Planētu kategorijas 7: Skatās augšā, lejā, pa malām, visur

Planētu kategorijas 7: Skatās augšā, lejā, pa malām, visur

Planēta ietekmē zīmi vai māju un attiecīgi tā skatīsies no turienes pieminētajā virzienā.

Saule, Marss skatās augšup –MĒRĶIS, AMBĪCIJA, LABĀKAIS SCENĀRIJS

Marss ar Sauli skatās augšā un redz ambīciju, mērķi uz ko strādāt, kur likt enerģiju. Viņi meklē lieliskas iespējas, labāko scenāriju, labāko lietu priekš tās zīmes/mājas.

Merkurs, Venēra skatās pa malām –ACĪMREDZAMAIS, ŠEIT UN TAGAD, PA LABI/PA KREISI

Merkurs un Venēra ir orientēti uz acīmredzamo. Kas makes sense. Jā, tā ir pareiza lieta, ko tagad darīt. Bet viņiem nav vīzijas, kas ir Saulei un Marsam. Viņi vairāk ir par šeit un tagad un acīmredzamo lēmumu pieņemšanu. Griezt pa labi vai pa kreisi – ok, es izvēlos labāko no šīm opcijām tagad, nedomāju par galapunktu, par lielo mērķi. (Attiecīgi, ja Merkurs un Venēra nav labās pozīcijās, tad cilvēkam ir problēmas ar šādu lēmumu pieņemšanu.)

Šis faktors ir ļoti svarīgs veiksmīgai dzīvei galu galā, jo ir cilvēki, kas ir tik ļoti fokusēti uz savu vīziju, ka nesaprot, ka tas tā notiksies tikai daļā gadījumu – ka tā ir acīmredzamo pareizo izvēļu summa beigās, kur tad mēs nonāksim. Mēs nevaram nonākt augstākajā punktā teleportējoties, pa vidu ir tie mazie solīši, mazi lēmumi.

Merkurs un Venēra veicina progresu, viņi soli pa solim aizved uz mērķi, liek darīt to, ko vajag darīt.

Rāhu, Saturns skatās uz leju –REDZ SAVAS PSIHOLOĢISKAS PROBLĒMAS, NEREDZ ĪSTENĪBU

Saturns un Rāhu īsti neredz, kas stāv viņiem priekšā. Ja tie ietekmē partnerattiecības, tad Saturns un Rāhu var neredzēt mīlošu partneri un justies nemīlēti tāpat. Viņi skatās uz leju un redz savas ciešanas, savu negatīvo psiholoģiju. VIņi redz savas negatīvas idejas par sevi un nedzird, ko viņiem saka. Viņī var domāt, ka viņus neviens nemīl, pat ja viņiem taisni sejā saka, ka mīl. Mājās/zīmēs ko ietekmē Rāhu un Saturns mēs redzam to, ko rāda mūsu psiholoģiskas problēmas, mēs neredzam īstenību. Mēs tur drīzāk redzēsim to, kā mums nav, nevis to, kas mums ir. (Rāhu defoltā norāda uz neapmierinātību. Ja Rāhu ietekmē, piemēram, mūsu dzīvesvietu, tad mēs nenovērtēsim to, kas ir, bet būsim neapmierināti ar to vietu, redzēsim, kas neatbilst, kas trūkst.)

Jupiters un Mēness skatās visur –3 VIENĀ: BRĪNIŠĶĪGI ASPEKTI, IEROBEŽOJUMI, “KĀ?”

Mēness un Jupiters skatās visur. Gan augšā, gan lejā, gan pa malām. Lejā tās redz ierobežojumus, augšā brīnišķīgākos aspektus, pa malām – kāds ir labākais nākamais solis. Viņi var dot piepildījumu, prieku un mieru.

Rāhu un Saturns būs fokusēti uz negatīvo un neredzēs labo. Mēness un Jupiters arī redz šo pašu negatīvo, bet arī visu pozitīvo – un to, ka pozitīvā ir vairāk. Jā, tur ir problēmas, bet esmu gatavs tās risināt, lai dabūtu to labo, kas tur ir.

P.S. Ketu nav galvas, tātad nav acu, tātad viņš nekā neredz ?

Citas planētu kategorijas =>>>

VIEGLS CEĻS vs IEGUVUMS NEATSVER IELIKTO DARBU (Planētu kategorijas 1)

Planētu kategorijas 2: VĪRIŠĶĀS, SIEVIŠĶĀS, NEITRĀLĀS

Planētu kategorijas 3: Brahmini, Kšatriji, Vaišjas un Šudras

Planētu kategorijas 4: Satva, Radžass, Tamass

Planētu kategorijas 5: Starojošas, Zvaigžņotas, Tumšas

Planētu kategorijas 6: Putni, Rāpojošie, Divkājainie, Četrkājainie

Planētu kategorijas 7: Skatās augšā, lejā, pa malām, visur

Planētu kategorijas 8: Sausas, slapjas, mitras

Rakstu sērija PLANĒTU KATEGORIJAS ir tapusi pēc Ernsta Vilhelma “Graha Sutras” grāmatas un šo grāmata skaidrojošām lekcijām. Paldies viņam par to!

Leave a Reply

Share This