KĀ PAREIZI IEPAZĪTIES ? (dažas atkāpes, kas netika iekļautas e-grāmatā)

KĀ PAREIZI IEPAZĪTIES ? (dažas atkāpes, kas netika iekļautas e-grāmatā)

Vai Tu zini, kā vajag iepazīties, lai

 • Apprecētos ar cienīgu vīrieti 1-2 gadu laikā;
 • Ģimenes dzīve (pēc kāzām) būtu harmoniska;
 • Nebūtu jāšķiras un viss atkal jāsāk no sākuma?

Iedvesmojošā e-grāmatā „Kā vajag iepazīties?” Tu varēsi uzzināt, kādām stadijām ir obligāti jāiziet cauri no SINGLE statusa līdz MARRIED statusam, lai rezultātā Tava laulība būtu patiesi laimīga.


DAŽAS ATKĀPES, KAS NETIKA IEKĻAUTAS E-GRĀMATĀ:

Sievietei nav jāpieliek pūliņi, lai attiecības ievestu nākamajā stadijā,

ja tās nevirzās uz priekšu bez viņas līdzdalības.

***

Sieviešu lielākā kļūda ir tāda, ka viņas domā, ka iespējami ātrāk attiecībās ir jānokļūst tik tālu, lai šķietami nebūtu atpakaļceļa.

Jā! Tās pat mēģina risināt problēmas laulībā ar bērna ieņemšanu. Tā viņas dara. Bet, vai tad tas strādā? Nē! Pēc trešā šāda ‘risinājuma’ parasti izšķiras tāpat.

***

Randiņos sievietei ir jāpievērš uzmanība tam, kā vīrietis risina problēmas.

Un no tā jāizdara secinājums, vai viņš varēs nākotnē noorganizēt, lai jums, piemēram, ir labs remonts. Nav pilnīgi nekādas nozīmes, vai viņš pats var pieskrūvēt kaut ko!

***

Vīrietim nav ieteicams pirms kāzām palīdzēt sievietei remontdarbos.

Daudzas sievietes ir sašutušas par šo faktu… Bet, saprotiet – Jūs esat sievietes! Ja ielaidīsiet vīrieti savā mājā kaut ko nebūt skrūvēt, tad pašām radīsies vēlme viņam pateikties ar pusdienām vai seksu. Un to darīt nedrīkst!

***

Ja runa ir par vīrieša vēlmēm, sievietei NAV jāupurējas.

Ja vīrietis ‘dabū’ vienmēr, kad viņam vajag, tas ir ļoti slikti ilgtermiņā. Jo viņam vajadzēs arī grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā… Un tad viņš būs spiests meklēt kādu citu, kas viņam palīdzēs, ja Tu nebūsi pieradinājusi viņu pie tā, ka tas tā uz sitiena nemaz nenotiek. (Ja viņš gribēs atrisināt šo savu problēmu – viņš to atrisinās arī bez Tavas palīdzības, jo pasaulē ir daudz cilvēku, kas ‘var izpalīdzēt’. Jā, tas ir riebīgi. Bet tas ir daudz labāk par variantu, kad Tu esi gan aplidošanas objekts, gan prostitūta reizē.)

***

Pazīmes, kas liecina par to, ka vīrietis ir tumsonībā (Tamasa gunā):

Vīrietis ir tumsonībā tad, ja uzskata, ka realizēties viņam vajag ģimenē – ka vajag sacensties ar savu sievu vai bērniem.

Vīrietis tumsonībā jauc savas lomas ģimenē. Viņš vēlas būt psihologs, kad vajag kaut ko pienaglot, un vēlas atrisināt visas sievas problēmas, kad viņa vienkārši grib parunāties.

Vīrietis tumsonībā uzskata, ka nav atkarīgs no sievietes. Bet tas ir tikpat muļķīgi kā uzskatīt, ka mašīna nav atkarīga no akumulatora.


BEIDZ cerēt, ka vienā dienā Tev vienkārši paveiksies…

LEJUPLĀDĒ ŠO BEZMAKSAS E-GRĀMATU TAGAD

This Post Has 4 Comments

 1. Grāmata neverās vaļā. 🙁

  1. Izlabots! Tagad varēs!

 2. Arī šodien grāmata neveras vaļā.

  1. Tagad gan vajadzētu vērties…
   Ja kādam neveras, droši varat man rakstīt uz info@veduvieda.lv un es nosūtīšu!

Leave a Reply