Iepazīšanās

Iepazīšanās

Kopš pirmo reizi saskāros ar vēdisko tradīciju, mana dzīve ir mainījusies par 180 grādiem, kaut arī jāsaka, ka ar savu tā brīža situāciju biju pilnīgi apmierināta. Atceros, ka biju pat ļoti dusmīga, no astrologa uzzinot, ka vajadzētu kaut ko mainīt, ka neesmu savā vietā, ka šis nav mans ‘labais’ periods, jo tajā brīdī man tā šķita. Kad astrologu ‘pareģojumi’ sāka viens pēc otra piepildīties, man bija skaidrs, ka nevēlos vairs dzīvot nezinot. Gribēju saprast, kādi ir tie atskaites punkti un kas liek astrologam faktus interpretēt tā vai citādi. Man bija informācija par manu pagātni, tagadni un, iespējams, nākotni, bet lietderīgi izmantot es to nekādi nevarēju. Bija vien tāds wow efekts un fatālistiska sajūta.Tad arī sāku savu attīrīšanās ceļu.

Tieši studējot vēdiskās zināšanas, tiku pie saprašanas, cik patiesībā svarīga ir astrologa personība, jo cilvēks otram var dot tikai to, kas pašam ir. Manuprāt, galvenās īpašības, kas būtu jāmeklē astrologā, ir morālās vērtības, motivācija, vēlme mācīties un optimistisks skats uz dzīvi. Un optimisms nav lēta lieta. Kāds varētu padomāt, ka tas ir vienkārši vai pat muļķīgi, bet apkārt ir daudz negatīvu cilvēku, kas dzīvo bailēs un šaubās, un steidz tās pastāstīt arī tev, pārlikt uz taviem pleciem, tādējādi nositot motivāciju darīt jebko. Reāli – lai saskatītu šķēršļus un problēmas, daudz prāta nevajag, jeb citādi – prāta tur ir daudz, bet mīlestības necik. Mīlestība, savukārt, zemē nemētājas. Lai to uzģenerētu, ir daudz jāstrādā ar sevi – gan vienam pašam, gan mijiedarbojoties ar citiem.

Šķiet, ka standartā to, cik labs ir astrologs, nosaka pēc tā, cik viņš precīzi ir prognozējis notikumus. Manuprāt, būtu jāskatās, cik viņš ir iedvesmojis, nomierinājis, ievirzījis, cik pietuvinājis mērķim un garīgai attīstībai.Priekš manis astroloģija ir instruments, lai sakārtotu savu dzīvi, pirmkārt jau – galvu. Lai saprastu, kas es esmu, kas priekš manis ir normāli un kas nav. Astroloģija palīdz pieņemt sevi, atbrīvoties no kompleksiem, vainas apziņas un ekspektācijām. Astroloģija pastāsta arī par gaidāmajiem periodiem, tādējādi sniedzot informāciju, kad vajag uzspiest gāzi un kad piebremzēt, kad uzņemties risku un kad būt gatavam turbulencei.

Daļa cilvēku nāk pie astrologa meklēt attaisnojumus tam, kādēļ kaut kas neizdodas. Vēlas zināt, vai ir ‘lemts’? Bet izrādās, ka, lai izdotos, nekas netiek darīts. Savukārt, daļa veiksmīgo un panākumiem bagāto astrologiem netic, jo baidās tieši no tā, ka izrādīsies, ka viņu panākumi ir nevis viņu darbības nopelns, bet zvaigznēs rakstīti. Taču, ja viņi to pārvarētu un izmantotu visu pieejamo informāciju, varētu optimizēt savu laiku, maksimizēt ienākumus un sasniegt vēl vairāk!

Ir svarīgi aktīvi piedalīties sava likteņa veidošanā un sava horoskopa zināšana paver tādas iespējas!

Es mācījos un turpināšu mācīties astroloģiju pie dažādiem skolotājiem, no dažādiem avotiem, jo, manuprāt, ir ļoti svarīgi nepārņemt viena konkrēta astrologa redzējumu un stilu, bet, izvērtējot dažādas pieejas, nonākt pie sava. Astroloģiju apgūstu ļoti intensīvi, jo man šis process nav bijis jāapvieno ar pilna laika studijām, darbu, naudas pelnīšanu rēķinu apmaksai vai desmitiem hobiju un interešu. Tāpat man ir pozitīva pieredze ātru un svarīgu lēmumu pieņemšanā – spēju nofokusēties, īsā laikā apkopot daudz dažādu datu, faktu un teoriju, un, ņemot vērā gan matemātiskus apsvērumus, gan dinamiku un savu intuīciju, apskatīt situāciju gan ‘vakuumā’, kā tam būtu jābūt perfektajā pasaulē, gan reālajā dzīvē, kur visi esam tikai cilvēki. Tieši tādēļ man nav ilgstoši jāmeditē uz klienta natālo karti, lai saprastu, kā es redzu situāciju, un noformulētu savas domas tā, lai klientam tas būtu saprotami un noderīgi.

Arī turpmāk šeit dalīšos savā pieredzē un pārdomās par vēdisko dzīvesveidu un vēdisko astroloģiju, kā arī ar šīm tēmām saistītiem informatīviem materiāliem.

Lai mums lietderīgi un harmoniski kopā pavadīts laiks.
Ar cieņu,
Tīlija Klusa

This Post Has 2 Comments

  1. Vai ir kādi skolotāji, skolas, materiāli, ko varat ieteikt, lai sāktu paplašināt zināšanas un praktizēt vēdisko astroloģiju. Interneta ir tik daudz informācijas, bieži cita no citas atšķiras. Arī pasniedzēji tik daudz, ka nevar saprast, kurš ir patiess šīs lietas praktizētājs, bet kurš tikai dara kaut kā, lai nopelnītu. Esmu apmaldījusies piedāvātajā informācijā, tāpēc vēlētos uzzināt viedokli no tāda astrologa, kam tiešām tas patīk un lasot jūsu blogu to sajutu.

    1. Sveika! Uzraksti man, lūdzu, privāti Facebookā – atbildēšu Tev tur 😉 Tīlija Klusa

Leave a Reply