ATSAUKSMES

Par Tīlijas Klusas (aka Veduvieda)

individuālas apmācības kursu

vēdiskajā astroloģijā – “Realize“

„Es pieteicos projektam Realize, jo bija jāatgriežas darbā pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, bet nebiju droša, vai tas, kur man bija jāatgriežas, ir mana īstā vieta. Galvā tik daudz “par” un “pret”, ka pati nevarēju saprast ir vairāk “par” vai vairāk “pret”. Mans darbs man patika, bet vienmēr taču var atrast iemeslu, lai liktos, ka dara ne to, kas būtu jādara. Un varbūt ir labākas profesijas? Un varbūt ir labākas sfēras?  Piesakoties šim projektam, satraukums bija no domas, ka esmu velti iztērējusi savu laiku darot lietas, kas man nemaz nebūtu jādara!

Pēc šī projekta beigām bija izteikts atvieglojums, uzzinot, ka esmu tur, kur man jābūt. Tagad ar lielāku drosmi ķeršos klāt jaunajiem projektiem savā sfērā. Drošāk iesaistīšos jaunās sadarbībās. Pētīšu, mācīšos un izzināšu vēl neapgūtās lietas savā jomā. Šis projekts man bija kā iedrošinātājs. Liekas, ka vairs mani šaubas attiecībā uz savu profesiju nevarēs piemeklēt, jo guvu tik daudzus apstiprinājumus, ka esmu tur, kur man jābūt, un daru to, ko man vajag darīt. Un vislabākais ir tas, ka man patīk to darīt!

Šie kursi noteikti noderēs ikvienam, kuram jebkad ir ienākusi galvā doma, vai ir savā vietā; vai varētu darīt labāk; darīt vai nedarīt. Ja ir gribēšana darīt lietas, kuras sanāk, tad vispirms ir jānoskaidro, kura ir tā lieta, kas sanāk, un tad tik uz priekšu! Uz panākumiem!”

„Šis kurss “atnāca pie manis” kā turpinājums un labs palīgs notiekošajiem procesiem un pārmaiņām dzīvē. Galvenokārt – iekšējam dzinulim, kas dzen uz pārmaiņām un savādāku realitāti. Pārmaiņām labākai, īstai sevis versijai.

Pēdējais gads viss ir gājis uz sava uzdevuma meklēšanu – ko tad esmu šeit atnākusi darīt, realizēt – kāds ir mans pienesums Zemei, jo ne velti esmu tieši šeit, nevis kaut kur citur. Tā kā jau biju iepazinusies ar vēdisko astroloģiju, mazliet jau apjautusi pa šķirbiņu, kas tad manā kartē ierakstīts un kas salasāms, tad šis Realize kurss sasaucās gan ar manu šā brīža aktuālāko jautājumu, gan dziļāku sevis izpēti caur vēdiskajiem rakstu labirintiem jau stipri šaurākā un konkrētākā skatījumā. Galu galā, ja reiz notiek pārmaiņas dzīvē, kas jūtami vadās no augšas, tad labāk zināt, kā palīdzēt sev un būt palīdzīgai šajā procesā, necenšoties iet pret straumi, lai galu beigās nepaliktu tai pat punktā, tikai bezjēdzīgi iztērētu enerģiju un nolaistām rokām.

Līdz šim biju strādājusi, vadoties pēc prāta konstrukcijām, atstājot radošās būšanas otrajā plānā. Kā hobijs, kā otrs mini darbs. Nezin, sanāk varbūt kā div’vīrība – divas nesaistītas puses, ko krāpju vienu ar otru. Tad nu viss pamazām sāka spiest, ka šis vairs nevar turpināties. Sāku arvien spēcīgāk just. Kaut ko. Ka ir jāmaina. Un tā sākās mani meklējumi.

Šis kurss man atvēra skatu dziļākām zināšanām un uzdevumiem, tādā super koncentrētā un lieliskā veidā, lai izprastu sevi un virzienu, jau diezgan konkrēti, kurp man jādodas, par ko jāpameditē, par ko man jāpadomā, kā to varu ievīt savā dzīvē tieši strādāšanas sakarā. Parādīja, cik būtiskas ir nianses, kā labāk rīkoties tieši manā gadījumā. Tas maina domāšanu, veidu, kā skatīties uz notiekošo vai saviem plāniem. Un tas ir milzīgs ieguvums. Lai nepaliktu uz vietas vai ar savu darbību neradītu pretēju efektu. Un es redzu, cik īsā laikā tas ir sācis mainīt mani, manu uztveri. Domāt plašumā, skatīties caur niansēm – kas strādās priekš manis un kas ne.

Šis kurss palīdzēs visiem, kas meklē savu uzdevumu, savu vietu uz Zemes – kas tad es esmu un kas man jādara. Tādā koncentrētā un saprotamā (arī priekš vēdiskās astroloģijas “labirintiem”) veidā. Tikai ar tādu nodomu, ka būs gatavs darīt tagad, ieklausīties tagad un rakt tagad. Priekš “tikai paskatīšos, kaut kas interesants un for fun” tas nederēs. Lieliski ir tas, ka nekas jau nebeidzas un tālāki rakšanas un eksperimentēšanas darbi var turpināties jau ar labu instrumentu un zināšanu palīdzību.

Esmu priecīga un uz nopietnu pārmaiņu zemā starta. Paldies par zināšanām!

Lai veicas!”

„Es pieteicos projektam Realize, jo jau ilgāku laiku mani ir nodarbinājis jautājums, ka nejūtos īsti savā vietā, nestrādāju darbu, kur justos gandarīta par paveikto. Es neredzēju un nesapratu, ko īsti vēlos darīt un kādā virzienā attīstīties. Nebija jau tā, ka līdz šim neko neesmu darījusi un mācījusies. Esmu ieguvusi gan maģistra grādu, gan noklausījusies daudz dažādu kursu un semināru, pastrādājusi dažādās jomās, bet nekur nebija sajūtas, ka tas ir „MANS”. Pirms pieteicos šim kursam neko daudz nezināju par vēdisko dzīvesveidu un vēdisko astroloģiju, bet man ļoti patika Tīlijas vienkāršais man tajā brīdī vēl svešās zinātnes pasniegšanas veids bezmaksas online kursā, tad ne mirkli nešauboties pieteicos padziļinātam Realize projektam, kur četru nedēļu laikā esmu gan godīgi sevī ieskatījos un papētīju, pildot mājas darbus, uzzināju (vai arī noticēju tam, ko jau it kā zināju) par sevi daudz jauna mūsu individuālajās tikšanās reizēs, un ieraudzīju daudz jaunu, aizraujošu perspektīvu savai dzīvei, izaugsmei un attīstībai. Es ieteiktu šo kursu visiem, kuriem nav vienalga tas, kas ar viņu notiek, visiem, kuri grib piedalīties un iesaistīties savā dzīvē un dzīvot to apzināti.”

„Tā nu sanāca, ka gandrīz 40 gadu vecumā biju nonākusi nulles punktā – ko darīt dzīvē. Privātā dzīve sakārtota, tagad vajadzētu sevi realizēt sabiedrībā. Bet ar ko sākt?  Kāds ir mans uzdevums? Kurā virzienā doties? Satraucos, vai mani vispār kaut kas interesē. Iedomājos vērsties pie astrologa, bet mistiskā veidā mani atrada piedāvājums no Veduvieda. Pieteicos.

Pēc bezmaksas kursa, kurš pavēra svaigu skatījumu uz dzīvi un ieveda aizraujošajā astroloģijas pasaulē, pieteicos kursam “Realize”, jo gribēju “rakt dziļāk”. Tagad zinu kā  darbojas astroloģija un ko es no tās varu uzzināt par sevi, savu dzīvi un saviem mīļajiem.

Uzzināju savas stiprās un vājās īpašības, kur tās var pielietot. Tas dod drosmi darboties. Tagad bieži pamanu un atpazīstu sevī īpašības un domu gājienu, par kuriem uzzināju šajos kursos. Un tas dod iespēju akli tām nesekot, bet mainīt savu rīcību vēlamā virzienā.

Kursā uzdotie jautājumi, lika salikt lietas pa plauktiņiem un noformulēt atbildes. Sākumā likās, ka šo jau es par sevi zinu, bet, kad jānoformulē atbilde uz (it kā vienkāršu) jautājumu, izrādījās, ka nemaz tik skaidrs tas skatījums nav. Šis kurss, noteikti, ļauj uz sevi paskatīties no malas un liek atbildēt uz jautājumiem, kurus paši sev neuzdodam.

Liels paldies par šo iespēju ieskatīties dziļāk sevī un savās vēlmēs!”

„Šobrīd manā dzīvē notiek pārmaiņas, tādēļ vēlējos noskaidrot, kādēļ tas tā varētu būt – varbūt Visums cenšas man pateikt kaut ko, ko nemāku saklausīt, varbūt neeju savu īsto ceļu šajā dzīvē… Biju apjukusi. Piedzima bērns, kas deva brīvību no darba, jeb vēlmi/piespiedu kārtā apdomāt par savu dzīvi šeit uz pasaules. Vai man strādāt? Vai būt mājsaimniecei ar 5 bērniem?  Ko darīt un vai ir kas augstāks, kas ir jau devis man kādu plāniņu sevis realizēšanai. Sapņu tik daudz, bet kurus realizēt šajā dzīvē tak ir jāsaprot. Ar T. palīdzību sāku saprast kas ir svarīgāks manā dzīvē un kas tieši man par to liecina un pat palīdz.

Pirms šī kursa es vēlējos vienkārši izbaudīt dzīvi kā mamma un sieva. Par darbu pat domāt negribējās, bet es zinu, ka ilgi jau mājās man nebūs ļauts sēdēt un reiz pienāks tā diena, kad atkal būs jāstrādā, tad jau labāk uzzināt, ko man „sarakstījušas zvaigznes”.

Pirms kursa sākšanas uztraucos vai spēšu tikt līdzi un izlasīt/izdarīt to, ko no manis prasīs, jo visu dienu esmu viena ar mazo un tas laiks vienkārši kaut kur pazūd… Bet kopumā nebija nemaz tik traki.

Katrs savā dzīvē reiz iziet cauri šim meklēšanas/neskaidrības/apjukuma posmam un man prieks, ka es tam izgāju cauri jau šajā vecumā. Ka augstāku instinktu vadīta atradu risinājumu savām „sāpītēm”.  Raizēm un uztraukumam nebija jēgas un prieks, ka dzīve iedod izaicinošas situācijas. Patiesībā, ļoti mistiski nonācu līdz šim kursam, jo ieteica draudzene, kas par šo jau sen interesējas, bet mana izzināšanas vēlme bija atnākusi tikai kādas 3/4 nedēļas pirms kursa sākšanas.

Uiii, savai dzīve es paņemšu daudz ko. Sapratu, ka katrā vecumā jau tas birth chart dod un atspoguļo ko citu. Ir jāstrādā ar sevi un jāsaprot kāpēc man tagad iet tā vai vispār neiet. Galvenais ir zināt, kas ir stiprās puses (planētas, kuras jūtas labi) un kā tās izmantot, lai sev gūtu labumiņu. Vajag arī nedaudz piepalīdzēt kādai ne tik labi novietotai planētai, lai varētu visu ievirzīt sev patīkamākā gultnē.

Šī visa info apgūšana man deva lielāku mieru par to, kas manā dzīvē tagad notiek, ka esmu jauna un kamēr vīram iet savā biznesā/karierā, tikmēr atbalstīšu kā vien varēšu. Iespējams, ka pēc viņa skolas apgūšanas es izmācīšos kaut ko, kas mums varēs palīdzēt kopbiznesa tapšanā. Bet protams, neatteiktos savu dzīvi pavadīt kā vīra atbalstošā sieva/sekretāre un viņa 3 bērnu mamma.

Šis kurss noderētu daudziem jauniem un vidēja vecuma cilvēkiem, lai kaut kādā veidā apskatītos vai iet pa īsto taciņu, vai ir nedaudz nobīde. Bet, noteikti, šajai cilvēku grupai ir jābūt ar vēlmi iepazīt astroloģisko savas dzīves pusi un būt šajai informācijai atvērtiem. Ja it kā vēlēsies mainīties un „prikola pēc” pieteiksies, bet nekam tādam netic, nevar atvērties, tad nav jēgas bojāt sev un skolotājam garastāvokli.”

„Es pieteicos dalībai kursā “Realīze”, jo meklēju, kurā virzienā doties tālāk. Bija daudz dažādu ideju, kā realizēties dzīvē, bet pietrūka izlēmības un uzņēmības strādāt ar tām. Pēc kursa iziešanas šī bilde ir kļuvusi daudz skaidrāka, noskaidroju, gan kurš ceļš būtu man piemērotāks, gan kādiem līdzekļiem pa to virzīties. Ar Tīlijas palīdzību ieskicējām arī konkrētu rīcības plānu, kas man jau daudzus gadus nav bijis. Manuprāt, šis kurss varētu palīdzet ikvienam, kas grib optimālāk realizēt savu potenciālu darbā un dzīvē.”

„Šajā projektā nolēmu piedalīties vairāku iemeslu dēļ – jau kādu laiku izjutu interesi par vēdisko astroloģiju, kā arī šobrīd ļoti izteikti vēlējos kaut ko apgūt/mācīties, kas tai pat laikā pārāk netraucētu režīmam ar maziem bērniem mājās. Un, ja vēl tas viss noder praktiski jau šobrīd.. Tātad – bingo, šis ir tas, ko pati vēlējos, tagad tik ir jāizmanto iespēja!

Runājot par darbu, tad nevarētu teikt, ka man tas nepatika, taču ar to saistījās vairākas sajūtas, kuras līdz galam neizpratu (un jā – tagad ir skaidrs).

Vienīgais satraukums par piedalīšanos projektā bija, vai tajā tiks ņemti vērā visi aspekti, jo tās mikroskopiskās zināšanas, kas man jau bija, ļāva saprast, ka ir ārkārtīgi daudz nianses, bez kurām īstā bilde netaps skaidra. Taču raizēm nebija pamata. Tīlija patiešām bija labi pārdomājusi kursu; viss kopumā bija kā vairākas astroloģiskās konsultācijas mēneša garumā, taču es ne tikai klausos vai lasu par sevi, bet redzu, no kurienes tam visam aug kājas.

Pirmais ieguvums, protams, ir sevis iepazīšana, salikšana pa plauktiņiem, jo galvā tāds haosiņš vien bija, kur sajūtas rāva mani katra uz savu pusi, kā arī dažu labu savu īpašību novēlu uz bērnības traumām, kuras tik populāri ir piesaukt. Taču kursa laikā (lai gan iedīgļi tam bija jau neilgu laiku pirms tam) sapratu, ka tās traumas jau var būt vienkārši ierakstītas manā personībā jau dzimšanas laikā (varbūt jau pat pirms tam?) un ir lietas, ar kurām man vienkārši šajā dzīvē ir jā(at)strādā. Un no šī izriet otrs ieguvums – neviens pie tā nav vainīgs! Beidzot esmu tā pa īstam sapratusi, ka katrs taču mēs esam citādāks. Mana vēlme kritizēt un pamācīt var iet godam nopelnītā atpūtā. Nu vismaz es ceru, ka šo domu paturēšu, lai gan horoskops saka, ka ‘defaultā’ diezin vai. 🙂

Kurss noteikti ir noderīgs katram, kam kaut cik interesē astroloģija (arī tiem, kam ne, bet nevaru iedomātos viņu motivāciju pieteikties), jo ieguvumi jau būs, taču noteikti katram savi (jo katrs esam citādāki).” 🙂

„Es izdomāju pieteikties, jo iesāku ar bezmaksas vēdiskās astroloģijas kursu iesācējiem. Kurš arī man uzkrita netīšām. Bt tā kā lietas notiek tā kā tām jānotiek, tas nāca tieši laikā, jo nu jau kādu laiku biju sevis meklējumos. Sapratu ka tā īsti dzīvot kā līdz šim negribu, bet kā to darīt savādāk īsti skaidrs nebija. Zināju, ka gribu mainīt profesiju, gribu savu biznesu, gribu dzīvot ar prieku, baudīt dzīvi un priecāties, nevis besīties, kā to visbiežāk darīju. Meklēju savu uzdevumu dzīvē, jo zināju ka katram tas ir dots! Un ja to saprot un pilda, tad viss dzīvē notiek harmoniski.

Pirms pieteicos kursam baidījos, ka informācijas būs par daudz un nebūs laika to tā kārtīgi apgūt. Bet kā izrādās visu uzreiz nemaz nevar apgūt un arī nevajag! Šis ir tikai sākums, lai lēnām liktu kopā visu jauno ko uzzināju. Saprastu un iemācītos uz notikumiem paskatīties caur citu prizmu. Kā arī pēc šī kursa sapratu (var arī vēlreiz guvu apstiprinājumu tam, ko jau nojautu) ka ir jāiet un vienkārši jādara! Jāatļauj sev beidzot lekt bez gatavošanās perioda!!!

Visiem, kam sajūta, ka dzīvē it kā viss ir, bet nav gandarījuma, iesaku pamēģināt paskatīties uz savu dzīvi caur vēdiskās astroloģijas prizmu. Protams, ja ir kaut nedaudz ticība un interese par astroloģiju!”

„Vēdiskā zinàtne pirms projekta ļoti interesēja, aizrāva. Iepriekš biju izgājusi Tīlijas vēdiskās astroloģijas iesàcēju kursus ar lielu interesi un aizrautību. Un tad sekoja Realize. Daudz nedomàjot piekritu pieteikties, jo vienmēr paticis uzzinàt ko jaunu, un vēl jo vairāk no interesantiem un pieredzes gudriem cilvēkiem.

Pirms tam zināju, ka daru kas patīk, padodas, bet bija jautājums-vai tas ir viss? Vai esmu pilnībā realizējusies savā vietā?-gribējās uzzinàt, kas būtu nākamais solis…-aiz ikdienas komforta zonas.

Kurss palīdzēja “nostiprinàt” zināšanas kā arī paskatīties tālāk, jo nekad nav tā, ka esam visu izdarījuši un viss ir uz 100%-vienmēr var vairāk, labāk! Sapratu vairāk “labās ” un “sliktās ” puses-kas jāņem vērā dodoties tālāk, kā arī ieguvu motivàciju un mazliet enerģijas pieplūdumu- “es taču varu, un izdosies”!

Kam es iesaku šo kursu un kam viņš varètu palīdzèt? -visiem! Jebkuram tas var sniegt tālāku, savādāku skatījumu uz esošo situāciju, kā arī tiem, kuriem patīk sava “komforta zona”-saprast , ka var un ka vajag doties tālāk… -realizēties!

Paldies par iespēju! Lai izdodas!”

„Pēdējais gads manā dzīvē bija saspringts un daudziem notikumiem bagāts, daļai no kuriem es īsti nespēju saskatīt jēgu un iemeslu. Es pieteicos projektam Realize, jo nebiju pārliecināta par to, kurš ceļš manā dzīvē ir tad tas “manējais”, ko vēl bez tā, ko biju jau darījusi, es vēl varētu darīt, kā vēl varētu sevi realizēt. Kursa laikā es ieraudzīju tās sevis daļas, kuras es vairāk biju “novirzījusi malā”, nonācu pie atziņām, kuras jau bija manī, bet tikai kā klusas, nepārliecinātas vēlmes. Iesaku kursu tiem, kuri vēlas uzzināt, ko un kā darīt ar savu esošo profesionālo pieredzi, lai tā strādātu tieši Tev.”

„Man tikko palika 30 gadi, it kā viss bija labi, bet iekša dīdīja nemiers, ka kaut kas nav tā, kā vajag, gribējās atrast atbildes. Mocīja šaubas par izdarītajam izvēlēm dzīve, un par cik es tikko biju uzsākusi universitāti, bija vēlme saprast vai izvēlēts pareizais kurss. Mani vienmēr ir interesējusi astroloģija, bet nekad nav patikusi Rietumnieciska pieeja, līdz ar to likās loģiska atbilde – Vēdiskā astroloģija.

Pirms kursa man likās ka viss ko daru saistībā ar dabu un mācībām ir bezjēdzīgi. Bet katra tikšanas ar Tīliju lika man saprast, ka nekas nenotiek tāpat, visas izvēles ir saistītas un dzīve mūs virza sava noteiktā virziena. Šis kurss atgādināja man senas idejas, ko es gribēju darīt ar savu dzīvi un profesionālo jomu, izradās, ka jāvelk ārā sen noputējuši un noglabāti sapņi un jāsāk rīkoties. Pēc šī kursa man ir mierīgāks skats uz nākotni un savu dzīvi kopuma, es zinu, kāds būs man nākošais solis, un kādas pārmaiņas man jāievieš sava ikdiena, lai sasniegtu vēlamo. Galvenais, ko es paņemu no šī kursa, ir klausīt savu intuīciju vairāk nekā pratu. Visam bonusā esmu spējīgā izanalizēt jebkuru profesionālas jomas ideju atbilstību savai personībai un karmiskajam aicinājumam.

Pāris vārdi par Tīliju: katra mūsu tikšanās bija iedvesmojoša, ļoti patīk viņas pieeja dzīvei, cilvēkiem, veids, kā viņu visu paskaidro saprotama valodā parastam cilvēkam.

Es iesaku visiem šo kursu, kuri vēlas sakārtot savas domas, saprast, kurā virzienā koncentrēt savu enerģiju, lai sevi realizētu.

Paldies”

„Pieteicos projektam Realize, jo esmu universitātes absolvēšanas posmā un gribējās pārliecināties vai mans dzīves virziens ir uz pareizo pusi. Svārstījos starp jaunas izglītības iegūšanu pilnīgi citā novirzienā, bet īsti nezināju vai tas ir tas, kam man tiešām jāvelta laiks. Protams, spēcīgs grūdiens bija padziļināta vēdiskās astroloģijas izzināšana. Tieši tāpēc šķita, ka Realize varētu palīdz atvērt acis un paskatīties vai tiešam tas, ko daru, ir tas kas man jādara.

Tieši tajā laikā strādāju tādus mazus darbus, jo universitāte neļāva pievērsties visam pilnā laikā. Tomēr no septembra ir plāns sākt strādāt patstāvīgu darbu un nemainīt to, tieši tas arī bija mudinātājs pieteikties Realīzei. Šķita, ka tas mazliet vairāk pavērs skatu un ļaus saprast kurā virzienā doties meklēt to darbu. 😀

Bailes? Patiesība, šķiet, ka īsti ne par ko ļoti lielu. Bija mazas bailes, ka būs kas tāds, ko iepriekš ievadkursā Vēdiskajā astroloģijā nebiju pieķērusi un jutīšos muļķīgi, bet nekas tāds nebija. Varbūt iekšā bija tā baiļu sajuta, ka, ja nu tas, ko es līdz šim esmu darījusi ir galīgi garām. Bet arī tā nebija, haha.

Mana intuīcija teica pareizi un esmu priecīga, ka biju projekta dalībniece. Un tās mazās bailes tagad jau šķiet muļķīgas, bet prieks, ka nepiepildījās. 😀

Ņemšu visu un daudz. Šis kurss tiešām palīdzēja saprast virzienu uz kura un no kura doties. Ļoti svarīgi bija arī karmiskie uzdevumi, jo vispār nevarēju iedomāties, kādi tie ir man. Tīlija palīdzēja saprast, kur izpausties un kā tos izpildīt. Patiesībā viena pati vispār netiktu galā tik labi, kā gribētos. Vēl ļoti patika tas, kā izanalizējām periodus dzīvē. Es biju ļoti pārsteigta, kā tie mainās un ka katrs ir ar savu nozīmi. Šis kurss tiešām bija tā vērts.

Patiesība daudz, kas nav mainījies tieši manā izvēlē par darbu un profesiju, jo izrādās, ka mans virziens jau no sākta gala  ir bijis diezgan pareizs. Vairāk man ir mainījies skatiens uz dzīvi un to, ko vēl var izdarīt labāk, lai viss izdodas. Tiešām ļoti svarīga lekcija bija par periodiem dzīvē, jo tas izskaidro patiesībā tik daudz ko, kas agrāk likās neskaidrs. Visa iegūtā informācija man strādā kā stimuls uz lielāku sevis izaugsmi un attīstīšanu.

Mans personīgais viedoklis ir – jauniem cilvēkiem, bet arī puišiem. Man šķiet, ka jaunieši manā vecumā nav tik apzinīgi kā es, haha, un lielāka daļa nezin, ko grib darīt. Tīlijas kurss noteikti pavērtu acis un ļautu tiem neizlēmīgajiem izlemt, un tiem kas nezin – palīdzēt ar virzienu. Kāpēc puišiem? Jā, laikam vīriešiem grūtāk kaut ko iestāstīt, bet man šķiet, ka bezapziņā viņiem ir tas sauciens pēc palīdzības un Tīlija lieliski tiktu ar to galā. J

Paldies!”

„Kārtējo reizi biju nonācis laika cilpā ar sajūtu, ka viss ir apstājies un pat iet atpakaļ. Par cik vēdiskā tradīcija ir tuva un ziemas mēnešos aktivizējas garīgās izaugsmes vēlmes, nolēmu rast atbildes ar Jyotiša palīdzību, un internets dara brīnumus – iespēja tika dota. Pirms kursa darba jautājumos man jau bija gatavs plāns lielās līnijās, kurp tālāk doties, bet māca bažas vai izvēlētais ir mans ceļš vai kārtējā ilūzija. Kursa ietvaros nācās uzrakstīt arī plāna detaļas un reāli izvērtēt vai tiešām ir pa spēkam virzīties konkrētājā virzienā. Uzsākot kursu, galvenokārt, bija divi nosacīti bremzējoši faktori, t.i., vai pietiks uzņēmības pienācīgi apgūt kursā saņemto informāciju un vai rezultāts nevedīs uz pavisam citu virzienu. Manuprāt, šis kurs ir ieteicams diezgan plašai auditorijai, gan strupceļā nonākušajiem, gan pārliecinātajiem, jo šī ir viena no iespējām kliedēt prāta izdomātās ilūzijas un precizēt, vai pat no jauna uzzināt, kas tad īsti dzīvē darāms. Paldies kursa autorei!”

„Kad pieteicos kursam, likās, ka kaut kas drīz būs jādara, jo viss kā iestrēdzis, un bija sajūta, ka tā pārāk ilgi nevarēs. Tikai, kas tieši jādara, nebija skaidrs.
Mans šī brīža darbs ir darbs, kurā man maksā gandrīz vai tikai par to, ka vispār esmu – ļoti ērti un mierīgi, un ko gan vēl var vēlēties? Taču izrādās, ka var gan. No vienas puses nav stresu, neviens pulkstenī neskatās, cikos kāds nāk un iet, katrs zina savus pienākumus un atbildīgi izpilda. Apjoms ļoti cilvēcīgs, lai neteiktu vairāk… Taču tad piezogas garlaicība un, lai arī ir sapratne, ka šī ir miera osta, un paldies par to, kaut kur dziļi iekšā kāds izrunājas par to, ka tu taču vari dot ko vairāk (saņemt arī, un ne jau par naudu šis).
Nevarētu teikt, ka tagad viss būtu palicis mazāk izplūdis, ja runājām par konkrētām idejām vai lietām attiecībā uz profesionālo sfēru, taču pārliecinājos, ka lielos vilcienos ar neko pavisam ačgārnu savai astro kartei es nemaz defaultā nevarētu vēlēties nodarboties.
Šis kurss man bija kā pašpsihoanalīze nedēļu garumā, kur ļoti daudz kas jaudīgi salikās kopā, arī it kā pretrunas, veidojot skaidru bildi, tai skaitā par īpašībām manī, ko nevajag slēpt (jo „tā” taču nav smuki), bet gan izmantot, un no otras puses par citām īpašībām, ar kurām grozies kā gribi, bet būs jāstrādā. Plus jātur acis un galva vaļā
🙂 ”

„Es nolēmu kļūt par projekta dalībnieci, jo uzrunāja Tīlijas epasti un jau iepriekš piedalīšanās bezmaksas kursā. Tā kā esmu ar ezotēriku uz “Tu”, tad vienmēr ir interesanti apgūt par sevi ko jaunu. Un vēdiskā astroloģija sniedz iespēju ielūkoties sevī un ieraudzīt ne tikai labās lietas, bet arī parakties sliktajās un ,iespējams, atrast atbildes, kāpēc notiek tā, kā notiek. Lielais ieguvums ir apstiprinājums tam, ka dzīve tā vai savādāk mūs noliek uz “pareizā” ceļa, tikai jautājums ir, vai izmantojam astroloģiju kā lielās ceļazīmes, lai vieglāk tiktu līdz savam mērķim, vai izvēlamies skriet ar aizvērtām acīm un ar pieri sienā. Izvēle ir katra paša ziņā. Jo informēts, tātad apbruņots 🙂 Novēlu katram izbaudīt šo ceļojumu pie sevis un spēku ielūkoties ne tikai savā “pūkainajā” daļā. Jo visam jābūt balansā.”

„Brīdī, kad pieteicos “Realize” projektam, biju sapratusi, ka tas, ko daru līdz šim, mani vairs īsti nesaista un noteikti vēlos kādas pārmaiņas. Iespēja pārmaiņām nāca, taču iekšā bija bailes, vai tas ir pareizais ceļš. Bija sajūta, ka jau aptuveni gadu savā vecajā darbā esmu sevi izsmēlusi, nav vairs iespējas un pat vēlmes tālāk attīstīties. “Realize” kurss man devu lielu pārliecību tam, kādu ceļu man jāiet, atbildēja uz jautājumu, vai jaunās iespējas, kas man tiek dotas, ir “priekš manis”. Radās ticība, pārliecība un līdz ar to miers. Projektu es iesaku ikvienam, kuram ir vēlme izprast, iepazīt sevi un līdz ar to arī sev piemērotāko dzīves ceļu.
Noteikti apgalvoju, ka Realize iegūtās zināšanas, informācija, emocijas ir katra centa vērtas un noderēs vēl ilgus, ilgus gadus. Lai izdodas!”

“Pieteicos šim projektam, jo nebiju pārliecināta, ka tas ko daru, ir pareizi. Ilgstoši bija iekšēja sajūta, ka neesmu savā vietā.  Nevarēju saprast, kāpēc man nesanāk dabūt darbu jomā, kurā man ir izglītība. Beigās izrādījās, ka tā nav mana karma. Jāskatās citā virzienā. PaldiesTīlijai par šo! Tagad zinu, kuras jomas man ir atbilstošas, kurā virzienā jāskatās, plus vēl pazīstu sevi daudz labāk. Man tagad ir dokuments uz 40 lapām ar manas personības aprakstu, kurā varu „pašpikot” vajadzības gadījumā.
Ļoti noderīgs kurss, lai iepazītu sevi un aiztaupītu laiku meklējot savu īsto vietu!”

„Šobrīd manā dzīvē notiek pārmaiņas, tādēļ vēlējos noskaidrot, kādēļ tas tā varētu būt –
Varbūt Visums cenšas man pateikt kaut ko, ko nemāku saklausīt, varbūt neeju savu īsto ceļu
šajā dzīvē, bet pēc šī projekta pie manis atnāca diezgan liels miers, tāds kā līdzsvars un ticība sev. Es laikam beidzot sev noticēju, ka man ir kaut kāds augstāks mērķis šajā dzīvē.
Ļoti gaidīju, kad sāksies kurss, bija patīkams satraukums. Jo darbs, ko darīju līdz šim nenesa to piepildijumu, ko gribētos, vairāk pat iztukšoja.
Šīs katra no tikšanām radīja lielāku pārliecību, cik ļoti vēdiskā kultūra strādā un cik ļoti arī mēs varam šis vibrācijas paši ietekmēt, tikai vajag saprast īsto virzienu, kur ieguldīt enerģiju.
To man šis kurss arī iedeva –īsto virzienu, norādi, pilnīgi atnāca tā sajūta, ka tu jau sirdī pa lielam zini, tikai netici sev un baidies..
Vairāk paļāvības, vairāk atlaist visu veco, kas traucē virzīties uz prieku, jo, lai varētu atnākt kas jauns, sākumā jāpalaiž vecais.
Es noteikti ieteiktušo kursu ikvienam, kam interesē strādāt ar sevi un atrast dzīvē pareizo ceļu, jo tikai tā cilvēks var būt pašpietiekams, kad tu zini, no kurienes nāc un uz kurieni ej.
Šis kurss ir arī perfekts jauniem cilvēkiem, kas domā kā realizēt sevi dzīvē.
Nav jēga maldīties apkārt un ar galvu sienā skriet, ja tu vari paņemt karti rokā un iet pariezā virzienā!
Paldies, Tīlij!“

„Mani vienmēr ir vilinājusi astroloģija, numeroloģija un viss, kas saistīts ar ezotēriku. Pēdējā laikā pastiprināti jutu vēlmi iedziļināties kādā no šīm jomām un sākt sevi izglītot. Vēdiskās astroloģijas ievadkurss bija lieliska iespēja, lai sāktu paplašināt savas zināšanas un saprastu, ka tas tiešām mani interesē un būs ļoti noderīgs manai garīgai izaugsmei.
Projekta “Realize” kursa laikā ieguvu daudz pamācošas informācijas, kas ļāva ieskatīties sevī dziļāk. Tas ļāva saprast vairāk par visuma un planētu iedarbību uz manu personību un kā tas ietekmē dažādas dzīves jomas. Atnāca atbildes uz daudzajiem KĀPĒC jautājumiem?
Man ir liels prieks, ka pirmais mazais solīts pretī lielajam viedumam ir sperts! Es viennozīmīgi turpināšu paplašināt savas zināšanas vēdiskajā astroloģijā un kultūrā, jo sevis izzināšana ir grūts, bet skaists process.
Manuprāt, būtu ļoti lietderīgi ieviest vēdisko astroloģiju, kā priekšmetu, skolas programmā. Tas palīdzētu cilvēkiem izprast visuma likumus,par kuriem daudzi ir aizmirsuši.”

„Pēdējo gadu laikā biju mēģinājusi vairākas reizes uz savu dzīvi paskatīties no augšas. Gribēju saprast, kas manī rada neapmierinatību. Sāku cītīgi lasīt “gudrās” grāmatas, klausīties video lekcijas, uzsāku astroloģijas kursus. Taču iegūtā informācija bija ļoti vispārīga. Cerība, ka gūšu atbildes, zuda, jo jautājumu kļuva arvien vairāk. Sāku sevi šaustīt-kam to visu?! Guvu nemieru, nevis cerēto mieru. Laiks, nauda, enerģija vējā. Likās, ka man nav lemts saprast lietas, kuras būtu jāsaprot.
Pamanīju “Realize”. Biju diezgan skeptiski noskaņota. Ne par pašu “Realize” ideju, bet likās, ka mani šīs lietas vienkārši “neķer”. Tomēr pieteicos. Un pēc pirmās video tikšanās ar Tīliju bija sajūta, ka viss ir pareizi. Ka man ļoti veicies. Skatījos,klausījos Tīlijā lielām acīm, jo beidzot nāca atbildes, kuras līdz šim tik ļoti meklēju.
Par realizēšanos darbā..nebiju parliecināta, ka esmu īstajā vietā. Paralēli bušanai par mammu 4 bērniem un strādajot algotu darbu, galvā radās arvien jaunas biznesa idejas, kuras biju izfantazējusi līdz sīkakajām detaļām. Un talāk nekad netiku. Nesapratu, kas man vainas?!
Pirms pieteicos “Realize”, es tiešām satraucos, vai vērts, vai ir jēga maksāt par kursu, kurš, visdrīzāk, līdz manai saprašanai nenonāks. Par Tīliju nešaubījos ne mirkli. Pirms tam biju lasījusi viņas blogu, izgājusi bezmaksas online kursu Vēdiskajā astroloģijā, skatījusies video lekcijas. Šaubas bija par to, vai es spēšu doto paņemt.
Pēc šī kursa sajūta ir ļoti pacilājoša! Jūtos iedvesmota, novērtēta, motivēta turpināt iesākto un vairāk novērtēt sevi un savu dzīvi. Jutos kā koks vai puķe, kurai beidzot atrasta īstā vieta dārzā. Un nav šaubu, ka tieši tā tam jābūt. Jā, manī vairs nav šaubu! Urrā!
Pirmkārt, es sekošu līdz gaidāmajiem periodiem un attiecīgi pieņemšu/nepieņemšu lēmumus. Un gribu apgūt Vēdiskās zinības pamatīgāk.
Vissvarīgākais, ko sapratu-vairāk jāpaļaujas uz sevi. Biju sevi par zemu novertējusi. Ļoti daudz priekšā pasaku es pati, tikai nenoticēju sev. Mana iekšējā sajūta ļoti lielā mērā sakrita ar Tīlijas stāstīto par mani, par maniem karmiskajiem uzdevumiem. Līdz šim mans nemiera cēlonis bija sabiedrības normas, iekļaušanās tajās. No sērijas-kad rokā ābols, vajag bumbieru. Kad mugurā rozā kleita, vajag baltu utt.
Es noteikti neapstāšos. Tīlijas sniegtā informācija bija ļoti saistoša. Bieži nespēju izsekot līdz viņai zināmajām formulām(tā un tā grāha atrodas tajā bhavā, kuras saimnieks savukārt atrodas tajā bhavā, kura veido aspektu ar to grāhu un bhavu..:) , taču es gribu iemācīties saredzēt un domāt tik ātri kā Tīlija:) Ja sākumā uztraucos par vēdiskajiem terminiem, tad tiešām nav tik traki. Pāris reizes izrunājot, tie vairs nešķiet sveši.
Šis kurss noderētu jebkuram. Es nepazīstu nevienu, kurš apgalvotu:”Mana dzīve ir tieši tāda, kādu es to vēlos. Es zinu, ko es gribu. Es nešaubos.Esmu pārliecināts par izdarītajām izvēlēm.” Ja tie nav Tavi vārdi, tad “Realize” ir domāts tieši Tev!:)”

„Laikā, kad pieteicos Realize kursiem,meklēju atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, vai tas ko daru ir piemērots man,kādi īsti ir mani dzīves mērķi un ko es vēlos sasniegt. Jau ilgāku laiku bija sajūta, ka esmu tā kā iestrēgusi un kā izkustēties no vietas nav ne jausmas. Kaut kādu informāciju jau biju guvusi, bet ko īsti ar to pasākt un kā rīkoties nezināju. Tāpēc pieteicos Realize kursiem ar domu, ka tie viesīs vismaz kādu skaidrību. Tie nelika vilties.
Pirmkārt jau kursi palīdz iepazīt sevi tā padziļinātāk, kā skats no malas, atklāju par sevi arī tādas īpašības, ko nebiju atzinusi, piemēram agresija, jo ārēji emocijas bieži maskēju, bet tā agresija visu laiku izpaudās iekšēji un līdz šim man šķita, ja jau es nebļauju un neārdos, tādad neesmu agresīva. Kursi apstiprināja arī vairākas domas,ko intuitīvi biju nojautusi,bet nezināju tam reālu skaidrojumu. Realize kurss arī palīdzēja gūt motivāciju konkrētām darbībām,piemēram vingrošana, jutu,ka vajag,bet saņemties īpaši nebija vēlmes.
Saņēmu atbildi arī priekš sevis par piemērotāko nodarbību un sapratu, ka ne jau vienmēr,lai stāsts būtu veiksmīgs priekš paša, ir kas radikāli jāmaina, bet pietiek mainīt dažas nianses,lai viss iegrozītos harmoniskākā veidā. Žēl tikai,ka tādu kursu man nebija iespējams iziet 20 gados,jo tā ir iespēja nebrist kā pa brikšņiem, bet visu mūžu darīt darbu kas tev sagādā baudu.
Paldies!”

„Pieteicos kursam, jo biju strupceļā.
Bija pilnīga strupceļa sajūta saistībā ar darbības sfēru. Meklēju atbildes, ko tad man vispār darīt dzīvē, līdz šim daudz kas dzīvē apgūts, bet apgūtais dzīvē nerealizējās. Bija nepieciešams saprast vai ir jēga mēģināt bīdīt iesākto vai sākt pilnīgi kaut ko jaunu.Atbildes meklējot, tās arī atnāk 😊 Sākumā pieteicos online kursiem par vēdisko astroloģiju iesācējiem, kur saņēmu nelielu ieskatu vēdiskajā astroloģijā un informāciju par sevi, kas nedaudz šokēja, jo bija pārsteidzoši konkrēta, bet bija mazuma piegarša visam… Kā rezultātā, uzzināju par REALIZE kursu, kur, pēc nelielā apraksta par to, sapratu, ka man to vajag. Jo sajēgas par to, kur es esmu, kas es esmu, ko man vispār darīt…nebija nekādas…
Pirms kursa, likās, ka man viss pilnībā jāmaina – jāmaina darbs, jāmeklē jauna nodarbošanās, jāmaina darbība sfēra par visiem 100%. Jo likās, ja neesi realizējies savā lietā, kurā ieguldīts laiks apmācībā, dažādos kursos, tad kaut kas nav ar šo lietu…, bet tas, kur strādāju uz doto brīdi – vispār tāds “ko es te daru??”!Jautājums – vai varu strādāt pati uz sevi, atvērt savu štelli, arī bija aktuāls.
Satraukusies biju par to vai kurss attaisnos cerības, vai gūšu vismaz kādas atbildes uz jautājumiem, kas maļās pa galvu.
Pēc kursa ĻOTI daudz kas kļuva skaidrāks – gan par sevi, par dažādām likumsakarībām dzīvē, gan par darbošanās sfēru. Pazuda dažādas šaubas, kas bremzē attīstību jau pašā saknē. Pazuda dažādas nevajadzīgas ilūzijas. Kopumā kļuva skaidrāka bilde par to, kas es esmu, kur es esmu un, kur rezultātā man tiekties tuvākajā nākotnē un darīt to apzināti, mērķtiecīgi. Uzzināju un sapratu karmisko uzdevumu nozīmi.
Paņemšu zināšanas par sevi, labāk izpratu sevi pašu. Paņemšu zināšanas par vēdisko astroloģiju. Kopumā secināju, ka precizitātē tā ir daudz jēdzīgāka nekā rietumu astroloģija.
Uzzinātā informācija jau tagad mainīja kopējo bildi. Respektīvi – kopējā bilde par to, kas es esmu, ko man darīt ar sevi, ar nodarbošanos – ir fokusējušies, mērķis ir fokusējies vienā konkrētā kopumā….izplūdusī bilde ir pazudusi. Puzles gabaliņi, ar ko bija pilnas smadzenes, ir salikušies kopā. Ir sapratne par to, kur tiekties – mērķis ir fokusējies, kas ļoti atvieglo dzīves redzējumu un uztveri kopumā.
Veiksmīgi!
Lai viss izdodās!”

„Es pieteicos dalībai šajā projektā diezgan dziļā izmisuma fāzē par to, ko iesākt ar savu dzīvi, apzinoties to, ka sanāk un interesē ļoti daudz kas. Varētu nosaukt arī par meklēšanas posmu, kad sapratu, k a tiešām ir reāli nepieciešams uzsākt kādas darbības, nevis prātot par to kā būtu, ja būtu.
Pirms šī apmācības kursa, domājot par realizēšanos darbā, vairāk sliecos uz sava hobiju pārvēršanu iztikas līdzeklī. Vēlējos noformulēt savu sirds aicinājumu.
Piesakoties šai apmācībai, satraukusies es nebiju vispār, drīzāk pilna prieka par to, ka beidzot kāds spēs iztulkot un izskaidrot, zem kādām zvaigznēm esmu dzimusi un uz ko vispār “velk” mana dzīve.
Ko es domāju par visu iepriekšminēto pēc šī kursa?Pasmejos par savu naivumu. Gribēju, lai man pasaka priekšā visu, kas man ir jādara, lai pašai nav jādomā. Nekā.
Šis kurss mani vēl vairāk ieinteresēja astroloģijā, varbūt pat kādreiz dzīvē varētu astroloģiju pamācīties padziļinātāk. Astroloģija kā tāda spēj izskaidrot ļoti daudz ko, tāpēc paņemt var praktiski visu. Sekot un dzīvot saskaņā ar planētām, apzinoties, ka tieši zvaigžņu valoda ir tā, kura mums rāda priekšā kā mēs vispār varam dzīvot uz savas planētas harmonijā.
Šī informācijas saņemšana bija nopietns pagrieziena punkts manā dzīvē. Liela daļa saņemtās informācijas dzīvoja manā sirdī kā nojauta, ko astroloģija apstiprināja 100 %. Tieši šis kurss vārda vistiešākajā nozīmē pateica man to, ka tu vari pat zvaigznēs raudzīties un tām jautāt, bet ja tev dzīvē vēl NAV pienācis laiks kaut ko uzzināt un saprast, tad esi mierā un paļaujies uz Augstāko visuma saprātu. Mācies pacietību un mācies apjēgt to, ka ja tev ir jāiziet cauri kādam posmam, kuru tu šajā brīdī nesaproti, tad tici, ka pienāks diena, kad visums tevļaus to saprast.Tā tas vienkārši notiek un izvēle paliek tavās rokās, visu šo neziņas laiku krist izmisumā, vai ļauties un pieņemt, izdzīvojot šo laiku mierā.
Manuprāt, šis apmācības kurss varētu palīdzēt jebkuram, kurš dziļi sirdī ir sajutis aicinājumu parunāties ar zvaigznēm un būt gatavam saņemt atbildes, pat ja tās var izrādīties mazlietiņ skarbas.”

„Es nolēmu kļūt par projekta Realize dalībnieci, jo gribējās saprast vai esmu īstajā vietā (darbā) un bija tādā kā neskaidrība par visu , kas notiek pašlaik manā dzīvē. Gribējās rast loģiskās atbildes uz saviem jautājumiem. Ka arī  interesējos par vēdisko astroloģiju un vēlējos vairāk  iedziļināties  uz kartes analīzes un arī karmas jautājumiem…
Pirms projekta man it kā bija skaidrība par pašu darbu  bet bija sajūta, ka kaut kas pietrūkts …Tomēr arī bija svārstīšanās  vai tā ir man īsta vieta???
Tā kā ar Tīliju jau esmu komunicējusi agrāk  man nebija īpaša satraukuma pirms kursa.
Šis kurss  man lika vairāk saprast savus karmiskos jautājumus/uzdevumus.  Ar ko tālāk jāstrādā. Kā harmonizēt  horoskopu. Arī ļoti vērtīga bija nākamo periodu izskaidrošana.
Kā arī mājasdarbi , ko Tīlija  bija sagatavojusi, kur tiešām  tev nākas piedomāt klāt pirms tu atbildi un analizēt visu informāciju , ko Tīlija ir sniegusi.
Savai dzīvei ir daudz ko paņemt  no šī kursa, pirmkārt, zināt savu vēdisko karti ir jau liels plus – pie kādiem karmiskiem jautājumiem  ir jāpiestrādā. Kā viena vai otra Grāha ietekmē tevi.
Pats svarīgākais ir zināšanas , ko esmu saņēmusi.
Pēc šī kursa mana dienas kārtība ir mainījusies. Es ceļos agrāk, Lasu Bībeli, lasu lūgšanas. Neēdu gaļu. Nedzeru kafiju. Ar saldumiem ir grūtāk..:) Man visas puzles ir  beidzot saliktas   kopā. Ir kaut kāda iekšēja skaidrība par visu, par sevi, par notikumiem, par sekām…
Šis kurss varētu noderēt jebkuram , kurš ir novirzījies no sava ceļa jeb atrodas strupceļā. Kā arī tiem , kas grib padziļināti ieskatīties sevī no vēdiskās puses un gatavs mainīties.
Liels paldies Tev Tīlijai par laiku, par mājasdarbiem un par kursu un zināšanām, ko māci mums :)”

Lai uzzinātu vairāk par šo kursu, spied šeit:

Share This