Kā attiekties pret astroloģiju un lietot to?

Kā attiekties pret astroloģiju un lietot to?

Es bieži redzu, kā no gaismas instrumenta mūsu pasaulē cilvēks uztaisa ieroci tumsā. Tā var teikt par jebko – labs piemērs ir ar elektrību. Arī vēdiskās zināšanas tā mēdz traktēt, ka visiem no tā tikai sliktāk. Un kādas manipulācijas par sievišķības tēmu! Bet tomēr visbiežāk es saskaros ar to, ka šauj pāri strīpai tieši sakarā ar astroloģiju. No turienes arī rodas mīti par astroloģijas kaitniecību visā visumā – vienkārši tās zāles nepareizi tiek lietotas! Tad nu, kā lietot astroloģiju pareizi?

Es pastāstīšu par savu attieksmi pret šo Dieva doto instrumentu un var būt tā, ka Tev tas palīdzēs.

Man apkārt astrologu ir maz. Un, kad mans vīrs uzzina, ka kāds ir astrologs, sāk ar viņu komunicēt ļoti uzmanīgi. Daudzi astrologi savas vājības cenšas izskaidrot ar astroloģijas palīdzību un tad slēpjas aiz tās. Redz, es neko ar sevi nevaru izdarīt, jo man Marss ir Aunā, tādēļ es runāju rupji, Merkurs Zivīs, tāpēc nelasu grāmatas, Mēness krīt, tādēļ neesmu sievišķīga un esmu slikta māte. Un vēl karti pārvalda Marss, tādēļ es vispār esmu vecis. Utt. Notiek totāla atbildības par savu dzīvi pārlikšana uz natālo karti. It kā karte būtu galējais spriedums. Tas taču ir tik ērti.

Daudz tādu gadījumu zinu, kad sieva aizbēg no normāla vīra (strādājošs, nedzer, attīstās), jo atklājusi, ka viņai Rāhu septītajā mājā un Rāhu periods, un tātad jamūk, kur acis rāda. Pie vismazākās krīzes – bēg.

Vai arī redz cilvēks savā kartē tendenci uz šķiršanos un pieņem to kā attaisnojumu. Es, redz, neesmu tāda, man vienkārši karte tāda. Un es ar to neko nevēlos darīt (lasīt – negribu).

Viena tāda kundze aizbēga no normāla vīra gadus sešus atpakaļ. Karte, redz, viņai solīja veiksmīgu laulību. Tā nu viņa joprojām viena pati. Un “galvas smadzeņu astroloģija” joprojām progresē… Bet varbūt tās viņas bijušās laulības arī bija tās veiksmīgās?

Natālā karte – tas nav viss. Tas nav līdz sīkumiem pierakstīts liktenis. Tas ir jūsu dabas apraksts, jūsu tendenču, kas izriet no jūsu iepriekšējās pieredzes un uzkrātās karmas. Jā, jums tiešām var būt tendence vulgāri lamāties, būt vīrišķīgai, īgnai, tendence uz šķiršanos vai neauglību. Jūs esat atnesuši kaut ko sev līdzi, taču tas nav galējais spriedums, bet tendence. Jūs varat sekot tai, tas ir vienkārši – vienkārši peldi pa straumi. Un, kad neko ar sevi nedari, tad tā arī sanāk – rupjība, lamāšanās, īgnums. Bet jūs varat izdarīt citu izvēli. Tikai, patiesību sakot, tas ir grūtāk.

Astroloģija ir trešdaļa jūsu likteņa. Vēl trešdaļa – jūsu brīvā izvēle. Un vēl kā minimums trešdaļa – tā ir svētība. Dieva svētība. Tātad rēķiniet, ka jūsu dzīve ir nolemta tikai uz 1/3. Un – tur nav aprakstīti notikumi, paredzēti līdz detaļām – tās ir tikai tendences. Ka jums ir tendence, piemēram, piesaistīt kaut kādus nesaprotamus vīriešus un normāliem nepievērst nekādu uzmanību, vai ka jums ir talants labi gatavot, skaisti runāt, dziedāt, tendence strikti nospraust robežas vai gluži otrādi – izšķidināties citos cilvēkos.

Tā nav gatava diagnoze. Nav spriedums Nav katastrofa. Tas ir tas, kam būs tendence notikt, ja neko nedarīsiet lietas labā. Ja dzīve noritēs autopilotā. Tas, kas notiks pats par sevi – un tad, ja ļausiet tam notikt. Jo, pat ja jums ir talants dziedāt, bet jums pateiks, ka jūs dziedat šausmīgi pāris reizes – jūsu talants var tā arī neattīstīties. Lielākā daļa cilvēku ar sevi neko nedara – un dabū dzīvi pēc karmas. Bet ir arī citi. Kam dzīve ir cita.

Diemžēl daudzi astrologi nav profesionāli. Viņi redz svešās kartēs savas problēmas, neredzot tur Dievu. Viņi var dot jums padomus šķirties, diagnosticēt neauglību un apsolīt, ka nekad neiziesiet pie vīra. Tie nav astrologi, bet barbari, kas kropļo dvēseles. Un droši vien dēļ šiem malačiem pareizticības attieksme pret astroloģiju ir negatīva.

Labs astrologs ir jāatrod, jāuzdod tam īstie jautājumi, un viņš palīdzēs jums pieņemt jūsu lēmumus saskaņā ar augstākiem likumiem.

Es nekad nelietoju astroloģijas pareģošanas metodes un neprasu pastāstīt, kas un kā būs manā dzīvē. Kāpēc gan? Nākotnes notikumu zināšana var izraisīt nemierīgu prātu… Sievietas pieķeras šai informācijai un pašas sevi saprogrammē. Pārstāj kaut ko darīt. Laulībā krīze, kartē šķiršanās. Ko darīt? Šķirties. Nemēģināt salabt. Nemainīties. Vai arī labvēlīgs periods…Vai tas nozīmē, ka nekas nav jādara, bet tik jābauda? Tikai, ja apstāsies, tad ātri vien nebūs ko baudīt atkal. Un, ja laulību kartē nav vispār – tas tad nozīmē, ka ir jātaisa karjera, nevis, ka ir jāattīstās kā sievietei?

Astroloģija jums var ļoti palīdzēt, pastāstot par jūsu dabu. Par to, kas ir jūsos: talanti, aicinājums, karmiskie uzdevumi. To ir svarīgi zināt un saprast. Vai kusties pareizā virzienā? Vai bēdz no tā projām? Vai arī vienmēr par to sapņoji, taču kaut kādu iemeslu dēļ liedz sev to darīt?

Astroloģija var izskaidrot tās īpatnības, kuras varbūt pagaidām sevī nepieņemat vai nesaprotat. Tā var atklāt to, no kā slēpjaties, no kā baidāties. Tā palīdz pieņemt savu ceļu, atrast SAVĒJO.

Astroloģija var jums pateikt, kādas īpašības jums vēl vajag attīstīt, bet kādas jums jau piemīt – un kuras attiecīgi var lietot. Saderības kontekstā tā var parādīt pāra stiprās puses – kur ir jūsu imunitāte, kur ir jūsu spēks. Tā arī par parādīt puses, kurām vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību. Bet tā nedrīkst – tai nav tiesību – jūsu attiecībām izvirzīt diagnozi.

Tā nenosaka jūsu likteni, nepareģo neko uz 100 procentiem. Jā, tā var jums pateikt, ka dzīves periods jums būs smags vai gluži otrādi – patīkams – un kam šajā period vajadzētu pievērst lielāku uzmanību. Un viss.

Vai lietot astroloģiju? Jā, taču ar prātu. Apmeklēt astrologus pēc ieteikuma, pieredzējušus. Uzdot tiem jautājumus ne par nākotni, bet par tagadni – par savu dabu. Dzīvot saskaņā ar kosmisku Visuma elpu. Un atcerēties to, ka vēl ir izvēles brīvība un Dieva svētība. Ar tiem arī tas, kas ir maz ticams, var viegli notikties.

 

Autors: Olga Valyaeva

Tulkoja Tīlija Klusa

Avots: https://valyaeva.ru/kak-otnositsya-k-astrologii/

This Post Has 3 Comments

  1. Paldies, Tīlija. Ļoti vērtīgs raksts. Par astroloģiju un to, ka pašam jābūt atbildīgam par saviem lēmumiem, jo neviens tavā vietā nevar pateikt, kā rīkoties. Un tas ir grūti – atrast šo paļāvību sevī.

  2. Īstie vārdi īstajā brīdī! Paldies!

  3. Paldies par ļoti interesanto un noderīgo kursu. Tas bija savādāks nekā astroloģija un numeroloģija. Lai viss iecerētais izdodas. Paldies.

Leave a Reply