Planētu kategorijas 2: VĪRIŠĶĀS, SIEVIŠĶĀS, NEITRĀLĀS

Planētu kategorijas 2: VĪRIŠĶĀS, SIEVIŠĶĀS, NEITRĀLĀS

Planētu iedalījums pēc dzimuma nosaka, vai tās iesaistās konkrētajās pieredzēs, lai gūtu ārējo piepildījumu, iekšējo piepildījumu vai abus.

Vīrišķās – Marss, Saule, Jupiters

Vīrišķās zīmes iesaistās konkrētajās pieredzēs, lai iegūtu ārējo piepildījumu – lai radītu labāku dzīvi uz šīs pasaules. Viņi vēlas kaut ko ar to darīt, kaut ko uzbūvēt, radīt, tāpēc tās iesaistās.

Viņiem ir ambīcija un vīzija, tie vēlas paveikt ko varenu. Viņi vēlas radīt kaut kāda IEMESLA dēļ:

  • Saules iemesls ir iedvesma,
  • Jupiters redz kreatīvo potenciālu,
  • Marss – labāku veidu, kā kaut ko var izdarīt, viņš uzlabo. Bet visi vēlas, lai ārējo lietu ir vairāk un tās ir labākas.

Piemēram, Guru ir bērni – bērni ir ļoti konkrēta lieta, ko pēc sevis atstāt.

Sievišķās – Mēness, Venēra, Rāhu

Sievišķās planētas iesaitās konkrētajās pieredzēs, lai gūtu iekšējo piepildījumu – lai radītu apmierinātāku iekšējo dzīvi, kas satur sevī mīlestības gaišo starojumu un laimi.

Viņi iesaistās, lai justu – lai justu piepildījumu.

Rāhu motivācija iesaistīties ir – man to vajag, es to gribu – bet Rāhu nedos piepildījumu tāpat, jo tā ir nežēlīga planēta un tas nozīmē, ka ielikts darbs tur būs lielāks nekā piepildījums, ko gūsim.

Mēness un Venēra arī iesaitās, jo mums ir vajadzības, bet tie ir benefiķi, tāpēc mēs jūtam, ka piepildījums atsver ielikto darbu. Bet visi 3 vēlas būt laimīgi un piepildīti.

  • Mēness iesaistās, jo tas liek justies, ka tā ir pareizi, liek justies komfortabli – “tas ir tas, pie kā esmu pieradis”
  • Venēra iesaistās, jo grib justies labi un just mīlestību, kas ir dziedējoša mīlestība, kas palīdz personai reģenerēties un padara visu par gana vērtīgu, lai to darītu. “Tas ir tā vērts, jo es tā jūtos”. Kad cilvēki iemīlās, viņu jūt šo iekšējo piepildījumu, kas palīdz viņiem darīt visas pārējās lietas.
  • Rāhu ir degoša vēlme pēc kaut kā un viņš domā, ka, ja viņa vēlmes būs apmierinātas, tad viņš jutīs piepildījumu

 

Neitrālas – Saturns, Merkurs, Ketu

Iesaistās abu mērķu vadīti – gan ārējiem panākumiem, gan iekšējam piepildījumam. Bet tas nenozīmē, ka viņi to iegūs! Piemēram, Saturns ir nežēlīgs – tas nozīmē, ka tas, ko viņš dabūs ārā salīdzinoši ar to, cik darba tas būs ielicis, ir nieks, bet viņš joprojām iesaistās, lai veicinātu/iegūtu ārēji drošību un tas arī vēlas labi justies. Bet par spīti tam, ka ir mazas iespējas, ka viņš to iegūs, viņš tāpat ir motivēts.

Visi 3 vēlas sasniegt kaut ko ārpusē un just piepildījumu iekšēji.

  • Saturns ir interesantākais no šiem 3 – ārējā līmenī viņa pamatvajadzība ir drošība, viņš vēlas justies droši un aizsargāti, bet viņš arī vēlas sevi pierādīt psiholoģiski.
  • Merkurs ir prasmīgs un zinkārīgs, viņš vienmēr atrod, ko darīt ar to, kas ir pieejams… Viņš vēlas, lai kaut kas notiek – tā ir viņa ārējā lietiņa. Viņa iekšējā vajadzība ir dalīšanās un komunikācija, viņš vēlas justies intelektuāli piepildīts.
  • Ketu sievišķās daļas vajadzība ir miers, perfekcija un ka viss ir kārtībā. Viņš iesaistās, jo uzskata, ka šis iedos iekšējo mieru un klusumu. Ketu ir introverta planēta un ārēji viņš iesaistās, lai paveiktu, izmainītu kaut ko, kā rezultātā viņš iegūs iekšējo mieru. Viņam ir svarīgi pabeigt darbus, lai varētu tos palaist – tad viņš var būt mierīgs un vairs nesatraukties par to.

Citas planētu kategorijas =>>>

VIEGLS CEĻS vs IEGUVUMS NEATSVER IELIKTO DARBU (Planētu kategorijas 1)

Planētu kategorijas 2: VĪRIŠĶĀS, SIEVIŠĶĀS, NEITRĀLĀS

Planētu kategorijas 3: Brahmini, Kšatriji, Vaišjas un Šudras

Planētu kategorijas 4: Satva, Radžass, Tamass

Planētu kategorijas 5: Starojošas, Zvaigžņotas, Tumšas

Planētu kategorijas 6: Putni, Rāpojošie, Divkājainie, Četrkājainie

Planētu kategorijas 7: Skatās augšā, lejā, pa malām, visur

Planētu kategorijas 8: Sausas, slapjas, mitras

Rakstu sērija PLANĒTU KATEGORIJAS ir tapusi pēc Ernsta Vilhelma “Graha Sutras” grāmatas un šo grāmata skaidrojošām lekcijām. Paldies viņam par to!

Leave a Reply