Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (5/9): PIECI – BUDHA

Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (5/9): PIECI – BUDHA

Merkurs (Budha) ir mūžzaļa planēta, kas simbolizē jaunību. Viens cits sanskrita Budhas vārds ir Kumārs. Bija tādi 4 viedie – Kumāri. Viņi zināja visu teju par visu, bet ķermeņi tiem bija kā piecgadniekiem. Tāpat arī cilvēkus ar apziņas skaitli 5 pielīdzina bērniem – tie skatās uz pasauli ar plaši atvērtām acīm un brīnās, un, ja kas slikts notiek, pat ņemot vērā to, ka 5-nieki patiesībā ir ļoti maigi un jutīgi, aizmirst visu slikto pēc 5 minūtēm.

5-nieki ir jauni iekšēji un arēji, tie nekādi neliekas mierā. Viņi visu laiku domā… jo patīk domāt! Viņiem ir labas smadzenes – viņi ir brīvdomātāji, parasti domā progresīvi un viņiem patīk mūsdienīgas idejas. Tie var adoptēties jebkurā situācijā, viņi mīl pārmaiņas un ir daudzpusīgi attīstīti.

Merkurs ir pati mazākā planēta. Tā ir ātra un izveicīga. Tikpat ātri ir arī tā apgādībā esošie 5-nieki – viņi ir tik ātri, ka citiem mēdz būt grūti tikt viņiem līdzi. (Jāpiebilst gan, ka darbā pieturās pie ierastās, iespējams paša izstrādātas sistēmas.)

Budha pieder pie Vaišju kastas, tāpēc tie bieži ir saistīti ar tirdzniecību, biznesu. Jo īstenībā daudzas tās īpašības, kas ir vajadzīgas priekš garīgas attīstības, tās arī ir vajadzīgas, lai cilvēks būtu veiksmīgs biznesā… Un Budha, viņš meklē ātrākos un īsākos ceļus, lai kļūtu par ‘garīgi veiksmīgu’ cilvēku. 5-niekiem tā veidojas liktenis, ka viņi tam pielāgojas, kļūstot aizdomīgi un nedaudz viltīgi. Tas viņiem biznesā tīri labi palīdz… Viņiem ir laba intuīcija, viņi redz cilvēku nodomus. 5-nieki ir arī labi biznesa partneri, jo augstu vērtē laiku – viņi nečakarējas.

Merkurietī parasti sadzīvo kā minimums 2 personības, no kuriem viens gribēs materiālu labklājību, bet otram par to būs gluži vienalga. Ja Budhas apgādībā esošais cilvēks nopelna daudz naudas, viņš parasti arī ziedo, pilda savus pienākumus ģimenē.

Budha tas ir saprāts, tā ir apķērība, tādēļ 5-niekiem patīk uzņemties risku. Un tā kā risks ir azartspēļu sastāvdaļa, tad 5-nieki mēdz par to interesēties un pat būt veiksmīgi tajā nozarē (jo viņi zina, kurš ir tas mirklis, kad vajag uzņemties risku), taču derētu atcerēties, ka savas iedzimtās spējas izmantot ne tur kur vajag, ne priekš Dieva, ir liels grēks. Un vispār 5-niekiem neiesaka pārāk daudz izklaidēties, tas kavē viņu attīstību.

5-nieki ir dzimuši oratori – viņi visu var zinātniski pamatot un tiem ir svarīgi, lai teksts tiek izrunāts gramatiski un stilistiski pareizi, lai tam ir loģiska struktūra. Pašam patīk runāt vai radīt (ja runa ir par mākslu) kaut ko divdomīgu, kaut ko ar zemtekstiem, referencēm – lai liktu citiem cilvēkiem aizdomāties, lai citi attīstās.

Budha dod tādu īpašību kā loģika, tādēļ tā pārvaldībā esošie labi māk argumentēt savu viedokli un burtiski iznīcina opozīcijā esošos. Viņus vispār ir ļoti grūti par kaut ko pārliecināt: tie netic uz vārda un ar grūtībām maina savus uzskatus… Taču viņiem piemīt arī tāds šarms, ka viņu pretinieki tāpat ar viņiem beigās sadraudzējas!

5-niekiem ir labas analītiskās spējas, tie ir racionāli un parasti domā kritiski. Bet no otras puses tiem arī labi padodas tādu mistisko zināšanu apguve kā astroloģija, numeroloģija, hiromantija utt.

Viena īpašība, kas tiešām nepiemīt 5-niekiem, tā ir pacietība. Lēmumus tie pieņem ātri un impulsīvi, un ilgtermiņa plānus vispār neveido, jo lai sastādītu plānu vajag metodisku darbu pie tā – vajag pacietību, kuras nav. Tādēļ viņi izdomā īstermiņa projektus un ar entuziasmu stāsta par to draugiem un paziņām. Un tie (draugi) arī parasti priekš 5-nieka ir īstermiņa projekts – viņiem nav ienaidnieku, tie var draudzēties ar jebkuru, bet uz kādu laiku, un tad atkal kaut kas nomainās, un aizmugurē paliek labas attiecības. Izvēloties draugus 5-nieks izvērtēs cilvēka statusu – tas visticamāk negribēs draudzēties ar proletariātu, tā teikt, jo viņam interesē māksla, piemēram, un vajag pretī tādu cilvēku, kas var uzturēt kvalitatīvu sarunu par šādām tēmām.

Pats svarīgākais priekš 5-niekiem ir ģimene. Viss pārējais mainās, bet ģimenē ir jābūt tradīcijām un mājās katrai lietiņai ir sava vietiņa. Jā, var gadīties arī, ka 5-nieks aiz savas komunikabilitātes aizlaiž pa kreisi, bet viņam nekad nebūs nodoma iet prom no ģimenes.

Lai gan nauda pie 5-nieka nāk dzīvē salīdzinoši viegli, tāpat vienā brīdī tas izlemj, ka vajag krāt vecumdienām vai ‘melnai dienai’. Vispār dzīvē ir tendence pelnīt viskautkur pa bišķiņam.

Beigu beigās tomēr par visu augstāk Budha vērtē zināšanas – zināšanu dēļ tas būtu pat gatavs pamest ģimeni un dzimteni un dotiem studēt, paaugstināt kvalifikāciju uz ārzemēm. 5-nieki mācās no dzimšanas līdz nāvei. Un, runājot par nāvi, parasti Merkurieši dzīvo diezgan ilgi, jo pastiprināti rūpējas par savu veselību, interesējas par pareizu uzturu, kopj savu ķermeni. Taču tie vairāk nekā citi ir pakļauti stresam, tiem var būt pārslogota nervu sistēma, jo viņi uzņem daudz informācijas, bet tā jau nav nekāda pozitīvā, un sanāk ņemt pie sirds…

Ieteikums 5-niekiem:

Jūsu prāts ir tik ass, ka jūsos var rasties vēlme kritizēt citus, bet nevis vienkārši norādīt uz cilvēka kļūdu, bet izdarīt to tā, ka otram jāraud… Lūdzu, ja jau jūs nevarat iztikt bez kritikas, iemācieties to izteikt tik pozitīvi, lai neviens nejustos aizvainots.


 

Noskaidro savu apziņas skaitli, kā arī iepazīsti vēdisko astroloģiju bezmaksas online kursā, piesakoties >>>> ŠEIT


Lasi par citiem apziņas skaitļiem:

VIENS – Sūrja

DIVI – Čandra

TRĪS – Guru

ČETRI – Rāhu

SEŠI – Šukra

SEPTIŅI – Ketu

ASTOŅI – Šani

DEVIŅI – Mangala

Visi apziņas skaitļu apraksti radās iedvesmojoties no Lalana – pilnas aprakstu versijas klausies @audioveda.ru

Leave a Reply

Share This