Man maksā par to, ka es neko nedaru, jeb KĀ var rasties ekstrasensoras spējas?

Man maksā par to, ka es neko nedaru, jeb KĀ var rasties ekstrasensoras spējas?

„Es gāju pāri sliedēm pa gājēju tiltiņu no Zemitānu stacijas uz Dominu un skatījos uz cilvēku dvēselēm. Garmatainas dievietes garās maisveidīgās bēšīgās kleitās, vīrieši kā bāleliņi lina kreklos. Un es redzēju sāpes – tās bija drausmīgas ciešanas, kas viņiem lika izvēlēties un uzvilkt drēbes, kas viņiem bija mugurā, nogriezt noteiktas formas un nokrāsot konkrētas krāsas matus, utt. Varēja skaidri redzēt, cik tieši tālu cilvēki ir no sava Dievišķā Es.

Tas bija 2018.gada aprīlis. Es biju uz vegānas diētas 2,5 gadus, nebiju lietojusi alkoholu stiprāku par vīnu 5 gadus, tikai 3 mēneši OFF no krūtsbarošanas. Visa tāda tīra, gariem matiem, gariem svārkiem, pasteļtoņos – meitene ne no zemes šīs…”

Es tikai daļēji ticu tam, ka ir cilvēki, kuriem ir spējas… Vai tad visi tie, kas jūt un redz, nav šarlatāni?

Taču kā izrādās spējas var parādīties pie visas skepses. Un bieži vien tās atnāk pie tiem, kuri tās nemaz nav gribējuši un gaidījuši. Tā arī tās atnāca pie manis.

Konsultācijās – arī pirms tām un pēc – es sāku piedzīvot kaut ko iekšēji un ārēji, ko nevarēju izskaidrot, kam nevarēju noticēt. Tas pilnībā izmainīja manu sapratni par astrologa darbu.

Vai spējām ir sakars fizisko tīrību?

Toreiz, vēlmē šo visu racionalizēt, es to norakstīju tieši uz fizisku tīrību un joprojām uzskatīju, ka šarlatāni ir tie, kas ļaujas ēšanas un dzeršanas baudām, krāso matus, velk dekoltē utt.

Tajā gadā es satiku dažus redzīgos cilvēkus, tādus, kas darbojās ar enerģijām, un es nevarēju aptvert to, ka viņi neievēro patiesībā nekādas stingras askēzes.

Man bija iespēja, vai nu nospriest, ka visi ir meļi, vai nu konstatēt, ka mans pieņēmums ir nepatiess – ka spējas palaiž kaut kas cits.

Taču man bija ļoti svarīgi to izskaidrot, kā un kāpēc tas notiek, jo pirms dažiem gadiem es pati neticētu, ka kas tāds vispār ir iespējams, gluži tāpat kā pirms 10 gadiem es nemūžam neticētu, ka veicot tā saucamās Upaijas (harmonizējot savu horoskopu), kas ir vēdiskās astroloģijas sastāvdaļa un atšķirība no rietumu, var uzlaboties dzīve – un runa nav par populāro apzinātību un garīgo izaugsmi – var taustāmi dabūt to, ko gribās, kā pietrūkst šajā materiālajā pasaulē.

Pēdējā gada laikā esmu pārkāpusi visādus ‘likumus’ un esmu sapratusi, ka tās nav noteicošās, ja runa ir par ekstrasensorām spējām. Tās negāja prom par spīti tam, ka es sāku attālināties no ‘Dievišķās personības’ fiziskā plānā. Piemēram, jau gadu es vairs neesmu vegāns (lai gan ļoti atbalstu to kustību), bet esmu atpakaļ ‘es neēdu gaļu’ režīmā (kas ir atsevišķa bloga vērts).

Esmu sapratusi, ka noteicošās lietas, lai attīstītos superintuīcija, lai parādītos spējas – sakārtota emocionāla vielmaiņa un daudz laika pašam ar sevi.

Ar ko saista ekstrasensoras spējas vēdiskā astroloģija?

Astroloģiski par superspējām atbild 8.māja.

Astroloģijā ir tāds jēdziens kā Trikona – tā ir 5. un 9.māja no konkrētas mājas. Tātad, ja kopā ir 12.mājas (jo, cik zīmes, tik mājas, un zīmes ir 12), tad sanāk, ka ir 4 Trikonas: 1-5-9, 2-6-10, 3-7-11, 4-8-12. Trikonas iekšienē secībai nav tik liela nozīme. Mūzika ekvivalents būtu trīsskanis, sekstakords un kvartsekstakords. Atšķirība ir, skan savādāk, bet notis ir tās pašas – vienkārši mainās salikums.

Lai vai kā. Mēs redzam, ka 8.māja ir saistīta ar 4.un 12. Tas nozīmē, ka 8.māja ir kaut kas pa vidu starp 4. un 12.

Ja mēs paskatāmies uz 1-5-9, tad Es (1.māja) ir vidusceļš starp to, ko es zinu, starp likumiem, starp to, kā ir pareizi (9), un to, ko es mīlu, kas man patīk bez nosacījumiem, var gadīties, ka par spīti tam pareizajam (5).

Darbs (10.māja, 2-6-10 trikona) atkal būs pa vidu starp kalpošanu sabiedrībai (6) un to, ka nauda arī ir vajadzīga (2). Tā var filozofēt par jebkuru jēdzienu. Piemēram, mūsu partneris (7) būs pa vidu starp to, ko mēs vēlamies (3) un ko reāli var dabūt (11).

Tad, kam pa vidu ir 8.māja un līdz ar to superintuīcija?

4.māja ir mūsu emociju, mūsu psihes, iekšējās laimes māja, bet 12.māja atbild par meditāciju, par izolētām vietām, par vientulību idejiski.

Intuīciju uzlabo labs vīrs un dzīve ārpus pilsētas

Emocionālo tīrību ir vieglāk iegūt esot hierarhijā, respektīvi, kad ir, kur emocijas nogrūst. Meitenēm šajā ziņā ir priekšroka, jo viņām nevajag nekādu īpašu cilvēku, skolotāju vai svēto – pietiek ar sakarīgu vīru, lai šis noteikums īstenotos. Ja kāds ir autonoms – brīnišķīgi. Es gan pat nespēju iztēloties pagaidām šādu pilotāžu.

Otrais, savukārt, īsti nevar īstenoties, ja cilvēks strādā darbu, kur ikdienā saskaras ar lielu cilvēku plūsmu. Atceries, iekš video par saderību es stāstīju, ka citu cilvēku lauki mūs ietekmē un mēs attiecīgi arī ietekmējam tos. Ja esam komunikabli, aktīvi piedalāmies sabiedriskajā dzīvē, tad diezgan droši, ka mēs vairs sen nezinām, kur esmu Es un kur Ne-es, kas spēlē lomu, kuru atvēl mums citu cilvēku karma.

Respektīvi, sanāk, ka personīgi mana intuīcija uzlabojās pateicoties tam, ka dzīvoju mazā Rīgas piepilsētā un nedēļā komunicēju dzīvajā ar uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmu cilvēku skaitu. Es zinu, ka, piemēram, no aizbraukšanas uz Rīgu vien kaut uz dažām stundām pēc tam vajag laiku, lai atietu, lai atgrieztos savā centrā, savā dabīgajā miera stāvoklī. Tad beigās tā smieklīgi sanāk, ka man maksā par to, ka es neko nedaru, ka manā dzīvē nekas īsti nenotiek.

Pārbaudījums pirms lielās laimes vai arī mājiens ar mietu?

Mēs varam ļoti vienkāršoti paņemt 3 faktorus, kas ietekmē personību:

  • Mūsu karmiskais es, kas atspoguļots horoskopā;
  • Tekošie tranzīti, tekošie periodi, to ietekme;
  • Citu cilvēku lauki, kas ietver informāciju par viņu Es un viņu šī brīža planētu ietekmēm.

Tagad paskatāmies uz to loģiski.

Ja jūs sevi zinātu miera stāvoklī… Iztēlojaties, ka jūs esat kā dzidra upīte, kurai var redzēt 2 metrus cauri (bet, protams, dibenu nevar redzēt, jo viss ir sarežģīti). Tad upītē iemet sauju ar smiltīm. Jūs tad zināt, ka tās nav jūsu smiltis un varat tās aprakstīt. Vai varbūt tās nav smiltis, bet monēta. Pateicoties 2 metriem dzidruma, jūs varat gūt priekšstatu. (Attiecīgi, ja upītē iemet 10 saujas ar dažādām smiltīm, tad ne tikai nevar atšķirt, kuras smiltis kuram pieder, bet, ja tas notiek ikdienā, var piedevēt tās īpašības sev – var padomāt, ka es neesmu dzidra upīte.)

Ja es zinu, kas es esmu viena pati bez neviena ietekmes (manā gadījumā komplektā ar manu ģimeni, bet tam nav nozīmes, jo svarīgs ir Zināms Stāvoklis pret Svešu), un es zinu gaidāmas ietekmes manā dzīvē un es viņas izdzīvoju, nevis nospiežu (žurnālā Mistērija marta-jūnija numuros par to), tad viss, ko es jūtu, kas neatbilst manām ekspektācijām, ko sola karte, ir Svešs. Bet te nāk vēl viens līmenis. Ja to nesola otra cilvēka karte vai periodi, tad tās ir izmaiņas laukā, kas radušās šī brīža domāšanas rezultātā.

Tātad, ja ir bojājums kādā čakrā, kas jau var izpausties kā problēma vai slimība dzīvē vai vēl neizpausties, tad tā  var būt tīrīšanās sastāvdaļa, kas atbrīvo mūs no karmas, jo ir tāda Mūsu Karma, kas ir kaut kas, kas ir jāpiedzīvo, lai tuvotos Dievam. Bet var arī būt tā, ka mēs esam radījuši šo bojājumu pakāpeniski šīs dzīves laikā vai burtiski tagad, pavisam nesen un mēs varam to mainīt, mainot sevi. Mums ir jāmaina! Jo otrajā gadījumā vēl nav noteikts, ka tas materializēsies uz mums personīgi – varbūt tas tikai aug un materializēsies uz mūsu mazbērniem – viņiem būs slikti un tie nevarēs saprast, kas to palaiž, kas ir cēlonis.

Daudzi cilvēki aizdomājas par to, vai šķēršļi ir pārbaudījumi pirms lielās laimes vai arī tas ir mājiens ar mietu, ka airējam nepareizā virzienā?

Izrādās – astroloģija kombinācijā ar ekstrasensoriku var uz šo jautājumu atbildēt.

This Post Has 2 Comments

  1. Paldies! Šis nāca tieši laikā kā atbilde, vai tas ir normāli, ja negribas nekur iet, bet sēdēt savā kosmosā 🙂 tāds periods

  2. Paldies! norezonēja ar mani šodien, lai gan dzīvoju savā kosmosā un “viss bija labi” 🙂

Leave a Reply

Aizvērt izvēlni
Share This