Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (3/9): TRĪS – GURU

Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (3/9): TRĪS – GURU

Guru (Jupitera) otrais vārds ir Brihaspati – viņš ir dižens viedais un dižens askēts. Viņš ir ideāls guru, kuru visi ciena, un viņam piemītošās īpašības pauž arī tie, kuru apziņas skaitlis ir 3. Lūk, dažas no tām: apņēmība un drosme, mērķtiecība, enerģija, zināšanas un prasme tās nodot.

Guru dod veselīgas attiecības un veiksmīgu laulību, labu izglītību, kvalitatīvus pēcnācējus, ilgu dzīvi, spēju sadarboties augstākā mērķa vārdā.

„Parasta dzīve – augsti ideāli” – Guru ir šī vēdiskā principa iemiesojums. Viņš ir godīgs, kārtīgs, disciplinēts. Tam neko daudz nevajag, jo viss jau ir iekšā.

Savukārt 3-nieki ir dzīvespriecīgi un entuziasma un radošās enerģijas pilni, viņi ir optimisti, kas labprāt komunicē ar citiem.

Brihaspati ir paša Brahmas mazdēls, tā sanāk. Viņa tēvs bija dižens viedais un kopā ar viņa māti viņi, varētu teikt, ka ir atbildīgi par Visumu radīšanu, kā arī dzīvu radību pavairošanu mūsu Visumā un dzīvības uzturēšanu tajā. Brihaspati mantoja diženu vecāku īpašības un nolēma tās attīstīt, ievērojot dažādas askēzes. Tad nu viņam piešķīra pašam savu planētu – Jupiteru. Runā, ka tā nemaz neesot neapdzīvota – tajā pēc nāves nonāk tie, kas ir dzīves laikā meklējuši viedās zināšanas.

Guru ir lielisks garīgais skolotājs un visiem arī cenšas iemācīt, cik svarīgi pret to pienācīgi izturēties. Ne dēļ sava ego, bet vienkārši, lai iemācītu to, kas ir katram jāzina.

3-nieki ļoti labi šo te visu saprot – saprot garīgā skolotāja nozīmi un kā veidot attiecības ar to, un no tā paši, savukārt, saņem skolotāja enerģiju, kas palīdz tiem pilnveidoties. Un vēl tas dod spēju sakaut savus pretiniekus neatkarīgo no to stipruma. (St.c. advokātus, tiesnešus utt arī Guru pārvalda)

Galvenais, kas ir jāsaprot tiem, kam apziņas skaitlis ir 3, ir tas, ka to dzīves mērķis ir mācīties un mācīt citus. Tām nav obligāti jābūt garīgām lietām. Tiem jāmācās jebko un jāmācās visu dzīvi, un tad, kad ir iemācījušies, savas zināšanas ir jānodod tālāk. Un, ja to nedara, ja to nesaprot, tad dzīvē būs problēmas. Jo, ja mēs savus uzdevumus nepildām, ar kuriem esam uz šo dzīvi atnākuši, problēmas būs materiālajā dzīvē obligāti. Attiecību nebūs vai naudas, vai veselības… Bet vispār parasti tiem ir nauda, jo viņi var darīt visu ko. Bet tāpat beigās nonāk pie svētiem rakstiem, jo sāk meklēt jēgu un patiesību.

Brihaspati tiem, kas viņu saprot un pieņem, un cenšas tam sekot, dod spēju būt aktīvam, spēju mīlēt un pareizi saprast citus cilvēkus.

3-nieki vispār ir ļoti aktīvi. Ne obligāti fiziski… Tie vienkārši nevar atslābināties, to prāts visu laiku strādā, tādēļ ir ieteicams nodarboties ar sportu, lai šo spriedzi noņemtu.

Jupiters ir smaga planēta un 3-nieki reti kad ir tievi. Tiem parasti iesaka kontrolēt savas jūtas (tieksmi pēc jutekliskām baudām) un neēst taukainu ēdienu – Jupiters atbild arī par aknām. Ja tās ir sabojātas, tad Guru enerģija bloķējās. Un vēl saka, ka viņu deguns ir lielāks par vidējo, un nāsis ir salīdzinoši platas. Viņi ar savu degunu meklē, kur ko paņemt, kur sevi izpaust. Deguns pa priekšu lien.

Viņi var uzbūvēt karjeru no nulles. Viņiem patīk smagi strādāt. Tie ir veselīgi ambiciozi, un viņu optimisms palīdz tikt galā ar grūtībām gan darbā, gan dzīvē, gan garīgā ceļā.

3-nieki nereti jau no bērnības vēlas paveikt ko lielu, lai par tiem atceras vēl vairākas paaudzes. Visā kopsummā tie ir tendēti uz nākotni. Tie izvirza mērķus, disciplinē sevi nākotnes vārdā, iet savu ceļu un nevienā neklausās, jo ir pašpietiekami. 3-niekiem ne īpaši patīk pakļauties, jo viņos iekšā ir tā sajūta, ka viņi var sasniegt daudz ko vairāk – viņi zina sev cenu. Tādēļ arī daudzi 3-nieki taisa savus uzņēmumus un paši vada cilvēkus. Viņi ir lieliski padomdevēji neatkarīgi no tā, kādā jomā darbojas. Tiem ir krietni vieglāk uzņemties atbildību par citiem un rūpēties par tiem sevis izveidotā lietā, biznesā, sistēmā, nekā strādāt kaut kur atsevišķi un tad palīdzēt tautai vēl kaut kā atsevišķi. Pie tam, viņiem piemīt talants vest citus aiz sevis. Nepārprotiet, viņi nav baigie biznesmeņi pēc dabas, viņi ir tādi kā ģenerālie direktori – tie, kas reāli izdara lietas. Pēc būtības tie ir labi algoti darbinieki.

Apziņas skaitļa 3 pārstāvji alkst pēc atzinības, grib būt veiksmīgi. Ja jums ģimenē ir kāds 3-nieks – slavējiet viņu kārtīgi, izsakiet komplimentus, cik viņi ir labi un pareizi visu dara, jo tas ir tas, ko viņi no jums grib.

Guru cilvēki ir reliģiozi, ievēro baušļus, bet īsti neizvēlas sev vienu reliģiju, jo tiem nepatīk robežas.

3-nieki var uzturēt sarunu ar jebkuru neatkarīgi no tā, kāda viņiem ir izglītība. Viņu interešu loks ir plašs. Tas var pēc karmas neiegūt augstāko izglītību, pelnīt naudu strādājot fizisko darbu, un atrast par ko parunāt ar medicīnas doktoru.

3-nieki tur savu vārdu, uz viņiem tiešām var paļauties. Viņi ir draugi, kas palīdz nelaimē. Ne tikai draugiem pat. Ieteikums 3-niekiem: nekad nestāstiet, kam un kā esat palīdzējuši, jo tad zaudēsiet pozitīvo karmu, ko iegūstat nesavtīgi citiem palīdzot.


Noskaidro savu apziņas skaitli, kā arī iepazīsti vēdisko astroloģiju bezmaksas online kursā, piesakoties >>>> ŠEIT


Lasi par citiem apziņas skaitļiem:

VIENS – Sūrja

DIVI – Čandra

ČETRI – Rāhu

PIECI – Budha

SEŠI – Šukra

SEPTIŅI – Ketu

ASTOŅI – Šani

DEVIŅI – Mangala

Visi apziņas skaitļu apraksti radās iedvesmojoties no Lalana – pilnas aprakstu versijas klausies @audioveda.ru

Leave a Reply