Planētu kategorijas 3: Brahmini, Kšatriji, Vaišjas un Šudras

Planētu kategorijas 3: Brahmini, Kšatriji, Vaišjas un Šudras

BRAHMINI – Venēra, Jupiters

Brahmini gūst lielāku izpratni caur konkrētajām pieredzēm, kurās tie tiek iesaistīti. Viņi tātad iesaistās kaut kādā zīmē/mājā un iegūst izpratni par to. Ja viņas ir saistītas ar zīmi, kas mums pārvalda naudu, tas nozīmē, ka cilvēks gūst dzīves laikā dziļāku izpratni par šo tēmu. Viņi vienmēr grib par to vairāk iemācīties, vairāk saprast. Venēra pētot attiecīgo zīmi/māju arī iegūst lielāku izpratni par piepildījumu kā tādu.

KŠATRIJI – Marss, Saule

Konkrētas pieredzes veicina gribu. Kšatriji ir par treniņu, par kļūšanu stiprākiem. Un zīme/māja, ar kuriem tie ir saistīti, palīdz cilvēkiem kļūt stiprākiem. Tur viņi vairāk trennējas, vairāk izmanto gribasspēku.

  • Saule grib komandēt,
  • Marss grib darbību vai arī ne-darbību  (Sliktam marsam ir grūtības savaldīties, labs savukārt savaldās, sagaida īsto brīdi un rīkojas precīzi un loģiski)

VAIŠJAS – Mēness, Merkurs

Iesaistās, jo tas viņiem ļauj būt vairāk tiem, kas viņi ir, ļauj atklāt vairāk savu personību, savas prasmes, talantus un būt lielākā komfortā ar savu personību.

Merkurs reprezentē draugus. Ar tiem tu dari kaut ko, kas tev ir svarīgs, un šajā procesā atklājas prasmes. Tāpat tu jūties vairāk drošs un pārliecināts ar lietām, kas tev ir svarīgas. Zīme/maja, kas ir saistīta ar Merkuru, palīdzēs mums atklāt savas prasmes un justies par to labi.

Mēness ir mūsu egocentriskais Es. Mēness iesaistās, lai pierādītu sevi, justos komfortabli par sevi.

ŠUDRAS – Saturns

Iesaistās, lai maksātu par tiesībām dzīvot.

Simbolizē tās lietas, ko Vajag darīt – pienākumi, saistības – lai varētu ‘samaksāt’ par visu pārējo, kas mums ir dzīvē.

Mēs varam iet iepirkties, mēs tērējam un mums uzkrājas parāds – tas ir Saturns – viņš ir tas, kuram vajadzēs to atstrādāt. Viņš ir Kalps, viņš satīra atstāto bardaku. Un, tīrot šo te bardaku vienā vietā, tu maksā par visām pārējām lietām, kas tev ir.

Mēs nevaram dzīvot, neatstājot bojājumus, nenodarot pāri, un tas veido parādu, kas būs jāatdod.

Zīme, kur atrodas Saturns, ir zīme, kur mums ir jāsatīra savi mēsli. Mēs varam būt dusmīgi, neapmierināti – es ienīstu to lietu, to cilvēku, tas ir kaut kāds sods… Izprotot Saturnu, mums vajadzētu pieņemt – ok, es šo parādu atdošu, es uzvedīšos, cik vien labi spēju, bez ekspektācijām. Un tiklīdz šis parāds būs atdots, tā problēma vai nu aizies prom vai transformēsies par kaut ko labu. Vajag atdot to parādu ar labu attieksmi, jo, kad tas tiks atdots, dzīve paliks labāka – līdz tam tas nav iespējams.

Piemēram, tu vēlies dzīvot skaistā mājā, paņem aizņēmumu un tad maksā kamēr izmaksā. Un dzīvo skaistā mājā. Ir jāmaksā, nav varianti. Bet kas notiek, ja atsakies maksāt? Tad māju vienā mirklī atņem. Un vēl jo vairāk – tev būs slikta kredītvēsture un tev vairs nekad neviens kredītu nedos.

Ja Saturns ietekmē tavu partnerattiecību māju vai planētu, tas nozīmē, ka tur ir jāatdod parāds, lai iegūtu tādas attiecības, kādas tu vēlies. Tu ar atdevi pildi savus pienākumus un vienā dienā šis cilvēks var aiziet un tev izveidoties citas, labākas attiecības. Vai vēl labāk, tavs esošais partneris izmainās, adaptējas un jums izveidojas harmoniskas attiecības. Bet, ja tu nesamaksā to parādu, tad tev nekad nebūs iespējas tikt pie nākamā līmeņa piepildījuma.

Vieta, kur atrodas Saturns, norāda uz sfēru, kur tev vajag būt cēlam un rīkoties Pareizi.

Ketu – mixed kasta

No visām kastām kšatriju ir dominējošā, tāpēc galvenais iesaistīšanās iemesls ir – justies/būt stiprākam.

Rahu – nav kastas

Iesaistās dēļ iemesliem, kas nav īstie iemesli. Bet, kad dabū, tad viņš izmainās no tā momenta. Viņš ir kā Loki ziemeļu mitoloģijā. Tu domā, ka kaut kas notiks tādā veidā, bet viņš tev iedod kaut ko citu. Tas notiek ar zīmi, kur atrodas Rāhu. Tur būs triki un apmāns. Tas nedos piepildījumu, kādu gaidīji, bet tas var iedot kaut ko labu – bet citu, ne tā, kā tu iedomājies.

Iesaistās Šudras iemeslu dēļ – lai atdotu parādus. Rāhu un Saturns ir saistīti. Arī zīme, kur atrodas Rāhu, norāda, ka mums tur ir jāatstrādā savs parāds. Ja mēs atdodam šo parādu, tad problēma vai nu atkrīt vai transformējas. Ja parādu atsakāmies maksāt, tad katra nākamā līdzīga situācija par tēmu būs arvien smagāka un bēdīgāka.

“Until you get it right you won’t get what you want” – Saturna un Rāhu pamatideja:

Ja tu netiec galā ar sliktu situāciju, tad tas nozīmē, ka tu neesi gatavs labai situācijai.

Ja Saturns vai Rāhu jūtas slikti, tad šiem cilvēkiem ir tendence to lietu pamest, ja kaut kas nesanāk. Un tā viņi iet no situācijas uz situāciju, lai gan pareiza pieeja būtu – “Šoreiz es izdarīšu to pareizi”. Tu vari uzskatīt, ka tev ir slikts darbs un darīt to līdz ar to slikti, ar sliktu attieksmi… Bet kā tieši tev tas palīdz iegūt labāku darbu nākotnē? Ja pildīsi savus pienākumus labi, tad šajā darbā var mainīties apstākļi vai atnāks iespēja ne no kurienes tikt pie labāka darba. Tā tas strādā.

Citas planētu kategorijas =>>>

VIEGLS CEĻS vs IEGUVUMS NEATSVER IELIKTO DARBU (Planētu kategorijas 1)

Planētu kategorijas 2: VĪRIŠĶĀS, SIEVIŠĶĀS, NEITRĀLĀS

Planētu kategorijas 3: Brahmini, Kšatriji, Vaišjas un Šudras

Planētu kategorijas 4: Satva, Radžass, Tamass

Planētu kategorijas 5: Starojošas, Zvaigžņotas, Tumšas

Planētu kategorijas 6: Putni, Rāpojošie, Divkājainie, Četrkājainie

Planētu kategorijas 7: Skatās augšā, lejā, pa malām, visur

Planētu kategorijas 8: Sausas, slapjas, mitras

Rakstu sērija PLANĒTU KATEGORIJAS ir tapusi pēc Ernsta Vilhelma “Graha Sutras” grāmatas un šo grāmata skaidrojošām lekcijām. Paldies viņam par to!

Leave a Reply

Share This