Laika izvēle

Laika izvēle

Vēdiskā astroloģija dod informāciju par labvēlīgiem un nelabvēlīgiem laika periodiem. Ne velti saka – visam savs laiks. Katrai darbībai atkarībā no tās rakstura un mērķa var atrast piemērotu laiku.
Labvēlīgus un nelabvēlīgus laika periodus nosaka smalkie laika ritmi. Mēs visi dzīvojam ritmā – strādājam darba dienās, atpūšamies brīvdienās, no rīta ceļamies, naktī guļam utt. Atkāpes no normas nesaskan ar ritmu, izjauc harmoniju, un tam, protams, ir sekas – ja naktīs neguli, tavs veselības stāvoklis pasliktinās.
Karmu bieži salīdzina ar sēklu – ko sēsi, to pļausi. Dažreiz patiesi karma atgriežas kā bumerangs, bet lielākoties uz šodienas rīcības rezultātiem jāgaida ļoti ilgi. Nesodiet bargi tos, kam šodien iet labi! Viņiem šķiet, ka pašreizējā veiksme ir viņu šodienas darbību rezultāts. Ir dzirdēts, ka dažviet Āfrikā pirms kolonizācijas vietējie iedzīvotāji pat neredzēja dzimumakta saistību ar bērna piedzimšanu (pa vidu taču veseli 9 mēneši :)).
Lai vai kā, ja esi iestādījis kāli, tad gurķis tur neizaugs. Ja gribi gurķi – stādi gurķi. Dārzkopības piemērā viss šķiet vienkārši. Un, turpinot šo alegoriju, jāpiemin, ka zemenes februārī neviens nestāda. Katrai darbībai ir savs piemērots laiks, un ne cilvēks ir tas, kas to nolemj. Pasauli caurvij ritmi un mums tie ir jāciena.
Darbību iesākuma laika izvēlei ir liela nozīme. Veidojot kopējo ainu, šis ‘iesākuma horoskops’ spēlē ļoti būtisku lomu. Protams, lai cik arī dažādi var pagatavot kartupeli – tas paliks kartupelis. Bet jebkuru produktu var uztaisīt garšīgi, pacelt līdz restorāna kvalitātei!

Leave a Reply