Radīt brīnumbērnu 2019.gadā

Radīt brīnumbērnu 2019.gadā

Daudzi cilvēki ir šokā par to, ka vēdiskās kultūras piekritēji ārstē savus bērnus ar dabīgām zālītēm vien – un runa nav pat par antibiotikām vai potēm… Šie arī vitamīnus tā īsti nedzer. Un gaļu nedod. Un bērnudārzā neved. Tīras šausmas!

Redziet, te netiek ņemta vērā viena pavisam ne-mazsvarīga lieta – ja runa ir par vēdisku bērna ieņemšanu, kas nozīmē to, ka šis process vēlas pretendēt uz to, lai tas skaitītos Satva gunā jeb labestības un gaismas enerģijā, tad viens no punktiem ir bērna plānošana saskaņā ar vēdisko astroloģiju. Tas nozīmē, ka vecāki vai nu paši izpēta vai pie astrologa noskaidro, kad ieņemt bērnu, lai pēc 9 mēnešiem ir tāds zvaigžņu stāvoklis, ka neviena no planētām nav savā vājākajā pozīcijā kā minimums (Mēnesi, protams, nevar izkontrolēt, tas kustās pārāk ātri). Kā absolūtais minimums – lai lēnākās planētas (Saturns, Jupiters, Rahu un Ketu) ir labi pozicionēti.

Ja šīs planētas ir pozicionētas lieliski – un tas notiek diezgan reti – ir pieņemts tautai izziņot par to, ka šis nu ir tas mirklis, kad var uztaisīt potenciālu brīnumbērnu! Tādu, kuram nenāks par ļaunu vēdiskais dzīvesstils… Un, tici vai nē, 2020.gadā daži mēneši ir īpaši piemēroti bērna dzimšanai  – un tas nozīmē, ka pāris mēneši 2019.gadā ir īpaši piemēroti bērna ieņemšanai.

Bērna horoskops ir svarīgs ne bērnam vien. Arī vecākiem. Ar savu ģimeni esam saitīti. Vīram ar sievu horoskops ir tāds kā vidējais aritmētiskais. Nabags pēc horoskopa var apprecēt bagātu un kopā kļūt par vidējo slāni. Jā, jā, saskaņā ar vēdisko astroloģiju mēs šajā dzīvē saņemam to, ko iepriekšējās esam nopelnījuši, tādēļ materiālais līmenis ir iepriekš noteikts. Savu materiālo stāvokli var mainīt tikai garīgi attīstoties, paplašinoties savā mīlestībā – cita ceļa nav. Jā! Tava mērķtiecība un pat misijas atrašana tev nepalīdzēs tikt pie lielāka piķa. Kaut vai tādēļ, ka pirmās čakras saimnieks Saturns eksaltē tieši ceturtajā – mīlestības un garīgas izaugsmes čakrā.

Tātad, kad ģimenē ienāk bērns, viņš tur arī ienāk ar savu karmu – ar savu mammu un tēti, sava istabu, savu naudiņu, saviem ceļojumiem, saviem draugiem, savu veiksmes rezervi – un tu gribi, lai tie rādītāji ir labi.

Iedomājies, tavs bērns piedzimst laikā, kad kāda planēta krīt (ir savā vājākajā pozīcijā)… Un izrādās, ka tā planēta viņam atbild par māti… Stulbi.

Bet labais horoskops viņam realizēsies arī caur vecākiem. Ja bērnam, piemēram, ceļošanas pozīcijas ir stipras, tad vecākiem rodas šī iespēja ceļot, arī ja tādas iepriekš nav bijis. Utt.

Pēdējo reizi bērnu taisīšanas bums bija mērķējot uz 2014.gada augustu-oktobri (plus pāris dienas atpakaļ un uz priekšu). Toreiz Saturns bija eksaltācijas pozīcijā Svaros (Tula), Jupiters arī eksaltēja Vēzī (Karkatā), bet Rahu un Ketu bija Jaunavā(Kanja) un Zivīs(Mīna) ciemos pie Merkura un Jupitera, kuri draudzējas un savalda šo mistisko grāhu enerģijas.

Es toreiz, samīlējusies vēdiskajā astroloģija līdz ausīm, arī gribēju uztrāpīt uz šo periodu… Un, protams, ļoti pārdzīvoju, kad nesanāca. Bet! Es atceros kā šodien, ka vēlējos visu izdarīt ļoti pareizi – gribēju savam bērnam pašu labāko. Tādēļ pēc 2 neveiksmīgiem mēģinājumiem, mēs ņēmām pauzi līdz iestājas šis te labais laiks, gaidījām 7 mēnešus, lai atsāktu mēģinājumus, un tad 14.gada augusta beigās arī tika ieņemts mans vismīļākais pasaulē cilvēciņš.

Es nevēlos paust lepnību par šo, bet parādīt, ka tas var būt saprātīgs, nosvērts, mierīgs process. Bez histērijas. Bez “es gribu tagad un uzreiz”. Un vēl arī to, ka tas vien, ka tev šajā darbiņā ir laba alga, tā nav pati labākā motivācija bērna radīšanai.

Tātad par nākamo gadu un planētu stāvokļiem (paldies Ainaram Gaidim no panchanga.lv par pārskatāmu tabuliņu):

5.novembrī 2019.gadā Jupiters iees savā zīmē Strēlniekā (Dhanu)

24.janvārī 2020.gadā Saturns iees savā zīmē Mežāzī (Makara)

Rahu un Ketu tajā laikā atradīsies Dvīņos(Mithuna) un Strēlniekā(Dhanu), kas jau atkal pieder Merkuram un Jupiteram, un kas nozīmē, ka tā ir laba vieta priekš šiem abiem “dēmoniem”.

30.martā 2020.gadā Jupiters iees uz laiku Mežāzī, kas ir viņa vājākā pozīcija, līdz ar to laiks no 30.03.20.-30.06.20. jāizslēdz.

30.jūnijā 2020.gadā Jupiters, pateicoties retrogrādai kustībai (atpakaļejoši), iees atpakaļ Strēlniekā(Dhanu) un paliks tur līdz 20.novembrim.

Taču jau no 17.oktobra 2020.gada laiks dzimšanai nu jau nav vislabvēlīgākais, jo Saule ieiet savā vājākajā pozīcijā un pēc viņas arī Venēra. Ņemot vērā, ka Saule katru gadu aptuveni tajos pašos datumos ir tājās pašās zīmēs kā pērn, tad vēdiskie astrologi parasti neiesaka plānot mazuli uz oktobra beigām/novembri, jo tieši tad Saule krīt Svaros(Tula). Tāpēc, mīļie, Valentīndienā vajag izsargāties ?

Rezumējot, periodi, uz kuriem vajadzētu mērķēt ir:

No 24.01.20.-29.03.20.

un no 30.06.20.-16.10.20.

Atņemot 9 mēnešus, sanāk, ka ieņemšanai ir piemēroti 2019.gada maijs un jūnijs un 2019.gada oktobris, novembris, decembris, janvāra sākums (bet tur pa vidu vēl tā krītošā Saule… Un janvāra sākums arī tāds teorētisks, jo var gadīties pārstaigāt tās 40 nedēļas…)

 

JA ŠIS RAKSTS DABŪS DAUDZ MĪLESTĪBAS, RŪĶĪŠI PACENTĪSIES UN SALIKS PRECĪZĀK VISLABĀKĀS DIENAS IEŅEMŠANAI ŠAJOS PERIODOS ?

This Post Has 2 Comments

  1. Liels paldies par rakstu, ļoti noderīgs 🙂

  2. ?

Leave a Reply