Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (7/9): SEPTIŅI – KETU

Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (7/9): SEPTIŅI – KETU

Ciparu 7 pārvalda Ketu, kas nes sevī tādas īpašības un jēdzienus kā atbrīvē, atteikšanās no materiālās pasaules, garīgums, viedums, patiesības meklējumi, spēja analizēt, atšķirt labo no sliktā, dziedināšanas spējas, jutīgums, intuīcija, iztēle, sava loģika un savs viedoklis. Ketu dod savā apgādībā esošiem labu sirdi, draudzīgumu, oriģinalitāti, interesi par mistisko.

Ketu tas ir ķermenis bez galvas (pūķa aste), par to rašanos lasiet TE.

7., 16. un 25.datumos dzimušie var būs dzejnieki, mākslinieki, filozofi, reformatori, zinātnieki, tiesneši… Bet viņi var būt haotiski un tāpēc tiem vajag kaut kādu vadību, kādu padomdevēju, kas mācēs viņus vadīt maigi, kas varēs palīdzēt tos sakopot veselumā. Viņiem nepietiek stingrības, lai mērķtiecīgi dotos uz priekšu, bet tajā pašā laikā viņi ir pārāk neatkarīgi, pārāk mīl brīvību, lai atzītu kādu par savu Guru un klausītu tam. Taču, ja tomēr atrodas cilvēks, kas var 7-nieku ievirzīt pareizā veidā, tad 7-nieks var daudz sasniegt.

Jebkurā gadījumā parasti visi pamana, ka 7-nieks tā ir tāda īpaša personība… Viņi sevi izpauž neordināri un pārsteidz apkārtējos. Bet apkārtējo reakcija parasti ir tāda bijīga… tie jūt, ka kaut kas neparasts ir šajā cilvēkā, ka tas nes kaut kādas zināšanas. 7-nieks diez vai kļūs sabiedrībā populārs vienā mirklī, bet, kad pie viņa pierod, saskata tā īsto būtību, viņu iemīl.

7-nieki vēlas daudz uzzināt viskautko no viskautkurienes, lai radītu savu filozofiju, pēc kuras tad dzīvot. Tad viņi savas zināšanas nodod arī citiem, taču, neskatoties uz savu komunikabilitāti, tie ļoti daudz laika pavada vienatnē, jo viņiem vajag sagremot informāciju. Tie labprāt dodas pie dabas un tieši tur viņiem pēkšņi kaut kas saliekās 🙂

7-nieki ir ļoti nepašpārliecināti un viņus ir kategoriski aizliegts kritizēt. (Tiem ir jāiemācās būt neatkarīgiem no citu cilvēku viedokļa!) Taču tas viņiem netraucē ieņemt vadošus amatus, jo viņi māk ar cilvēkiem runāt, noskaņot tos pozitīvi tā, lai padotie realizē savu potenciālu. Vispār viņiem ļoti labi padodas atrast kopīgu valodu ar citiem cilvēkiem. Pie tam 7-nieki apvieno sevī interesi par garīgo un materiālo. Un, runājot par garīgo, viņi reti kad izvēlās 1 reliģiju – viņi tic šim te vienam principam, kuru dažādās vietās, kultūrās, reliģijās mēdz saukt atšķirīgi.

Ketu ietekmē esošie ir viedi un viņiem piemīt tāda interesanta spēja – pieskaņoties tā cilvēka vecumam, ar ko viņi runā. Ar bērniem tie kļūst paši par bērniem, bet ar veciem cilvēkiem tie runā kā vecas dvēseles, un cilvēki parasti novērtē viņu padomus.

7-niekiem ir ieteicams nodarboties ar jogu, meditāciju, cīņas mākslām, jo fiziskā aktivitāte noņem spriedzi, tad var nedomāt.

Saka, ka 7-nieks nobriest uz 34 gadiem un 7niekiem parasti pirmā dzīves puse ir sliktāka par otro – viņus parasti nenovērtē un viņiem vajag pielikt lielas pūles, lai kaut ko sasniegtu. Taču, kad tie sasniedz iecerēto, pie viņiem arī atnāk panākumi.

7-nieki ir uzticami, draudzīgi, tādēļ viņi parasti ir veiksmīgi attiecībās, ģimenes dzīvē. Viņi ir dāsni – gatavi otram pēdējo kreklu atdot. Taču diemžēl dēļ sava lielā jutīguma tie mēdz iedzīvoties depresijā, jo ļoti uztraucas par nākotni, un tā vietā, lai sastādītu plānu, pie kura turēties, un iet uz savu mērķi, tie vienkārši agonē. Tādēļ parasti pilnīgi visiem 7-niekiem iesaka nodarboties ar garīgām praksēm.

7-niekiem var būt kaut kādas mistiskas spējas, tie var lasīt citu cilvēku domas, kaut ko pareģot. Bet jau atkal – ir svarīgi pilnveidoties garīgi, lai varētu atšķirt īstenību no savām fantāzijām.

Ja 7-nieks nenodarbojās ar garīgām praksēm, tad praktiski garantēts, ka tas būs atkarīgs no narkotikām vai alkohola, jo viņš būs augstākās baudas meklējumos. Tādēļ viņš te ir atnācis, lai atrastu To baudu.

Cits Ketu uzdevums – iemācīties nepieķerties. Tas nozīmē, ka tiem ir jāiemācās ar prieku uzņemt jebkādas pārmaiņas. Jo to dzīvē notiek tādi notikumi, kuru mērķis ir tieši iemācīt šo te nepieķeršanos materiālai pasaulei. Tiem var strauji mainīties dzīvesvieta, draugi utt. Bet jāsaprot, ka šiem notikumiem ir viens mērķis– attīrīt sirdi, atbrīvoties no pieķeršanos. Jo īstenībā spēja adaptēties ir viens no Ketu cilvēku lielākiem talantiem.

Ieteikums 7-niekiem:

Nesteidzieties! Nodarbojieties ar hatha jogu, taisiet elpošanas vingrinājumus, meditējiet, ejiet pie dabas – palēniniet dzīves tempu un nomieriniet savu prātu. Tad jūs saklausīsiet sevī patiesību… Un varēsiet īstenot savu ģeniālo ideju, neklausoties nevienā 🙂


Noskaidro savu apziņas skaitli, kā arī iepazīsti vēdisko astroloģiju bezmaksas online kursā, piesakoties >>>> ŠEIT


Lasi par citiem apziņas skaitļiem:

VIENS – Sūrja

DIVI – Čandra

TRĪS – Guru

ČETRI – Rāhu

PIECI – Budha

SEŠI – Šukra

ASTOŅI – Šani

DEVIŅI – Mangala

Visi apziņas skaitļu apraksti radās iedvesmojoties no Lalana – pilnas aprakstu versijas klausies @audioveda.ru

Leave a Reply