Visi cilvēki vēlas būt veiksmīgi šajā dzīvē…
Taču katram “būt veiksmīgam“ nozīmē kaut ko citu.
Manā izpratnē būt veiksmīgai nozīmē –

“REALIZĒTIES VISOS LĪMEŅOS.

Būt fiziski un garīgi veselai. Atrast un izkopt savu lietu. Darīt caur sirdi, ar mīlestību. Nest labumu citiem cilvēkiem un šai pasaulei. Būt labai mammai, sievai, meitai, kas velta savai ģimenei tik daudz laika, cik vajag un cik gribās. Lai pietiek naudas savu mērķu realizēšanai. Lai ir iekārtots mājoklis, ērta sadzīve, iespējas apskatīt pasauli. Lai esmu harmoniska un mierīga iekšēji un tajā pašā laikā piepildīta ar enerģiju, mērķtiecīgi dodos uz priekšu un esmu pārliecināta, ka šis ir patiesi mans ceļš. Lai es iekļaujos dzīves dabīgā plūsmā, bet tajā pašā laikā kontrolēju situāciju – airēju izvēlētā virzienā, nevis peldu pa straumi kā beigta zivs.

Diemžēl liela daļa cilvēku sevi par veiksmīgiem neuzskata – ne visiem izdodas realizēties. Daudzi cilvēki nezina, ko grib, vai nav pārliecināti, ka tas, ko vēlas, ir patiešām viņiem vajadzīgs. Dēļ šīm šaubām tiem pietrūkst drosmes uzņemties risku, sākt rīkoties, pārvarēt savas bailes no nākotnes. Jo nav motivācijas, nav dzinuļa.

Citi ir iesprostoti vāveres ritenī, staigājot par maršrutu darbs-mājas, lai tikai samaksātu rēķinus, un tiem pietrūkst laika, ko pavadīt ar saviem mīļajiem. Daži jau ir samierinājušies ar savu ikdienu un varbūt pat nosprieduši, ka tā arī ir dzīve, un domā, ka enerģijas trūkums un nogurums tas gluži ir viens un tas pats.

Kāds varbūt ir sācis pat meklēt risinājumu garīgumā un nonācis līdz tam, ka vajag ģenerēt laimi iekšā un tad visa dzīve pēkšņi izmainīsies par 180 grādiem pati no sevis bez šī cilvēka piepūles un līdzdalības.

Skaidrs ir viens –

PRET ENERĢIJAS UN MOTIVĀCIJAS TRŪKUMU IR ZĀLES.
Šīs zāles ir MĒRĶIS un skaidrība, KĀ tieši uz to mērķi iet.

Pirms kāda laika es biju neapmierināta ar savu dzīvi. Neskatoties pat uz to, ka esmu liela veiksminiece – man ir sava ģimene, dzīvesvieta, ko turpinu labiekārtot, savs neliels biznesiņš, kas pēc manām sajūtām un cilvēku atsauksmēm arī nes labumu kādam. Pati esmu pa lielam vesela un man pat ir kaut kādi augstāki mērķi! Bet man pietrūka kāds puzles gabaliņš – kaut kas, kādēļ celties no rīta pirms ir piecēlušies visi pārējie, kaut kas, kas mani aizdzītu trešdienas vakarā uz jogas nodarbību, kaut kas, kas dotu man atbildi uz jautājumu, ko es pat nespēju noformulēt, un galu galā – kaut kas, kas varētu uzģenerēt manī iekšā prieka sajūtu, lai es beidzu savā bezspēkā pieprasīt to no pārējiem. Ko tur liegties… Arī par savām attiecībām ar vīru es tajā brīdī nebiju sajūsmā.

Kādu dienu es nejauši (cik nu nejauši notiek lietas…) uzskrēju uz ielas savam vecam draugam, ko nebiju satikusi vairākus gadus un mēs sarunājām satikties.

Mēs satikāmies un, kā jau draugu starpā tas notiek, es izgāzu uz nabaga cilvēku visas savas bēdas, uz ko, kā jau vīrietis, mans draugs sāka piedāvāt man situāciju risināt. Taču tam gatava es nebiju. Līdz vienam brīdim.

Pēc divām stundām sarunas es jau acīmredzot biju izstāstījusi visas problēmas, kas atradās manas apziņas augšējā slānī. Tad nu es atkal iesāku… „Man nepatīk tas, ko es daru.” Jā, es it kā esmu savā vietā un es nemitīgi pilnveidojos, bet tas nedod vēlamos rezultātus ne emocionāli, ne materiāli.

Manam draugam atbilde nebija jāmeklē nekur tālu, jo tieši nesen viņš bija gājis cauri ļoti līdzīgai situācijai, un, lūk, ko viņš bija sapratis:

„Informācija, kas ir pieejama visiem, tas ir viens līmenis, augstāk par kuru uzlēkt nevar, ja vien Tu nezini pāris sīkumus. Jo starp veiksmīgu un ne-līdz-galam-veiksmīgu cilvēku jebkurā jomā nav tik ļoti lielas atšķirības. Abi dzīvo vai strādā, vadoties pēc līdzīgiem principiem. Atšķirība ir DAŽAS SĪKAS NIANSES, kuras ļauj Tev tikt nākamajā līmenī.”

Tā nu viņš man ieteica vienu materiālu, kas man pēkšņi salika visu pa plauktiņiem…

Es sapratu, ka viss mans slinkums, nespēks, pretenzijas attiecībās, kopēja neapmierinātība ar situāciju, sajūta, ka kaut kas pietrūkst pilnīgai laimei, kas rezultējas ar kaunpilno apgalvojumu ‘man nepatīk mana dzīve’, bija viena iemesla dēļ – es nejutos realizējusies darbā.

(Iespējams korektāk to būtu saukt par misiju vai realizēšanos sociumā.)

Piemēram, sakarā ar problēmām attiecībās draugs man ieteica sākt ar sevi un aiziet pie psihoterapeita. Tā nav slikta doma! Taču tobrīd man bija ierobežoti līdzekļi un laiks, un es ne uz mirkli neapsvēru iespēju tos novirzīt uz attiecību risināšanu. Kamēr, kad viņš ieteica kursus, kas palīdzēs manā darbā, es burtiski aizdegos – es zināju, ka man to vajag un man bija vienalga, cik tas maksā. Jo es nespēju būt mierīga iekšēji un enerģiska ārēji, kad jūtu, ka kaut ko nedaru pareizi. Es izniekoju savu laiku lieki. Zogu to pati no sevis. Un laiks ir nauda. Un par naudu var aizbraukt ceļojumā. Kaut vai.

Tas mani uzvedināja uz domu, ka tik daudzas lietas no tā, ko mēs uzskatam par svarīgām, lai būtu realizējušies, izriet tieši no pamatotas pārliecības, ka esi savā vietā un ej pareizā virzienā, un mūsu iekšējas sajūtas, ka šīs pamatojums ir patiess…

Lielākā daļu cilvēku vēlas atrast dzīvē darbu, kas ļautu viņiem realizēties visos līmeņos.

Tas dod apmierinātību ar sevi, kas ir svarīgs priekšnosacījums, lai veidotu harmoniskas attiecības.

Savukārt realizēšanās savā darbā potenciāli var dot, pirmkārt, panākumus tajā. Un tas nozīmē – lielāku atalgojumu, – kas attiecīgi dod iespēju strādāt mazāk un vairāk laika veltīt saviem mīļajiem, vai vienkārši aizbraukt ceļojumā vai uztaisīt remontu, vai ieguldīt sevis pilnveidošanā.

Saprašana par to, kas ir mana vieta šajā dzīvē, dod ilgtermiņa motivāciju, kura dod enerģiju celties no rīta, un pārliecību, ka tas patiesi ir mans ceļš, kas dod drosmi un spēku tikt galā ar grūtībām, no kurām nav pasargāts neviens.

Un visbeidzot tas dod iespēju uzlabot šo pasauli, uz kuru esi ieradusies ar savu unikālu misiju.

BET, KĀ LAI SAPROT, KAS MAN IR JĀDARA?
Kas ir mans aicinājums? Kā atrast savu vietu šajā dzīvē?
Kas ir mana sapņu profesija?

# Ir cilvēki, kas tic, ka atbildes ir jāmeklē sevī iekšā.

Jā, tā varētu būt… Bet – atrast ir krietni vieglāk, kad zini, ko meklē. Un nereti tieši impulss no ārpasaules uz to norāda.
Protams, var jau gaidīt zīmi… Bet, cik ilgi būs jāgaida, to nezina neviens, tādēļ drošāk meklēt pavedienu, dodoties pie speciālista.

# Talkā var nākt proforientācija klasiskajā izpratnē.

Jā, tā ir opcija… Bet tā strādā tikai ar vienu līmeni. Šis līmenis atbild uz jautājumiem: kādi ir mani talanti, kāds cilvēka tips es esmu, ko es vēlos?
Bet vēl ir vismaz 2 līmeni, kuri būtu jāņem vērā, meklējot savu īsto vietu šajā dzīvē…

Tātad,

izvēloties, ko dzīvē darīt, būtu jāņem vērā:
– Kāds es esmu? (personības raksturojums)
– Kas man ir jāpaveic? (karmiskie uzdevumi)
– Kas visticamāk notiks? (darbs pēc likteņa, gaidāmie periodi)

PAR VISIEM 3 LĪMEŅIEM, tai skaitā par karmiskiem uzdevumiem (to, kas mums dzīvē jāpaveic, lai tā nebūtu bezjēdzīga) un likteni (to, ka lietas notiek savā laikā un to, ka tu nonāksi kaut kādā vietā gribi Tu to vai ne) DOD INFORMĀCIJU VĒDISKĀ ASTROLOĢIJA.

Bet –

VAI ASTROLOGA KONSULTĀCIJA VAR PALĪDZĒT
ATRAST SAVU VIETU DZĪVĒ???

Es veicu aptauju, un, lūk, ko es noskaidroju:

Un tad man viss pēkšņi saslēdzās –

„Esmu bijusi pie astrologa, jautājot par savām karjeras iespējām, bet atbilde īsti neizskanēja. Nekas konkrēts…”

„Esmu bijusi pie astrologa Vēdiskā… Reālu redzējumu par savu vietu un iespējām, stiprajām pusēm neguvu.”

„Esmu bijusi pie vairākiem astrologiem. Ir palīdzējis tajā brīdī, bet ilgstoša motivācija nav noturējusies.”

„Katra konsultācija kaut ko palīdz. Bet parasti ļoti īslaicīgi.”

„Vienreizējs pasākums baigi daudz neko nedos. Tam jābūt regulāram, sistemātiskam. Lai nopietni konsultētos pie speciālistiem ir jāiziet kāds kurss/ cikls.”

Kamēr 1 konsultācija neievieš skaidrību, dod apjukumu un palīdz īslaicīgi, bet vēdiskās astroloģijas apgūšana līdz līmenim, kad vari būt pārliecināts par savu secinājumu pareizību, prasa gadus… Individuāla apmācība konsultāciju cikla formā, kurā varētu iegūt zināšanas, kas soli-pa-solim aizved tevi pie sistēmas, ko varēsi izmantot visu dzīvi, periodiski pārlasot atklāto kā labu grāmatu, kurā atradīsi arvien jaunas atbildes, varētu būt priekš daudziem ļoti vērtīga opcija.

Es esmu bijusi uz 3 konsultācijām pie dažādiem vēdiskiem astrologiem un es pati sniedzu konsultācijas kopš 2013.gada. Un, lūk, līdz kādam secinājumam esmu nonākusi:

TU ESI VIENĪGAIS CILVĒKS ŠAJĀ PASAULĒ, kas var, zinot visus 3 līmeņus, kas būtu
– personības raksturojums
– karmiskie uzdevumi
– gaidāmie periodi/ profesija tavā horoskopā
atrast zelta vidusceļu un izdomāt, kas tieši Tev ir jādara, lai ‘apmierinātu’ visas puses.

Tieši tādēļ esmu radījusi projektu “Realize”, kas pēc būtības ir vēdiskās astroloģijas intensīvs individuālas apmācības kurss.

“Projekts “Realize“ ir radīts, lai palīdzētu jaunām sievietēm,

kas vēlas realizēties, atrast savu vietu šajā dzīvē,
kas ļauj definēt savus mērķus un tādējādi iegūt ilgtermiņa motivāciju,
kas savukārt dod enerģiju un drosmi rīkoties.

TĒMAS

Personības raksturojums.

Mērķis – definēt sevi. Tu sapratīsi, kāda esi un kāda noteikti neesi, un ko tas nozīmē profesijas izvēles kontekstā.

Karmiskie uzdevumi.

Mērķis – noskaidrot savus uzdevumus 4 līmeņos un izkristalizēt būtiskāko. Piefiksēsim idejas, ko Tu varētu darīt, uz ko tiekties, lai ievilktu ķeksīti pie savu karmisko uzdevumu izpildes.

Profesija horoskopā un periodi.

Mērķis – noskaidrot, ko karma saka par Tavām realizācijas iespējām (lai nesanāk tā, ka it kā darām visu pareizi, tikai neīstajā laikā un vietā, tādēļ sanāk, ka sitamies ar galvu pret sienu un viļamies, ka īstenot mērķus neizdodas).

IEKĻAUTS

1. Katrai tēmai

– materiāli (t.sk. Tava karte)
– video, kuros iepazīstinu ar tēmu
– mājasdarbi

2. Individuālas 1-pret-1 tikšanās e-vidē (Facebook video call) Tev piemērotā laikā par katru no tēmām.

+ bonusa tikšanās, kur apspriedīsim, ko esam iemācījušies kursā un ko ar šo informāciju darīt (kopā 4 stundu garas sarunas)

3. Atbalsts epastā – uz mūžu!

Ja pēc 5 gadiem situācija mainīsies un Tev radīsies jaunas teorijas, varēsi atrakstīt un uzprasīt manas domas!

Kļūsti par projekta dalībnieci!

Kursa cena – 225EUR *

* – Jā, dažreiz gadās tā, ka cilvēkiem ir nesaderība – pastāv iespēja, ka manas metodes nebūs Tev piemērotas. Es saprotu, ka tā var gadīties, un tieši tādēļ Tev būs opcija pieprasīt savu naudu atpakaļ 24 stundu laikā pēc mūsu pirmās individuālas tikšanās. Nekādi jautājumi netiks uzdoti. Nauda pēc pirmā pieprasījuma pilnā apmērā tiks atgriezta Tavā kontā dažu dienu laikā.

Kļūsti par projekta „Realize” dalībnieci tagad!

Vēdisko astroloģiju var apgūt internetā arī pilnīgi par brīvu…
Taču, nez kāpēc, Tu joprojām to neesi izdarījusi.
Vienmēr atrodas kaut kas svarīgāks.
Svarīgāks par Tavu nākotni!

Varbūt Tu pat izvairies par to domāt…

Bet Tu šobrīd lasi šīs rindas tādēļ, ka esi izlasījusi
sešas A4 lappuses garo rakstu līdz beigām…
Un tas ir tādēļ, ka Tu vēlies būt veiksmīga –
vēlies atrast savu vietu un realizēties visos līmeņos.

Tad, kādēļ atlikt?
Piesakoties šim kursam Tu ne ar ko neriskē!

LAI PIETEIKTOS, RAKSTI UZ

INFO@VEDUVIEDA.LV

Share This