Satikt īsto pēc 50? Tas ir iespējams.

Satikt īsto pēc 50? Tas ir iespējams.

Esmu izlasījusi desmitiem rakstu par to, kādai ir jābūt sievietei, lai vīrietis gribētu uzsākt ar viņu attiecības, taču nekādu skaidrību tie neieviesa.

Redzi, lieta ir tāda, ka cilvēks otram var iedot tikai to, kas viņam pašam ir. Tas ir loģiski – Tu nevari padalīties ar konfekti, kuras Tev nav. Un tas tā strādā ne tikai materiālā pasaulē. Arī, piemēram, Tu nevari kādu iedrošināt, ja pati neesi drosmīga. Nu tad, lūk, šobrīd es uzskatu, ka vīriešu lekcijām par to, kādai ir jābūt sievietei ir tikai informatīvs raksturs – tās nedod impulsu par tādu kļūt. Citiem vārdiem sakot, tās nepalīdz.

Skaidrību konkrēti šajā jautājumā man ieviesa viena reāla sieviete. Viņai ir pāri 50 un ar garīgu izaugsmi viņai nav nekāda sakara. Es pat domāju, ka viņa kategoriski atteiktos tērēt savu laiku uz tādām muļķībām…

Es pazīstu n-tās dāmas, kas gadiem netiek pie attiecībām, un tādas, kam attiecības ir pajukušas nesen, taču perspektīvas tikt pie jaunām attiecībām, būsim godīgi, ir diezgan niecīgas. Bet šī te sieviete, par kuru vēlos pastāstīt šajā rakstā, pēc šķiršanās ar vīru nolēma izveidot attiecības un viņai tas izdevās aptuveni gada laikā. Viņas jaunais draugs ir jauns (40+), simpātisks, materiāli nodrošināts, bez kaitīgiem ieradumiem. Rodas jautājums – kādēļ viņš izvēlējās būt kopā ar viņu, nevis ar kādu trīsdesmigadnieci?

Lūk, 10 iemesli, kādēļ vīrietis izvēlēsies Viņu nevis Tevi:

1. Viņai nekā no viņa nevajag.

Viņa ir materiāli neatkarīga un neko no viņa negaida. Vai tas nozīmē, ka viņš šo situāciju izmanto savā labā? Es domāju, ka nē.

Es vienkārši zinu tās sievietes, kuras uzskata, ka vīrietim ir obligāti jāpalīdz. Bet nekas taču nav obligāti! Šis prāta uzstādījums (mindset) atbaida vīriešus. Štrunts ar vīriešiem – pat mani tas atbaida.

2. Viņai interesē.

Viņai patīk ceļot, viņai patīk kultūra. Viņa piedalās. Viņa meklē iemeslus kaut ko darīt, nevis kaut ko nedarīt.

Patiesība ir tāda, ka ar cilvēku, kuram interesē, ir interesanti. Un galu galā, par ko var parunāt ar cilvēku, kas staigā pa maršrutu darbs-mājas?

3. Viņa mēdz izskatīties šausmīgi.

O jā. Netīri mati un senas drēbes… Bet tam ir savi plusi! Pirmkārt, viņa nešujas par savu ārējo izskatu un ir gatava īstenot spontānas idejas (nevienam nav uz viņu jāgaida, kamēr viņa izmazgās matus, jo tā, redz, iet cilvēkos nevar). Otrkārt, tas padara viņu dažādu, jo viņa māk uztaisīt šo te kontrastu – viņai ir arī vakarkleitas un špiļkas, bet tās ir jubilejām un teātrim.

4. Viņa taisa svētkus.

Ir cilvēki, kas sūdzas par to, cik dzīve ir garlaicīga, bet ir cilvēki, kas rīko pasākumus, lai izklaidētu citus. Jo, lai kādam būtu interesanti, kādam citam šo te ‘interesanti’ ir jāuzrīko. Globālā skatījumā tie ir Radītāji un Upuri.

Viņa liek citiem svinēt svētkus. Arī tad, kad ir slinkums un neko negribās. Vienkārši paziņo, ka ir dāvana un ka svētku galdam jābūt, kamēr (pēc maniem novērojumiem) sievietes, kas nav attiecībās, svētkus bieži nerespektē – viņām nereti sagādā grūtības ierasties uz svinībām, pat ja tās bija ļoti laicīgi uzaicinātas, jo viņu dzīves centrā ir Es – viņām neinteresē, ka kādam būs bēdīgi no tā, ka viņām tajā dienā jāstrādā.

5. Viņa neapvainojas.

No sākuma es ļoti dusmojos par to, ka viņa visu laiku dod citiem norādījumus, jo manā ģimenē bija tā – visi močī paši par sevi un tad, ja Tev uzprasa kaut ko izdarīt, tas jau nozīmē, ka tas ir kas mega svarīgs, jo darītājs ir fiziski un emocionāli izsmēlies, un tādēļ Tavu nodevību viņš atcerēsies vismaz vēl pāris gadus – kā tu toreiz nepalīdzēji… Bet ar šo sievieti tā nav! Viņa vienkārši parāda darba apjomu! Gribi dari, negribi nedari. Neviens neapvainojas.

6. Viņa ir toleranta.

Pa cik viņai dzīvē ir savas intereses, savi hobiji, tad viņa arī saprot, cik svarīgi ir otram cilvēkam veltīt laiku saviem hobijiem.

Sievietēm, kas nav attiecībās, bieži vien ir tā, ka hobiji vai nu pazūd līdz ar vīrieša parādīšanos vai parādās tikai tad, kad attiecības jau ir izjukušas un nav glābjamas. Tā vien šķiet, ka vīrietis viņām paralizē dzīvi… Un tad jau loģiski, ka žēlsirdīgais Dievs viņu no tā lāsta atbrīvo vai cenšas pasargāt.

7. Viņa taupa.

Viņa dzīvo ļoti taupīgi un visu laiku funktierē, kā drošā veidā audzēt savu kapitālu. Viņa nepērk dārgas drēbes, neēd restorānos, lido ar Ryanair… Viņa pat zina, kas ir Couchsurfing! Kamēr Tu iespējams brauc sabiedriskajā transportā savās saskaņotajās kurpēs ar somiņu un jau 10 gadus neesi bijusi kaimiņvalstīs, jo sapņo par braukšanu uz kūrortu.

8. Viņa neaprunā.

Jā, viņa mēdz šausmināties par dzērājiem uz ielas, bet pazīstamos viņa nekad neaprunā. Es līdz šim savā dzīvē nekad neesmu satikusi šķirteni, kas nekad neko sliktu par savu bijušo vīru nebūtu pateikusi! Mistika!

Un, lai gan satiekoties viņa nekad nebārstās ar komplimentiem, aiz muguras viņai ļoti patīk par pazīstamajiem cilvēkiem stāstīt visu to labāko.

9. Viņa negaida pateicību.

Sievietes bieži kalpo citiem, gaidot dienišķo Paldies. Un, jo vairāk gaida, jo vairāk negribās no viņām saņemt rūpes, jo tās nav nesavtīgas. Bet ar šo kundzi ir savādāk – Tu nekad nevari zināt, vai viņa Tev palīdzēs vai nē, jo viņa palīdzēs tikai tādā gadījumā, ja pati gribēs. Viņa neupurēs savus plānus Tevis dēļ! Un, ja viņa nolems Tevi izručīt, viņa to darīs pa savam, tāpēc viņai Tavu Paldies nevajadzēs.

10. Viņai neinteresē ezotērika.

Domu spēks? Astroloģija? Ko vēl ne! Nav laika. Uz darbu jāiet, dārzā jāstrādā, tējiņas jāvāc, gurķi jāmarinē, uz pasākumiem jāiet, ar hobijiem jānodarbojas, bērni jāapciemo, dāvanas jāsapērk, draugi jāapzvana.

Būsim reāli, par ezotēriku interesējas dīvaini cilvēki, kas nereti ir baigie egoisti. Lielu daļu problēmu dzīvē var atrisināt, beidzot tik daudz domāt par sevi un sākot palīdzēt citiem!


Tagad Tu droši vien domā, kādēļ gan šai sievietei ir vispār vajadzīgas attiecības, jo izskatās, ka viņas dzīve bez attiecībām arī būtu brīnišķīga? Tas tādēļ, ka viņa saprot to, ka sievietei un vīrietim ir jādzīvo kopā, jo tā ir pieņemts šajā pasaulē – tā tas ir izdomāts. Kad pajuka attiecības ar vīru, viņa neturpināja dzīvot pagātnē, šauboties par to, vai jaunas attiecības vispār ir vajadzīgas, vai necerēja uz veiksmi, ka es te vienkārši dzīvošu un, ja būs lemts, tad īstais pieklauvēs pie manām durvīm, bet sāka iepazīties!

Lai tiktu pie jaunām attiecībām, vajag iepazīties!

Kā to darīt pareizi? LASI šajā BEZMAKSAS e-grāmatā!

Leave a Reply