Prognoze: 2021.gadā atgūsti ticību un meklē savu ceļu

Prognoze: 2021.gadā atgūsti ticību un meklē savu ceļu

2020.gada 20.novembrī saskaņā ar vēdisko astroloģiju Guru jeb Jupiters mainīs savu atrašanās vietu – tas pāries no Dhanu uz Makaru (jeb no Strēlnieka uz Mežāzi). Tieši tur, savā vājākajā pozīcijā, ko sauc par nīču jeb debiltāciju, viņš pavadīs tuvākos 5 mēnešus, t.i. līdz 5.aprīlim, kad dosies tālāk un ieies Ūdensvīrā… Taču tas nenozīmē, ka līdz ar to nu jau visas problēmas, kas mūs ir pārsteigušas šogad būs neatgriezeniski garām – Jupiters vēl 3.reizi (Jupiters šogad laika posmu marts-jūnijs jau pavadīja Mežāzī) šo 2 gadu periodā (2020./2021.g.) atgriezīsies savā debilitācijas pozīcijā 2021.gada septembrī un paliks tur līdz 20.11.21., kas nozīmē, ka tieši pēc gada mēs varēsim Jupitera tēmu kontekstā, par ko būs stāsts šajā blogā, sākt beidzot virzīties pārliecinoši uz priekšu.

Vēdiskajā astroloģijā notikumus izraisa galvenokārt 2 lietas – Dašas jeb tava personīgā dzīves scenārija periodi, kas tika iegrāmatoti, lai vari tos izmantot, tavā dzimšanas brīdī, un Gočara jeb tranzīts, jeb reāla planētu kustība, kas ietekmē pilnīgi visus cilvēkus, rada kopējās tendences visiem un reizē arī palaiž individuālus notikumus personīgi tev.

Mazliet par skaitļiem un vēsturi

Laikā, kad visiem ierastā rietumu astroloģija mūs informē par pārmaiņām debesīs ļoti regulāri, jo Saule maina savu pozīciju reizi mēnesī, Merkurs periodiski aiziet retrogrādā kustībā un visu uzkarina, Venēra ik pa laikam savienojas ar Marsu un sola kaisli gultā utt utjp, vēdiskā astroloģija, kura gan savā komercializācijas ceļā ir pārņēmusi rietumnieciskās tendences, oriģināli par prognozēm tuvākai nākotnei runā krietni retāk – tad, kad savu atrašanās vietu maina lēnās planētas. Lēnas planētas sauc par lēnām tāpēc, ka tās kustās lēni… Saturns vienā zīmē pavada 2,5 gadus, veidojot 30 gadu ciklus, Jupiters pavada 1 gadu un veido 12 gadu ciklus, savukārt ēnu planētas Rāhu un Ketu pāriet citā zīmē ik pēc 1,5gada, veidojot 18 gadu ciklus.

Tagad pievēršam uzmanību Saturnam, kas Mežāzī dzīvo jau no 20.gada janvāra, un Jupiteram, kas tikko viņam ir pievienojies turpat. Ņemot vērā augstāk dotos skaitļus, bez palīgprogrammām mēs varam aprēķināt, ka Saturns Mežāzī ir bijis 1991.gadā un 1961.gadā… Tāpat varam aprēķināt, ka Saturns un Jupiters vienā zīmē tiekas ik pēc 60 gadiem – tātad 1961.gadā viņi satikās pēdējo reizi. Tieši Mežāzī. Vēl interesants fakts ir tāds, ka viņu tikšanās vieta ir noteikta uz 240 gadiem – šajā periodā viņi satikties Mežāzī, kur Jupiters ir vājš, 4 reizes. Šī ir otrā reize un tas nozīmē, ka noteikti ir vērts ieskatīties 1961.gadā, kas ir palicis vēsturē ar Aukstā karu sākumu un pēdējo holeras epidēmijas sākumu…

Tāpat mēs varam atcerēties Saturna kontekstā liktenīgo 1991.gadu, kad ir nomainījusies sistēma, daudz valstis ieguva neatkarību un līdz ar to arī savu jauno horoskopu. Bez šaubām ir jāpiemin arī 2008.gads, kad Jupiters pēdējo reizi bija debilitācijā – šis gads visiem palicis atmiņā kā finansiālas krīzes gads… Vārdu sakot, pēdējo laiku notikumi ir tikai likumsakarīgi.

Esmu dzirdējusi versijas, ka krīze no 2008.gada nav beigusies… Bet senos rakstos ir teikts, ka tādi laiki vienkārši būs. Tā ir tā Kali-juga, kad tik tiešām ar katru gadu paliek arvien sliktāk, un tas ir tikai normāli. Jautājums ir, kāpēc tas tagad tā notiek? Varbūt tieši tāpēc, ka Saturns un Jupiters tiekas tieši Mežāzī, kur Jupiters krīt, kur krīt viss tas, ko viņš pārvalda, un no tā arī ir visas problēmas?

Kas ir Jupiters?

Saturns un Jupiters ir svarīgākās reālās, ne-ēnas planētas horoskopā. Saturns ir karmas signifikātors, savukārt Jupiters – dharmas. Saturns regulē, lai viss notiek godīgi un atnes gan personīgi, gan kolektīvi karmu tādu, kāda tā ir nopelnīta. Jupiters ir planēta, ka ir saistīta ar likumiem. Arī Dieva likumiem jeb šajā Visumā pastāvošajiem likumiem. Ja cilvēks šos likumus ievēro, ja tas dzīvo saskaņā ar savu dabu, tad to sauc par Dharmu, ja neievēro – par Adharmu. Tas ir viens no populārākajiem fragmentiem no Krišnas sarunas ar Ardžunu Bhagavadgītā, kur Krišna skaidro, ka labāk ir pildīt slikti savu dharmu nekā labi svešu un ka Dharma vienmēr uzvarēs. Ja tu rīkojies saskaņā ar savu dharmu, tad tev nav par ko ‘piešūt’ karmu un nav arī jācieš. Tāpēc katra krīze ir brīnišķīga ar to, ka viņa ļauj mums pārskatīt, vai tiešām mēs esam Savā vietā un ejam Savu ceļu, nevis kaut kādu izreklamēto vai uzspiesto.

Jupiters atbild par ticību. Un, jāatzīst, ka, lai ietu savu ceļu par spīti ārējam spiedienam, iemācītiem un pielipušajiem modeļiem, vajag ļoti daudz ticības. Tad, kad Jupiters ir debilitācijā, ticības var nebūt. Cilvēki jau kādu laiku saka, ka ar visu šo propagandu nemaz vairs nezin, kam ticēt, kā ir pareizi. Tās ir tādas pirmās čakras problēmas, kur visam pa priekšu iet bailes un domas par fizisku izdzīvošanu, kas ne tikai tagad pandēmijas laikā, bet arī jau vairākus gadu desmitus ir tas, ko māca ne tikai valstiskā līmenī, bet arī ģimeņu iekšienēs. Un, būsim godīgi pret sevi, ja esam baiļu pārņemti, dzīvojam permanentā stresā principā kopš dzemdes laikiem, cik pareizus lēmumus vispār varam pieņemt?

Visbeidzot Jupiters ir saistīts ar saprātu. Ticības trūkums, saprāta neesamība, Adharma – tie ir daži krīžu un mazāku un lielāku konfliktu cēloņi. Nesaprātīgiem, uz bailēm balstītiem lēmumiem (un baidāmies tāpēc, ka neticam) var būt traģiskas sekas. Jupiters bija debilitācijā arī 1914.gadā, arī 1938.gadā. Vienmēr pa priekšu iet šis nesaprātīgums, bet rīcība seko tikai pēc tam…

Diemžēl es par politiku nekā daudz nezinu, bet Jupiters skar arī privāto dzīvi, jo tie ir bērni abiem dzimumiem un vīrs sievietes horoskopā… Vai jūs pazīstat kādu 1961.gadā vai 1962.gada sākumā dzimušo dāmu, kurai būtu lieliska pieredze ar kungiem? Es nepazīstu. Varētu būt, ka tieši kaut kad tad ģimenes koncepts sāka mirt, paaugoties pēckara bērniem, ko audzinājušas mātes bailēs no bada. Tāpēc sievietes arī tagad mācās un strādā, un savu sievietes dharmu noliek maliņā, dēļ šīs no paaudzes paaudzē pa sieviešu līniju nodotas panikas, kurai sen jau vairs nav nekāda pamatojuma.

Rāhu un Ketu ietekmes 2020. un 2021.gadā

Rāhu un Ketu savas atrašanās vietas pamainīja pavisam nesen, septembrī, nospēlējot 2020.gadā lielu lomu. Atgādināšu, ka pērn tie atradās Strēlniekā un Dvīņos – dabīga zodiaka 9. un 3.mājā attiecīgi – un personīgi es, taisot prognozi pirms tā 1,5gada nebiju domājusi, ka solījums, ka Ketu Strēlniekā transformēs izglītības jomu, tūrisma jomu, finanšu jomu, bet Rāhu Dvīņos veicinās digitalizāciju, piepildīsies tik spilgti. Tas liek aizdomāties par to, kā Rāhu un Ketu darbojas reālā dzīvē – acīmredzot Ketu tomēr iet pa priekšu un provocē Rāhu rīkoties. Ketu ir cēlonis, bet Rāhu sekas. Jo, piemēram, šoreiz, ja nebūtu visa tā Ketu padarīšana ar pandēmiju (jā, Koronai pie vainas nav Saturna un Jupitera savienojums Mežāzī, bet Saturna, Jupitera un Ketu savienojums 2019.gada decembrī, jo bez Ketu līdzdalības tāds nonsenss nevar rasties… Un atsaucoties uz to pašu 1961. holēras kontekstā – toreiz kopā ar Saturnu un Jupiteru Mežāzī bija Ketu), tad arī izpaliktu straujā digitalizācija. Vārdu sakot, ja skatās no astroloģijas viedokļa, tad es domāju, ka sazvērestības teorija, ka tika radīti apstākļi, lai ieviestu 5G, ir kļūdaina. 5G vienkārši paveicās. Vēl jo vairāk tādēļ, ka septembrī Rāhu sasniedza savu eksaltācijas pozīciju Vērsī, bet Rāhu pēc definīcijas ir jaunākās tehnoloģijas. Arī masu mediji, starp citu. Ko lai saka – izbaudiet savu zvaigžņu stundu!

Bet, ko tad transformēs Ketu Vriščikā, dabīga horoskopa 8.mājā? Un, uz ko tas provocēs Rāhu Vērsī?

Finanšu jautājumi šajā laikā, t.i. visu 2021.gadu būs ļoti aktuāli, jo abas – gan 8., gan 2.mājas ir saistītas ar finansēm. Varbūt kāds, kas reāli saprot politisko un finanšu situāciju, mani apmētās ar akmeņiem, bet es tomēr mēģināšu īsi pafilozofēt… 8.māja tie ir nelegāli ienākumi kā aplokšņu algas. Mēs jau tagad redzam, ka tie, kas iepriekš ir darbojušies neoficiāli, šobrīd iespējams piedzīvo krīzi. Tomēr jāatceras, ka Ketu šeit eksaltē, tādēļ tikpat patiess apgalvojums ir, ka būs tādi, kas ‘nelegāli’ nopelnīs šajā laikā varbūt pat vairāk kā līdz šim. Tomēr nekad nevajadzētu likt visas oliņas tajā Ketu mājiņā un uz to paļauties. Pie tam Saturns un Jupiters zemes zīmē atbalstīs strādīgus, piezemētus cilvēkus, kuriem ir plāns, stratēģija, arī B un C plāns. Ja Ketu neeksaltētu, tad arī dāsns finansējums pabalstiem diezvai tiktu piešķirts… Bet, vai finansēt Ketu ir laba ideja? Uz kurieni tas mūs aizvedīs, mēs redzēsim pēc gada. Lai vai kā, 2.horoskopa māja, kur atradīsies Rāhu ir naudas, iekrājumu, finanšu māja un tas nozīmē, ka finanšu organizēšanas jautājumi būs gada tēma. Kaut kādas sistēmas sabruks, radīsies jauni projekti, jaunas struktūras. 2.māja arī ir saistīta ar komunikāciju, ar atmosfēru attiecībās – tautām, valstīm vajadzēs mācīties komunicēt.

Par nepolitiku: Rāhu atrodas 4.čakrā un tas nozīmē, ka tur arī ir kolektīvais uzdevums šajā laikā. Ceturtā ir sirds čakra, tādēļ nav grūti atminēt, ka tieši piedošanas un mīlestības kultivācijai ir liela nozīme šajā laikā. Kas atmet pie Jupitera. Vai bez ticības piedošana un mīlestība maz ir iespējama?

(! Tikai atceries, ka tā nav zaļā gaisma ilgās pēc komunikācijas fiziski skriet pie visiem tiem, kas tavu piedošanu nav ne prasījuši, ne arī pelnījuši !)

2020.gada beigu saspringums

Zvaigznes saka, ka mums jāpiesprādzējas. Decembrī būsim aptumsumu koridorī. ‘Garīgo cilvēku’ žargonā runājot, tas paredz tīrīšanos, kas vienmēr ir iespēja garīgam lecienam, bet dzīvi parasto var izsist no līdzsvara gan. Tātad 30.novembrī mūs sagaida Mēness aptumsums (aptumsums darbojas apmēram 5 dienas pirms un 5 pirms tam), savukārt 14.decembrī – Saules aptumsums.

Interesanti ir tas, ka tajos decembra padsmitajos datumos Vriščikā jeb Skorpionā kopā ar Ketu atradīsies vēl 3 planētas, tajā skaitā Saule, kas atbild par valdību un vadītājiem, arī Merkurs, kas atbild par loģiku un komunikāciju. Lieki teikt, ka tas ir drausmīgs laiks lēmumu pieņemšanai. Bet arī visi tie lēmumi, kas tika pieņemti no oktobra vidus sākot, ir pieņemti laikā, kad Saule bija debilitācijā.

Tikai nepārprotiet – es neesmu pret masku valkāšanu un mani personīgi kā introvertu mājsaimnieci viss ap pandēmiju notiekošais gandrīz nav skāris nemaz, taču šādas situācijas tā vienmēr ir lieliska iespēja mācīties astroloģiju no dzīves. Mācīties par dharmu un adharmu. Jo tas ir pirmais likums, uzsākot mācīties astroloģiju – neticiet cilvēkiem, neticiet tam, ko viņi saka, tam, ko vērtē kā labu vai kā sliktu, kā pareizu vai nepareizu. Horoskops dos par to objektīvu informāciju, no kura pats astrologs var mācīties, kas ir labi vai slikti, pareizi vai nepareizi.

Ja decembrī tiks pieņemti kaut kādi lēmumi, tad to sekas varēsim baudīt vēl 2-3 gadus vismaz. Un runa šobrīd ir par pasauli nevis Latvijas mazajām problēmiņām, kas – atslābstiet – jau aprīlī solās beigties… Un pa 5 mēnešiem bada un komunikācijas trūkuma dēļ cerams neviens nenomirs vairāk nekā vidēji statistiski mirst katru gadu.

Teorētiski, ja vien lēmumu pieņemšanu varētu atlikt uz nākamo gadu, tad rezultāti varētu būt pozitīvāki, jo gada sākumā Saturns, Jupiters un vēl virkne ar planētām, kas viņiem pievienosies Mežāzī dabū Rāhu aspektu. Un Rāhu atšķirībā no Ketu ir skaidrāks virziens, kaut kāds rīcības plāns, kas varbūt aizvedīs ne tur, kur bija paredzēts, bet uz priekšu pie jaunām iespējām, ko varēs izmantot uzņēmīgie ļaudis, kad Rāhu 2022.gadā ieies Aunā.

Ko darīt ar visu šo? Lasīt svētos rakstus, klausīties lekcijas, rast iespēju kaut vai elektroniski, bet komunicēt ar tiem, kas nav noslīkuši bailēs un pieturās pie sava kursa. Mazāk skatīties TV un lasīt ziņas… Klausieties mantras. Mantras Guru. Mahamantru. Vienalga. Atgūstiet ticību!

Ja Visums Tev rīt atklās Tavu ceļu, Tavu misiju, Tavu dharmu, par ko tik daudzi cilvēki sapņo, pērkot dažādas konsultācijas, apmeklējot treningus… Tu visticamāk nenoticēsi. Un, ja noticēsi, ticība var izbeigties pie 3.šķēršļa. Tādēļ galvenais audzē ticību.

This Post Has 2 Comments

  1. Kruti! Lai arī 90% neko nesapratu, bet visu lasīju vienā elpas vilcienā! 🙂

Leave a Reply