Atbildes uz galvenajiem jautājumiem (Kuras aiztaupīs Tev vizīti pie astrologa)

Atbildes uz galvenajiem jautājumiem (Kuras aiztaupīs Tev vizīti pie astrologa)

Mēs gribam domāt, ka esam unikāli. Ka tā, kā iet mums, neiet nevienam citam. Taču patiesība ir tāda, ka visi mēs gribam vienu un problēmas visiem ir vienādas. Ar šīm te problēmām attiecīgi cilvēki arī ierodas pie astrologa. Un, ziniet, kas ir pats interesantākais? Uz lielāko daļu cilvēku jautājumiem var atbildēt nemaz neieskatoties viņu horoskopā!

Šajā blogā es atbildēšu uz jautājumiem, ar kuriem es bieži saskaros savā praksē.

Vēdiskiem astrologiem tautā ir slikta slava. Saka, ka viņi esot negatīvi, ka redz tikai slikto.

Jā, vēdiskais astrologs Tev visticamāk neteiks, ka kļūsi par biznesmeni, astronautu vai zinātnieku. Neteiks, ka Tev būs laimīga laulība. Neteiks, ka nekad neslimosi. Neteiks, ka Tu esi perfekts, ka visu dari pareizi un ka citiem ar Tevi ir viegli. Un tā ir taisnība lielākajā daļā gadījumu – to var pateikt aizvērtām acīm!

„Kā atrisināt šīs problēmas? Kā uzlabot savu dzīvi?” Uz šiem jautājumiem var atbildēt Tavs individuālais horoskops, bet tikai tādā gadījumā, ja būsi tik stiprs un apņēmīgs, ka sagribēsi uzņemties atbildību par savu dzīvi un atzīt, ka iespējams pats pārkāpj Visumā esošos likumus.

#1

jautājumi par vēdiskās filozofijas un astroloģijas TEORIJU

Kādi ir vīrieša pienākumi? Kādai ir jābūt sievai? Kā jāaudzina bērni? Kāpēc ir bailes vai dusmas un kā tikt ar to galā? Vai arī: Kāds es esmu cilvēks (Vēzis, Skorpions utt.)? Manas labās īpašības? Kāpēc ir jādzer tieši tāds vai savādāks ajūrvēdisks preparāts?

Šī jautājumu grupa ir lekciju temati. Neviens vēdiskais astrologs to konsultācijas laikā nestāstīs (vismaz es nevienu tādu nepazīstu).

Šāda tipa informācija ir jāklausās lekcijās, kas maksā stundā vismaz 10 reizes mazāk vai pat bieži atrodama internetā pilnīgi par brīvu. Bet Tev ir jābūt gatavam ziedot savu laiku, lai varētu šīs lietas iemācīties! Un laiks ir vērtīgāks par naudu.

Konsultācijas formāts paredz ļoti koncentrētu informāciju. Vēdiskais astrologs Tev konsultācijā var ieteikt, kādas tieši lekcijas paklausīties, kādas grāmatas/rakstus palasīt.

Derētu atcerēties, ka tieši klausīšanās ir tā, kas maina mūsu dzīvi.

#2

jautājumi par BĒRNA VESELĪBU

Ko darīt, ja mans pirmskolas vecuma bērns slimo? Vai viņa horoskopā ir norādes uz veselības problēmām?

 • Vēdas ir par un ap visu dabisko. Bērnudārzs nav dabiska vide, un tas, ka bērns ir spiests iet uz bērnudārzu, arī ir visbiežākais slimošanas iemesls. Un tas nekas, ka bērns saka, ka viņam bērnudārzā patīk! Jūs taču arī varat teikt, ka Jums patīk jūsu darbs/ partneris/ dzīve un tajā pašā laikā slimot… Mums nemāca sevi saprast, un līdz ar to mēs to saviem bērniem arī nevaram iemācīt.

Un runa nav par to, ka Tu esi ‘sliktā’ tāpēc, ka Tev ir jāiet uz darbu, lai varētu nomaksāt rēķinus, vai tāpēc, ka Tev nav psiholoģiska spēka, lai sēdētu ar bērnu. Mēs te nedalām sliktajos un labajos… Bet, ja bērns reāli slimo un Tu vēlies šo problēmu atrisināt nevis aizlāpīt ar zālēm, tad kaut vai eksperimenta nolūkos pamēģini bērnu izņemt no dārziņa uz kādu laiku, uz pusgadu kā minimums. Ja slimošana turpināsies, tad varēsi teikt, ka Vēdas uz Tevi nedarbojas un atgriezties dārziņā.

 • Vēdiskie vecāki ir pret bērnu potēšanu, kas attiecīgi var inducēt dažāda veida slimības. (angļu valodā par to var palasīt diezgan daudz)
 • Bērni mēdz slimot dēļ vecākiem. Ja tie jau ir izšķīrušies, ir šķiršanās procesā, pastāvīgi strīdas, klusībā ienīst viens otru. Arī vienkārši vecāku neapmierinātība ar sevi, sevis nesaprašana var novest pie bērna slimošanas.
 • Ja Tavs bērns tomēr ir slims ‘pēc karmas’ (jā, protams, tā arī var būt), tad Tev vajadzētu veikt upaijas (vēdiskie horoskopu koriģējošie pasākumi). Taču tās upaijas tiks noteiktas pēc Tava horoskopa nevis pēc bērna horoskopa, jo viņš pats vēl upaijas nevar veikt.
 • Astrologi specializējas dažādos jautājumos. Nevar iet ar visu jautājumu spektru pie viena astrologa… Ja Tavs bērns slimo, tad vajag iet pie tāda astrologa, kas ir reizē arī ājurvēdas speciālists un pastiprināti interesējas tieši par medicīnisko astroloģiju.

#3

jautājumi par SADERĪBU

Vai esat saderīgi? Vai jums ir lemts būt kopā? Vai jums vajag precēties? Vai jums vajag šķirties?

Saka, ka minimums 75% karmas mūsdienās cilvēkam ir negatīva. Savukārt 75% no negatīvas karmas koncentrējas tieši attiecību jomā.

Vēdiskā astroloģija ir sena zinātne… Nu tad, lūk, sen senos laikos turīgam līgavainim vai līgavai meklēja izredzēto no citas apdzīvotas vietas (tā, starp citu, skaitās labvēlīgāk). Bieži topošie vīrs ar sievu viens otru ieraudzīja pirmo reizi tikai savā kāzu dienā. Mūsdienās attiecības veidojas savādāk.

Lai skatītu saderību ir jābūt patiesiem sekojošiem apgalvojumiem:

 • Šis vīrietis mani cenšas iekarot, vēlas ar mani veidot kopdzīvi.

Īsta astroloģija vienmēr ir par to, kas notiek šeit un tagad – tā neattiecas uz „kā būtu ja būtu”, tā nestrādā ar hipotētiskām situācijām (kādreiz visi cilvēki dzīvoja tagadnē un šis nebija nevienam jāskaidro). Nevar skatīties saderību, ja pati situācija ir iluzora – ja cilvēks nav nepārprotami devis Tev saprast, ka viņam ir nopietni nodomi, vai ja, piemēram, cilvēks vispār ir citās attiecībās.

 • Neesmu uzsākusi ar šo cilvēku intīmas attiecības.

Ja intīmas attiecības ir uzsāktas, tad karmas mezgliņi jau ir sapinušies.

Ja esat tik tikko uzsākuši veidot attiecības un ātri tikuši līdz gultai vai jau esat attiecībās kādu ilgāku laiku vai pat ļoti ilgu laiku, tad ir jāstrādā ar to, kas ir. Ja vibrācijas attiecībās uz šo brīdi nepatīk, tad nevajadzētu domāt par to saderības kontekstā vispār. ‘Nesaderība’ tāpat kā ‘slikta karma’ ir nekas cits kā darba apjoma rādītājs… Jums pašiem vai ar austrumu astropsihologa palīdzību ir jāmeklē iemesli, kādēļ esat nonākuši tur, kur esat, un risinājumi, kā to labot, ko darīt, lai, tēlaini izsakoties, šī te saderība rastos vai atdzimtu no jauna.

Labas attiecības ir pāra darba rezultāts. Attiecību veidošanas un ģimenes dzīves jautājumos ir jāizglītojas, un zināšanas ir jāpielieto reālā dzīvē. Konsultācijas laikā astrolopsihologs nevar, protams, atrisināt visas problēmas, bet var iespējams aizrakties līdz problēmu cēloņiem un ieteikt, ko darīt, kur atrast nepieciešamo informāciju.

#4

jautājumi par AICINĀJUMU

Ko darīt? Kur iet mācīties? Kādu darbu izvēlēties? Kā atrast sevi?

Visi grib atrast savu aicinājumu un ar to parasti saprot pelnīšanas veidu, kas sagādā prieku vien.

Runājot par aicinājumu no vēdiskā skatu punkta, būtu pirmkārt jārunā par to, ka esam daļiņas no Dieva, un, ja mēs to neapzināmies, tad to savu vietu diez vai kādreiz atradīsim. Man ļoti patika viens salīdzinājums (ko dzirdēju vairs neatceros kur), ka Tu, piemēram, esi gludeklis, kas domā par to, kas ir viņa aicinājums. Jā, Tev ir kaut kādas pogas, kaut kādi uzraksti, kas liek Tev domāt, ka neesi bezjēdzīgs, taču, kamēr Tu ar štepseli nepievienosies strāvai, Tu tā arī neapjēgsi, kas tieši Tev ir jādara. Jo Tu neesi veselums – Tu esi daļiņa.

Bet, runājot tieši par astroloģiju, ir tā:

Es īsti nesaprotu, ko cilvēks sagaida no astrologa, kad viņš prasa par to, ko viņam darīt, kādu profesiju izvēlēties… Nozari??? Kā tieši šī informācija Tev var palīdzēt?

Skat, man neilgi pēc skolas beigšanas viena zīlniece teica, ka esmu dzimis pedagogs. Tā nu es iestājos augstskolā. Tas stāsts beidzās ar to, ka es ‘zaudēju’ 2000euro un pusotru gadu savas dzīves, neiegūstot pilnīgi neko. (Jā, jā, dzīves pieredzi un tā tālāk… Kuram tas interesē?)

Ja vēlies astrologam uzdot šāda tipa jautājumus, tad Tev ir jābūt gataviem ļoti specifiskiem variantiem, no kā izvēlēties!

Turpinot par to pašu pedagoģiju – vai Tu vispār apjēdz, cik dažādos veidos Tavs aicinājums varētu būt saistīts ar šo nozari??? Vienas nozares izkristalizēšana vien neko nedod, nemaz nerunājot par vairākām.

Ja šobrīd Tev nav konkrētu ideju, ko Tu varētu darīt, tad man Tev ir piedāvājums:

Tu iepazīsties ar astroloģijas pamatiem ar vēdiskās astroloģijas bezmaksas Online kursa palīdzību (ja esi jau to izdarījis – lieliski! Ja nē – jauns kurss startēt 5.aprīlī) un mēs noorganizēsim kaut ko līdzīgu semināram par šo tēmu. Seminārā varēsi iegūt nepieciešamās zināšanas, lai Tu pats varētu meditēt uz savu aicinājumu neierobežotu laiku pilnīgi par brīvu! Bet, ja pats negribi iedziļināties astroloģijā vai tā Tev tik labi nepadodas, šāds te seminārs dotu Tev iespēju konsultācijā uzdot astrologam jautājumus par šo tēmu efektīvi un paņemt no konsultācijas tiešām maksimumu.

(JA TU VĒLĒTOS PIEDALĪTIES ŠĀDĀ SEMINĀRĀ RAKSTI MAN PRIVĀTI)

Vēl jāpiebilst, ka šobrīd cilvēki pelna naudu visādos tiešām interesantos veidos. Šis ir patiesi brīnišķīgs laiks, kad cilvēkiem ir iespēja darīt to, kas patīk, un būt brīviem no darba tādā klasiskā izpratnē…  Ja esi gados jauns cilvēks, būtu svarīgi izvēlēties astrologu, kas ir pazīstams ar mūsdienīgām profesijām, lai situācijā, kad Tu viņam saki, ka gribi rakstīt podkastu par andergraunda hiphopu, viņš neizpratnē Tevi nesūta uz labākajā gadījumā žurnālistikas fakultāti, jo citādāk kļūsi par sētnieku 🙂

#5

jautājumi par to KAD LABĀK

Vai tagad ir īstais laiks? Kad būs labvēlīgs laiks iesākumam? Kad uzsākt biznesu? Kad precēties?

Īstais laiks vienmēr ir tagad, ka ir reāla iespēja. Ja iet kā pa sviestu, ja puzle liekas kopā vienā bildē.

Dzīve ir mācību process – lai paveiktu ko lielu, jābūt teorētiskām zināšanām un pieredzei.

Iespējams, ka šis nav labākais laiks Tavā horoskopā kaut ko nebūt uzsākt. Piemēram, biznesu. Bet – vai Tu gribi savu pirmo biznesu uzsākt savas dzīves labākajā laikā??? Varbūt labāk to laiku pataupīt nobriedušākai idejai un brīdim, kad jutīsies pārliecināts izvēlētajā nozarē, kad Tev būs vairāk kontaktu, vairāk resursu.

Savukārt, ja tagad ir īstais periods, tas vēl nenozīmē, ka jāieķīlā manta, jāaizņemas, jāaizcērt durvis priekšā pašreizējā priekšnieka sejai. Jebkas, ko dari, vienmēr ir jāsāk lēnām, ar skolnieka apziņu. „Jātaustās”.

Mūsos dominē kaisles enerģija (radžasa guna), tādēļ vēlamies visu darīt uzreiz uz sitiena, gribam ātrus rezultātus. Bizness gaismā (satvā) paredz lēnu iesākumu, mierīgu norisi, normētu darba laiku un rezultātu atbilstoši tam, cik Tev dzīvē pienākas.

*Kas attiecas uz precēšanos, tad arī precēties vajag pēc iespējas ātrāk. Jā, ir jāgaida labāks periods, bet runa ir par mēnešiem nevis gadiem. Gaidīt, piemēram, līdz 28 gadiem pirms precēties, ja ir Kudža doša, tas ir sviests, jo nevienu no problēmām laulībā tas nav pasargājis. Arī astroloģiski vislabākās dienas izvēle (kura gan, manuprāt, ir obligātu nepieciešama!) nepasargās Tavu laulību, ja Tavā rutīnā nebūs punkts, kas paredz mācīšanos par attiecībām un arī par Dievu. Un svarīgi arī saprast, ka nepietiek ar to, ka vienreiz noklausīsies kaut kādu lekciju kursu – visu laiku ir jābūt saskarsmē ar šīm zināšanām, katru dienu, jo tās ‘izvēdinās’ ļoti ātri. Tādēļ rekomendēju atmest savu skepsi attiecībā pret ‘ideāla varianta’ aforismiem, gluži otrādi – atsekojiet no saviem draugiem, kas dalās ar sirdi plosošām ziņām vai kaķīšu video, un piesekojiet tām lapām, kas katru dienu posto aforismus un rakstus par to, kā būtu jābūt ideālajā pasaulē.

#6

jautājumi par REĀLĀM PROBLĒMĀM

Ko darīt, ja Tev ir 30 un neesi precējusies? Ko darīt, ja Tu esi slims? Ko darīt, ja Tev nav naudas? Ko darīt, ja Tev ir jebkāda problēma, kas reāli šobrīd apgrūtina Tavu dzīvi (un būtu naivi ticēt, ka tā atrisināsies pati par sevi)?

Atbilde ir pavisam vienkārša: „Maini savu diētu!”

Atteikšanās no gaļas lietošanas uzturā var potenciāli atrisināt daudzas problēmas. Saka, ka pārēja uz veģetāru uzturu automātiski atceļ 50% negatīvas karmas. (Pārmaiņas sāk notikt pašas par sevi – pašam nekas nav jādara, tikai jāpeld pa straumi.)

Reāli ir tā – ja Tev tiešām ir problēma, tad kopš šodienas Tu esi uz diētas. Ja Tu uzskati, ka tas ir pārāk grūti, ja Tu nejūties paēdis, ja neesi notiesājis savu ikdienas karbonādi, – tas nozīmē, ka Tev nav problēmas.

Par to, kādu diētu labāk izvēlēties un kāpēc, lasi blogā: http://www.veduvieda.lv/kadu-dietu-izveleties/

Lai vai kā, lielas problēmas parasti signalizē, ka dari kaut ko nepareizi un neesi gatavs mainīties. Šī ir Tava iespēja parādīt Visumam, ka Tu esi gatavs sadarboties!

Ja Tu neesi gatavs neko mainīt savā dzīvē, bet gribi tikai parunāties… Vēdiskais astrologs nav priekš Tevis. Izvēloties speciālistu, Tev tad būtu jāņem vērā, ka Tava cenu kategorija ir līdz 30eiro stundā. Ir daudzi cilvēki, kas ir gatavi par naudu Tevi uzklausīt, pažēlot un attaisnot.

Man personīgi ir pilnīgi neskaidrs, kādēļ pret šo teoriju cilvēki ‘nostājas pozā’. Es, piemēram, gribu dzīvot labi. Un, ja kāds, kuram ir labi, man pateiktu (pārspīlēti, protams), ka diendienā jāizdzer spainis ar sūdiem un tad dzīve būs zaļa, un parādītu man statistikai vēl 200 cilvēkus, kas šo metodi praktizē un jau bauda rezultātus, es būtu iekšā šitajā… 🙂

*Ja Tev ir pēc 40 un neesi bijusi precējusies vai ja Tev ir slimība, kas reāli apdraud Tavu dzīvību, tad Tev steidzami jāsāk veikt upaijas! Šī ir tā situācija, kad ir jāskaita mantras, jātaisa pūdžas, homas utt. Tā ka, izvēloties astrologu, meklē tādu, kas specializējas tieši uz šīm lietām.

#7

jautājumi par MAINĪŠANU

VĀRDA MAIŅA: Vai nepiemērots vārds var dzīvē Tevi ‘bremzēt’, neļaut īstenot potenciālu?

Tavs vārds uz Tevi iedarbojas, kad tas tiek izrunāts (tieši tā, kā tas tiek izrunāts) vai kad tas figurē uz papīra (ja Tu ar to paraksties, darba līgumā, bankā).

Skat, piemēram, ja Tu esi friziere, kas nereklamējas soctīklos un saņem naudu no klientiem ne caur pārskaitījumu, tad Tevi vismaz Tavs pilnais vārds (ar visu uzvārdu) īsti nekādi neietekmē. Tā ka, atbildot uz šo jautājumu, katrs gadījums jāskata individuāli.

Varu pateikt no savas pieredzes (man vārds pašai ir mainīts), ka tad, kad man ieteica mainīt vārdu un es šo informāciju pārbaudīju, man tiešām nebija nekādu šaubu par to, ka vārds ir jāmaina, lūk, kāpēc: Man jau vairākus gadus bija savs bizness e-vidē un visa mana nauda bija uz manas mammas vārda kontiem. Un es reāli esmu teikusi cilvēkiem, ka tas ir kaut kāds lāsts – ja es strādāju no sava vārda, es automātiski eju mīnusos neizskaidrojumu iemeslu dēļ. Manu mammu, starp citu, sauc Tatjana. Un attiecīgi zilbe Ta arī man ir labvēlīga.

Vārda maiņas jautājumos es rekomendēju konsultēties tieši ar mani, jo personīgas aktualitātes dēļ esmu šo tēmu izpētījusi diezgan pamatīgi.

DARBA MAIŅA: Vai aicinājums var būt saistīts ar gaļu, alkoholu, naudas izkrāpšanu?

Nē! Un tas ir vienalga, ka esi pats talantīgākais miksologs, Kšatrijs vai māsterprāts.

Jā, mums Latvijā valda pretējs viedoklis – daudzi citi kolēģi man šajā jautājumā nepiekritīs. Savukārt reti kurš krievu lektors nostāsies latviešu pusē… Man ir aizmugure 😀

Ja šobrīd profesionāli dari kaut ko, kas neved uz garīgu attīstību (tās augstāk minētas lietas, piemēram), tas nekas! Nevajag neko mainīt strauji. Bez panikas! Vajag aizsūtīt ziņojumu uz augšu, ka vēlies attīstīties garīgi un būt noderīgs, vairot pozitīvo. Dažreiz gadās tā, ka vajag vairākus gadus, lai pārietu citā sfērā vai darba specifikā. Tu mēģini kaut ko mainīt… bet dzīve Tevi burtiski met atpakaļ! Un neko nevar izdarīt!

Pagaidām vienkārši pildi labi savus pienākumus tur, kur Tu esi. Mēģini citus savas dzīves aspektus virzīt satvas virzienā, un vienā mirklī jautājums par nodarbošanās atrisināsies.

Viss notiek lēni tādēļ, ka vien tas, ka domās vēlies mainīt savu dzīvi, reāla maina Tavu likteni! Visumam vajag laiku, lai pārprogrammētu nākotnes notikumus.

Un pats galvenais, Tu nevari neko izdomāt. Visticamāk Tavi mēģinājumi kaut ko izdomāt šķitīs Taviem tuviniekiem diezgan smieklīgi. Bet tas nekas. Vienā brīdī viss notiks pats par sevi. Man pašai šī pārēja prasīja 4 gadus un 3 smieklīgus mēģinājumus. Cerams, ka šis (ceturtais!) mēģinājums izdosies 🙂

DZĪVESVIETAS MAIŅA: Vai ir obligāti jābrauc uz ārzemēm, ja astrologs konsultācijā ir ieteicis šādu opciju? Vai tas nozīmē, ka citādāk viss būs slikti?

Ir dažādi iemesli, kādēļ astrologs varētu sūtīt Tevi uz ārzemēm. Šajā gadījumā tik tiešām vajadzētu pētīt tieši Tavu horoskopu.

Protams, ‘brauc uz ārzemēm’ ir tāda pati klišejas frāze kā ‘tavs vīrs būs vecāks’ vai tamlīdzīgi. Jebkurai pozīcijai vai pozīciju/astroloģisku faktu kombinācijai var būt dažādi tulkojumi. Un jā, Tev visticamāk pateiks to variantu, kas būs visbiežāk patiess. To variantu, kas būs par vidējo cilvēku. Jo, kamēr Tu neesi par sevi iedevis kaut kādu specifisku informāciju – Tu esi viduvējība.


Redzi, cilvēki nav izglītoti šajā jomā. Es saskatu tajā lielu problēmu, jo reāli novēroju praksē, ka nereti cilvēki sagaida no konsultācijas kaut ko pavisam citu…

Mums no bērnības ieaudzina sliktu gaumi. Mums patīk lētums. Mums (kā tautai) patīk ēst kartupeļus un gaļu, un pat restorānā mēs neizejam no savas komfortzonas – paprasām oficiantam, vai pastinaka biezeņa vietā pie steika nevar dabūt vienkārši ceptus kartupeļus? Vēl mums patīk šlāgeris, un, ja mēs nonākam, piemēram, džeza koncertā, tad jūtamies izvaroti vai piekāsti: „kas tas par bardaku un kāpēc neviens nedzied?” Un laime mums ir pudelē vai seksā… Nu tad, iedomājies, atnāk cilvēks pie astrologa un sēž tāds… kā pokera spēlē. Neko no viņa nevar nolasīt. Pokerface. Viņš tikai aizdomīgi skatās un domā: nolasīs mani vai nenolasīs? Gaišreģis vai šarlatāns?

Bieži cilvēks nāk pie astrologa kā uz privātu priekšnesumu, kur viņš sagaida stundu garu monologu, par ko ir samaksāts. Taču vajadzētu saprast, ka astrologs nav izklaidētājs un ka viņš var vispār nebūt ne labs psihologs, ne runātājs. Kas ir arī likumsakarīgi, jo astroloģija taču ir vairāk eksaktā nevis humanitārā zinātne.

Lai konsultācija norisinātos maksimāli efektīvi, Tev ir jāsagatavo konkrēti jautājumi. Ir jābūt kaut kam, kas Tevi uztrauc, un par to nav jākautrējas runāt. Ja Tevi nekas neuztrauc un Tu gribi iet pie astrologa… Tiešām? Labāk vienkārši atzīsti sev, ka Tevi tomēr kaut kas uztrauc, un uzdod savu galveno jautājumu tiklīdz esi ieradies, nevis tā ‘starp citu’ 10 minūtes pirms konsultācijas beigām.

Ja ļausi runāt vēdiskajam astrologam no sevis (no sērijas, nu ko tad tur zvaigznes rāda), tad dabūsi dzirdēt to, kādas ir Tavas esošas un potenciālas problēmas vai slimības (un tas nesagatavotam cilvēkam vispār šķiet šokējoši), un kopējos ieteikumus. Taču tā neizklausās pēc efektīvas konsultācijas, vai ne? Manuprāt, Tev būtu jāekspektē, ka konsultācijā varēsi atrisināt maksimums 3 problēmas (ja runa ir par 1 stundu ilgu konsultāciju). Lūk, šajā gadījumā viena no tēmām varētu būt „ārzemju anatomija” 🙂

Starp citu, pati esmu bijusi pie vēdiskā astrologa 3 reizes (attiecīgi pie 3 dažādiem) un par pašu vērtīgāko uzskatu tieši pēdējo reizi, kad visi sasāpējušie jautājumi tika izrunāti pat kartē neieskatoties.

This Post Has 7 Comments

 1. Hei!
  Man diemžēl neizdevās viena bloga ietvaros atbildēt uz visiem jūsu iesūtītajiem jautājumiem, tādēļ nolēmu nākotnē izveidot šim blogam turpinājumu – 2.daļu.
  Ja neesi paspējis uzdot man savu jautājumu, uz kuru atbildēšu, neskatoties Tavā horoskopā (savus datus man nesūtat), – droši uzdod to tepat komentāros vai arī raksti man privāti!

 2. Labdien!
  Man aktuāli kādu laiku jau savi darba jautājumi-mans aicinājums un, kur man sevi virzīt.?

  1. Atraksti man FB!

 3. Vai mana laulība būs veiksmīga? Un vai šogad būs ģimenes pieaugums?

  1. – Rekomendēju noskatīties video par astroloģisko saderību šeit: https://youtu.be/KZD4tx7J-jI
   Ja neizdodas izburties pašai, tad pēc šīs pašas sistēmas ir iespējams saņemt konsultāciju.
   – Ģimenes pieaugumu saskaņā ar vēdisko astroloģiju vajadzētu plānot. Izvēlēties bērnam tādu dzimšanas laiku (1-2 mēneša ietvaros), lai viņam sanāk labs horoskops. Protams, to nevar nokontrolēt perfekti līdz sīkumam, taču vajag lai, kā minimums, lēnās planētas nejūtas slikti, lai nav planētu savā krišanas (vājākajā) pozīcijā. Piemēram, Saule krīt novembrī, tādēļ parasti uz to laiku bērnu plānot neiesaka.
   Mēs visi esam saitīti, ietekmējam viens otru. Ja bērnam horoskops būs labs, tas ietekmēs labi mūsu pašu dzīvi un otrādi.

 4. Kā notiek ziņojuma sūtīšana uz augšu? Skaitīt regulāri kā mantru, ka esmu gatava mainīt esošo pret ko jēgpilnāku? Samierināties un pieņemt, ka tā arī neesmu gatava nekam citam? Es jau teju 7 gadi netieku ārā no savas esošās darbavietas. Ir bijuši pārtraukumi, kā laikā esmu meklējusi ko citu, bet bezcerīgi, pat “hesītī” man neatbildēja, nerunājot par projektiem, kas sākotnēji likās interesanti, bet rezultējās ar neko.

  1. Ja situācija nekur nevirzās un sajūtu līmenī šķiet bezcerīga, tad ir jēga investēt naudu, lai saņemtu šo te grūdienu no malas. Jo tam, ko cilvēkam pasaka konsultācijā, patiesībā nemaz nav tik lielas nozīmes. Cilvēks maksā vai ziedo, lai saņemtu atšķirīgu no savējās enerģiju. Tie, kuriem ir, var dalīties. Ja vēlamies naudu, jāiet pie bagātajiem, ja vīru, pie precētajām, ja sapņu darbu – tad tos, kuriem tāds ir. Tas ir ļoti vienkārši 🙂
   Pagaidām rekomendēju tev pieteikties bezmaksas online kursam vēdiskajā astroloģijā – ej uz http://www.veduvieda.lv

Leave a Reply