Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (4/9): ČETRI – RĀHU

Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (4/9): ČETRI – RĀHU

Dažos astroloģijas virzienos ciparu 4 uzskata par nelabvēlīgu. 4 un 7 mēdz uzskatīt par dēmoniskiem skaitļiem… Taču tas nav vienīgais skatu punkts! Rāhu ir visnotaļ labvēlīga planēta (lai gan patiesībā Rāhu nav savas tādas materiālas planētas).

Ar Rāhu – dzimuši 4., 13., 22., 31. datumā – ietekmi uz šo pasauli atnāk tie cilvēki, kas jau gatavojas materiālas pasaules atstāšanai, tāpēc tiem piemīt noteiktas īpašības, kas palīdz vairāk attīrīties, kas labvēlīgi ietekmē garīgo attīstību.

Pirms lasi tālāk, iepazīsties ar stāstu, kā radās Rāhu un Ketu.

Tātad dēmons, kuru Višnu sadalīja 2 daļās, kļuva par Rāhu un Ketu… Un te jāmin 2 tādas nianses:

Pirmkārt – Amrita attīra apziņu, tā ir dievišķīga pēc savas būtības. Otrkārt – tas, ko nogalina pats Dievs (šajā gadījumā Višnu), automātiski atbrīvojās (tāds vispār ir mērķis mums te visiem longtermā). Un tas, kas ir atbrīvojies, to principā var uzskatīt par svēto… No tā izriet, ka Rāhu un Ketu par dēmoniskām planētām īsti nevar saukt. To funkcija ir virzīt cilvēku uz atbrīvi no dzīvošanas šajā te materiālajā pasaulē.

Kā variants, jā, tas var notikt caur ciešanām. Bet tā tas notiek tādā gadījumā, ja cilvēks nesadarbojas. Taču, ja cilvēks sāk interesēties par garīgo izaugsmi, arī par astroloģiju, noskaidro, kas ir Rāhu un ko tas vispār grib, tad šis cilvēks kļūst par Rāhu draugu. Ja Rāhu redz, ka viņa aizbildniecībā esošā persona ir nostājusies uz garīgās pilnveidošanās ceļa, viņš sāk tam palīdzēt. Tas var dot panākumus un slavu, bet dot to tikai tā, ka cilvēkam nerodas lepnums (ko principā var uzskatīt par enkuru… vienalga, vai gribi būt panākumiem bagāts kā dvēsele vai kā cilvēks parastais, lepnums ir bremzējošs faktors…) Rezumējot – Rāhu nav viennozīmīga planēta, bet kopsummā ir pozitīva.

Tautā runājot, ka Rāhu un Čandrai (4 un 2) ir šausmīgas attiecības… Bet, ja padomā, tad, lūk, kas sanāk: Ja cilvēks nepareizi uztver Rāhu, tad viņa saprāts principā pašiznīcinās, bet Čandra – tas ir prāts. Ja nebūs saprāts, kas tad kontrolēs prātu??? Pozitīvajā scenārijā Rāhu ir biļete uz garīgo pasauli.

Rāhu cilvēkam dod talantu mākslās, radošo potenciālu, iztēli. Tas ļauj saskatīt būtību, jēgu. Pats Rāhu ir noslēpumains – tas ir labs sarunu biedrs, taču nekad nepateiks lieko.

Rāhu atrodas novērotāja pozīcijā – viņš skatās, ka kaut kas notiek… kaut kāda slava, kaut kāda nauda… Taču būtība nav tajā! Ir labi, nav arī labi. Viņš uz to netiecas.

Rāhu pārvalda cilvēkus, kas ir saistīti ar jūru. 4-nieki daudz ceļo, varbūt tā, ka viņiem dzīvē nav tādu kārtīgu māju, jo tie visu laiku pārceļas, pārvietojas no vienas vietas uz citu. Bieži ārzemju ceļojumi – tas ir absolūtais minimums. Taču nevajadzētu ceļot bezmērķīgi… Labāk doties uz svētvietām nekā uz kūrortu.

Daudzi cilvēki Rāhu nesaprot, jo tas redz visu dziļāk nekā pārējie, viņš redz apslēptos motīvus – viņu nevar apmānīt.

Ja Rāhu aizbildniecībā esošais nostājas uz garīgā ceļa, tas dabū ļoti nopietnu aizsardzību. Viņš dod cilvēkam spēju izmainīt šo pasauli – darīt to labāku, palīdzēt vājākiem, apdalītajiem… Taču, ja Rāhu enerģija tiek pārprasta, tad ir auzas. Piemēram, Ļeņins bija 4. Nodomi jau droši vien bija labi, bet zināšanu nebija, tāpēc sanāca slikti. Bet vēl Rāhu tā darbojas, ka ļoti ātri par visu nāk karma atpakaļ – ilgtermiņā tā ir veiksme, jo sanāk šajā dzīvē daudz ko atstrādāt, un tad nākamā varbūt būs pat labāka.

4-nieku dzīve ir izteikti svītraina. Atnāk zināšanas, tad atnāk pārbaude, zināšanas, eksāmens… un tā visu laiku. Tāpēc tiem iesaka draudzēties ar viediem cilvēkiem, kas varēs tos atbalstīt gan labos un gan grūtos laikos. Bet pa lielam Rāhu pats ir baigais terminators… Viņam izturība pret ciešanām ir visnotaļ iespaidīga. Te bija, te nav.

Tas, ko Rāhu cilvēkiem noteikti nevajag darīt, ir – žēlot sevi un arī žēlot citos. Jāiemācās saprast mācības un doties tālāk, un tādu pašu messidžu arī mācīt citiem, jo ir tendence ieciklēties. Vispār Rāhu ieteicams, lai ir kāds garīgais skolotājs… Jo vajag sistēmu, vajag likumus, lai prāts (čandra) ir noteiktos rāmjos.

4-niekiem noteikt ir jādisciplinē sevi – jāievēro dienas režīms, jānodarbojas ar jogu, jāskaita lūgšanas… Tāds variants kā daži lektori stāsta – tādu kārtīgu rīta 3 stundu programmu. Tas nu gan Rāhu patiktu! Tad tas burtiski apbērtu ar dāvanām.

Vispār ar 4-niekiem draudzēties ir visnotaļ izdevīgi. Viņi ir uzticami un tie spēj izdzīvot jebkurā situācijā. Līdz ar to, ja nu kas notiek, tas izvilks gan sevi, gan arī Tevi. Viņi arī ir labi vadītāji – viņš pats sevi uztaisa un visus pārējos uzņēmumā arī uztaisa.

4-nieku vidū ir daudzi ‘zaļie’, labdarības organizāciju dibinātāji un darboņi. Tie grib visiem palīdzēt. Var arī darboties politikā. Un varbūtība, ka viņi bāzīs sev kaut ko kabatā, ir zemāka nekā citiem cipariem.

Rāhu cilvēkiem piemīt braminu īpašība nepieķerties naudai. Tie parasti naudu nekrāj, bet visu notriec. Viņi iekšēji zina, ka Dievs tiem iedos to, kas vajadzīgs. Tādēļ tie biežāk dala apkārt naudu nekā krāj.

Ieteikumi 4-niekiem:

Atcerieties, ka jūsu dabīgā noslēpumainība var radīt situāciju, ka kāds jums tuvs cilvēks jūs nesaprot, lai gan jums liekas, ka ir taču pašsaprotami… Jums ir jāmācās runāt, lai citi var jūs saprast!

Un vēl – vairāk uzticaties citiem! Jūsu aizdomīgums reāli bojā jums dzīvi.


Noskaidro savu apziņas skaitli, kā arī iepazīsti vēdisko astroloģiju bezmaksas online kursā, piesakoties >>>> ŠEIT


Lasi par citiem apziņas skaitļiem:

VIENS – Sūrja

DIVI – Čandra

TRĪS – Guru

PIECI – Budha

SEŠI – Šukra

SEPTIŅI – Ketu

ASTOŅI – Šani

DEVIŅI – Mangala

Visi apziņas skaitļu apraksti radās iedvesmojoties no Lalana – pilnas aprakstu versijas klausies @audioveda.ru

Leave a Reply