ĒNU PLANĒTAS RĀHU UN KETU MAINA ZĪMES. Prognoze 19.09.20.-17.03.2022.

ĒNU PLANĒTAS RĀHU UN KETU MAINA ZĪMES. Prognoze 19.09.20.-17.03.2022.

19.09.20. Rāhu pāries no Mithunas (Dvīņi) uz Vrišabhu (Vērsis), savukārt Ketu no Dhanu (Strēlnieks) uz Vriščiku (Skorpions). Jāpiemin, ka šīs ir šo planētu eksaltācijas zīmes.

Šoreiz, lai atvieglinātu Ra/Ke tranzīta prognožu rakstīšanu nākotnē un arī lai veicinātu šī koncepta patstāvīgu izpratni, prognoze būs nevis katrai horoskopa zīmei (lagna, čandra lagna) atsevišķi, bet zīmju grupām, sadalot tās pa stihijām.

Varbūt esi ievērojusi/jis, ka 7.gadu parasti uzskata par krīzes gadu daudzās dzīves jomās. Saka, ka tas ir mirklis, kad Tam ir jāpaceļas nākamajā līmenī – un, ja nepaceļas, tad sabrūk. Nu tad, lūk, iespējams, ka tas ir saistīts tieši ar Rāhu un Ketu konceptu.

Rāhu un Ketu vienā zīmē pavada 1,5 gadus. Tas nozīmē, ka cauri visām četrām stihijām viņi iziet sešos gados. Tad arī sanāk, ka 7.gads = tā pati stihija, kas valdīja brīdī, kad uzsākām To, tikai nu jau citā stāvā. No Rāhu un Ketu perspektīvas situācija ir gandrīz identiska – pēc 7 gadiem tie atrodas tās pašas stihijas zīmē un aspektē visas tās stihijas zīmes, kurā atrodas. Bet, kas ir aspekts? To var saukt par projekciju vai par skatienu – kur tas ir vērsts, tur nonāk projekcija, un tas ir tikpat reāli kā, ja planēta reāli atrostos konkrētā zīmē.

Tu vari noskaidrot savu vēdisko horoskopa zīmi bezmaksas online kursā “Iepazīsti vēdisko astroloģiju”. Piesakies šeit =>>>

PROGNOZE UGUNS ZĪMĒM – MEŠA, SIMHA, DHANU

Uguns zīmes ķersies klāt aktīvai darbībai. Tie, kas pēdējā laikā ir domājuši par to, ko tad viņi vēlas darīt, beidzot būs tikuši pie aptuvenās vīzijas. Dažiem varbūt jau ir konkrēts plāns, darbu saraksts tuvākai nākotnei. Tad nu šis pusotrs gads grozīsies ap darbību, karjeru un naudu. Jūs gribēsies palielināt savus ienākumus ilgtermiņā un būsiet gatavi darīt nepieciešamo. Neceriet uz ātriem rezultātiem – smaga darba ielikšana būs nepieciešama.

Vieniem nebūs laika ģimenes lietām un iekšējām procesiem vispār. Pēdējā laikā ir gana daudz domāts par sevi. Emociju vētras nav gaidāmas – visi stresi un traumas tiks atlikti atstrādāšanai ‘kaut kad vēlāk’. Otri, kuriem karma liedz pašlaik aktīvi darboties, var nonākt melnā mākonīša ietekmē. Jums ir jāatdalās no jūsu idejas par laimi, it īpaši ja tā jums saistās ar ģimenes dzīvi – jo vairāk gribēsiet izspiest laimi no tās vai aizlevitēt meditējot, jo vairāk atsitīsieties. Atceries, ka harmoniskiem cilvēkiem dzīve ir sabalansēta.

PROGNOZE ZEMES ZĪMĒM – VRIŠABHA, KANJA, MAKARA

Zemes zīmju pārstāvji visdrīzākais šobrīd uz zemes stāv diezgan stabili. Ja situācija nav bijusi stabila, tad tai kā minumums vajadzētu būt uz uzlabošanās ceļa. Un, ja tā – ja cilvēkiem piemītošais stress par materiālām lietām daudz maz ir nonācis otrā plānā – tad beidzot var pievērsties sev: cits gribēs sevi sakopt un palutināt, cits aizbraukt kaut kur, cits būs gatavs ģimenes pieaugumam. Tie, kas jau stāvu augstāk vai vienkārši vecāki, gribēs vairāk pievērsties garīgai dzīvei vai no zinātnes viedokļa (piem.psiholoģijas) noskaidrot, kā tad ir pareizi. Zemes zīmes ir nobrieduši darīt lietas tā, kā tas ir jādara, un meklēt ārpusē informāciju, kas rezonē ar kādu iekšējo noti, kas nav bijusi gana spēcīga, lai skanētu bez šīs aizmugures.

Mainīsies attiecības ar apkārtējiem – partneris, draugi, radi, kolēģi. Kāds atkritīs, kāds nāks klāt. Šīm attiecībām šajā laikā ir jātransformējas un jānonāk jaunā līmenī. Un vienalga vai tās kļūs tālākas vai tuvākas, bet pēc pusotra gada tās būs labākas, jo palīdzēs izaugt gan mums pašiem, gan arī viņiem.

PROGNOZE GAISA ZĪMĒM – MITHUNA, TULA, KUMBHA

Gaisa zīmes ir bijuši spiesti pārvērtēt savas prioritātes, pārskatīt savu dzīvi un nu ir uzgājuši uz ceļa, kurš ved uz attīstību un gaišāku rītdienu – nevis tādu, uz kādu varbūt bijāt ieciklējušies, bet tādu, kādu priekš jums vēlas pats Dievs.  Iespējams esat kļuvuši pārliecinātāki par sevi, varošāki. Šīs īpašības var iegūt beidzot gaidīt labās kārtis vai baidoties nomest ne tik labu roku, bet mēģinot iekļauties dzīves plūsmā ar tādām kārtis, kādas ir, uzturot vajadzīgo tempu, pieņemot lēmumus un mainoties pašam pietiekami ātri. Bet… Ar 19.09. jums šīs jau ir vecas ziņas – tagad ir pienācis laiks palēnināties un varbūt noenkuroties ārēji, pievēršot lielāku uzmanību saviem iekšējiem procesiem. Iespējams, ka esat gājuši cauri pārmaiņām un veiksmīgi esat iekārtojušies jaunos apstākļos, taču šajā procesā ir radušies atkritumi, kurus ir vērts pārstrādāt, kamēr tie ir svaigi un nav nogulušies kaut kur pavisam dziļumā. Jums šis būs iekšējo procesu laiks, kad ir vērts iepazīt dažādas prakses, kas var būt labi palīgi. Jo vairāk koncentrēsieties uz darbu un finansēm, jo sliktāk tur viss paliks – šajās sfērās notiks procesi, kuriem jāļauj dzīvot sava dzīve – bez dienišķās maizes neviens nepaliks.

PROGNOZE ŪDENS ZĪMĒM – KARKATA, VRIŠČIKA, MĪNA

Ūdens zīmes šajā periodā iegūs jaunu, plašāku un dziļāku, izpratni par to, kā darbojas likumi šajā pasaulē. Ka ir svarīgi tos ievērot un ka karma neliek sevi ilgi gaidīt. Daži šajā periodā gribēs dzīvot ārpus likuma un sistēmas, bet bez šaubām pēc pusotra gada saņems savu darbību sekas un tādējādi kļūs par viedākiem cilvēkiem nākotnē. Ūdens zīmju pārstāvju ies cauri savas personības transformācijai un noteikti pēc tam vairs nebūs tādi, kā bija. Tas būs lēciens personīgajā attīstībā – pagaidām runa ir par iekšējiem procesiem, reālas pārmaiņas manifestēsies kaut kad vēlāk.

Vienalga, vai pēc dabas esat introverti vai ekstraverti, šajā posmā, vismaz tā sākumā, tieksieties pēc visāda veida attiecībām, socializācijas. Daudziem kļūs aktuāls jautājums, par ko tad viņi sapņo un kas viņus dara priecīgus – šis laiks būs piemērots askēzēm tikai tiem, kas ir ļoti pieredzējuši garīgajā praksē un dzīvē. Pārējie – cenšaties norauties no ķēdes saprāta robežās, atceroties, ka vēlmes mainās, bet par visu būs jāmaksā tāpat.

 

P.S. Atceramies, ka visam pa priekšu iet jūsu horoskopa solījums. Otrkārt – jūsu personīgā dzīves stāsta jeb periodu solījums. Un tikai tad tranzīts manifestē reālo notikumu. Precīzākai prognozei tieši Tev, konsultējies ar savu vēdisko astrologu 😉

Leave a Reply

Share This