“No iepazīšanās līdz laimīgai laulībai” jeb KĀ PAREIZI IEPAZĪTIES?

“No iepazīšanās līdz laimīgai laulībai” jeb KĀ PAREIZI IEPAZĪTIES?

Vajag mācīties no svešām kļūdām, jo, ja mācās pats no savas pieredzes, var, protams, arī tapt gudrs, taču uz gadiem 70, kad tas vairs nevienam īsti nav vajadzīgs.  Satja Das

NEGAIDI VĪRIETI, KAS KĻŪS PAR TAVU VĪRU!

Tādi „Vīri” dabā neeksistē! Katrs labs vīrs ir kādas sievas projekts. Un labs viņš ir tieši viņai. Un visas savas labās īpašības izpauž esot ar viņu kopā, esot šajā laulībā. Gatavu vīru atrast nav iespējams! Tavs uzdevums ir sameklēt labu sagatavi.

“Lai būtu kopā ar ģenerāli, ir jāapprec leitnants.”

Bet, kāds ir atslēgas vārds, ja runa ir tieši par attiecību VEIDOŠANU?

Runājot par attiecību veidošanu, ir jāsaprot, ka tās pamatā nav tādi jēdzieni kā mīlestība, zināšanas, kalpošana, pieņemšana utt. Šie jēdzieni attiecas uz pašām attiecībām…

Šis vārds ir PAKĀPENISKUMS. No kura izriet 5 attiecību veidošanas stadijas

1. Stadija >>> IEPAZĪŠANĀS

Sievietes nemāk iepazīties.Tās gaida varoni… Gaida, ka vienā dienā kāds pieklauvēs pie durvīm. Un tur kas? Breda Pita un Uģa Kuģa krustojums, kas ir redzējis tieši tādu kā Tu savos sapņos un ir gatavs doties ar Tevi pa taisno uz zaksu…

Iegaumē likumu Nr 1: Ja Tu vēlies izveidot attiecības, TEV IR JĀIEPAZĪSTĀS AR VISIEM, KAS VĒLAS AR TEVI IEPAZĪTIES!

Kā iepazīties?

Ar smaidīšanu vien nepietiks – mūsu platuma grādos tas nestrādā… Ja neviens nemēģina ar Tevi iepazīties, tas varētu liecināt par to, ka Tu nekā nedari, lai to veicinātu!

Un runa nav par seksu… Runa ir par to, ka Tavā kabatā ir jābūt vizītkartēm, lai vajadzības gadījumā vari to iedot kādam nejauši satiktam vīrietim. Der padomāt arī par atsevišķu telefonu (vai vismaz simkarti), kas kalpos tikai šim mērķim, lai nerodas vajadzība mainīt numuru pēc neveiksmīgas iepazīšanās. Vispār nebūtu arī slikti soctīklos paziņot, ka vēlies iepazīties… Atstāt savu numuriņu…

SIEVIETEI IR JĀBŪT PIEEJAMAI! Jā, daudzi heitos. Heitos tie, kas paši savu dzīvi nav sakārtojuši. Taču tas var novest pie iepazīšanās!

Jāsaprot, ka – ja nebūs iepazīšanās, tad nebūs arī vīra!

Aizbrauciet uz festivālu un piespraudiet pie maiciņas uzrakstu Mani sauc Liiga 😉 Tas būs lielisks iemesls iepazīties! Viņš teiks: „Hehe, čau, Liiga!” Tas ir iemesls uzsākt sarunu.

Ir jāmācās iepazīties! Ir jārada apstākļi, lai vīrieši var ar Tevi iepazīties. Viņiem ir kompleksi – mēs taču visas to zinām…

Uzdevums nav atrast vīrieti, kas neēd gaļu un nodarbojas ar jogu, bet to, kas būs pats dārgākais Tavā dzīvē! Un, ja arī Tu viņam būsi pati dārgākā, tad viņš darīs visu, lai jūsu attiecības arvien uzlabotos.

Ir jāpieņem tas, kas mums tiek dots… Bet NĒ – nav jāprec pirmais, kas ir pievērsis Tev uzmanību!

Un vajag, lai būtu no kā izvēlēties! Tieši tāpēc ir jākļūst par iepazīšanās speciālisti, ja vēl tāda neesi. (Protams, piedāvātie iepazīšanās varianti ir pārspīlēti, bet būtība taču ir skaidra…) Vīrs ir JĀIZVĒLĀS!

Iepazīstoties ir jāiekaļ galvā 3 lietas:

 • Par randiņu nav jāpasakās ar seksu;
 • Pielūdzējs vēl nav potenciāls vīrs;
 • Tas nekas, ja izrādās, ka viņš ir neadekvāts. Tā ir variance. Ja pielūdzējs sevi ir parādījis no sliktās puses – nobloķē, izdzēs, nomaini simkarti.

Atceries – IEPAZĪŠANĀS VĒL NEKO NENOZĪMĒ!

TAS IR TIKAI PIRMAIS ETAPS, KAS NOVED LĪDZ KĀZĀM.

2. Stadija >>> NENOTEIKTĪBA

Arī tā saucamā ‘staigāšana’ jeb satikšanās neko nenozīmē. Ja cilvēki kopā ir aizgājuši paēst picu, tas vēl nenozīmē, ka viņiem ir attiecības (tai skaitā intīmas).Pēc 2-3 mēnešiem šāda tipa satikšanās iegūst nenoteiktu attiecību statusu. Tas parasti ir brīdis, kad vīrietis var saprast to, ka viņš nav gatavs uzņemties atbildību… (Kas gan nenozīmē, ka viņš nav gatavs no sievietes saņemt seksu, piemēram.)

Nenoteiktības stadija nozīmē, ka Tu un Tavs pielūdzējs – jūs NEKAS viens otram neesat. Jūs neko viens otram neesat parādā. Jums neko nevajadzētu vienam no otra gaidīt. Gan Tu, gan Tavs pielūdzējs drīkst satikties ar citiem, jo jūsu attiecības nav noteiktas.

Sievietei nav ‘pašvērtējuma’ – tā nevar pati sevi novērtēt! Sievietes vērtējumu nosaka tas, ko par viņu domā apkārtējie.Tieši tādēļ:

 • Sievietei vajag iet uz randiņiem;
 • Sievietei vajag tikt aplidotai;
 • (kā minimums) Sievietei vajag regulāri komunicēt ar vīriešu dzimuma pārstāvjiem.

Saproti, te nav svarīgs pats randiņš – svarīgi ir tas, lai Tu apzinies to, ka ir cilvēki, kas vēlas ar Tevi aiziet uz randiņu…Jo nekas tā nepaaugstina sievietes pašapziņu, kā to paaugstina bezperspektīvie pielūdzēji.

Atceries – jebkuram vīrietim ir tiesības Tevi aplidot, kamēr viņš nav pierādījis, ka viņam nav tādu tiesību.

! Ir jāiegaumē viens svarīgs likums !

Ja vīrietis ir aplidošanas stadijā izturējies necienīgi – ar viņu ir jāpārtrauc komunicēt nekavējoties! Nevajag baidīties aizvainot viņa jūtas. Gluži otrādi – Tu gribi aizvainot viņa jūtas! Un neaizmirsti paskaidrot, kādēļ tieši viņš ir kretīns.

Sievietei ir ārkārtīgi svarīgi:

IZ-ŠAUBĪTIES

IZ-IZVĒLĒTIES

Jo tad, kad viņa izies pie vīra – to vairs nedrīkstēs darīt. Vairs nekad.

Kad sieviete beidzot izšaubījusies, iestājas 3. stadija.

3. Stadija >>> ATSIJĀŠANA

Šajā stadijā ir jāieiet ļoti lēnām un mierīgi, nesteidzinot ne sevi, ne partneri. Konkurenti atsijāsies dabīgā veidā. Un gluži vienalga, kuram pirmajam no jums tas notiks. Vīrietim arī vajag izšaubīties. Tas ir normāli.

Un konkurenti – tas ir labi, kamēr tiek ievērotas 3 lietas:

 • Jūs neguļat kopā
 • Jūs nedzīvojat kopā
 • Jūs nepildāt pienākumus, kurus reāli jāsāk pildīt pēc kāzām .

Daudzie pielūdzēji atrisina šo problēmu paši par sevi, jo nav iespējams ne visus pabarot, ne visiem ‘izpalīdzēt, un šādējādi viņi pasargā sievieti no pāragras pieķeršanās.

Sievietes egoisms = pārlieku liela kalpošana tam, ko viņa grib sev piesiet.

Ja sieviete nav iemācījusies izvēlēties, tad viņa ar savu trako uzticību mēģinās sasvērt vīrieti pāriet nākamajā stadijā.

Atsijāšanas stadijā cilvēki iepazīst viens otru no labākās puses. Sieviete izskatās perfekti… Vīrietis tai dāvina puķes un saka skaistus vārdus… Šajā stadijā ir jārada tādas situācijas, kuras varbūt neatspoguļo reālo dzīvi, bet tās varēs atcerēties visu atlikušo mūžu. Sievietei vienmēr ir labs garastāvoklis… Vīrietis noskujas pirms katras satikšanās…

Saglabājot savu pašcieņu, sieviete satiekas ar vīrieti, kas arī vēlas satikties tikai ar viņu, un pakāpeniski viņu attiecības pāriet nākamajā stadijā…

4. Stadija >>> TUVĪBA

Tuvība šajā gadījumā nozīmē komunikāciju, bet atšķirība ir tāda, ka šajā stadijā ir pieļaujams, ka jums var būt slikts noskaņojums. Šajā stadijā ir ļoti ieteicams aizdoties kopā vairāku dienu braucienā pie dabas, kurā jūs ieraudzīsiet viens otru neperfektos apstākļos.

TUVĪBA NENOZĪMĒ SEKSU!

Sieviete var sākt palēnām stāstīt vīrietim par saviem pārdzīvojumiem, savām problēmām. Vīrietis var sākt just līdzi un piedalīties problēmu risināšanā. Ja stāstīsi par visiem saviem seksuāliem partneriem un fobijām otrajā randiņā, tad viņš domās, ka esi psihopāte, jo viņš jau gribēja tikai to seksu… Bet, ja viņš Tevi aplido jau pusgadu, tas jau nozīmē, ka viņš ir gatavs šo to uzklausīt, jo jūtas īpašs. Viņš jau ir gatavs iesaistīties un patiesi vēlas palīdzēt.

Ja stāstīsiet to 2. stadijā – jūs vienkārši atbaidīsiet vīriešus!!!

Tuvības stadijā ir jāsaprot, ka otrs cilvēks nav ideāls – ka tam ir savi trūkumi.

Šajā stadijā ir jāatbild sev uz svarīgāko jautājumu:

VAI ESMU GATAVS, LAI DABŪTU VIENU, PACIEST OTRU?

Šajā stadijā sieviete ik pa brīdim var vīrieti testēt un dot uzdevumus, lai paskatītos, kā viņš tiks ar tiem galā, un, lai saprastu, vai viņš apjēdz, kādā virzienā jūs dodaties. Tāpat arī sievietei jāizvērtē vīrieša pozitīvo un negatīvo īpašību attiecība… Vīrietim daudzas lietas jāuzzina pirms laulībām, lai pēc kāzām neizrādītos, ka viņš tam nebija gatavs.

Kad vīrietis ir atbildējis sev uz galveno jautājumu un ir GATAVS, tas nozīmē, ka attiecības pāriet nākamajā stadijā.

5. Stadija >>> SADERINĀŠANĀS

Šis ir tas mirklis, kad jūs paziņojiet saviem draugiem un radiem, ka praktiski jau ir nolikts kāzu datums. Un jā… Jūs beidzot iepazīstināt izredzēto ar saviem vecākiem…

ŠAJĀ STADIJĀ ABIEM IR JĀSAPROT, KA SITUĀCIJA IR NOPIETNA UN KA VAJADZĒS UZŅEMTIES ATBILDĪBU.

„ES ZINU ŠO CILVĒKU GAN NO LABĀS, GAN NO SLIKTĀS PUSES, BET MĒS ABI ESAM TOLERANTI PRET OTRA TRŪKUMIEM.”

Šajā laikā sievietei ir jāizbauda līgavas loma un viss, kas no tā izriet. Taču, ja tomēr viņa saprot, ka šis vīrietis nav īstais priekš viņas, tad kāzas ir jāatceļ.

Sievietei ir jābaidās no LAULĪBAS ŠĶIRŠANAS nevis no šķiršanās kā tādas.

Bailes no šķiršanās ir problēmas sakne… Cilvēki mēdz pieķerties ne tikai viens otram, bet arī, piemēram, noliktajam kāzu datumam.. Un tad tie piever acis uz savu iekšējo diskomfortu, jo slinkums visu sākt no sākuma. Bet tas ir daudz vienkāršāks variants par laulības pārbūvēšanu, jo laulību pārbūvēt būs iespējams tikai tad, kad tā būs sabrukusi pilnībā… Un jāsāk būs no PIRMĀS stadijas!!!

MĒS ĻOTI BIEŽI JAUCĀM LIKTEŅA IETEKMI AR SAVAS TUMSONĪBAS REZULTĀTIEM!
Sievietes tumsonības galvenā pazīme ir zems pašvērtējums.
Sieviete ir tumsonībā, ja viņa turpina komunicēt ar cilvēkiem, kas neizturas pret viņu ar pienācīgu cieņu, un ja viņa nesaprot to, cik brīnišķīga ir viņas sievišķā daba.
Visas sievietes grib dot! Tam daudz prāta nevajag, jo tāda ir sievietes daba. Sievietes uzdevums ir atbrīvoties no sajūtas, ka viņa nav cienīga pieņemt no kāda dāvanas un rūpes, jo ir pārāk neglīta, netalantīga, veca utt.
Sieviete dara vīrieti laimīgu nevis viņam ko dodot, bet gluži otrādi – ja viņa ir gatava no viņa saņemt.

 

Ja Tev patika šis raksts un Tev šķiet, ka tā varētu būt noderīgsarī citiem, lūdzu, padalies ar to savā mīļākajā soctīklā!

Rakstu veidoja Tīlija Klusa pēc vēdiskā psihologa Satja Das lekcijas „No iepazīšanās līdz laimīgai laulībai”. Viņa lekcijas krievu valodā vari atrast vietnē youtube. www.satya.com.ua – viņa mājaslapas adrese.

This Post Has 3 Comments

 1. Varu piekrist, bet ko darit vecumä ap 35 gadu vecai sievietei , ja nav to brivo viriesu ar Kuriem satikties jo tie sem jau ir nopreceti un saväkti? Savukärt ja käds brivs parädäs, tad sieviesu konkurence uz so Vienigo virieti ir nenormäla kas padara virieti par sultänu kuram sievietes pie käjäm krit lai tikai vismaz virietim pieskarties varetu jo vinjas zina ka tad atkal draud vientuliba? Un Kur lai izsaubäs un lai izsver ja vispär bütu jäpriecäjas par vismaz kaut kädu uzmanibu?? Pec 30 gadu vecuma ir vai nu tiem kuriem ir sieviesu bari un njem kuru grib vai ari pärejie ir nopreceti. Pärejais atlikums ir tie kuriem smagas psihiskas vai citas smagas problemas. Ko tad lai njem? Uz vienu brivi virieti ir vismaz piecas brivas sievietes, visäm nepietiek.

  1. Nu varu no pieredzes pateikt tikai vienu, pie mums 90% sieviešu izvēlās palikt vienas, ja viņu neadekvātās prasības netiks izpildītas par 101%. Nu nevar visas gribēt Bredu Pitu ar Abramoviča bagātību. Bet parastie vīrieši, kas nav no žūrnālu vākiem un saviem biznesiem, vispār tiek ignorēti.

 2. no piecām tikai viena ir spējīga izpildīt visus veduviedas soļus attiecību veidošanā. Vai tu būsi tā viena vai viena no četrām?

Leave a Reply