Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (2/9): DIVI – ČANDRA

Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (2/9): DIVI – ČANDRA

Saule ir vīrišķā enerģija, bet Mēness – sievišķā. Un, lai gan tās ir pretējas pēc savas būtības, tās viena bez otras nevar… Un, lai runātu par Mēnesi (Čandru), patiesībā ir jārunā par sievišķo enerģiju – kā tā izpaužas?

Mūsu ķermenī sievišķā puse ir kreisā puse. Savukārt mēs zinām, ka tieši kreisajā pusē atrodas sirds, tādēļ, lai gan tas var izklausīties nekorekti un pārdroši, mēs varētu teikt, ka kreisā puse ir bezmazvai vērtīgāka par labo… Pirmā sieviete iznāca no Dieva kreisās puses un viņa bija apburoša! Tā bija Dieva Absolūtas Personības sievišķā hipostāze (unikāla eksistēšanas forma). Saka, ka tā esot parādījusies dažiem svētajiem, un tie, viņu ieraugot, ģība no tās skaistuma. Viņa bija iemiesojums tam, pēc kā vajadzētu tiekties tiem cilvēkiem, kas ir dzimuši 2., 11., 20. un 29. datumā. Un vēl Čandra ir Šivas inkarnācija. Tā ir ļoti īpaša enerģija, tai ir īpašas pilnvaras. Piedzimt šajos datumos ir liela veiksme, jo tas dod iespēju ātrāk un efektīvāk sasniegt pilnību – pilnību sekojošās lietās:

Viņa labi gatavo, izmanto garšvielas. Viņa lieliski māk izvēlēties smaržas, viņai piemīt tāda estētiskā uzņēmība – patīk radīt skaisto. Viņa māk sadarboties ar citiem cilvēkiem, izveidot tādu kā garīgu tuvību. Viņa ir maiga, taisnīga, jutīga, līdzsvarota, spēj pielāgoties, spēj uzkrāt un sadalīt enerģiju. Čandra ir ūdens princips, kas paredz zināmas mīlestības pazīmes. Viņa ir uzticīga, atsaucība, tendēta uz partnerattiecībām un kalpošanu citiem.

2-niekiem ir ļoti svarīgi izpaust un attīstīt šīs īpašības, un tas dos viņiem iespēju būt laimīgiem.

Čandra – tā ir koncentrēta bauda… Augstākajā izpratnē bauda no mīlestības pret Dievu… Bet, protams, materiālajā pasaulē tā transformējas par kaut ko citu. Reālajā pasaulē bauda un laime, ko dod Čandra, ir, piemēram, tad, kad noguris vīrietis (Sūrja) atnāk no darba mājās pie savas mīļotās sievietes.

2-nieki bauda mākslu, mūziku, poēziju. Viņiem ir labas manieres, viņi ir ļoti pieklājīgi, tiem ir iedzimtas diplomāta spējas.

1 un 2 – varētu teikt, ka simbolizē perfektās attiecības. Saule rada, bet Mēness izdomā, izgudro, ko radīt. Jo 2-niekam nav īpašību, kas varētu palīdzēt realizēt iecerēto, novest lietas līdz beigām.

Čandra ietekmē mūsu prātu, dvēseli, zemapziņu, kamēr Saule ietekmē intelektu. Tā ir intuīcija, jutīgums, sentimentalitāte.

Sievietes 2-nieki vairāk par citām sievietēm pārdzīvo kāpumus un kritumus. Ūdens princips viņām var radīt noslieci uz depresiju vai vienkārši skumjām, tādēļ tām ir īpaši ieteicams ikdienā skaitīt mantras vai lūgšanas, lai pareizi noskaņotos. Ja Čandras pārstāvji skaita lūgšanas, meditē, lasa svētos rakstus, tad to intuīcija un saprāts darbojas komandā, kas nodrošina augstu lidojumu. Viņi ir lieliski sarunu biedri un oratori. Vīrieši ar apziņas skaitli 2 ir veiksmīgi ar sievietēm, spēj tās ietekmēt un pat manipulēt ar tām.

Mēness cilvēki mīļa miera un harmonijas labad spēj piekāpties, tāpat kā laba sieva ģimenē piekāpjas vīram. Taču jāpiebilst, ka 2-niekiem ir tendence izolēties no sabiedrības, jo tiem ir krāšņa iekšējā dzīve, tie ir pašpietiekami. Un parasti vēlas šo te pašpietiekamību un iekšējo mieru nodot arī citiem, kas, protams, ne vienmēr izdodas. Bet tajā pašā laikā tie ir orientēti uz ģimeni un ir spējīgi uz īstu mīlestību. Taču tiem patīk pārmaiņas un sagādā grūtības sevi ierobežot – 2niekiem ir svarīgi izprast Čandras dabu, tās dievišķo enerģiju un nenodoties jutekliskās baudās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, bet ievērot celibātu vai saglabāt uzticību vienam partnerim. Un, ja liktenis ļauj, tad sievietēm ar apziņas skaitli 2 ir labāk nestrādāt, bet būt atkarīgai no sava vīra finansiāli.

2-nieki izjūt sevi kā Zemes bērnus, tiem patīk ceļot. Mēness ir mātišķais princips, tādēļ 2 visus uztver kā savus bērnus, par visiem rūpējas, pamāca. Galvenais padoms 2-niekiem ir – neaizmirst par sevi.


Noskaidro savu apziņas skaitli, kā arī iepazīsti vēdisko astroloģiju bezmaksas online kursā, piesakoties >>>> ŠEIT


Lasi par citiem apziņas skaitļiem:

VIENS – Sūrja

TRĪS – Guru

ČETRI – Rāhu

PIECI – Budha

SEŠI – Šukra

SEPTIŅI – Ketu

ASTOŅI – Šani

DEVIŅI – Mangala

Visi apziņas skaitļu apraksti radās iedvesmojoties no Lalana – pilnas aprakstu versijas klausies @audioveda.ru

Leave a Reply