Mēs strīdamies – vai esam nesaderīgi?
Ja pārim ir bieži konflikti, tas neliecina par to, ka viņi ir nesaderīgi. Gluži otrādi – tas liecina par saderību. Vai precīzāk – stipru pieķeršanos. Ja cilvēki viens otram nav pieķērušies un viņu viedokļi atšķirās, tad nav nekādas vēlmes un vajadzības strīdēties.
Patiesībā strīdiem ir tikai viens iemesls. Tas ir enerģijas trūkums. Cilvēks, kam ir enerģija spēj otra negatīvu noskaņojumu neņemt galvā un uzbraucienu pārvērst jokā, bet, ja nav spēka, tad jāstrīdās. Tātad galvenais ir iegūt enerģiju, savukārt enerģijas avots ir viens – tas ir Dievs. Dievam, varētu teikt, ka ir 3 formas:
- Daba – lai iegūtu enerģiju ir jāiet ārā, jāiet pie dabas un jākoncentrējas uz to. Jāklausās kā dzied putni, kā šalc jūra, jāpriecējas par tikko uzziedējušu puķīti. Daba savāc lieko un iedod svaigumu un mieru.
- Cilvēki, komunikācija. Tiklīdz cilvēks, kam nav enerģijas, pārvar savu nespēku un skopumu un sāk kalpot citiem, viņam uzreiz parādās spēki. Aiznest pīrādziņus vientuļai kaimiņienei, sarunāt tikšanos ar vecu draudzeni, tik daudz variantu. Enerģija rodas mijiedarbībā.
- Ticība. Tas ir 3.veids priekš tiem, kas ir nobrieduši spert soļus un veidot attiecības ar Dievu, taču tiem, kas nav gatavi… Ņemiet spēkus no dabas un cilvēkiem!
Viņš grib seksu pārāk daudz – kādēļ tā?
Nereti gadās tā, ka pēc gadiem attiecībās, sievietes vēlme pēc tuvības mazinās un savu pienākumu pildīšana (un Latvijā pārsvarā mēs esam audzinātas, ka pienākums ir jāpilda) izsmeļ.
Lieta tāda, ka vīrietis ar seksu nodarbojas tikai vienā veidā, kamēr sieviete daudzos veidos. Šopings, mājas iekārtošana, kūciņa kafeinīcā, teātris ar draudzenēm – tas viss priekš sievietes ir sekss. Un, jo vairāk vīrietis redz un jūt, ka sieviete bauda, jo vairāk arī viņam rodas vēlme baudīt. Varbūt ir vērts paeksperimentēt: kas būs, ja es pati kļūšu askētiskāka?
Saka, ka vīrieša lielākais trūkums ir iekāre, kamēr sievietes – skopums. Teorētiski tam vajadzētu strādāt tā, ka, cik vienam tas, tik otram tas. Piemēram, precēta sieviete iet uz darbu dēļ sava skopuma, dēļ vēlmes dzīvot labāk, viņai nepietiek ar vīra algu. Bet vīrs grib seksu, bet viņa darbā nogurst un seksu vairs negribas. Problēma…
Treškārt, sievietei ir svarīga dvēseliska tuvība, lai viņai gribētos fizisku. Dvēselisku tuvību pārī nodrošina tas, ka sieviete atklāj vīram savu sirdi jeb, citiem vārdiem sakot, izrunājas katru dienu. Respektīvi viņai ir iespēja 15 minūtes dienā vīram izstāstīt, kā viņai ir gājis. Tagad padomājiet, kā jūs varat izkārtot tā, lai jūsu ģimenē šāda sistēma tiek ieviesta. Ir jāizcīna savas tiesības uz to, lai esi uzklausīta.
Viņam ir cita – ko darīt?
Pirmkārt ir jāsaprot tas, ka sekss patiesībā nav tik ļoti svarīgs un vērtīgs vīrietim, tāpēc, par spīti aizskartam un burtiski asiņojošam ego, tas tomēr nav pasaules gals. Dzīvē gadās slikti periodi, ko atnes mūsu pašu sliktā karma, ko, starp citu, var redzēt arī horoskopā, bet tas nenozīmē, ka mums ir jāzaudē – ir jāmēģina situācija uzvarēt.
Kāpēc tā notiek tīri praktiski šīs dzīves kontekstā? Vispār pie tā tiek vainota sieviete. Sieviete ir tā, kas satur ģimeni, un viņas tiešais uzdevums ir būt uzticīgai iekšējā plānā, kas nozīmē – vienmēr domāt un ticēt, ka šis ir mans īstais un vienīgais, un Dieva dotais. Viņš ir mans liktenis un nav un nevar būt nekādi citi varianti. Ja sieviete pieļauj ‘domu’ un, nedod dievs, sāk skatīties apkārt, vīrietis to uzreiz jūt, un tiek uzskatīts, ka šī doma automātiski attaisno vīrieša krāpšanu. Saka, ka tas ir mazāks grēks, nekā tā ‘doma’.
Ja sieviete atklāj sirdi kādam citam vīrietim, kas nav viņas vīrs vai tēvs, vai īsts garīgais skolotājs, kas pielīdzinās tēvam, respektīvi stāsta par saviem pārdzīvojumiem vai prasa padomu, kā rīkoties, tas arī automātiski kotējas kā krāpšana. Nav tādas sieviešu un vīriešu draudzības! Ja nepiekrītat, tad rēķinieties ar sekām.
Vīrietim priekš sievietes vienmēr ir jābūt pirmajā vietā (uzreiz pēc Dieva, protams). Var gadīties tā, ka sieviete kādā brīdī var ļoti aizrauties ar kādu savu hobiju vai ar darbu (vai bērniem, draugiem, radiem utt utjp), un arī tas ir attaisnojums krāpšanai. Jāmācās, kā dzīvot, citu variantu nav.
Tāpat, lai izvairītos no krāpšanas vai vismaz šķiršanās, ir svarīgi, lai sieviete būtu draudzīga, lai viņa veido attiecības ar citām sievietēm un to ģimenēm, un iesaista tur arī savu vīru. Sievietei ir jābūt tādai, ko mīl visi apkārtējie, jo viņa viņiem kalpo. Šī kalpošana ir investīcija. Visi šie cilvēki palīdzēs ģimenei grūtajā brīdī, vedīs vīrieti pie prāta.
Ja dzīvē tomēr ir notikusi šī grūtā situācija, pirmais solis ir pieņemt savu karmu jeb savu likteni un nomierināties. Vajag skaitīt lūgšanu, būt smaidīgai, būt pret vīru labai, bet stingrai. Un neskaidroties. Vajag turpināt vai beidzot sākt ticēt, ka viņš ir tavs īstais un Dieva dotais, un saprast, ka tev ir legālas tiesības uz viņu, kamēr visas citas ir nelegālas un ar laiku pašas atkritīs.
Viņš dzer, viņš nestrādā => viņam ir sievišķie trūkumi
Alkohols ir sievišķā enerģija un alkoholisms ir sievišķais trūkums. Trūkumus vispār iedala sievišķajos un vīrišķajos. Piemēram, agresija un ietiepīgums ir vīrišķie trūkumi, kamēr slinkums un tendence apvainoties ir sievišķie trūkumi. Likums sakarā ar to ir tāds, ka otru nevar zāģēt par to, ka viņš izpauž trūkumus, kas ir raksturīgi viņa dzimumam, jo ir ļoti svarīgi, lai cilvēks atbilstu savam dzimumam, lai viņš varētu garīgi attīstīties un būt laimīgs šajā dzīvē. Ja partnerim ir trūkumi, kas ir pretējā dzimuma trūkumi, tad tā tiek uzskatīta par īpašu smagu karmu. Savukārt īpaši smago karmu var uzvarēt tikai ar lūgšanu un garīgu praksi.
Ar mūsu tuvākajiem mēs esam sasieti ar neredzamu diegu. Šī saikne tā strādā, ka, ja es kaut ko daru, ja es attīstos, tad tas ietekmē arī tos, ar ko man ir tā saikne. Saka, ka, ja ģimenē viens cep kartupeļus, tad ēd visi. Tas nozīmē, ka, ja ieguldīšu garīgumā es, tad uzlabosies arī otrs.
Ja vīrietis nestrādā un jūs tikai vēl vēlaties ar viņu būt kopā, tad ar tādu būt kopā nedrīkst, kamēr nesāk strādāt. Ja jau esat precējušies, tad ir jādomā, ka esat pārāk aktīvas un strādīgas, un nabags ir spiests šo situāciju balansēt. Risinājums pašai atslābt un sākt slinkot. Ja vīrs nestrādā, bet grib strādāt, bet ir grūta dzīves situācija, tad kādu laiku palīdzēt viņam drīkst. Bet kā likums – sievietes nauda ir inde priekš vīrieša.
Cilvēks dzer, ja viņam pietrūkst mīlestības, pietrūkst saldas garšas, vīrietis ar alkoholu aizvieto sievieti. Viņš dzer, jo viņam ir slikti, tādēļ nevajag zāģēt cilvēku, kuram jau tā ir slikti. Vajag izturēties labvēlīgi un ieguldīt spēkus savas sliktās karmas labošanā, kuras rezultātā arī ir gadījies, ka šis cilvēks ir jūsu dzīvē. Mainīsies karma, mainīsies arī cilvēks.
Tāpat nevajag zāģēt tādu vīrieti, kas ir vājš, slinks, raud, apvainojas, ilgi atiet no konfliktiem. Un tāpat nevajag lamāt sevi par to, ka dusmojies, lamājies, pīpē, esi netīrīga utt. Par saviem pretējā dzimuma trūkumiem nevajag domāt, tikai tā tos var uzvarēt. Vienkārši nodarbojies ar to, kas atbilstošs tavam dzimumam, tad ar laiku pretējā dzimuma trūkumi, kas tev piemīt, atkritīs vai vismaz samazināsies paši.
Par kādu problēmu iemesliem un risinājumiem Tu vēl gribētu uzzināt?
Raksti komentārā vai uz info@veduvieda.lv
Es harmoniskām attiecībām iedvesmojos no O.G.Torsunov. Iesaku arī tev.