Šani iekš Dhanu. 2017-2020. Prognoze visām zīmēm. (Updated!)

Šani iekš Dhanu. 2017-2020. Prognoze visām zīmēm. (Updated!)

26.oktobrī Šani pāries Dhanu. Atkal. Aha, tas nav dežavū! Tas jau tur bija iegājis janvārī, bet tad pāris mēnešus atkal padzīvojās pa Vriščiku… Bet tagad atkal ieies Dhanu un paliks tur 2,5 gadus.

Ko tas nozīmēs Tev?

Lasi šajā rakstā!

Tranzītu (gočara- sanskr.) zolīdi ir skatīties gan no Čandras, gan no Lagnas.

Čandra ir mūsu prāts, mūsu emocijas. Lagna – tas, ko mēs saprotam es Es – t.sk. fiziskais ķermenis.

(Nezini, par ko ir runa? Iepazīsties ar vēdiskās astroloģijas pamatjēdzieniem ŠEIT!)

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Mešā

Daudziem no jums radīsies vēlme uzlaboties, attīstīties. Tas var nozīmēt, ka gribēsiet celt savus ienākumus, lai rastos iespēja vairāk ceļot, vairāk iepazīt pasauli un mācīties no tās. Cits mācīšanās veids ir, piemēram, augstskolā – kāda Meša var sagribēt iegūt augstāko izglītību. Bet kādu vēlme uzlabot sevi var atvest pie garīgām zināšanām, pie augstākiem mērķiem. Savukārt, ja esi savā dzīvē jau šo to redzējis un apguvis, iespējams tieši tagad Tev radīsies iespēja dalīties ar savām zināšanām un kļūt par skolotāju vai gidu priekš citiem.

Jebkurā gadījumā Saturna klātbūtne 9.bhavā atnesīs tur sistēmu.

Ja iepriekšējos gados uzsūci informāciju te šeit, te tur, tad nu tagad radīsies vēlme šo visu strukturizēt un pieiet tām lietām ar Saturna nopietnību.

Kopsummā varētu teikt tā – tie ideāli un tie mērķi, kas radīsies šajos gados, arī noteiks lielā mērā, kādā virzienā Jūs darbosieties pēc tam.

Uzdevums:

Pieņemt savu karmu un censties godprātīgi atstrādāt to, izjūtot sevi kā daļinu no Dieva.

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Vrišabhā

Labākā teorija, ko esmu šajā dienās lasījusi par Saturna tranzītu (Šani gočara) caur 8.bhavu, ir sekojoša: Tev vajadzētu uz to raudzīties kā uz savu mēģinājumu – dzīvot pēc saviem esošiem principiem – rezultātiem. Līdz ar to šī perioda rezultāti katram būs citādāki, atkarībā no ideāliem, mērķiem utt.

Savā pozitīvajā izpausmē šis periods var dot dziļas zināšanas par karmu, par atsevišķo cilvēku vai pat visas cilvēces brīvās izvēles patieso līmeni, sapratni par piedzimšanas un nāves likumiem. Taču, lai tiktu pie šīs izpausmes ir svarīgi atrast enerģijas, gribas un entuziasma avotu veselīgā mīlestībā pret sevi (egoistiem šī vārda sliktajā vārda nozīmē var nenākties viegli).

Bet, ja par praktisko pusi, tad dažiem vajadzēs ieviest kārtību sava laulātā vai savu biznesa partneru finansēs. Ieteicams sakārtot mantojuma jautājumus.

Uzdevums:

Iemācīties nebaidieties no pārmaiņām! Sagaidiet tās ar bērnišķīgu ziņkārību!

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Mithunā

Mithunas labprātīgu vai piespiedu kārtā sāks nopietnāk uztvert attiecības ar cilvēkiem. Gan tuvākas, gan tālākas. Ja iepriekš Tev ir bijušas pretenzijas pret kādām konkrētām attiecībām, tad šajā posmā vajadzēs saprast – kā tur īsti ir? Kurš ir vainīgs un kā to risināt? Varbūt vajag uzņemties vairāk atbildības, vairāk askēžu? Jebkurā gadījumā būs iespēja paskatīties uz lietām ar vēsu prātu, bez drāmas. Un tad jau – gan jau. Jebkurā gadījumā par saspringumu attiecībās nevajadzētu brīnīties – šajā periodā tas ir normāli un laiks (par ko kā reiz ir atbildīgs Saturns) visu saliek savās vietās.

Ja Tavs Saturns nav harmonizēts (kursa 8.tēma), tad šajos pāris gados Tev var likties, ka pretī ir vien ienaidnieki, kas vēlas Tevi nospiest ar savu dominanci. Bet, ja Tu visā kopsummā saproti, ko Saturns vispār vēlas pateikt jebkuram cilvēkam (par ko ir stāsts R.Svobodas grāmatā „Saturna Varenība”), tad, pat ja Tev reāli radīsies konflikta situācijas, Tev nebūs problēmu savu oponentu nolikt tādos apstākļos, kur, vai nu viņš padosies pats vai piedāvās kompromisu, un beigās var pat kļūt par Tavu draugu Nr1.

Uzdevums:

Transformēt gļēvulību, bezatbildību, neuzmanību, necieņu pret apkārtējo pasauli un citas neharmonizēta Saturna pazīmes.

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Karkatā

Karkatām šis ir ideāls laiks priekš attīrīšanās (Lagnām attiecīgi fiziskā līmenī, Čandrām – prāta, emocionālā). Ja savu slikto ieradumu dēļ esi piesārņots, tad var nākties paslimot. Tavs uzdevums maksimāli sadarboties pašam ar sevi un meklēt iespējas palīdzēt savam ķermenim izvadīt ārā toksīnus. Šis noteikti ir ideāls laiks, lai sakārtotu savu diētu, varbūt ieviestu iknedēļas atslodzes dienu, atbrīvotos no veselībai kaitīgiem ieradumiem, un vispār paskatītos uz veselības jautājumiem ar zināmu nopietnību. Tikai – lūdzu, ar mēru! Kas par daudz, tas par skādi.

Ja iepriekš neizcēlies ar īpašu strādīgumu un, tā teikt, nebiji efektīvs sabiedrības loceklis, tad tagad uz kādu laiku tas varētu pamainīties. Var gadīties, ka pašam par brīnumu, vari paveikt vairāk un labāk nekā parasti.

Ja Saturns ir harmonizēts (kursa 8.tēma), tad darbi ritēs raiti, un ne tādēļ, ka vajag, bet tādēļ, ka gribās – ir entuziasms. Ja nav harmonizēts – tad gan darbi var šķist nepaveicami un dzīve galīgi negodīga.

Uzdevums:

Iemācīties strādāt efektīvi bez liekiem pūliņiem un nepieķerties rezultātiem.

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Simhā

Priekš Simhām šis ir laiks, kad vajadzēs ieskatīties acīs tām bailēm un tiem ieradumiem, kas jums atņem enerģiju, iedvesmu, spēju būt radošam. Šajā periodā jums, Simhas, vajadzēs būt dziļiem savos vārdos un darbos – jums sevi ir jāparāda kā disciplinētu un atbildīgu personu vai darbinieku. Jāparāda, ka ir kas vairāk par drāmu, ko spējat uzburt, vairāk par šovu, ko jums dabiski sanāk radīt.

Šajā periodā nāksies meklēt citu enerģijas un mīlestības avotu, jo apkārtējie gluži vienkārši nevarēs iedot tik daudz, cik gribās. Un tad ir 2 iespējas: vai nu bēdāties, vai arī saprast, ka tas tā nemaz nav domāts. Un – Hei! – priekš Simhām vientulības sajūta ir defolta stāvoklis.

Pozitīvi ir tas, ka daži varēs savu hobiju pārvērst biznesā (atpūtas laikā nebūs iespējams nedomāt par darbiem – tik nevar saprast, vai tas ir cēlonis vai sekas?)

Uzdevums:

Nebaidīties no neveiksmēm un pat nemēģināt pašam vērtēt savu darbu. Saraksti plānu, izveido grafiku un ievēro to (arī ja nav iedvesma!), un par pārējo nesatraucies!

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Kanjā

Saturns 4.bhavā liks pārskatīt savu dzīves pozīciju. Pirmkārt – apzināties to. Un atsevišķos gadījumos var gadīties tā, ka šī te pozīcija ir visnotaļ pesimistiska, dažos gadījumos pat agresīva. Ir jāiemācās atrast gaismu sevī un tad, ja zemapziņa izslēdz gaismu un visapkārt paliek melns, būs iespēja pašam šo te tumsu uzvarēt.

Visnotaļ noderīgi ir palīdzēt citiem cilvēkiem, kā vien var – tas ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā var palīdzēt sev tik daudzos līmeņos!!!

No praktiskām lietām: aktualizēsies jautājumi saistībā ar kustamo/nekustamo īpašumu. Celt, pirkt, pārdot, īrēt, izīrēt, remontēt, iekārtot – kaut kādā mērā tas būs aktuāli.

Uzdevums:

Regulāri kārtojiet māju un pavadiet laiku ar saviem mīļajiem!

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Tulā

Tulas šajos gados jutīs vajadzību izveidot konkrētu struktūru, uz kuras attiecīgi balstīsies viņu viedoklis. Šis būs laiks, kad būs jāiespringst uz jaunu ideju, faktu vai knifiņu apgūšanu, kas ļaus dziļāk un praktiskāk izpaust sevi – savas zināšanas, savu intelektu vispār. Dažas Tulas aizrausies ar pētīšanu, citas – ar meditāciju. Jebkurā gadījumā zināšanu iegūšana būs topā, un tā kā minimums cels pašapziņu un ļaus izvērtēt citu izvirzītās teorijas balstoties uz savu personīgo pieredzi. Lai vai kā, ja Saturns ir harmonizēts, tad mācīšanās šajā laikā būs efektīva un mērķtiecīga, ja nē – tā var būt pat mokoša.

Šajā periodā arī vajadzēs strukturizēt attiecības ar citiem cilvēkiem – nospraust robežas. Jau atkal, ja Saturns ir harmonizēts – lieliski – visi Tev uzticēsies un prasīs padomus par spīti Tavai nopietnībai un distancei, ko ieturi. Ja nav harmonizēts, tad iespējams, ka citi cilvēki vismaz posmiem Tev var šķist diezgan riebīgi… Un viņi to jutīs! Tas savukārt var ne visai labvēlīgi ietekmēt Tavu sociālo dzīvi.

3.horoskopa māja arī ir saistīta ar pārvietošanās, tādēļ Tulas ceļos bieži, bet ne pārāk tālu, un visticamāk saistībā ar darbu vai citu pienākumu veikšanu.

Uzdevums:

Sašaurināt interešu loku, izvēlēties lauciņu un rakt dziļumā.

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Vriščikā

Gadsimta notikums: Vriščikām būs apnicis sevi analizēt!

Tās sajutīs to, ka pazīst sevi jau gana labi un ka viņām jau ir līdz kaklam domāt par savām problēmām vien. Vriščikas gribēs paveikt kaut ko un visticamāk tās sāks ar savu ienākumu palielināšanu. Bet te ir runa vairāk par ilgtermiņu nekā īstermiņu. Kāda Vriščika varbūt ieņems skolnieka pozīciju, lai vēlāk potenciāli varētu vairāk pelnīt, vairāk paveikt. Šis ir laiks, kad ielikt pamatu savai nākotnes finansiālai izaugsmei. Kādam varbūt tas nozīmēs sava biznesa uzsākšanu, citam jaunas profesijas apguvi, cits varbūt sameklēs mentoru un pilnveidosies savā specialitātē.

Nepārprotiet. Visticamāk tā nebūs iedvesma, kas liks jums iespringt par attīstību. Tā būs reāli nepieciešamība. Bet – HEI! – tieši tā cilvēks parasti tiek pie progresa… Kaut kam mūs ir jāiekustina. Lai vai kā, šī pozīcija norāda uz mūsu zināšanu rezultātiem. Un tas nozīmē, ka, ja tādas ir, tad šī perioda beigās materiālam stāvoklim arī vajadzētu uzlaboties.

Uzdevums:

Iemācīties uzticēties – labāk ir tikt apkrāptam, nekā nenoticēt godīgam cilvēkam. (Un tad var izrādīties, ka apkārtējā pasaule nemaz nav tik auksta un naidīga.)

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Dhanu

Vai esi kaut ko dzirdējis par Sade Sati periodu?

Sade Sati ir tad, kad Saturns atrodas pret Čandru 12., 1. un 2.mājā. Sade Sati periods tagad beigsies Tulām, sāksies Makarām (1.posms). Vriščikām 2017-2020 būs pēdējais posms, Dhanu – otrais posms. Plašāk par to var izlasīt grāmatā „Saturna Varenība” (nokačā par brīvu ŠEIT). Bet, kad Saturns tieši tāpatās iet caur Ascendentu jebšu caur Lagnu, tad sajūtas var būt visnotaļ līdzīgas.

Man patīk tāds viedoklis, ka Saturna tranzītu caur 12. un 1.māju ir jāskata kopā, nevis atsevišķi. Visi šie 5+ gadi – 3 pirms tam un 2-ar-pus to go – ir raksturojami kā ‘personīgā krīze’. Ja iepriekšējos pāris gados Tu esi aptvēris, ka Tev īstenībā ir opcijas un ka Tu esi atvērts visam kam, tad tagad radīsies vajadzība un arī vēlme strukturizēt pašam sevi. Ja iepriekš taustījies gan domās, gan darbos, tad tagad būs jākļūst par vienu veselumu – individualitāti, kas zina sevi un savus mērķus. Būtībā vērtības, kas izkristalizēsies šajā posmā, arī noteiks Tavu ceļu nākamajos 27 vai cik tur gados, kamēr Saturns apies pilnu apli un atgriezīsies šajā pašā vietā.

Šis ir laiks, kad Tev ir jāsaliek kopā 2 svarīgi faktori:

  • kāds Tu gribu būt;
  • kā tas sasaucas ar Taviem pienākumiem, ar Tavu reālu dzīves situāciju?

Nevajadzētu arī bēdāt, ja šajā posmā neizdosies neko diži daudz paveikt, jo iekšēju procesu varētu būt vairāk nekā ārēju. 2020.gadā sāksies jauns Sade Sati posms tiem, kam iekš Dhanu ir Čandra, un vienkārši tranzīts pa 2.māju, kam Dhanu ir Lagna, un tas jau mudinās uz rīcību. Visam savs laiks.

Uzdevums:

Rūpēties par fizisko un psihisko veselību jeb, citiem vārdiem sakot, mīlēt sevi.

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Makarā

Makarām šis periods ir rezultāts tam, kādi Jūs bijāt iepriekšējos gandrīz 30 gados – ko darījāt, ko domājāt, ko gribējāt. Un, pa cik nereti gadās tā, ka izrādās, ka tas viss ir bijis galīgi garām (loģiski – jo šodienas Tu esi gudrāks nekā vakardienas Tu), tad šis posms var saistīties ar visnotaļ negatīvām sajūtām. Gribot negribot sanāk tā, ka viss vecais sākt brukt, bet – ko tālāk? To vēl saprast arī nevar.

Bet, ja skatās uz lietām pozitīvi, tad šis ir brīnišķīgs laiks eksperimentiem, sevis meklējumiem, visa kā jaunā izmēģināšanai, kā arī priekš atbrīvošanās no veciem ieradumiem, veciem uzskatiem. Šajā laikā Tu varēsi paskatīties uz dzīvi savādāk un mēģināsi atrast, no kuras puses tai labāk pieiet.

Jāsaprot, ka šis nav pasaules gals vai ceļš uz nekurieni. Ja uz to skatās vairāku gadu perspektīvā, tad šis ir pirmais solis uz to, lai piedzimtu no jauna un izveidotu jaunu un labāku realitāti, pat ja tas šodienas kontekstā nozīmē visa nojaukšanu. Savādāk vienkārši tas nenotiek.

Uzdevums:

Pieņemt esošos brīvā lidojuma ierobežojumus (karmu), un iemācīties apvienot pienākumu pildīšanu un jaunradi.

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Kumbhā

Kumbhas (rietumu leksikonā – Ūdensvīri) ir pazīstami kā lieli individuālisti, kuriem nereti sagādā zināmas problēmas iekļauties grupā, sociumā. Tad nu šis posms ir labvēlīgs, lai to iemācītos: lai saprastu, ka neviens nav perfekts.

Harmonizēts Saturns 11.bhavā dod dziļu grupas un tās problēmu izpratni. Tā kā, ja sapratīsi šī perioda mācību, potenciāli Tu varēsi kļūt par vērtīgu grupas biedru, pie kura citi nāks pēc padoma grūtajā situācijā. Bet Tev ir jāpārvar savas bailes, savs egoisms, un jāsaprot, ka apkārtējo dīvainā uzvedība visticamāk ir reakcija uz Tavu dīvainību. Taču, ja Tev izdosies mainīt sevi – nevis salauzt vai izlikties, bet kļūt viedam šajā jautājumā, – Tu iegūsi uzticamus draugus, kas ir liela vērtība. Ļoti iespējams, ka tas nozīmē, ka vajadzēs izfiltrēt savu draugu rindas un kļūt atbildīgākam pret tiem, kas šīs rindas neatstāja.

Uzdevums:

Atrast savu aicinājumu, savu vietu šajā sabiedrībā, jo mēs esam atnākuši uzlabot šo pasauli, kalpojot sabiedrībai.

Ja Tava Čandra vai Lagna ir Mīnā

Mīnas domās lielākoties par darbu – par to, kā sasniegt savus mērķus, un par to, kādi tie vispār ir. Jebkurā gadījumā attieksme pret strādāšanu būs nopietna. Bet te ir āķis: ja tā būs pārāk nopietna un atbildīga, tad pastāv iespēja, ka neko izdarīt vispār neizdosies.

Cik pozitīvs būs šis laiks jūsu karjerā, ir atkarīgs gan no tā, cik harmonizēts ir Saturns jūsu dzīvē, gan arī no jūsu personīgā horoskopa. Vieniem šis laiks var atnest kulmināciju karjerā, citiem vilšanās un satraukumus tieši par darba tēmu. Ja notiek otrais, tad tā varētu būt zīme, ka gluži vienkārši neatrodaties savā īstajā vietā.

Dažas Mīnas būs norūpējušās par savu statusu un par to, kā tās izskatās no malas – kā tās redz sociums. Tieši tādēļ vajadzētu padomāt, kā varat būt noderīgas sabiedrībai, ņemot vērā jūsu personīgos mērķus? (Sākot ar 20.gadu tad nu jūs varēsiet darīt to, ko izdomāsies šajā laikā.)

Uzdevums:

Pieņemt šo neperfekto pasauli un neperfektos cilvēkus, kā arī uzņemties tieši tik daudz atbildības, cik vajag, netēlojot no sevis Dievu.

Ko atnesīs Guru, Rāhu un Ketu tranzīts, kas notika 2017.gada septembrī, SKATIES ŠEIT.

This Post Has 2 Comments

  1. Paldies, Tīlija! Man Lagna Simhā, Čandra Mešā. Un esmu jau pamanījusi, ka kļūstu disciplinētāka, pacietīgāka, cenšos pabeigt iesākto, kaut arī ne vienmēr sanāk perfekti. Interesanti vērot un sajust pārmaiņas, kas notiek pašā.

    1. Forši! Galvenais jau nepretoties, tad arī sanāk viegli. Un ir daudz vieglāk nepretoties, ja nojaut, kas notiek/ kam jānotiek 🙂

Leave a Reply