Minerālis, Augs vai Dzīvnieks: Kurš esi Tu?

Minerālis, Augs vai Dzīvnieks: Kurš esi Tu?

Sliktas ziņas! Tu nevarēsi patstāvīgi klasificēt, kura no šīm 3 formām atbilst Tev. Bet tas, ko Tu varēsi noskaidrot, ir daudz vērtīgāks… Kāds ir Tavs karmiskais uzdevums! Kādas – minerāļa, auga vai dzīvnieka – īpašības Tev šajā dzīvē ir jāapgūst!

Izlasi aprakstus un padomā, kā Tev šķiet, kuri no šiem personības aspektiem Tev sagādā grūtības!

Lasi līdz galam, uzzini savējo un noskaidrosi, vai realitāte atbilst Tavai uztverei!

Minerālis (akmens)

Ja cilvēka horoskopā karmiskais uzdevums būs saistīts ar minerāli, šis cilvēks dzīvē nejutīsies varošs, bet jūtīsies tā, ka viņā kaut kas pietrūkst. Viņš meklēs atbalstu. Viņš apzināsies un pārdzīvos, ja kaut ko būs zaudējis, jo lietas palīdz viņam iet cauri dzīvei.

Mīļotais cilvēks viņam ir vajadzīgs, lai sniegtu atbalstu; vecāki ir vajadzīgi tāpat atbalstam. Cilvēki un lietas viņam ir vajadzīgi atbalstam, lai dotu struktūru, lai dotu sajūtu, ka viņš var paveikt jebko vai kaut ko konkrētu.

Ar šī tipa cilvēkiem mēdz būt tā, ka viņi rod atbalstu savā bērnā – ja viņiem ir bērns, viņi rosās un ir rezultatīvi, jo viņiem ir kāds, dēļ kā darīt. Bet, kad bērns aiziet savās gaitās, tie sāk darīt krietni mazāk kā iepriekš.

Viņi meklē kaut ko, kas liks viņiem justies iekšēji cietākiem. Viņi nemitīgi meklē sevī trūkstošos komponentus citos cilvēkos, lietās. “Ar to es esmu spējīgs, bez tā – neesmu”, tāda ir viņu realitāte.

Šiem cilvēkiem ir jāatklāj sevī šī iekšējā varēšana. Jāatklāj un jāapzinās savas vājās vietas un jāstiprina tās. Jākļūst stiprākiem savos talantos, stiprākiem itin visā.

Tad, kad augstākie spēki vēlas, lai šie cilvēki paliek stiprāki, tie var to darīt caur atņemšanu.

Ja cilvēka horoskopā planētas jūtas lieliski minerāļu nakšatrās, tad šis cilvēks jūtas spēcīgs un spējīgs. Viņš var tāds reāli nebūt, bet runa ir par to iekšējo sajūtu.

Un otrādi, ja planētas tur ir vājas, tad cilvēks jutīsies nespējīgs, pat ja tas neatbilst patiesībai. Viņš visu laiku meklēs kaut ko, kas viņuprāt viņam palīdzēs nodzīvot šo dienu. Tādu kā gaisa spilvenu. Tas var būt kāds cilvēks, tā var būt nauda, medicīniskā apdrošināšana. Kaut kas, uz ko paļauties.

Ja tāds cilvēks iet cauri sliktam periodam, nebūt pareizi auklēties ar viņu, sniegt maksimālu atbalstu… Protams, ir jāsniedz atbalsts zināmā mērā, bet ir jādod arī padoms, jāvedina uz domas, ka – varbūt tev vajag kļūt cietākam, stiprākam, pamatīgākam?

Augs

Augi jūt, kas priekš viņiem ir labi un kas – slikti. Tie jūt Saules starus un tiecas tajā virzienā, bet, ja atnāk ēna… Tie atkal tieksies Saules virzienā, nu jau citur. Tas pats ar saknēm – tie augs tajā virzienā, kas palīdzēs viņiem izdzīvot un augt. Ja cilvēka personība ir saistīta ar auga formu, viņš darīs gluži līdzīgi. Bet, ja cilvēka uzdevums ir saistīts ar šo auga formu vai planētas horoskopā jūtas slikti augu pozīcijās, tad cilvēks šo te visu – tās ‘zīmes’ – nemācēs pareizi interpretēt.

Viens variants ir tāds, ka viņš būs pārāk jūtīgs pret to, kas notiek apkārt. Piemēram, viņam var būt labs darbs, kurā viņš šobrīd saskaras ar kaut ko, kas viņam liek slikti justies. Objektīvi – sliktāk par 25%. Taču viņš var uzpūst no mušas ziloni un aiziet, jo viņa galvā situācija ir pasliktinājusies par 75%. Tāda pati situācija var notikt ar partnerattiecībām. Iedomājies augu šajā situācijā… Viņa saknes tiecas pie ūdens un minerāļu avota, taču vide tur ir mazliet skābāka nekā vajadzētu, un tas nolemj: “Fū, es tinos!” Uz kurieni? Ja nevari paciest to skābi, tad tu arī atsakies no visām labām lietām, kas ir šajā augsnē! Tāpat arī cilvēki dažu nepatīkumu sīkumu dēļ mēdz aizmirst visu labo.

Šiem cilvēkiem savs jutīgums ir mazliet jāsavalda, jāliek sevi situācijās ārā no savas komforta zonas, jāuzņemās riski.

Ja planētas ir augu pozīcijās, tad tās jūtas ievainojami, un viņiem nevajag daudz, lai sajustos, ka viņi atrodas neīstajā vietā.

Šiem cilvēkiem ir jāsaprot, ka viņi mēdz redzēt lietas, notikumus sliktākus, nekā tie ir patiesībā. Var gadīties, ka tie nonāk situācijā, kad ir jāizvēlas mazāk sliktākais risinājums, bet viņi neizvēlas neko, jo neviens nav gana labs. Saknēm ir jābūt kaut kādā augsnē, ir jāizvēlas labāko no pieejamā. Tā darīs cilvēks, ja viņam piemīt auga īpašības harmoniskā veidā. Cilvēkam var nepatikt kāds darbs, bet tas maksā rēķinus, ir jāstrādā to līdz atrodas labāks variants. Bet, ja cilvēkam augu īpašības vēl ir jāiemācās, tad var gadīties, ka viņš iet prom pie pirmās izdevības, un pēc dažiem gadiem viņa CV ir padsmit darba vietu, un neviens viņu negribēs ņemt, jo uz viņu acīmredzami nevar paļauties.

Dzīvnieks

Ja cilvēka horoskopā karmiskais uzdevums ir saistīts dzīvnieku, tad viņam būs dzīvē jāiemācās dominēšanas un pakļaušanās principi.

Ja planētas jūtas vāji vai ir slikti pozicionētas un ir saistītas ar šo dzīvnieka formu, tad cilvēks dzīvē var būt upuris vai gluži otrādi – agresors. Viņš var piesieties citiem, censties dominēt vai arī justies, ka visa pasaule vēlas viņam ko nodarīt. Var būt sajūta, ka kāds nedara priekš viņa to, ko vajadzētu, ka viņš nevar dabūt, ko vēlas. Vienmēr notiek scenārijs “citi cilvēki, citi spēki pret mani”. Viņi var izjust, ka ir kāds augstāks spēks, kas neļauj viņiem dzīvot tā, kā viņi vēlētos. Viņi, piemēram, var sacepties par sliktiem laikapstākļiem.

No vienas puses tas ir konflikts, no otras – projekcija. Es VS ne es. Kur ‘ne es’ ir spēki, kas mani dominē. Veselīgais variants būtu – sadarboties ar šiem spēkiem.

Veselīgais dominējošais spēks vienmēr uzņemas atbildību, rūpes par mazākiem un vājākiem. Kā vecāki rūpējas par saviem bērniem.

Dzīvnieki, lai izdzīvotu, pakļaujas bara vadonim. Bērni, savukārt, pakļaujas saviem vecākiem.

Arī seksuālais akts dzīvnieku pasaulē ir par dominanci, tas nodrošina sugas izdzīvošanu. Cilvēku pasaulē šobrīd tam nav nekādas nozīmes – vīrietim nevajag būt dominējošam, lai ieņemtu bērnu, un tāds vīrietis arī var neuzņemties atbildību par savu atvasi, kā rezultātā dzīvojam realitātē, kur 50% bērnu aug bez tēviem.

Ja cilvēka horoskops norāda, ka cilvēks dzīvnieku izdzīvošanas principus neizprot, tad viņš var, piemēram, justies dominēts, ja kāds viņam vienkārši vēlas palīdzēt. Vai otrādi – tiem var likties, ka viņi paši vēlas kādam palīdzēt, kamēr viss, ko viņi dara, ir nostāda sevi dominējošā lomā… Šiem cilvēkiem noteikti ir risks palikt vientuļiem kaut kādā punktā.

Viņiem ir jāiemācās, kā dominēt un pakļauties veselīgā veidā. Ir situācijas, kad jādominē, ir situācijas, kad jāpakļaujas, un ir tādas, kad nav vajadzīgs ne viens ne otrs. Bet, ja ar dzīvnieka formu ir saistīts cilvēka uzdevums, viņš noteikti attiecīgās lomas ieņems nepareizā vietā un laikā! Tas zināmā mērā ir par spēju pielāgoties – ir jāsaprot, ka neviens nav perfekts visā, tādēļ būs atsevišķas vietas, kur ir jādominē, un citas, kur jāpakļaujas, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Var būt tādi cilvēki, kas tikai pakļaujas… Tie nonāk istabā, kur viņi ir gudrākie, kur viņiem vajadzētu pārņemt tikšanās līdera pozīciju, bet viņi nerunā, novēro… Un zaudētājos paliek visi. Un arī paši viņi nejutīsies piepildīti, jo neuzņēmās šo alfas lomu uz piecām minūtēm, kad to vajadzēja.

Ja cilvēkam kādā brīdī nāk prātā domas, ka pasaule viņam uzbrūk – viņam noteikti ir jābūt astroloģiski problēmām ar šo dzīvnieku formu.

 

Nakšatra* **(kas var atbilst minerālim, augam vai dzīvniekam), kurā atrodas Rāhu (RA), norāda uz to formu, pret kuru esam alerģiski – to, kura mums ir nezināma un kura ir jāapgūst, jāizprot, efektīvi jāievieš dzīvē.

Tev ir jābūt Minerālim, ja tavā horoskopā Rāhu atrodas Mrigaširā, Ārdrā, Pušjā, Čitrā, Svati, Anuradhā, Dhaništā, Šatabhišā, UttaraBhadrapadā, Rohini, Hasta, Šravana

Tev ir jābūt Augam, ja tavā horoskopā Rāhu atrodas Krittikā, Bharani, PūrvaPhalguni, UttaraPhalguni, UttaraAšadha, Pūrva Ašadha.

Tev ir jābūt Dzīvniekam, ja tavā horoskopā Rāhu atrodas Ašvini, Punarvasu, Ašleša, Magha, Višakha, Džještha, Mula, PūrvaBhadrapada, Revati.

 

*Lai saprastu, kā noskaidrot to visu, kas rakstīts augstāk, iepazīsties ar vēdisko astroloģiju PAR BRĪVU online kursā >>> piesakies www.veduvieda.lv

**Instrukcija tiem, kas jau ir izgājuši bezmaksas online kursu “Iepazīsti vēdisko astroloģiju”: Lai noskaidrotu, kurā nakšatrā atrodas Rāhu, skaties kartē, ko atsūtīju pēc Tava pieprasījuma. Labā augšējā tabulā pirmajā kolonnā atrodi burtus Ra (2.no apakšas). Tad skaties pēdējā kolonnā Nakshatras, kāda ir rakstīta pirmajā kolonnā esošiem burtiem Ra. Uzskatāmi to ieraudzīsi vēstulē (4/7) Tava prāta darbības pamatprincips.

 

Raksts veidots pēc vēdiskā astrologa Ernsta Vilhelma stāstītā.

Leave a Reply