Numeroloģijas apburtais loks jeb īss stāsts par to, kā mēs dzīvokli meklējām

Numeroloģijas apburtais loks jeb īss stāsts par to, kā mēs dzīvokli meklējām

Mums, kā jau parastai jaunai ģimenei Latvijā, mājokļa jautājums jau no sākta gala ir bijis ļoti aktuāls. Šobrīd svinīgi varu paziņot – pēc pieciem gadiem kopdzīves beidzot esam tikuši pie savas vietas.

Tautā runā, ka, jo vairāk cilvēks zina, jo grūtāk viņam ir dzīvot – mazāk zini, labāk guli un tml. (Tās, protams, ir kārtējās muļķības.) Dzīvokļa meklēšana jebkurā gadījumā izrādās ļoti darbietilpīgs process, ja kritēriji ir ne tikai cena, rajons un ‘lai patīk’. Ja ir zināmas numeroloģijas un elementāras Vāstu Šāstras zināšanas, tad jau no pirmā acu uzmetiena sludinājumiem var saprast, ka pārdod un izīrē dzīvokļus ne tos pozitīvākos un pareizākos. Lai gan varbūt tā nav sazvērestības teorija, bet šāda situācija ir skaidrojama ar to, ka dzīvojam mēs Kalijugā ar visām no tā izrietošām sekām. Dzīvojamā platība ir mūsu karmas, kas apriori ir negatīva, atspoguļojums. Interesanti ir tas, ka cilvēki pārceļas no vienām mājām uz citām, bet problēmas paliek tās pašas. Mājoklis ar tiem pašiem defektiem, kas iepriekšējā, atrod tos pats. Jā, jā! Zināšanas par to, kā būtu jābūt ideālā variantā, neko daudz nelīdz. Ja cilvēks vēlas ievākties dzīvoklī, kas saskaņā ar Vāstu Šāstru ir harmonisks un labvēlīgs, tad viņam ir jāmaina sava apziņa, tas ir – jāveic speciālas upaijas, kas, piemēram, varētu būt mantru skaitīšana vai citas darbības, ko konkrētam cilvēkam var ieteikt vēdiskais astrologs. Tā ir viena no pieejām. Otra pieeja ir likteņa pieņemšana jeb spēlēšana ar tām kārtīm, kas nu ir iedalītas.

To, ka mūsu kopdzīve būs visnotaļ interesanta, mēs ar vīru noskaidrojām jau pēc tam, kad apmeklēju pirmo numeroloģijas lekciju 2011.gada rudenī. Izrādījās, ka 1 (skaita dzimšanas dienas ciparu summu, piem., 19 = 1+9 = 10 = 1+0 = 1, vai dzīvokļa numura ciparu summu, piem., 142 = 1+4+2 = 7 utt.) un 7 ir klasiska vissliktākā kombinācija. Neteikšu, ka mēs ļoti sabēdājāmies par to, jo, kā šodien atceros, tajā pašā lekcijā teica, ka viss, kas ir slikti priekš dzīves parastās, ir lielisks priekš apziņas transformācijas. Samīlējušies, jauni un neprecēti bijām gatavi stāties pretī gaidāmajām grūtībām. Un, kas gan tur varētu būt tik grūts, ja esi apbruņots ar vēdisko zināšanu arsenālu?

Pēc pāris gadiem, kad bijām vēl joprojām jauni, bet nu jau precēti, un sagaidījuši dēliņa pieteikšanos mājokļa jautājums strauji kļuva aktuāls – vajadzēja sākt meklēt īrēšanai dzīvokli ar lielāku platību. Arī vēdisko zināšanu arsenāls uz to brīdi jau bija audzis savos apmēros. Ātri vien man izdevās atrast patiešām ļoti veiksmīgu variantu – logi uz ziemeļiem un austrumiem, krāsiņas mūsējās, cipari sola laimi un izaugsmi. Prieka pārpilni lauzām veco līgumu, sapakojām mantas. Tā uz koferiem mēs nosēdējām 2 nedēļas līdz mūs informēja, ka ideālais dzīvoklis tomēr netiks atbrīvots. Tad arī es sāku pastiprināti pētīt Vāstu Šāstru ar skaidru mērķi pazemināt latiņu un saprast, kādi ir tie nelabojamie defekti, bet ar ko tomēr var sadzīvot, un kā ar iekšējo plānojumu, interjera elementiem var potenciāli uzlabot savas (un perspektīvā arī citu) dzīves kvalitāti. Jau pavisam drīz mēs jau ievācāmies mūsu jaunajā burvīgajā dzīvoklī. Mājā nr 1, dzīvoklī nr 7, ar lielu balkonu un iespēju vērot burvīgus saulrietus, tieši tāpat kā dzīvoklī, kurā nodzīvoju visu mūžu. Kad ieraudzīju līgumu, pilnīgi sasmejos, jo saimnieka dzimšanas dati bija 7. oktobris 1971.gads. „Nja, likteni nepiemanīsi”, padomāju es.

Bet ar to vēl viss nebeidzās. Dzemdības pieņēma vecmāte, kurai apziņas skaitlis ir 1, bet pēc dzīvesvietas iedalītai pediatrei dzimšanas diena ir 7.datumā.

Tagad (vēl pēc diviem gadiem) svinīgi esam ievākušies nu jau Savā mājoklī. Izvēloties dzīvokli numeroloģiju neņēmu vērā – sludinājumā dzīvokļa numurs rakstīts nebija un, atklāti sakot, es par to vairs galīgi neiespringstu. Nedomājām jau arī, ka tiks pieņemts lēmums pirkt pirmo un vienīgo dzīvokli, ko būsim apskatījuši! Savu jauno adresi uzzinājām tikai pirkšanas procesā. Un, variet ticēt vai neticēt, gan mājas, gan dzīvokļa numura numeroloģiskā nozīme ir 1!

This Post Has 2 Comments

  1. Ļoti interesants stāsts. Man jau šķiet, ka skaitļi ir uz katra soļa. Bet kā ir ar adrešu numeroloģiju, vai vārds IELA arī jāiekļauj. Bieži vien cilvēki saka Brīvības56, bet iela paliek prātā jo to jau visi tāpat saprot. Un kā ir ar pilsētas un valsts nozīmi tajā visā?

    1. Laikam bija tā, ka nemainīgā daļa tomēr noīsinās.
      Katrai valstij ir savs horoskops, tas arī veido tā saucamo ‘slāni’. Jo ir taču acīmredzami, ka labs horoskops Āfrikā un Amerikā dos pilnīgi atšķirīgus rezultātus.
      Vārdu sakot, nozīme ir. Arī numeroloģiski.

Leave a Reply