie katra no mums jauna un nepieciešamā informācija atnāk laikā, kad tai esam gatavi. Man tas sākās ar saprašanu, ka es nezinu, kas es esmu. Šis kurss tik viegli un saprotamā veidā, vismaz man, palīdzēja pietuvoties apziņai,ka esmu daudz soļus tuvāk tam ,lai saprastu, kas es esmu. Pirms šī kursa par vēdisko astroloģiju neko nezināju, bet tagad, kad zinu jau nedaudz vairāk par neko, tad saprotu, ka vēl tik daudz ko var uzzināt, vēl ir tik daudz jomas, kurās iedziļināties. Un galvenais – iedziļināties tajās jomās, kurās ir mans uzdevums iedziļināties. Paldies, Tīlij!

 160. Liels paldies par iespēju paplašināt savu pasauli! Tas viss man bija kas pilnīgi jauns, bet atnāca pareizajā laikā. Un savādāk nemaz nevarēja būt, jo pēc 7. tēmas uzzināju, ka šobrīd esmu periodā, kad mana mājas karaka ir 5., kas sevī ietver “garīgošanos” 🙂
  Turpināšu Tev “sekot”, lai ikdienas saspringtajā un trauksmainajā ritējumā ienestu daļiņas vēdiskuma! Paldies!

 161. Liels PALDIES par iespēju iepazīties ar vēdisko astroloģiju kā zinātni, kas atklāj daudzas sev nezināmas šķautnes, un dod iespēju saskatīt savas iespējas, neskatoties uz periodu, kas nav īpaši labvēlīgs. Šis kurss ieinteresēja mani vēl varāk pievērsties šīs tēmas izpētei. Vēlreiz PALDIES par iniciatīvu, kas vairo tieksmi pēc dziļākas sevis izpētes darba. Lai izdodas arī turpmāk Tev un mums visiem….

 162. Liels paldies Tev, Tīlij, par ieguldīto darbu, laiku un zināšanām, ar kurām tik dāsni padalījies! Tu piepildīji manu karstāko sapni, ļaujot kaut nedaudz ielūkoties vēdiskajā astroloģijā. Tev izdevās sarežģītas lietas pasniegt vienkārši un saprotami. Bija prieks katru nedēļu uzzināt ko jaunu, interesantu un noderīgu. Pateicos arī par Tavu pacietību, atbildot uz jautājumiem! Ļoti ceru uz turpmāko sadarbību! Lai īstenojas visas Tavas ieceres vislabākajā veidā! Lai vienmēr ir kāda jauna ideja, ko īstenot, sapnis, ko piepildīt un mērķis, uz kuru tiekties!

 163. Paldies!
  Bija interesanti un noderīgi! ☺

 164. Sirsnīga pateicība par iespēju mazliet pavērt noslēpumaino senās vēdiskās zinātnes priekškaru, tas ļāva mazliet vairāk ko izprast, šajā mācībā, protams vēlētos vēl ko uzzināt!

 165. Tīlij, liels paldies par tavu enerģiju, uzņēmību un palīdzību! Skaidrs, ka manas smadzenes strādā lēni un esmu vizuāliķis, man jāzīmē kaut kādas asociācijas vārdiem, lai atcerētos, ko nozīmē visi vārdi un galvenais nesajaukt 😀 Vēstules bija viegli lasāmas, ar perfektiem piemēriem un soli pa solim tieši tas, kas vajadzīgs iesācējam. Pie tam interesanti, ka tu jau zini, kuros brīžos jāiekļauj vārdi- nesaprati? ej atpakaļ 🙂 Man točna tā bija 😀 hahaa… Pēc šī kursa gribas aiziet uz individuālo, lai precīzāk saprastu, vai es sapratu to, ko sapratu un, ko paņemt no visa, ko laist garām.. Jo grūti pašai to salikt pa plauktiņiem..Paldies par tavu profesionalitāti! Lai radošās idejas noved pie vēlamā!!!

 166. Vēlos izteikt lielu PALDIES par šo kursu! Katrs e-pasts bija ļoti labi strukturēts un jaunas informācijas apguve bija padarīta maksimāli ērta. Mana sirds nodejoja nelielu prieka deju pie katra e-pasta saņemšanas 🙂 Arī par komunikāciju varu teikt tikai to pozitīvāko. Es ļoti apbrīnoju Tavu apņēmību, Tīlija! Tā tikai turpināt!

 167. Tīlij, paldies, kurss bija ļoti noderīgs. Dažbrīd kūpēja galva kamēr izbūros cauri, bet tas bija to vērts. Atklāju daudz jauna sev.
  Dzīve, tā ir attīstība un kustība. Tikai kustoties uz priekšu mēs veidojamies un maināmies, kļūstam tādi, kādi vēlamies būt.
  Novēlu prieku, pacietību un drosmi sekot saviem sapņiem!

 168. Paldies! Šīs 8 (nemaz neticas) nedēļas bija kā aizraujošs ceļojums. Ik reizi, atverot vēstuli, es sapratu, ka neko nesaprotu 😀 Tad, iedziļinoties un sekojot Tīlijas precīzajiem norādījumiem, tomēr vienmēr izdevās tikt skaidrībā ar tēmu. Tomēr, jo vairāk es apgūstu, jo vairāk saprotu, cik daudz vēl nezinu. Un cik tā būtu liela māksla salikt visus aspektus kopā un redzēt LIELO BILDI! Pagaidām es šīs zināšanas pieņemu kā vēl vienu instrumentu, ar kura palīdzību soļot pa dzīvi. PALDIES! 🙂

 169. Paldies, paldies par šo kursu! Kurss bija ļoti kompakts, pāris nedēļās ielikts ļoti liels informācijas daudzums. Kurss ir ļoti noderīgs tieši iesācējiem, kā arī tiem kas jau kaut ko zin un vēlas atkārtot. Novēlu turpināt tādā pat aktīvā garā !

 170. Tīlija!
  Vēlreiz paldies par visu, ko mums devi, dod un vēl dosi! Tu pavēri mazas durtiņas uz pavisam citu pasauli. Lai Tev veicas!
  G

 171. Paldies Tīlija!
  Par jaunām zināšanām, plašu informāciju, sadarbošanos e-pastos! Man patika.
  Noteikti uztaisīšu sev rezumē par sevi un arī, lai ar laiku visi vēdu termini neaizmirstas.

 172. Kaa vecvectevs teiktu,- that’s a way to go… lidzigais pievelk lidzigo…. pozitivs nemedz but negativs. Paldies,par tavu darbu un redzejumu,vairak mums tadu tautiesu ka Tu,un varbut neiespejamais bus iespejams. Paldies 🙂 (positive vibes)
  P.S. esmu ari viens no tiem,kas neateiktos,rakt dzilak…ja,butu iespeja to dair,tik viegli ka pasniedz to Tu… un ari patron`a ideja liekas attiecigi atbilstosa,t.i,par kvalitati un veidumu* ir jamaksa,bet var jau but ir kas pat labaks…
  Liels,paldies,iedvesmojosi.

 173. Paldies par kursu!!! Kad saņēmu jaunu tēmu, laiks paskrēja nemanot, jo informācijas apjoms bija liels un ļoti interesants! Lai Tev veicās jaunajos projektos!

 174. Sveika Tīlija!
  Man loti patika šis kurss. Noteikti daudz uzzināju jaunumus. Sapratu kāpēc kādreiz tik loti vēlējos mainīt vārdu.
  Diez vai pati sanemtos bez Tava atbalsta pētīt šo “lietu”
  Paldies paldies paldies.

 175. Mīļš paldies, Tev! Kurss bija tiešām noderīgs…sapratu, ka zinu tik maz, lai neteiktu, ka nezinu neko :)) Bet bija lietas, kas lika uz sevi paskatīties ar citām acīm 🙂 Saprotu, ka gribu uzzināt un izzināt par sevi un ne tikai sevi, vēl vairāk! Ceru, ka tas arī man izdosies. Veiksmi Tev turpmāk! Un cerams vēl tiksimies, ja ne klātienē, tad attālināti noteikti 🙂

 176. Super, bija ļoti interesanti saprast, kas tas vispār ir, par ko biju dzirdējusi tikai attāli un nesaistīti… esmu ieinteresēta arī uzzināt ko vairāk. Paldies liels!

 177. Tīlij! Paldies par ieskatu vēdiskajà astroloģijā. Kurss deva atziņu, ka laimes kalēji esam mēs paši. Kā arī apjausmu, ka neviens no mums nav nevainojams. Visiem kas dzīvē jāapgūst. Paldies! Svētīgu Tev turpmāko darbu!

 178. Tīlij, PALDIES!!! 🙂 Tavs vieglais un rotaļīgais ne vienkāršo lietu pasniegšanas veids, strukturēta informācija un daudzie paskaidrojumi, soli pa solītim ir ļāvuši man iepazīt sevi nedaudz vairāk un motivēt turpināt iesākto! Ļoti vērtīgs kurss, kuru patiesi iesaku visiem, kam nav vienalga, kā noris viņa dzīve!!! PALDIES!!! 🙂

 179. Paldies, Tīlija vēlreiz. Es pieteicos kursam otro reizi un uzzināju vēla jaunas informācijas. Vēl gan neesmu apskatīusi pēdējās 3 tēmas, bet tuvākajā laikā iziešu cauri.

 180. Paldies! Man ļoti patika. Bija iespēja apskatīt informāciju par sevi un iegūt jaunas zināšanas, kas noderēs ikdienā. Kopumā informācija bija saprotama un uztverama.

 181. Bija interesanti uzzināt par sevi jaunas lietas, kuras tiešām dzīvē sakrīt. Gribētos rakt arī nedaudz dziļāk un mācēt izprast notiekošo, saprast cēloņus. Katrā ziņā ļoti vērtīgs ieskats sevī!

 182. Ļoti saturīgi un interesanti! Daudz informācijas kodolīgā un viegli uztveramā/pilnīgam iesācējam saprotamā veidā. Tā kā audzinu mazos, tad ļoti patika, ka ar materiālu varēju iepazīties sev ērtā laikā.

 183. Paldies!
  Tagad labāk saprotu , ko darīt dzīves, lai uzlabotu dzīves kvalitāti . Viss ļoti vienkārši un saprotami.

 184. Liels paldies, ka iepazīstināji ar interesantiem un vērtīgiem Vēdiskas astroloģijas pamatiem. Katru vēstuli gaidiju un lasiju ar prieku! Tiešām esmu priecīga, ka uzzināju par šadu iespēju! 🙂 Uzzināju daudz jauna par sevi! Vēlreiz paldies!

 185. Liels paldies, Tīlija, par šo burvīgo iespēju bez maksas ielūkoties vēdiskās astroloģijas “aizkulisēs”. Viennozīmīgi saņēmu daudz atbildes un izskaidrojumus savai rīcību un dzīves uztverei 🙂 Āķis noteikti ir lūpā un noteikti gribēšu parakt dziļāk! Paldies, ka dalies!

 186. Paldies, informācija bija apjomīga, ļoti daudz ko nesapratu, bet tik un tā,man arī ļoti patika, atšķirīgs skats.

 187. Paldies par āķi lūpā ?

 188. Paldies ! ļoti noderīgs bija īsais nedēļas kurs. uzzināju par savām karmiskajām lietām. tagad sāku saprast kāds ir mans dzīves uzdevums. domāju ka nākotnē izdosies retāk “skriet ar pieri sienā” vēl pārlasu materiālus.

 189. Sveika, Tīlija!
  Paldies par brīnišķīgo intensīvo Online kursu iesācējiem “Iepazīsti vēdisko astroloģiju”! Es domāju, ka šāds kurss ir ļoti nepieciešams cilvēkiem, kuriem interesē astroloģija. Man šis kurss bija īstajā laikā, kad iekšēji jau biju nobriedusi uzsākt iedziļināšanos , bet nezināju kā un ar ko sākt. Pirms šī kursa arī man likās, tāpat kā daudziem, ka astroloģija ir ļoti sarežģīta un vai es spēšu ar to tikt galā. Esmu bijusi uz dažādām atsevišķām lekcijām par šo tēmu pie dažādiem pasniedzējiem. Šis Online kurss palīdzēja salikt kopā manas izkaisītās zināšanas un nomierināja manas šaubas un deva drosmi, ka tomēr esmu spējīga saprast un turpināt. Kad es būšu pilnībā asimilējusi šīs 1 nedēļā intensīvi saņemtās bagātīgās zināšanas, tad noteikti vēlēšos turpināt tās apgūt. Biju klāt, kad mana meita tiko apguva individuālās apmācības kursu “Realize” un biju sajūsmā kādā veidā tas notika un arī iegūtajām zināšanām, kuras katrs var realizēt savā dzīvē, lai uzlabotu dzīves kvalitāti un izvairītos no negaidītiem sarežģījumiem.
  Es esmu vēdiskā dzīves veida praktizētāja jau 20 gadus , veģetāriete, aktīvi nodarbojos ar jogu katru dienu un padziļināti interesējos par Ajūrvēdisko kulināriju un ārstniecības līdzekļiem, kā arī visu to savā ikdienas dzīvē ievēroju un īstenoju.
  Ļoti priecāšos par iespēju pievienoties domu biedru grupai!
  Mans novēlējums: Tīlij, Tu esi uzsākusi ļoti labu un vajadzīgu darbu, lai izglītotu, iedrošinātu un iedvesmotu cilvēkus, kuri izvēlējušies iet garigās attīstības pilnveidošanas ceļu!
  Tev veiksies, ja to darīsi no sirds kā līdz šim!
  Līga

 190. Paldies! Ļoti patīkami, ka ir iespēja kaut ko iemācities jaunu, iegūt jaunas zināšanas. Paldies par iespēju.

 191. Paldies par ieskatu vēdiskās astroloģijas pasaulē! Ļoti interesanti un noderīgi.

 192. Šis nelielais ievadkurss vēdiskajā astroloģijā noteikti ir noderīgs tiem, kas sper pašus pirmos soļus šajā virzienā. Lai arī man bija nelielas priekšzināšanas, šis ievadkurss bija noderīgs arī man. Droši ieteiktu visiem interesentiem!

 193. Paldies, par kursu vēdiskajā astroloģijā. Bija ļoti interesanti, ja ne pat pārsteidzoši par uzzināto. Bija lietas, kas apstiprināja sajūtas, ka tā jādara, ka tā vajag. Pēc šī kursa sapratu, arī kapēc.

 194. Ļoti vienkārši un saprotami paskaidrota, ļoti veiksmīgi sistematizēta un tverama informācija.
  Man, kā gaisīgai būtnei, bija ļoti viegli tikt līdzi. Liels paldies ! :)))

 195. Kurss man atnāca īstajā laikā, jo iepriekš es laikam nebūtu gatava kaut ko darīt vai mainīt esošajā situācijā, bet ir notikušas visādas lietas, kas mani pagrūda uz sevis izzināšanu, saprašanu, vēlmi darīt lietas pareizi.
  Daudz esmu par sevi uzzinājusi gan uzzinot horoskopu, gan raksturojumu, gan karmiskos uzdevumus. Tas viss ir ļoti interesanti. Man gribās rakt dziļāk, izzināt un saprast vēl vairāk. Jo ir daudz kas, ko es nesaprotu līdz galam, kas ko kā ietekmē.
  Šis kurss bija labs ievads, pēc kura saproti, vai tas tev interesē un ir priekš tevis.
  Liels paldies par sniegto informāciju. Paldies par Tavu veltīto laiku mums, paldies, ka dalies ar zināšanām. Tas ir noderīgi.
  Lai Tev veicas, lai gūsti prieku un gandarījumu par padarīto.

 196. Bezmaksas vēdiskās astroloģijas pamatkurss ir ļoti interesants un noderīgs instruments sevis izzināšanai. Nav iespējams samaksāt tik daudz naudas kādam astrologam, kurš tik niansēti aprakstītu manu personību, jo parasti laika un naudas atliek tikai kāda konkrēta jautājuma risināšanai. Bet man vienmēr ir licies, ka ir nevis jāņemās ap sekām, bet jāmeklē cēļoņi un iemesli. Un tie kā reiz ir ļoti labi un skaidri atrodami katra cilvēka raksturojumā. Jo stāsts jau ir par to, ka ar sevi ir jāstrādā. Kā var ar sevi strādāt, ja nezina, kur un kā viss ir sācies. Katram iesaku sākt ar sevi! Paldies!

 197. Bezmaksas pamatkurss deva iespēju paanalizēt un saprast sevi, saprast kas sakrīt un kas no tiesas jāuzlabo. Prieks par šo iespēju.

 198. Milzīgs paldies par šo vienreizējo iespēju iepazīt tuvāk vēdisko astroloģiju! Kurss paskrēja ļoti ātri, jo bija interesants, man saistošs un vienkāršiem vārdiem uzrakstīts (viegli uztvert informāciju). Iemācījos jaunus vārdus, likumsakarības un galvenais uzzināju ļoti daudz jauna par sevi! To visu zinot ir daudz vieglāk dzīvot un pieņemt lietas, kas notiek dzīvē, arī sliktās, jo tam visam ir izskaidrojums. Vēlreiz milzīgs paldies Tīlij!

 199. Paldies par iespēju apgūt ievadu vēdiskajā astroloģijā bez maksas! Tas radīja interesi šo tēmu papētīt dziļāk un radīja pārliecību, ka šī ir reāla iespēja uzlabot savas dzīves kvalitāti.

 200. Liels paldies par šo iespēju, patiesi aizrauj un gribas uzzināt vēl un vēl. Par labi izskaidrojošiem papildmateriāliem, kurus noteikti izskatīšu ne vienu reizi vien, lai saprastu visu no A līdz Z, cik vien šajā līmenī tas ir iespējams. Bet noteikti meklēšu laiku un iespēju pētīt vairāk, par sevi pirmkārt un būtu jauki arī par sev tuvajiem. Vēlreiz paldies!

 201. Paldiess par online kursu ar vien vairāk par sevi uzinu .Sāku sevi vairāk saprast bet ir ļoti daudz jāmācās. Sāku izprast mantru būtību .Neesmu rakstniece un savas domas ir ļoti grūti aprakstīt. Bet liels jums paldiess.

 202. O, jā- šis kurss bija burvīgi pārdomāts un noderīgs. Kā maza sēkliņa, ko iesēj zemē- laisti to, kop un izaugs skaists koks! Pagaidām es neturpināšu dalību maksas kursā (kurš patiesībā ir par neiedomājami izdevīgu cenu), jo man ir jāpabeidz citas iesāktās lietas, taču nākotnē, ja būs tāda iespēja, ļoti labprāt. Labprāt arī šobrīd pievienotos domubiedru grupai.
  Paldies! Lai harmonija!

 203. Ļoti noderīgi un nozīmīgi. Pateicos par iespēju!

 204. Ļoti sirsnīgs paldies, Tīlij, par šo lielo darbu un cilvēku iepazīstināšanu ar vēdisko domāšanu un astroloģiju. Tas tiešām ir amazing! Lai tev izdodas viss iecerētais un piepildās visas karstākās vēlmes! Un izdodas visi nākošie projekti!

 205. Esmu ļoti priecīga, ka varu uzzināt vairāk par sevi, Paldies tev liels par iespēju!:)
  UN mana šī gada apņemšanās būs sākt mācīties astroloģiju…

 206. Paldies par iespēju nostiprināt zināšanas un sapratni.

 207. Sirsnīgs paldies, Tīlij, par intensīvo Online kursu iesācējiem! Ļoti noderēja. Iesācējam saprotami un viegli uztverami. Ļoti patika vienkāršais, draudzīgais rakstības stils. Pārlasu atkal un atkal, un atklājas aizvien jaunas lietas. Paldies!!!

 208. Paldies, man šie online kursi ir ļoti interesanti, šeit smeļos daudz jaunas un noderīgas informācijas, kas palīdz sava īstā ceļa meklējumos. liels paldies tev… 😉

 209. Cik pēkšņi man “uzkrita” iespēja uzzināt par vēdisko astroloģiju kā tādu (pirms tam pētīju rietumu – un šķita, ka aprakstos kaut kas trūkst), tikpat ātri pie manis nokļuva informācija par online kursu. Pat nedomāju jā vai nē (man raksturīgi tomēr ilgi domāt), pieteicos un esmu sapratusi, ka rakšu vēl. Meklēšu informāciju, lai izzinātu, saprastu un varbūt pat kontrolētu sevi. Esmu pārsteigta par precīzajiem raksturojumiem un šķiet, ka beidzot esmu atradusi vārdos pateiktu to, ko jau iepriekš zināju, bet nespēju raksturot. Ceru atrast/izprast arī savu vietu un misiju “dzimtas kokā” kā arī šajā dzīvē – kāpēc esmu tieši šeit un tieši ar šiem cilvēkiem apkārt.
  Turpināšu lasīt Tīlij, Tavus rakstus, apdomāju arī nākotnē izmantot online kursa turpinājumu. Protams, ne visam uzreiz piekritu un ne visu varu uzreiz pieņemt, bet uzrakstītais liek domāt.

 210. Paldies par bezmaksas ieskatu ?
  Man ļoti patika ?
  Un protams esmu no tām,kuras pārlasīs vēl un vēl lai līdz galam saprastu visu ???

 211. Paldies par bezmaksas kursu : Iepazīsti vēdisko astroloģiju -Intensīvais Online kurss iesācējiem. Ļoti, ļoti interesanta un pārskatāmi sniegta informācija. Sākotnēji varbūt nedaudz baidīja svešvārdi, kuri ikdienā netiek lietoti, bet norobežojoties no tā, info ir daudz un precīza un interesanta. Gribas uzreiz uzzināt arī par pārējiem ģimenes locekļiem. Tiem kam ir interese un laiks, noteikti iesaku apgūt astroloģiju padziļinātāk- interesanta un precīza zinātne. Piem. mana dēla dzimšanas brīdī, jau astroloģijas kartē izrādās bija ierakstīts, ka viņš pārcelsies dzīvot uz ārzemēm. Un astroloģijas un numeroloģijas informācija sakrīt 🙂

Leave a Reply