Planētu kategorijas 6: Putni, Rāpojošie, Divkājainie, Četrkājainie

Planētu kategorijas 6: Putni, Rāpojošie, Divkājainie, Četrkājainie

PUTNI – SAULE, MERKURS

Putni meklē to, kas priekš viņiem strādā. Ja zīmi/māju ietekmē Saule vai Merkurs, tad tur ir apsvērums – vai tas strādās priekš manis?

  • Saule meklē savu karaļvalsti un uzdod jautājumu – vai šī ir tā vieta, kur man vajag būt? Vai tā ir mana karaļvalsts, kur man jādzīvo, jāstrādā un jābūvē? Saule meklē vietu, kur noenkuroties un būvēt savu dzīvi tai vietai apkārt.
  • Merkurs meklē iespējami labāko situāciju. Merkurs ir ziņkārīgs, tas lido apkārt un skatās – vai tas strādā? Varbūt tas? Varbūt šis? Merkurs meklē potenciālu līdz atrod to, kas ir īstais, pie kā ir vērts strādāt.

RĀPOJOŠIE – kā čūska vai kukainis, kas rāpo pa zemi – MĒNESS

Rāpojošās formas dara visu vajadzīgo, lai izdzīvotu. Ja zīmi/māju ietekmē Mēness, tad tur mēs darīsim to, kas nepieciešams, lai izdzīvotu, lai mūsu vajadzības ir apmierinātas – kas var prasīt rāpot pa zemi.

Rāpojošās formas prasa iesaistīšanos. No evolūcijas skatu punkta rāpojošās formas ir kaut kur sākumā – tās ir zemas dzīvošanas formas, var teikt. Bet tās spēj adaptēties, lai izdzīvotu. Piemēram, krokodili kopš dinozauru laikiem neko daudz nav mainījušies, runā arī, ka prusaki bija jau toreiz. Ja uzspridzinātu ātombumbu, tad lielākā daļa dzīvojošo formu izmirtu, bet kāds kukainis varētu atrast veidu kā izdzīvot tādos apstākļos. Mēness pielāgojās, lai dzīve turpinātu notikt tā vai savādāk. Mēness ir par adaptāciju, lai izdzīvotu, lai eksistētu, lai atrastu laimi.

Ja Mēness ir sliktā pozīcijā, cilvēkam var trūkt pašlepnuma, pašcieņas, lai varētu apmierināt savas vajadzības.

DIVKĀJAINIE – cilvēki – JUPITERS, VENĒRA

Cilvēkiem salīdzinoši ar citām formām ir tāda īpatnība, ka viņi var dienā noiet vislielāko attālumu un nenomirt. Citas formas nevarēs noiet tik tālu vai negribēs (putni var tālāk aizlidot, bet mēs runājam par tiem, kas uz zemes pārvietojas). Te atslēgas vārdi ir “gara distance”.

Protams, mēs esam slinki un netrennēti, bet trennēts cilvēks var noiet 100 jūdzes bez problēmām. Te nevajadzētu salīdzināt netrennētu cilvēku ar trennētu dzīvnieku, jo šķiet, ka zirgs varētu tikt tālāk… bet ja zirgs pavadītu 10 gadus pie televizora? Cilvēks varbūt pat ir lēnākais, bet tomēr izturīgākais, ja runa ir par attālumu. Mēs nevaram nest uz sevis tik daudz, cik zirgs var… bet attāluma ziņā varam tikt tālāk.

Ja Jupiters vai Venēra ietekmē zīmi/māju, tad tur ir vistālredzīgākā vīzija, kur un kā iet tālāk. Te ir runa par ilgtermiņa investīcijām.

  • Venēra iesaistās un dod spēju vadīt sarunas, spēju harmonizēt, spēja uzlabot lietas procesā.
  • Jupiters dod – piedošanu, kreativitāti, labu gribu – visu, lai paturētu lietas uz ilgu laiku.

Ja šīs planētas ietekmē zīmi/māju, tad tajās lietās mēs varēsim noiet garu distanci. Mēs fokusēsimies uz progresu, uz to, ka tā ir laika investīcija, kas rezultēsies ar progresu, kas var nozīmēt panākumus un piepildījumu.

Cilvēks viņš domā līdzīgā veidā – viņš var saprast, ka vajag pabeigt skolu, augstskolu, iziet praksi, iegūt pieredzi un izveidot beigās veiksmīgu karjeru. Tā ir 20+ gadu vīzija – ilgtermiņa plāns. Tieši tas pats notiek zīmēs/mājās, ko ietekmē Jupiters un Venēra.

ČETRKĀJAINIE – MARSS, SATURNS

Ir spēks, lai tiktu galā ar ekstrēmām situācijām.

Saturnu salīdzina ar skudru, kas var panest 100 vai cik tur reizes vairāk par savu svaru. Līdzīgi ir ar citiem četrkājainiem dzīvniekiem.

Vai četrkājainam var būt spēks, lai tiktu galā ar pēkšņām kritiskām situācijām. Piemēram, gepards var visātrāk attīstīt vislielāko ātrumu, ja tas ir nepieciešams. Vai antilope, kas skrien prom no šī geparda. Šīs reakcijas pārvalda Marss.

  • Ja zīmi/māju ietekmē Saturns, tad tur mēs varam nest smagāko nastu.
  • Ja zīmi/māju ietekmē Marss, tad tur varam tikt galā ar intensīvām, pēkšņām pieredzēm,

taču te nav konsekvences, bet limitēts apjoms, cik varam tādas intensitātes slodzi izturēt, un tad vajag atpūsties, reģenerēties. Dzīvnieks var noskriet ātri n kilometrus, bet tad tam vajag atdzesēties, tas nekur tālu tādos tempos nevar tikt, tas ir nogurdinoši.

Ja Marss vai Saturns ietekmē zīmi/māju, tad varam tur ‘palikt’ limitētu laiku – varam nest nastu, rīkoties ātri, ja to prasa situācija, bet uz samērā īsu brīdi…

Citas planētu kategorijas =>>>

VIEGLS CEĻS vs IEGUVUMS NEATSVER IELIKTO DARBU (Planētu kategorijas 1)

Planētu kategorijas 2: VĪRIŠĶĀS, SIEVIŠĶĀS, NEITRĀLĀS

Planētu kategorijas 3: Brahmini, Kšatriji, Vaišjas un Šudras

Planētu kategorijas 4: Satva, Radžass, Tamass

Planētu kategorijas 5: Starojošas, Zvaigžņotas, Tumšas

Planētu kategorijas 6: Putni, Rāpojošie, Divkājainie, Četrkājainie

Planētu kategorijas 7: Skatās augšā, lejā, pa malām, visur

Planētu kategorijas 8: Sausas, slapjas, mitras

Rakstu sērija PLANĒTU KATEGORIJAS ir tapusi pēc Ernsta Vilhelma “Graha Sutras” grāmatas un šo grāmata skaidrojošām lekcijām. Paldies viņam par to!

Leave a Reply

Share This