Sausas, slapjas, mitras planētas (+KĀ PIELIETOT PLANĒTU KATEGORIJAS?)

Sausas, slapjas, mitras planētas (+KĀ PIELIETOT PLANĒTU KATEGORIJAS?)

Sausas planētas – Saule, Saturns, Marss

Pieņem lietas tādas, kādas tās ir un ekspektē, ka citi cilvēki darīs tāpat. Tie nevienu (arī sevi) nesaudzē, nemierina.

Attiecīgi ja zīmi/māju ietekmē Saule, Marss, Saturns, tad tajās sfērās viss notiksies sausi – tā, kā ir, kā jābūt, ne caur puķēm.

Slapjas planētas –  Mēness, Venēra

Mierina, liek justies labāk, nekā patiesībā ir. Grib justies labi par lietām.

Viņas teiks: “Rekur tavas zāles, tās ir ar zemeņu garšu, tev patiks”. Viņas visu pataisa maigāku, kamēr sausas teiks – “Reku zāles, ja negaršo, tad vari nomirt, tāda ir dzīve”.

Ja zīmi/māju ietekmē Mēness vai Venēra, tad tur lietas notiks, cik vien komfortabli un maigi tas ir iespējams.

Mitras planētas – Merkurs, Jupiters

 Pa vidu. Viņi nepieliks tik lielus pūliņus kā Venēra vai Mēness, lai visu padarītu maigāku, bet viņi nebūs arī sausi.

Salīdzinājumam: Merkurs uzņems ciemos draugu – tas piedāvās padzerties, parunāsies, varbūt kaut ko uzspēlēs, pabaros, ar to, kas būs mājās. Bet Venēra – tas ir kā uzaicināt ciemos kā uz randiņu – tu uzklāj galdautu, aizdedzini sveces, sasmaržojies un noteikti sagatavo arī desertu. Savukārt sausas planētas pateiks: “Piedod, mani tikko izsauca uz darbu, citreiz, man jāiet”. Tas nedzers pusstundu tēju ar tevi pirms pateikt šo ziņu, ka diemžēl šoreiz nesanāks kā ieplānots.

KĀ PIELIETOT PLANĒTU KATEGORIJAS?

Pirmkārt, ja Tu vēl neesi izgājis bezmaksas kursu “Iepazīsti vēdisko astroloģiju”, tad piesakies jau tagad.

Ja tev jau ir vēdiskās numeroloģijas vai astroloģijas priekšzināšanas, tad, lūk, kā planētu kategorijas var tev palīdzēt noskaidrot ko vairāk par tavu personīgo natālo karti (ko esi saņēmis vai vēl saņemsi bezmaksas kursa ietvaros):

  • Tavs apziņas skaitlis un karmas skaitlis atbilst attiecīgai planētai. Planētu kategorijas palīdzēs labāk saprast tavu personību un karmas nianses. Vai esi sauss cilvēks vai slapjš? Vai tava karma ir starojoša vai tumša? Utt.
  • No astroloģiskā viedokļa tevi raksturo tava horoskopa 1.māja (Lg – lagna). Ja šajā mājā ir planētas, tad tās tevi raksturo. ( “Bet, ja man tur nekā nav???” Vislabāk par to vienkārši neiespringsti šobrīd, bet, ja gribās iespringt, vari mēģināt izburtot šo – tevi raksturo lagnas pārvaldnieks (Aunam Marss, Mežāzim Saturns utt.) un planētas, ar kurām savienojumā tas atrodas tavā kartē.)
  • Iespējams, ka šo tu vēl nevarēsi izvērtēt, bet planētas tavā horoskopā kaut kā ‘jūtas’. Ja tās jūtas labi jeb ir labi pozicionētas, tas nozīmē, ka visas tās planētu kategorijās aprakstītās kvalitātes arī raksturos tavu personību. Piemēram, tu neesi ne vieninieks, ne arī Lauva un tavā lagnā nav Saules, taču Saule tavā horoskopā jūtas kolosāli Aunā. Tas tad nu arī nozīmēs 8.kategorijas kontekstā, ka esi drīzāk sausa personība.
  • Ver vaļā bezmaksas kursā atrodamo PDF ar māju jēdzieniem vai apmeklē šo lapu. Katra horoskopa māja reprezentē kādu dzīves sfēru, cilvēku vai jēdzienu. Savā horoskopā vari atrast mammas, tēta, brāļu un māsu, partnera, bērnu, draugu un kolēģu raksturojumus. Tu vari noskaidrot par savu izglītību, karjeru, ienākumiem utt. Tātad, ja partnera mājā (nr.7) atrodas Venēra, piemēram, tad vari iet cauri, kādās kategorijās iekrīt Venēra un tādējādi uzzināt vairāk, kāds partneris šajā dzīvē tev pienākas. Ja gribi noskaidrot, kādēļ tev veicas vai neveicas ar augstākās izglītības iegūšanu, skaties, kas dzīvo 9.mājā. Utt. Visi jēdzieni atrodami hiperlinkā augstāk.

Un, ja tev rodas kādi jautājumi, droši raksti komentāros ?

Citas planētu kategorijas =>>>

VIEGLS CEĻS vs IEGUVUMS NEATSVER IELIKTO DARBU (Planētu kategorijas 1)

Planētu kategorijas 2: VĪRIŠĶĀS, SIEVIŠĶĀS, NEITRĀLĀS

Planētu kategorijas 3: Brahmini, Kšatriji, Vaišjas un Šudras

Planētu kategorijas 4: Satva, Radžass, Tamass

Planētu kategorijas 5: Starojošas, Zvaigžņotas, Tumšas

Planētu kategorijas 6: Putni, Rāpojošie, Divkājainie, Četrkājainie

Planētu kategorijas 7: Skatās augšā, lejā, pa malām, visur

Planētu kategorijas 8: Sausas, slapjas, mitras

Rakstu sērija PLANĒTU KATEGORIJAS ir tapusi pēc Ernsta Vilhelma “Graha Sutras” grāmatas un šo grāmata skaidrojošām lekcijām. Paldies viņam par to!

Leave a Reply