Astrologs man sameloja! (Kāpēc tā notiek un ko ar to darīt?)

Astrologs man sameloja! (Kāpēc tā notiek un ko ar to darīt?)

Par konsultāciju samaksāju 80 latus un pēc 2 nedēļām zaudēju 10 tūkstošus dolāru. Toreiz man gribējās apvemties. Ne dēļ 10 tūkstošiem! Man bija 80 latu žēl!

Kopš tā laika ir pagājuši 6 gadi un nu jau uz to situāciju skatos pavisam savādāk: esmu izdarījusi priekš sevis 3 svarīgus secinājumus, par kuriem pastāstīšu Tev šajā rakstā.

Nepieķeršanās princips

Viena no svarīgākajām lietām, kas jebkuram no mums šajā dzīvē jāiemācās ir nepieķeršanās.

Ļoti klasiska situācija, par kādu bieži nākas dzirdēt, ir tāda, ka sieviete aiziet pie astrologa un prasa: „Vai mēs būsim kopā???” Astrologs tikpat klasiski atbild, ka viss ir slikti. Bet tad beigās sanāk, ka sieviete ar savu iemīļoto paliek kopā un nodzīvo laimīgi līdz mūža galam. Kā tā?

Redzi, teorētiski jau sanāk, ka astrologam šajā gadījumā vienmēr vajadzētu teikt, ka kopā šiem cilvēkiem nav lemts būt, jo, ja sieviete ir atnākusi pie viņa ar šādu jautājumu, tas automātiski nozīmē to, ka ir liela pieķeršanās. Bet tā nu ir iekārtots šajā pasaulē, ka jebkas, kam esam dzīvē pieķērušies, tiks mums atņemts agrāk vai vēlāk, saudzīgāk vai nežēlīgāk, tādēļ attiecības daudz maz stabilas būs iespējamas tikai tad, ja mēs būsim spējīgi šo te domu par attiecībām ar konkrētu cilvēku palaist – samierināties, ka tās attiecības var nebūt.

Bet nu, kuram kas. Ne vienmēr šis stāsts būs par attiecībām. Manā gadījumā tas bija par naudu – tieši naudas pelnīšanu. Un šķiet, ka esmu šo mācību sapratusi.

Pēc kā tad mēs ejam pie astrologa?

Mēs ejam pie astrologa vai psihologa, vai zīlnieces, vai mācītāja, vai gaišreģa, tādēļ, ka mums ir kāda problēma, un loģiski būtu, ja mēs vēlētos, lai šī problēma atrisinās. Vienalga kā. Taču esmu novērojusi, ka vairums cilvēku nemaz nevēlas kaut ko risināt! Gluži otrādi – viņi negrib neko risināt, bet ir gatavi maksāt naudu par to, ka kāds viņiem iedod malciņu savas enerģijas. Un tad var iztikt kādu brīdi.

Runā, ka iet pie astrologa vai cita Dieva darbinieka ir normāli, pat labi, jo cilvēks nav pašpietiekams – cilvēks ir daļiņa, tādēļ prasīt citam padomu vai palīdzību ir OK. Bet ir viens BET: Ir arī jāattīstās pašam. Padomā loģiski taču, kādreiz Tev būs jākļūst par cilvēku, pie kura nāks pēc padoma Tavi bērni un mazbērni!

Es teikšu atklāti – nekas mani neizbesī vairāk par runām par to, cik ‘slikta’ būs paaudze, kas izaugusi ar internetu, jo, skatoties uz daudziem tagadējiem piecdesmitgadniekiem, kas ir auguši pat bez televizora, mani pārņem šausmas! Mana paaudze paliek zaudētājos – mums nav kam paprasīt padomu. ‘Pieaugušie’ mums nolej savas negācijas, iesaka dzīvot priekš sevis un noņemt stresu ar alkoholu.

Caur astrologu vai kādu citu, pie kā cilvēki nāk pēc problēmas atrisinājuma vai enerģijas malciņa, darbojas Dievs. Par to nav nekādu šaubu. Bet Dievs grib, lai Tu garīgi audz un viņš pa savam redz, kas Tavā dzīvē ir vai nav problēma, un pa savam lemj, kas Tev ir vajadzīgs.

Lec upē! Dzīve nav pikniks.

Daudz kas no tā, ko ir teikuši man, nav piepildījies vai pat ir bijis pilnīgs sviests, taču es par to ļaunu prātu neturu un neapšaubu to cilvēku spēju palīdzēt cilvēkiem, jo mana dzīve ir gājusi tikai uz augšu. Pat vairāk – atrisinājās tās problēmas, par kurām es nekā neteicu. Bieži jau tās īstās problēmas mēs paslēpjam kaut kur dziļi sevī un prasām: „Kā tur man ar darbu izskatās?” Par to es vienmēr sirsnīgi pasmaidu, jo esmu tur bijusi, esmu šo prasījusi.

Bet, runājot par sviestu vai atklātiem meliem, vai citu vājprātu, ir tā:

Mēs negribam peldēt pa dzīvi – gribam izkāpt krastā, uzcelt telti, uzgrillēt desiņu… Mēs visu laiku meklējam, kur lai apstājas? Kā lai atrod partneri, ar kuru visu laiku būs vienādi labi? Kā lai atrod darbu, kurā nostrādāt līdz dzīves beigām? Kā lai atrod šo te vienu Dieva darbinieku, pie kura iet un kuram ticēt?

Taču, lai gan ir tādi, kuru ceļš ir saistīts ar viena konkrēta skolotāja pieņemšanu un sekošanu viņam, daudziem tomēr pēc likteņa ir paredzēts savs ceļš, kas ved caur dažādām teorijām, dažādām enerģijām, un ideālā variantā atved pie tiešas komunikācijas ar Dievišķo, kas būtībā ir visur un visā. Tieši tādēļ Dievs (tā es domāju) dažreiz caur kādu konkrētu personu var šādi rīkoties, ka viens cilvēks, kas ir it kā zinošs un Tev ir licies pilnīgi adekvāts, vienā mirklī uzsprindzina šo te uzticību starp jums vai vienkārši pārstāj būt Tev patīkams. Tas nozīmē, ka Tev ir jādodas tālāk – šeit Tev vairs nav ko darīt. Un, lūdzu, beidz atskatīties!

Rezumējot, ja astrologs vai cits Dieva darbinieks Tev ir samelojis, tas var nozīmēt, ka:

  • Tev steidzīgi jāiemācās palaist cilvēkus, lietas vai/un vēlmes!
  • Tu nemeklē risinājumu. Tava problēma visticamāk ir citur – uzticies!
  • Tev ir jāiet tālāk! Tu esi tāda bremze, ka labā nākotne jau nevar Tevi sagaidīt! 🙂 

 

Leave a Reply