[us_separator type=”invisible”]

Privātuma politika

No 26.05.18.

 

Ja esi mājas lapas www.veduvieda.lv lietotājs, lūdzu, velti dažas minūtes tam, lai iepazītos ar mūsu Privātuma politikas principiem. Tu uzzināsi, kādus datus mēs iegūstam, kā tos izmantojam un sargājam. (Mūsu darbība tīmeklī notiek saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, kā arī attiecīgiem Eiropas Savienības tiesību aktiem.)

Mēs – Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VEDUVIEDA”, reģistrācijas numurs: 40203094640, juridiskā adrese: Pirmā iela 35-40, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164 – esam uzņēmušies pienākumu aizsargāt Tavu datu privātumu.

Piekrītot nodot mums savus datus Tu apliecini, ka dari to brīvprātīgi un ka esi vismaz 18 gadus vecs.

Privātuma politika attiecas uz informāciju, kuru mēs saņemam gan izmantojot e-pastu, gan mājas lapu, gan citā elektroniskās saziņas ceļā.
Kādu informāciju mēs iegūstam un kā to izmantojam

  • Kad Tu piesakies mūsu rīkotajam bezmaksas online kursam „Iepazīsti vēdisko astroloģiju” vai vēlies lejupielādēt bezmaksas materiālus, piemēram, e-grāmatu „Kā pareizi iepazīties”, Tu mums iedod savu e-pasta adresi un vārdu. Taču jāpiebilst, ka reģistrācijas brīdī tiek piefiksēta arī Tava IP adrese.

Kad izsūtu Tev vēstuli uz e-pastu, ar kuru esi reģistrējies, es redzu, vai un kad esi to atvēris. Ja e-pasts satur linkus, redzu, vai esi uz tiem uzklikšķinājis. Tāpat tiek ievākti dati, kādā valstī atrodies, kādu pārlūkprogrammu lieto, vai izmanto datoru vai mobilo telefonu.

  • Bezmaksas online kursa ietvaros, lai saņemtu bezmaksas karti, ir jāiesūta savi dzimšanas dati vietnē Facebook. Tie ne pie kādiem apstākļiem netiek nodoti trešajām personām. Kartes iegūšana nav obligāts priekšnosacījums visa bezmaksas kursa materiālu saņemšanai, tādēļ lēmumu par to, vai gribēsi sūtīt savus dzimšanas datus vai nē, varēsi pieņemt kursa gaitā.
  • Bezmaksas kursam tiek nodrošināta komunikācija slēgtā Facebook grupā. Ja dalies ar saviem datiem šajā grupā, tad pats uzņemies par to pilnīgu atbildību.

No visa iepriekšminētā mēs reāli izmantojam Tavu e-pasta adresi, lai sūtītu Tev materiālus, kurus vēlējies saņemt, dodot mums savus datus, kā arī lai informētu par jaunumiem mūsu mājaslapā, plānotiem pasākumiem, iespējām mācīties par maksu vai saņemt konsultācijas (arī pēc bezmaksas tiešsaites kursa beigām).

  • Ja pieņem lēmumu veidot ar mums sadarbību, kā rezultātā rodas nepieciešamība norēķināties par mūsu pakalpojumu, mēs Tev paprasīsim Tavu vārdu un uzvārdu, ko ierakstīt rēķinā. Nekādi citi dati mums nav nepieciešami, ja vien neesi juridiska persona, kas vēlas rēķinā redzēt papildus informāciju, ko arī izvēlies mums sniegt, uzņemoties par to pilnīgu atbildību.

Tavu datu nodošana trešajām personām

Jūsu datus neievācam mēs personīgi. UAB Mailerlite nodrošina e-pasta adrešu un citas augstāk minētas informācijas ievākšanu un saglabāšanu. Viņu privātuma politiku (un viņi zina labāk, ko viņi ievāc un kas par maģiju tur notiek) Tu vari izlasīt ŠEIT. Mums ir vienošanās, kurai iziet cauri Tu vari, novelkot attiecīgo dokumentu ŠEIT.

Ja apmeklē mūsu mājaslapu vai raksti komentāru mūsu mājaslapā, informāciju par Tevi ievāc WordPress.org. Ar viņu privātuma politiku var iepazīties ŠEIT.

Vienīgās trešās personas, kuras reāli saņem Tavus datus no mums, ja mūsu savstarpējās attiecībās ir iesaistīta nauda, respektīvi, ja esam izrakstījuši Tev vai saņēmuši no Tevis rēķinu, ir banka un mūs apkalpojošs grāmatvedības uzņēmums.

Tev ir iespēja atteikties no e-pastu saņemšanas jebkurā laikā

Katra e-pasta beigās, ko saņemsi, būs links, uz kura uzspiežot, Tu varēsi atteikties no turpmākas vēstuļu saņemšanas no mūsu e-pasta adreses info@veduvieda.lv. Ja neatrodi šo opciju, Tu vari rakstīt uz augstāk norādīto e-pasta adresi un mēs to izdarīsim priekš Tevis. Ja vienreiz esi atteicies no e-pastu saņemšanas (arī netīšām), otrreiz pievienoties mūsu veidotiem kursiem vai izmantot iespēju saņemt bezmaksas materiālus ar šo pašu e-pasta adresi nebūs tehniski iespējams.

Tavas tiesības un cita informācija

Tev ir tiesības piekļūt iegūtiem datiem, tos pārsūtīt vai likt tos izņemt. Tāpat Tev ir tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības iestādei.

Saņemtie personas dati netiks sūtīti ārpus ES.

Automatizēta lēmumu pieņemšana pie mums nepastāv.

Tavi personas dati tiks saglabāti tik ilgi, kamēr šis pakalpojums (lasīt: mūsu e-pasta mārketings) tiks nodrošināts, un netiks apstrādāti ilgāku laiku nekā nepieciešams.

Izmaiņas privātuma politikā

Ja privātuma politika tiks mainīta, Tu par to tiksi informēts pa e-pastu, ko esi mums brīvprātīgi iedevis.

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi par mūsu privātuma politiku, raksti uz info@veduvieda.lv.

Lai mūsu vēstules sasniegtu Tevi, saglabā šo e-pasta adresi kā savu kontaktu savā e-pastā.

 

Share This