Būt sievietei VS būt vīrietim pēc vēdām. Astroloģiski izskaidrots.

Būt sievietei VS būt vīrietim pēc vēdām. Astroloģiski izskaidrots.

Pēdējo gadu laikā vēdiskās zināšas ir ieguvušas diezgan lielu popularitāti, un galvenokārt tas ir noticis, pateicoties zināšanām par vīrieša un sievietes attiecībām vēdiskajā tradīcijā. Daudzi jau ir lasījuši rakstus par to, klausījušies lekcijas – noskaidrojuši, kā būtu jāizskatās, jārunā, jārīkojas sievietei un vīrietim… Bet, kāpēc ir jādara tieši tā, saprot tikai retais. “Ir rakstīts vēdās” – tāds ir pamatojums. Taču ir cilvēki, kuriem nepietiek ar “jo tā ir” – ne tādēļ, ka netic, bet gluži vienkārši tādēļ, ka gribās izprast, lai varētu to efektīvāk pielietot dzīvē.

Izrādās, ka to, ko raksta mistiskajās vēdās par sieviešu un vīriešu atšķirībām, lomu sabiedrībā, veiksmīgu mijiedarbību, vairāk kā 99% cilvēku paši nemaz nav lasījuši. Un iespējams, ka tas nemaz nav nepieciešams… Ja zina vēdisko astroloģiju! Kura izskaidro, kāpēc priekš katra no dzimumiem ir labvēlīgi darīt tā, nevis savādāk. 

Joku par to, ka vīrieši ir no Marsa, bet sievietes no Venēras, dzirdējuši ir daudzi. Izrādās, ka tam ir astroloģisks pamatojums.

Vēdiskajā astroloģijā vīrieti simbolizē Auna zīme. Tā ir pirmā no zodiaka zīmēm, un mēs arī zinām to, ka Dievs sākumā rādīja vīrieti – viņš bija pirmais. Attiecīgi visu, ko mēs zinām par Aunu, mēs varam attiecināt uz jebkuru vīrieti, ka tieši tas viņam ir labvēlīgi.

Auna zīmi pārvalda Marss (tāpēc tie vīrieši nāk no Marsa). Saprotot to, kur (kādās zodiaka zīmēs atrodoties) Marss jūtas vislabāk un vissliktāk, mēs varam saprast, kas ideālajam vīrietim patīk un ir labvēlīgi, un kas nē.

Marss eksaltē (jūtas vislabāk) Mežāzī, horoskopa 10.mājā, kas ir saistīta ar darbu, savukārt krīt (jūtas vissliktāk) 4.mājā, kas simbolizē ģimeni. 1.māja, ko pārvalda Marss, ir atbildīga par veselību. Tāpēc vēdiskajā lekcijā dzirdēsiet, ka vīrietis veselāks ir, ja viņš strādā par daudz nevis par maz, ka nedrīkst ļaut vīrietim slinkot, gaidīt sapņu darbu utt. Vajag strādāt tagad un tūlīt. Ja vīrietis sēž mājās, nodarbojas ar ģimeni pārāk daudz, viņš no tā paliek neveselāks kaut vai tīri fiziski.

4.māja ir arī emocijas. Tas, ka Marss tur krīt, nozīmē, ka vīrietis ir psihiski nenoturīgs.

Tāpat šis viss simbolizē to, ka vīrietis ir atbildīgs par ārējo darbību, nevis iekšējo – 4.māja atbildīga arī par mūsu iekšējo laimes sajūtu, par mūsu psihisko veselību.

Vēl viena zīme, kur Marss jūtas patiešām lieliski ir Lauvas zīme jeb 5.māju Aunam. 5.māja ir saistīta ar mīlestību, nepieķeršanos rezultātiem, kas vīriešiem piemīt lielākā mērā nekā sievietēm. Tipisks vīrietis par naudu vispār īpaši nedomā – viņš nodarbojas ar to, kas patīk, var nodarboties arī ar biznesu, uzņemties riskus, spekulēt.

Es nezinu precīzi, bet domāju, ka vēl joprojām pasaulē arī biznesā, politikā, teātrī, mūzikā, sportā ir vīriešu īpatsvars.

Vēl viena vieta, kur Marss jūtas lieliski ir otra viņa pārvaldītā māja Skorpions jeb 8.māja.

8.māja ir saistīta ar seksu – vīriešiem sekss ir “vajadzīgāks” nekā sievietēm. Bet te ir āķis. Ir arī jāņem vērā karmisko uzdevumu faktors.

Vēdiskā astroloģija atšķirībā no Rietumu skatās mistiskās ēnu planētas Rāhu un Ketu, kas nemaz nav planētas. Tos sauc arī par mēness mezgliem. Praktiski tie ir tie, kas taisa aptumsumu Saulei un Mēnesim. Viņu pozīcijas horoskopā ir ārkārtīgi svarīgas. Viena no šīm ‘planētām’ – Rāhu – ir saistīta ar to, kas cilvēkam ir  jāuzsāk dzīvē darīt. Savukārt Ketu, ja nu ļoti vienkāršoti, cik var ielikt šāda apjoma rakstā – simbolizē to, kur mēs uzkaramies, kur* mums jāizbeidz ‘slimas attiecības’. *- ar cilvēku, lietu, ieradumu, jomu, priekšstatu. 

Stiprākā Rāhu pozīcija – kur tas eksaltē – ir Vērša zīme. No Auna tā ir otrā māja. Savukārt krīt rāhu tieši pretī – jau iepriekš pieminētajā 8.mājā, padarot to par vīrieša anti-uzdevumu, uzkāriena jomu.

Vēdu lektori mums stāsta – vīrieša lielākā problēma ir iekāre.

Rāhu jūtas labi vispār Vērsī, Dvīņos, Jaunavā, Mežāzī, Ūdensvīrā.

Priekš vīrieša tās ir 2., 3., 6., 10., 11.

2., 6., 10. visas ir saistītas kaut kādā mērā ar strādāšanu un naudas pelnīšanu. Arī 11.māja ir saistīta ar naudu, ar rezultātiem. Tāpēc vīrietim strādāt un pelnīt ir labvēlīgi – viņš tā attīstās. Altruisms priekš vīrieša nav veselīgs – tas nevar būt lepnuma vai progresa rādītājs, jo nesavtīgums principā ir ielikts vīrieša kodā. Vīrietis pēc dabas nav skops!

3.māja ir saistīta ar cilvēka personīgajiem pūliņiem. Vīrietim ir jāuzstāda mērķi, jāsasniedz tie, jāattīsta gribasspēks.

Bet ir vēl viens moments – 10., 11. mājas pārvaldnieks Saturns jūtas vissliktāk Aunā. Tas simbolizē to, ka par spīti tam, ka priekš vīrieša strādāt un pelnīt ir tik ļoti labvēlīgi, tomēr šīs jomas sagādā viņam arī pastāvīgas galvassāpes.

Savukārt, veiksmes planēta Jupiters vislabāk jūtas Vēzī – vīrieša 4.mājā, tāpēc ģimenes, māju lietās vīrietim parasti kaut kā dabīgi veicas, taču ņemot vērā visu augstāk minēto, svarīgi ir šajā lamatās neiekrist – nevajag to veiksmi ekspluatēt.

Sieviete ir vīrieša partnere – sieva. Tā ir horoskopa 7.māja.

Pretī Aunam ir Svaru zīme, ko pārvalda Venēra. Tā tad nu arī ir tā supersieviete, no kurienes izriet viss, kas mums ir labvēlīgs un kas nav.

Tīri vizuālu Svaru zīmes pārstāve ir sievišķīga, svārkos, viļņainiem matiem, viegla, gaisīga, volāni, mežģīnes, smaržas…

Venēras vislabākais draugs ir Saturns, kas pārvalda Ūdensvīru un Mežāzi – sievietes 4. un 5.māju. Pats Saturns vislabāk jūtas tiešu Svaru zīmē.

4.māja ir ģimene un 5. ir bērni – tas arī ir sievietes prieka avots.

Bet vislabāk Venēra jūtas Zivīs, viņas 6.mājā. Vēdu lektori stāsta, ka sievietes dabīgais stāvoklis ir kalpošana – vai nu savai ģimenei vai sabiedrībai, mūsu planētai kopsummā. Tāpat viņi stāsta arī to, ka sieviete mēdz uz šīs kalpošanas uzkārties. Dievs sievietē ir ielicis šo kalpošanas ideju, bet, ja viņa sāk domāt, ka dara to priekš kāda konkrēti, tad var iedzīvoties apvainošanās pasaulītē. Vēl sievietes mēdz ar savu kalpošanu mēģināt kontrolēt un pakļaut. Tas viss ir saistīts ar to, ka vienreiz jau pieminētais Ketu, arī ļoti labi jūtas Zivīs.

Tad sanāk līdzīgi kā vīriešiem ar seksu – patīk, bet ievelk un degradē pārlieku lielos daudzumos. Tad sievietes rāda ar pirkstu – fu, kādi viņi. Bet pašām ar kalpošanu ir tieši tas pats.

Venēra jūtas vissliktāk Jaunavā – savā 12.mājā. Tas ir par to, ka sieviete ir sociāla būtne un slikti jūtas viena – viņu nevar atstāt vienu, kad viņai ir slikti. Taču Rāhu, uzdevumu, kas palīdz mums progresēt, planēta, tur jūtas labi. Tāpēc sievietei ir ļoti svarīgi arī pavadīt laiku vienai, meditēt. Tā var nonākt pie loģiska atrisinājuma, reāliem secinājumiem, jo turpat Jaunavā eksaltē loģiskais Merkurs. Attiecīgi krīt Merkurs Zivīs, kur Venēra eksaltē. Tāpēc tautā mēdz jokot, ka tur, kur ir sievietes, tur nav nekādas loģikas.

Jaunavas zīme ir piezemēta un sīkumaina – tās īpašības garantē neizdošanos attiecībās abiem, jo Venēra simbolizē laulību kā tādu.

Zivis, savukārt, ir baudītāju zīme. Sievietes ir uz baudu orientētas. Un atvērties, tai skaitā seksuāli, priekš sievietes būtu ļoti nepieciešams, jo karmisko uzdevumu Rāhu eksaltē Vērsī – viņas 8.mājā, kas atbild par dzimumattiecībām.

Vēl 8.māja atbild par partnera naudu. No šejienes nāk tas apgalvojums, ka sievietei būtu jādzīvo uz vīrieša rēķina, savukārt par naudu nebūtu jādomā (Rāhu krīt viņas otrajā – iekrājumu mājā). Vēdas saka – ja vīrieša lielākā problēma ir iekāre, tad sievietei tas ir skopums. Ketu – ‘uzkāriena’ planēta – eksaltē sievietes 2.mājā. Tā atbild arī par runāšanu, kas izskaidro sievietes vēlme nemitīgi runāties.

Rāhu labi jūtas priekš sievietes 4.,5., 8., 9., 12. mājās.

Tātad sievietei ir labvēlīgi nodarboties ar mājām, ģimeni, bērniem, radošām lietām, uzticēties partnerim materiāi, paļauties uz intuīciju, glabāt tradīcijas, rūpēties par dzimtu un senčiem, zināmā mērā izolēties no pārējās sabiedrības.

Veiksmes planēta Jupiters eksaltē sievietes 10.mājā Vēzī, kas atbild par darbu. Tieši tādēļ vēdiskie lektori saka, ka darbā sievietei ir atpūta – tādēļ viņas raujas strādāt. Tāpāt viņi saka – kad sieviete strādā, viņa kļūst pati par švaku vīrieti un arī savu vīrieti pataisa vājāku – atceramies, Marss Vēzī krīt. Tātad, kad sieviete aktivizē šo te darba māju, ieslēdzas Marsa pasliktināšanās procesi. Tāda, lūk, alķīmija.

Vai tev vajadzētu būt tipiskam vīrietim vai tipiskai sievietei?NĒ.

Ja esi sieviete, ir ļoti liela varbūtība, ka tava horoskopa zīme nav vēdiskie Svari. Ļoti iespējams, ka tavs izskats, tavi vaibsti, tavas formas, tavs stils nav kā tipiskai Svaru zīmes meitenei. To, protams, var mēģināt vēl izmainīt – ataudzēt garus matus vai uztaisīt rotaļīgus ilgviļņus, uzkrāsoties maigos toņus un uzvilkt maigi rozā kleitu. Var principā arī iemācīties būt diplomātiskai, mazliet nenopietnai, iemīlēt zīmēšanu. Tomēr jāpadomā arī par to, ka ir vēl 11 zodiaka zīmes, kas iespējams pastāsta par tevi. Tu vari noskaidrot, kāda loze tev ir iekritusi un kāds ir tavs harmoniskais stāvoklis – kāda tu esi, kad tu esi tu. Un pirms dzīties pakaļ mistiskam ideālam, Dieva sakodētam variantam, vajadzētu sākt ar sevis iepazīšanu. Atrast savu centru. Ne tādēļ, lai spītīgi nemainītos, bet vismaz, lai atšķirtu, kas ir savs un kas iegūts. Lai ir mājas, kur atgriezties, kur vienmēr gaida tādu, kāda esi. Lai ir vieta, kur smelties spēkus un iedvesmu.

Lai Svari ir Svari, Auni ir Auni, Lauvas ir Lauvas, Vēži ir Vēži utt. Bez diskriminācijas, bez genocīda.

Jā, ir forši zināt par mistisko Dieva radīto pirmo sievieti. Sievietes hipostāze…

Bet, pat ja esi Svari un lepni vari paziņot, ka tev ir atbilstošas īpašības, esi viegla un sievišķīga, tāpat nebūs tā, ka visas planētas būs savās stiprākajās pozīcijās, kā ideālai sievietei būtu ideālā variantā.

Tu esi unikāla sniegpārsliņa. Nedzenies pakaļ izreklamētām normām, bet ieguldi laiku tajā, lai iepazītu sevi, un tādējādi saprastu, kas tieši priekš tevis ir pats labākais, pats labvēlīgākais.

Un ar savu partneri jūs esat 2 unikālas sniegpārsliņas. Tādēļ nevajadzētu salīdzināt sevi ar šo perfekto modeli, bet klausīties vienam otrā un patiesi mēģināt saprast, pieņemot cilvēku tādu, kāds viņš ir. Kas mūs atmet atpakaļ pie… Vai Tu vispār zini, kāds/a Tu esi?

 


JA VĒLIES IEPAZĪT SEVI – ŅEM TALKĀ VĒDISKO ASTROLOĢIJU!

PIESAKIES BEZMAKSAS ONLINE KURSAM “IEPAZĪSTI VĒDISKO ASTROLOĢIJU” www.veduvieda.lv

STARTS 7.MAIJĀ!

Leave a Reply