Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (9/9): DEVIŅI – MANGALA

Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (9/9): DEVIŅI – MANGALA

Mangala ir pazīstams rietumu sabiedrībā kā Marss, bet Marss vēl no romiešu mitoloģijas ir pazīstams kā kara dievs – tātad cīnītājs. Vēdiskajā mitoloģijā Mangalu pārvalda Kartikeja – dižens kareivis, kuru radīja Šiva, kas arī sanāk kā viņa bērns. No kuras puses skaties un vienalga kā sauc– 9, Marss, Mangala, Kartikeja – tas ir ideālais kareivis, tādēļ Mangala pārvaldībā esošiem zēniem iesaka jau bērnībā kā piemēru rādīt kādu dižu kareivi.

Sievietēm ar apziņas skaitli 9 nav obligāti jāpārvalda cīņas māksla – tai vienkārši var būt cīnītājas īpašības, dzelzs raksturs.

Mangala dod 9-niekiem drosmi, sacensības garu, pašpārliecību, dinamisku enerģiju, piedzīvojumu kāri, patiesumu, līdzjūtību, līdera īpašības, organizatora spējas, ambīcijas utt.

9 – ļoti mistisks skaitlis, pēdējais. Daži astrologi Marsu uzskata par ‘slikto planētu’… Bet nav labo un slikto planētu – cilvēki cieš tādēļ, ka nevēlas izprast sev piemītošās īpašības un pilnveidoties tajās.

9 trūkums ir dusmas, pirmkārt, un, otrkārt, nespēja tikt galā ar savu lielo enerģiju, kas viņu var padarīt hiperaktīvu un nespējīgu noturēt fokusu, un rezultātā – nepašpārliecinātu. Bet neviens nesaka, kas tas ir slikti – tas vienkārši ir darba apjoms.

Viens no 9nieku trumpjiem ir tāds pareizais sacensības gars, kas dod spēju pieņemt zaudējumu kā mācību, izdarīt secinājumus, un izmantot šo zaudējumu kā atspēriena punktu sasniegumiem.

Ja 9 nepareizi transformē savu enerģiju, visdrīzāk tas būs nemierīgs – viņam reāli vajadzēs meklēt veidus kā nomierināties, un tādēļ tas uzsāks arvien jaunas lietas, kuras nenovedīs līdz beigām. Viņš vienkārši būs virspusējs. Lai gan reāli ‘pareizs 9nieks’ ir tāds, kam piemīt milzu spītība, pateicoties kurai, viņš savu mērķi sasniegs par katru cenu, tādēļ viņam izvēlētajā dzīves ceļā sasniegumi noteikti būs. Pie tam 9 ir ambiciozs.

Lai cik tas dīvaini nešķistu, pie visa pārējā Marsa pārvaldībā esošie ir tādi brīvdomātāji un mākslinieki dvēselē, kas vēlas dalīties ar savām zināšanām ar citiem… Bet tas ir līdz mirklim, kad 9 iesaistās strīdā – ar viņu strīdēties nav jēgas, jo viņam tāpat piederēs pēdējais vārds – viņš uzvarēs par katru cenu. Vispār tās ir sprādzienbīstamas personības, un vēl 9-nieki ir kontrolfrīki 🙂 Jaunībā viņiem mēdz būt problēmas komunikācijā ar citiem, bet, ja tie nodarbojas ar pašizaugsmi, tad otrā dzīves pusē pie tiem atnāk panākumi gan darbā, gan attiecībās. Vispār jau viņiem patīk grūtības pašas par sevi, jo tad ir ko darīt, ko risināt.

9-niekiem ir vajadzība būt brīviem, tādēļ tie necieš būt kādam parādā, nevēlas būt atkarīgi no kāda.

9-nieku pārējie cipari ciena, viņam ir spēja vadīt. Viņi ir labi organizatori un administratori. Viņam ir visas vajadzīgās īpašības, lai vestu komandu vai organizāciju pie mērķa, pie panākumiem, ja vien… viņu neviens nekontrolēs! Pat ne bišķiņ. Ja viņu mēģina kontrolēt, viņš zaudē interesi kaut ko darīt.

Vispār, varētu teikt, ka 9 uz šo pasauli ir ieradies sasniegt kaut ko kaut kādā jomā, jo viņiem reāli ir visas vajadzīgās īpašības. Taču bez garīgām zināšanām ar laiku tas mazāk un mazāk spēj kontrolēt savu enerģiju, tādēļ var rīkoties pilnīgi neprognozējami.

9-niekiem iesaka meditēt, skaitīt lūgšanas, lasīt svētos rakstus, lai sasniegtu miera stāvokli. Tad arī tie varēs neiesaistīties strīdos mājās un darbā, negribēs uzņemties nevajadzīgu risku utt. Ja ir garīgais skolotājs – priekš 9 tas ir ideālais variants. Senos laikos jau tā arī bija – valdnieki un kareivji klausīja brahmanus nevis darbojās uz savu roku…


Noskaidro savu apziņas skaitli, kā arī iepazīsti vēdisko astroloģiju bezmaksas online kursā, piesakoties >>>> ŠEIT


Lasi par citiem apziņas skaitļiem:

VIENS – Sūrja

DIVI – Čandra

TRĪS – Guru

ČETRI – Rāhu

PIECI – Budha

SEŠI – Šukra

SEPTIŅI – Ketu

ASTOŅI – Šani

Visi apziņas skaitļu apraksti radās iedvesmojoties no Lalana – pilnas aprakstu versijas klausies @audioveda.ru

Leave a Reply