Par karmiskiem uzdevumiem

Par karmiskiem uzdevumiem

Kā Jums šķiet, kurš ir gudrāks – tas, kas uzskata, ka mēs katrs esam unikāli kā sniegpārsliņas, vai tas, kas uzskata, ka mēs visi esam viduvējības, ņemot vērā faktu, ka abi šie apgalvojumi ir pareizi?

Padomājāt?

Pareizā atbilde ir tā, kas saka, ka esam viduvējības.

Redzat, vēdiskā astroloģija ir neatdalāma no vēdiskās filozofijas. Līdz ar to, karmiskie uzdevumi nekādi nevar būt pretrunā ar to. Un no tās viedokļa mēs visi esam viduvējības – dvēseles ieslodzītas ķermenī, kas kaut ko nebūt atstrādā, lai varbūt kaut kad potenciāli atbrīvotos… No tā izriet mūsu galvenie uzdevumi! Un tie būtu: garīgi attīstīties vai nu nododoties kalpošanai Dievam vai arī dzīvojot ģimenē un pildot savus pienākumus, kā to paredz vēdiskā tradīcija. Vīrietim jāuzņemas atbildība, jāattīstās sociumā utt. Sievietei jāvelta sevi ģimenei utt. Šī bloga ietvaros esmu bijusi maksimāli toleranta, bet, zināt ko? Ja kāds Jums saka, ka tā nav – tie ir pesteļi.

Manos pierakstos no lekcijām es periodiski atrodu visādus brīnumus. Piemēram, ka sievietei karmiskais uzdevums ir atteikties no ģimenes par labu darbam. Vai arī, ka vīrietim ir jāatrod sieviete, kas viņu uzturēs… Šitādi brīnumi… Neuzķerieties!

Mūsu horoskops parāda to, ka esam unikālas sniegpārsliņas. Tas parāda mūsu karmu, šķēršļus, kas traucē mums pildīt tos ‘īstos uzdevumus’.

Jā, var būt tā, ka sievietei, šādi prasti izsakoties, karmiskais uzdevums ir strādāt. Bet, lai to saprastu pareizi, ir jābūt sapratnei par vēdisko konceptu kā tādu. Un šajā gadījumā tas nozīmē, ka a) karma ir negatīva b) strādājot, attīstoties karjerā iespējas izveidot vai saglabāt ģimeni īstenībā palielinās.

Vēdisko astroloģiju nav iespējams iemācīties un sakarīgi interpretēt, ja nav zināšanu par vēdisko filozofiju! Domāju, ka tas ir viens no iemesliem, kāpēc to sauc par objektīvu zinātni, jo tā atstāj diezgan maz vietas interpretācijai. Tieši tāpēc vēdiskam astrologam nekad nevajag stāstīt savu lietu redzējumu par situāciju – vēdiskie astrologi cilvēkiem netic, tie tic tam, ko redz horoskopā. Jo vidējais cilvēks jau nemaz, piemēram, nezina, kas ir labs un kas ir slikts?

Un tad sanāk: „man ar tēvu ir labas attiecības – tikai pateicoties viņam esmu ieguvusi 3 augstākās izglītības un viena pacēlu savus bērnus” vai „mēs ar manu māti esam labākās draudzenes – dzīvojam kopā, visu darām kopā, viņai 80, man 60, ģimeni man neizdevās izveidot…” Saprotiet, par ko es runāju?

Tiek uzskatīts, ka vēdiskā astrologa galvenais uzdevums ir cilvēku ievirzīt un iedrošināt pildīt karmiskos uzdevumus. Jo, saprotiet, mūs pašus karma parasti velk ne tur, kur vajag – mēs negribam strādāt ar sevi, mācīties, bet gribam sevi baudīt. Tieši tāpēc es uzskatu, ka talanti ir pamatīgi pārvērtēti.

Patiesībā mēs neesam ieradušies šeit nejauši un katram no mums ir uzdevumi, kas jāizpilda. Un, ja uzdevums ir, piemēram, nodot paku Francijā, tad nav svarīgi, cik muzeji apmeklēti, cik jauni cilvēki satikti vai cik labi pavadīts laiks. Ja paka nav nodota – uzdevums nav izpildīts un brauciens šajā ziņā ir bijis bezjēdzīgs.

Ja cilvēks savus karmiskos uzdevumus nepilda, ir tikai laika jautājums, kamēr viss, ko viņš saviem spēkiem ir uzbūvējis, sāks brukt. Savukārt, ja cilvēks savus uzdevumus cenšas pildīt, viņš saplūst ar Visumu, jo ir savā vietā. Tad Visums cilvēkam palīdz, viss dzīvē sakārtojas pats par sevi.

This Post Has 5 Comments

  1. Kā lai zinu kāds ir mans karmiskais uzdevums?

    1. Šai tēmai pieskarsimies Veduvieda vēdiskās astroloģijas Bezmaksas Online kursā! Varēsi gūt ieskatu!

      1. Paldies!

  2. Ak es tomer nepareizi saskaitiju esmu 7. Un tur ar ir taisniiba attiecibas vnm ka pa kalniem un ir savs biznes un esmu arzemes 🙂

  3. Paldies, burvīgs raksts! Un ar vēl lielāku nepacietību gaidu nākošo tēmu, lai atrastu savus uzdevumus, jo pagaidām dzīve nav tik labi kā vēlētos! Gluži kā rakstījāt vienā no rakstiem par to ka cilvēks sāks meklēt kaut ko, tad kad dzīvē ir tā saucamā “melnā svītra”!
    Paldies!

Leave a Reply