Cik veiksmīgi tu pārvari grūtības un izmanto dotās izdevības? 3 elementāri pamatprincipi

Cik veiksmīgi tu pārvari grūtības un izmanto dotās izdevības? 3 elementāri pamatprincipi

Daudzus cilvēkus interesē astroloģiskās prognozes (piemēram, ko gaidīt nākamajā gadā) un sava personīga horoskopa solījums, taču reti kurš zina šos elementāros pamatprincipus… Nav šaubu, ka mēs gribam zināt, kāds ir mūsu horoskopa potenciāls vai kādas iespējas atnesīs nākamais gads. Daži pat jau saskata jēgu ņemt vērā, ar kādām problēmām nāksies saskarties nākotnē. Taču nereti, apmaldoties savā fatālismā, aizmirstam, ka mūsu karte dod ļoti svarīgu informāciju par to, kādi mēs esam, un līdz ar to, cik veiksmīgi pārvarēsim grūtības vai izmantosim dotās izdevības. Un, zinot savas stiprās puses, mēs varam tās izmantot kā resursu, savukārt, zinot vājās puses, varam strādāt pie tām, un beigu beigās pārliecinoši tikt galā ar jebkuru situāciju, kas mūs sagaida.

?

Prāts, emocijas, intuīcija

Emocionāli sakārtots cilvēks ar stabilu psihi ar jebkuru dzīves situāciju tiks galā labāk nekā tas, kuram ar to ir problēmas. No vienas puses to nosaka horoskops, no otras – mēs varam pie tā strādāt arī tad, ja izrādās, ka mums iedalītas ‘sliktas kārtis’. Ir cilvēki, kam ir paveicies… Varbūt tavs Mēness eksaltē zemes zīmē Vērsī un tu saglabā mieru jebkurā situācijā. Varbūt tavs Mēness ir savā mājā Vēzī un tev ir lieliska emocionāla vielmaiņa – vari izsmieties vai izraudāties, reaģējot uz notikumiem šeit un tagad, un bez nekādiem jauniem blokiem iet tālāk. Taču ir cilvēki, kura prāta dabīgais stāvoklis ir meklēt kašķi, ir tādi, kuriem depresija ir defolta stāvoklis, ir ‘negatīvie’, kuri atradīs problēmu katrā risinājumā, neparedzamie ne sev, ne citiem – tādi, kuri nemitīgi svārstās vai streso, vai krīt no vienas galējības citā, piedzīvojot kolorītu, bet nogurdinošu emociju amplitūdu… Vēl ir tie, kas nekā nejūt jau tik sen, ka tādu parādību kā ‘intuīcija’ tie šajā dzīvē visticamāk vairs nepiedzīvos. Lai vai kā, ja tev ir problēmas ar prātu, ja tur nemitīgi skraida domas, un emocijas nekontrolēti dara, ko grib, ir liela varbūtība, ka tu no mazas problēmas uztaisīsi lielu un likteņa dotās iespējas neizmantosi nemaz. Ir daudz variantu, kā tu vari visu sačakarēt. Bet tu arī vari ar astroloģijas palīdzību objektīvi novērtēt savu prātu un sākt veikt darbības (upaijas), kas tava prāta stāvokli uzlabos.

?

Intelekts, spēja mācīties

Saskaņā ar vēdisko filozofiju mūsu intelekta potenciāls ir viena no lietām, ko nevaram izmainīt. Ir cilvēki, kam ir dots vairāk un kam ir dots mazāk. Bet, pat ja kādam ir dots mazāk, viņš var vismaz censties to, kas dots, izmantot uz maksimumu. Ja gudrs cilvēks nonāk sarežģītā situācijā pēc savas karmas, viņš izdomās atrisinājumu vai sapratīs, ka vajag paprasīt kādam, kas ir gudrāks šajā jautājumā, un varēs galu galā novērtēt, kuram ir vērts prasīt padomu. Gudrs cilvēks no visniecīgākās iespējas var uztaisīt veiksmes stāstu. Savukārt daudzi tie, kas uzskata, ka viņiem ar likteni nav paveicies, bieži vien nonākuši grūtībās aiz sava karmiskā stulbuma nevis tāpēc, ka ir slikts potenciāls tādā vai savādākā dzīves jomā. Risinājums ir – mācīties, klausīties, lasīt. Tāpat kā ar prātu, arī ar intelektu var strādāt, bet tikai pie noteikuma, ka cilvēks, ņemot vērā faktus, spēj sev atzīt, ka mans Merkurs ir debilitācijā vai retrogrāds, vai 8.mājā, vai vēl sazin kas, un tas nozīmē, ka es sev, savam domu gājienam, savai it kā loģiskai ķēdei uzticēties nevaru.

?

Potenciāls mainīt savu dzīvi, mērķtiecība

Ir cilvēki, kam ir nepieciešamais transformācijas uguns, kas nodrošina to, ka cilvēks spēj sevi mainīt. Tādi spēj nevilcināties un likt lietā jauniegūto informāciju, ir gatavi eksperimentēt un skatīties, kas no tā sanāks. Tie nepadodas pie pirmā vai trešā šķēršļa. Tie noved lietas līdz galam, kad vajag, un tie pārtrauc darīt to, kas ir zaudējis jēgu, tiklīdz to saprot. Viņi nepieķerās ne savai pagātnei un ieliktajiem centieniem, ne saviem nākotnes mērķiem, bet dara labāko, ko var izdarīt tieši tagad, šajā laikā un vietā, jo mēs maināmies, iegūstot jaunas zināšanas, pasaule mainās, ejot uz priekšu savā dabīgajā plūsmā, kaut arī tās plūsmas virziens mūs, redz, neapmierina. ŠIS IR VIENS NO SVARĪGĀKAJIEM PARAMETRIEM HOROSKOPĀ. Cilvēkam var būt slimīgs prāts un vājš intelekts, taču, ja viņš spēj mainīt sevi, ja viņam ir šī dotība, tad viņš var izlabot abus un rezultātā salāpīt arī savu dzīvi. Ja šīs dotības nav, tā ir viena no bēdīgākajās situācijām, ko saglābt pa spēkam būtu varbūt tikai askēžu pavēlniekam Saturnam, kas arī dotu pacietību, jo rezultāti visticamāk nāktu lēni.

***

2021.gadā būs 10 gadi kopš sāku interesēties par vēdām un apgūt vēdisko astroloģiju, un joprojām neesmu vīlusies – šī ir sistēma, kura reāli strādā! Es mīlu nesteidzīgi konsultēt un meklēt problēmu saknes, risināt ‘cietos riekstus’, jo allaž iemesli situācijām, kuras aizved pie astrologa, meklējami pavisam ne tur, kur pašam cilvēkam var likties. Ir jāatceras, ka mūsu horoskopa periodi dod informāciju par mūsu individuālo dabīgo dzīves plūsmu, un, ja nezinām to, tad ļoti daudz dzīves enerģijas aiziet cīņai – taču jāatceras, ka tas, kas vienam ir labi, otram būs murgs, un ka visam ir savs laiks, un tas īstais laiks katram ir atšķirīgs. Un arī ieteikumi identiskās situācijās katram būs citi. Un, lai gan internets mums mēģina radīt iespaidu, ka visa tā Covid situācija ir tik mega svarīga, tomēr paralēli tam mums katram rit sava dzīve – katram joprojām ir kaut kādi sapņi un pārdzīvojumi, katram gribās dzīvot vismaz pa kripatiņu foršāk. Nu tad arī centīsimies dzīvot uz priekšu par spīti!

Leave a Reply