Bērna ieņemšana pēc vēdām un sagatavošanās tai

Bērna ieņemšana pēc vēdām un sagatavošanās tai

Vēdiskajā tradīcijā ir uzskats, ka, lai ieņemtu bērnu harmoniski, gatavoties tam vajadzētu pus gadu. Jāveic attīrīšanās procedūras, jāpraktizē, lai būtu prāna. Vecākiem ir jāstrādā pie savas apziņas attīstīšanas, jo tieši viņu apziņa pievelk bērniņa apziņu.

Pirmkārt, bērns ir jāgrib. Savādāk tas piedzims un tad pa dzīvi ies tāds īsti nevajadzīgs un jutīsies nemīlēts. Bērna dzīves ilgumu, labklājību, statusu sabiedrībā – to visu nosaka ieņemšana. Ja tā būs mīlestības pilna, tad bērns mācēs mīlēt un saņemt mīlestību.

Bērna ieņemšanai vajadzētu apzinātai. Jau pirms tam ir jāpadomā un jāizrunā, kādam rakstura īpašībām bērniņam ir jāpiemīt. Par to arī vajadzētu atcerēties ieņemšanas brīdī.

“Vēdas norāda uz to, kas tas ir ļoti svarīgs moments, kad dvēsele ieiet šajā pasaulē caur sievietes un vīrieša attiecībām. Mātes un tēva noskaņojums tajā mirklī, to apziņas tips – tas viss atstāj pēdas bērna karmiskajā plānā.

Vēdiskajā tradīcijā tiek uzskatīts, ka pirms domāt par ģimenes pieaugumu vajadzētu saprast, vai attiecības starp vīru un sievu ir kļuvušas dziļas – vai tie var runāt par dziļām tēmām, neslēpjot viens no otra savas domas, jūtas un pārdzīvojumus.  Laulātajiem vajag būt pārliecinātiem, ka tie spēj būt atklāti un patiesi viens pret otru.”

Ieņemšanai vajadzētu sagatavoties 4.līmeņos:

Fiziskais plāns

3-6 mēnešus pirms ieņemšas  ir ieteicams:

  • Atteikties no kaitīgiem ieradumiem. Pie tiem attiecas ne tikai smēķēšana un alkohola lietošana, bet arī nepareizs dienas režīms, slikts miegs, trekna ēdiena lietošana uzturā, pārāk daudz vai stipra kafija.
  • Ēst veselīgi, uzturvielām bagātu uzturu. Vairāk augļus un dārzeņus! (Tāpat ieteicams zaudēt lieko svaru, kurš tāpat nāks klāt grūtniecības laikā.)
  • Vismaz 2 mēnešus pirms ieņemšanas mēģinājumiem pārtraukt lietot orālo kontracepciju, nelietot antibiotikas. Jāiziet pilna mediciniskā apskate, t.sk. jāaiziet pie stomotologa.

 “Vīrieša loma ieņemšanā – mīlēt sievu, vēlēties ieņemt labu bērnu un sagatavoties ieņemšanas procesam. Priekš tā vīrietim vajag iespējami ilgāk saglabāt spermu, t.i. nenodarboties ar seksu un nedomāt par to. Tad viņa spermai būs lielāks spēks un jaudīgāka enerģija ieņemšanas procesā. Ieteicams atturēties mēnesi vai vismaz nedēļu.”

Emocionālais plāns

Gatavojoties ieņemšanas, svarīgi izvairīties no ārējiem agresīviem un destruktīviem faktoriem. Nav ieteicams skatīties televizoru, klausīties ziņas, skatīties filmas, kur ir vardarbības ainass. Kopumā jāizvairās no stresa.

Vajag būt tur, kur vairojas miers un iedvesma, kur rodas pozitīvas emocijas. Iespējams beidzot jāatsakās no kāda cilvēka no jūsu tuvākā loka, kas jau sen krīt uz nerviem, iespējams ir jāpamaina darbs. Iespējams, ja nav iespējas pārcelties, vismaz varētu aizbraukt uz kalniem, uz jūru, uz laukiem – pie dabass, prom no pilsētass steigas un trokšņa.

Jogas nodarbības nomierina prātu. Var mājās klausīties audio-meditācijas.

Tāpat par labu nāks nodarbošanās ar kādu radošu hobiju. Arī savu māju uzlabošana un izrotāšana.

Intelektuālais plāns

Sāciet pētīt informāciju par bērnu kopšanu un audzināšu. Vēlāk jums tam nebūs laika. Runājiet ar pieredzējušām mammām, klausieties lekcijas, lasiet grāmatas. Padomājiet, kas jūs novēros grūtniecības laikā, cik tad nepieciešams ir USG un kādi ir mīnusi, vai dzersiet grūtniešu vitamīnus, ko par to saka dažādi speciālisti, kas nav iesaistīti zāļu izplatīšanas biznesā? Ko pētīt ir daudz.

Garīgais plāns

Pati svarīgākā lietas, kas jāsaprot – bērna ieņemšana nav iespējama bez Dieva. Mēs esam tikai rīki viņa rokās, līdz ar to arī galvenā loma šajā procesā ir Viņam. Pie tam ir jāsaprot, ka Dievam nav obligāti jums jādod bērns, ja jūs to vēlaties. Viņam var būt savi plāni un savi iemesli. Jūsu uzdevums – pieņemt Viņa gribu un būt pazemīgam.

Labvēlīgs laiks bērna ieņemšanai:

Ieņemšanu mēdz pielīdzināt sēklas iesēšanai, tādēļ ir ieteicams, lai pāris noskaidro labvēlīgu periodu ieņemšanai pie vēdiskā astrologa, jo galu galā no tā, kad bērns piedzims, būs atkarīgas viņa rakstura īpašības, attiecības ar vecākiem, vēlmes, spējas un talanti.

Dienas griezumā labākais laiks ieņemšanai ir no 9 vakarā līdz pusnaktij. Lai vai kā, ieņemšanai būtu jānotiek pēc saulrieta.

Plānojot ieņemšana liela nozīme ir mēnešreizēm. Pirmās četras dienas no mēnešreižu sākuma dienas nav derīgas ieņemšanai, mēnešreižu laikā mīlēties vispār nedrīkst. Tāpat par nelabvēlīgām tiek uzskatītas 11. un 13.diena, tāpat arī visas dienas sākot ar 17. līdz sākas jauns cikls. Tātad labvēlīgas dienas no mēnešreižu pirmās dienas sanāk: 5.-10., 12., 14., 16. Vēdas ‘pareģo’, ka, ja ieņemšana notiks cikla pāra dienās, tad piedzims puisis, ja nepāra – meitene.

No nedēļas dienu viedokļa ieņemšanai NAV labvēlīgas – otrdiena (Marss), sestdiena (Saturns) un svētdiena (Saule). Taču, ņemot vērā, ka laika izvēle darbībai astroloģijā ir kā mīnu lauks un tiek meklēti nevis labākie periodi, bet nekaitīgākie, tad, ja citi parametri ir labi, tad ieņemt šajās dienās tomēr ir pieļaujams.

Bērnu nav labvēlīgi ieņemt reliģiozos svētkos, pilnajā vai tukšajā Mēnesī, Mēness vai Saules aptumsuma periodos (5 dienas pirms un pēc), arī dienas, kad Saule pāriet citā zodiaka zīmē.

Vieta:

Par labvēlīgu vietu ieņemšanai uzskata savas mājas. Tām jābūt tīrām. Ne tikai fiziski, bet arī enerģētiski. Māju var attīrīt ar gonga skaņām, slapjo uzkopšanu, ūdenim pievienojot svēto ūdeni vai attīrošo sāli, dedzinot smaržkociņus (bati).

Mājās ir labi jāsmaržo. Var dedzināt vīraku, sveces, izmantot ēteriskās eļļa. Ja runa ir par ieņemšanu, tad ieteicams izvēlēties saldenas smaržas.

Nav labvēlīgi, ja mājās ir griezti ziedi. Tāpat arī mājdzīvnieku atrašanās telpās nav vēlama.

Ēdiens:

Sievietei ieņemšana dienā ir jāēd viegls ēdiens, nav ieteicams ēst graudaugus. Vēdiskā tradīcija neiesaka uzturā lietot gaļu, zivis un olas. Nedrīkst ēst asu, pārāk sāļu vai pārāk saldu ēdienu. Protams, nevajadzētu arī būt badā… Sievietēm ir ieteicams dzert siltu pienu.

Vīrietim ir jābūt labi paēdušam, Ieņemšanas dienā ieteicams uzņemt saldu garšu, kas nav domāts kā šokolāde vai cukurs, bet tam pašam pienam piemīt salda garša, augļiem.

Process:

Pirms ieņemšanas ir jāieiet dušā. Ir ieteicams izvēlēties baltas drēbes.

Pāris pirms ieņemšanas var kopīgi pameditēt.

Ja pāris jau ir praktiķi kādā tradīcijā, tad var paskaitīt lūgšanas vai mantras.

Ir labvēlīgi, ja neuzkrītoši skan patīkama mūzika – mantras vai rāgas pēc izvēles (kas nevienam no pāra nekrīt uz nerviem).

Sieva var veikt vīram pēdu masāžu, kas simbolizē sievietes spēju kalpot un ‘uzšķiļ’ Šakti enerģiju.

POZA – vislabvēlīgākā poza ieņemšanai ir klasiskā (‘misionāru’) poza. *


Ja esat nobrieduši tik atbildīgam solim kā bērna ieņemšana, ziniet, ka tā nav spontāna rīcība, bet vesels rituāls, kur ir svarīgs katrs sīkums.

Visi cilvēki sev vēlas labu, veselu, gudru, veikmīgu un paklausīgu bērnu. Taču, paši to nezinot, tie nereti kaitē savu bērnu veselībai jau pirms to piedzimšanas.

Pret bērna ieņemšanu un gatavošanos tai vajadzētu attiekties ar pilnu nopietnību, jo no tā, kad bērns ienāks ģimenē ir atkarīga mūsu nākotne. Un zināmā mērā arī mūsu planētas nākotne.

Leave a Reply

Share This