Sekss garīgai attīstībai (mana orgasmu pieredze) 18+

Sekss garīgai attīstībai (mana orgasmu pieredze) 18+

18+ Esi atbildīgs un lasi šo rakstu tikai tad, ja esi sasniedzis 18 gadu vecumu!

Ja seksa tēma Tev šķiet nepiedienīga vai aizskaroša, tad šis raksts Tev nav piemērots – nelasi!

Runā, ka orgasmi var būt garīgās attīstības instruments… Bet, ja cilvēks vēlas kaut ko par to noskaidrot, gūt priekšstatu, tad izrādās, ka informācija par to nav pieejama. Internetā var izlasīt, ka sievietei var būt 10 orgasma veidi, taču, kas jādara, lai pie viņiem tiktu tīri tehniski un kāda būs sajūta, ko no tā gaidīt, par to ne vārda. Arī, ja aizbrauc uz Tantras festivālu, kas ir absolūti foršs tusiņš un ir visiem rekomendējams, atbildes nerodas. Tur ir ieelpojiet, izelpojiet,  tur ir par enerģiju un čakrām, tur ir par psiholoģiskām traumām, tur ir par kundalini konvulsijām. Bet tā konkrēti, pragmātiski neviens neko nepastāsta.

Sāksim ar to, ka viens tā saucamās garīgās attīstības līdzekļiem ir atbrīvoties no uzkrātām dzīves laikā vai pat citās dzīvēs negatīvām emocijām, kas arī ir karma (jo notikumi  notiek, lai izsauktu emocijas). Garīgās attīstības rādītājs ir tas, ka mēs emocijas nenospiežam, bet apzināmies un laižam ārā, tad tā ir veselīga emocionālā vielmaiņa. Tad, kad iznāk negatīvas emocijas un mēs tukšo vietu aizpildam ar gaismu, ar mīlestību, tad tā ir attīstība, jo tas ir solis pretī Dievišķajam, tas ir solis virzienā uz pilnīgu saplūšanu. Bet rodas jautājums, kur ir un ko darīt ar to, kas ir jau nospiests pirms tam? Kur krājas pārdzīvojumi un kā sekas arī bloki un kompleksi utt? Izrādās – vagīnā. Un tāpēc sekss drošā vidē, monogāmās attiecībās var būt garīgās attīstības instruments.

Saprotams, ka visas sievietes dažādus orgasma veidus neizjūt, neizdzīvo vienādi, bet, ņemot vērā, ka cilvēki par to nemēdz runāt nemaz, kādam sava pieredze ir jāizstāsta. Jo ir svarīgi zināt, ko gaidīt. Kad pirmo reizi spontāni tiek piedzīvots kāds no orgasma veidiem, tā var būt nepatīkama pieredze, to raksta arī internetā un es to varu apstiprināt, jo dažreiz ar ķermeni var notikt tas, kam psiholoģiski nemaz neesi bijis gatavs. Bet informēts ir sagatavots.

Savukārt, ja mums tikai pasaka, ka ir tāds un šitāds orgasms, un cilvēks pats saviem spēkiem mēģina saprast, kā tas darbojas, tas var būt ļoti frustrējoši, jo nevar nemaz saprast, kur tieši kas ir, ko vajag darīt, kā var zināt, ka esi uz pareizā ceļa, ka orgasms tuvojas, kā var zināt, vai ir tikai jāturpina vai arī jāpaaugstina intensitāte. Arī man jeb mums ir palikuši neatklāti orgasma veidi un varu apliecināt, ka tas ir nomācoši būt strupceļā pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem. Pat rodas šaubas, vai tas maz ir iespējams. Tas arī ir iemesls, kāpēc radās vēlme dalīties ar uzkrāto pieredzi – lai atbrīvotos vieta jaunajam, jo tas vienmēr atnāk, kad cilvēks atbrīvojas no vecām ziņām. Vajag tikai uzdrošināties.

NB! Sievietes orgasmi ir sievietes atbildība. Tie ir atbilstoši viņas attīstības līmenim noteiktajā posmā. To var ļoti labi saprast, ja gadās pāriet no vienām monogāmām attiecībām uz citām. Jo partneri nomainās, bet apgūtie orgasma veidi paliek, jo sieviete, kas zina savu orgasmu repertuāru, var paskaidrot, kādus tieši pieskarienus viņa sagaida. Uz kā, protams, viss neapstājas, jo tas taču ir ATTĪSTĪBAS instruments, tāpēc tur visu laiku ir kur augt un ko atklāt jaunu. (Vismaz tā notiek tad, kad sieviete ar Venēru Skorpionā satiek vīrieti ar Marsu Skorpionā. P.S. Ieplāno randiņu 26.12.! Šomēness Venēra ar Marsu debesīs kā reiz satiksies uz pāris dienām Skorpionā!)

Klitorālais orgasms

Klitors ir pamatu pamats un katrai sievietei ir jāmāk pašai sevi apmierināt – aksioma.

Ja tas nav darīts, ja viss ir tik slikti, ka pat klitorālais orgasms nav piedzīvots, tad pirmajās reizēs labāk to darīt ar parasto vibratoru vai citu speciāli šim mērķim veidotu rīku, ko var nopirkt jebkurā seksšopā, un jūs neapšaubāmi piedzīvosiet šo orgasmu (tehnika mūsdienās ir uz fantastikas robežas). Nākamais solis ir iemācīties to darīt ar pirkstiem, jo šādi orgasmu varēs kontrolēt (aizturēt, ja nepieciešams pagaidīt) – tas ir svarīgi, ja grib izjust vēl spēcīgākus orgasmus.

Padoms vīrietim:

Orālie glāsti ir lieliska priekšsspēle īstajam seksam un tas neprasa nekādu virtuozitāti – nevajag ieciklēties uz klitoru vien, visai vietiņai patīk skūpsti un pieskārieni.

Nesavtīgs orālais sekss ar laimīgām beigām no vīrieša puses tas vienmēr ir patīkami (te gan ir stāsts konkrēti un mērķtiecīgi par klitoru un jāatcerās, ka te princips ‘jo slapjāk jo labāk’ nedarbojas, jo tas tā var nejauši nostrādāt, bet tā ir grūtāk kontrolēt situāciju). Tā ir kā dāvana, kā mīlestības apliecinājums, kā brokastis gultā, kā jauka variācija. Bet tev jāzina, ka tas nav forši, kad tas ir kā darbs, ka tā ir daļa seksa rutīnas, tad tas kļūst garlaicīgi un iztukšojoši. Es runāju par gadījumiem, kad vīrietis ir apņēmies par katru cenu sievieti apmierināt un notiek kaut kāds psiholoģisks spiediens, ka par katru cenu ir jābūt rezultātam, lai esam kviti beigās. Kad ir ‘no sākuma es tev, lai tīri papīri, un tad pats paņemšu, ko man vajag, un tad gatavs-apsedzies’.

G-punkta orgasms

Neesmu eksperts, bet, izlaižot internetā izlasīto caur pieredzes prizmu, apkopošu, ka uz āru vērstais g-punkta masēšanas rezultāts, kas var būt panākams gan ar locekli, gan ar pirkstiem, ir tā saucamais skvirts (izlabojiet, ja kļūdos). Tas varbūt izskatās iespaidīgi vīriešiem pornofilmās, bet realitātē tas nav nekas tāds salīdzinoši ar pārējiem orgasmiem. Es pat to nenosauktu par orgasmu, jo tā pa lielam ir tāda kā apčurāšanās, kas noteikti nesniedz piepildījuma vai pabeigtības sajūtu. Skvirtam nav vajadzīga nekāda pievienotā enerģētiskā vērtība – to mierīgi var panākt sieviete pati ar dildo.

Savukārt uz iekšu vērstais g-punkta orgasms, kas panākams ar pirkstiem stimulējot/masējot (nevis kaut kā īpaši, bet konkrēti imitējot locekļa kustības iekšā/ārā noteiktajā augstumā, fokusējot uz priekšējo sieniņu) g-punktu un vienlaicīgi masējot klitoru, ir patiešām lielisks. To var sniegt sievietei vīrietis pats, ar pirkstiem masējot g-punktu  un sniedzot orālo seksu vienlaicīgi, vai arī tas var būt komandas darbs, kur sieviete pati nodarbojas ar savu klitoru. Un, manuprāt, otrais variants ir labāks, jo klitoram ir jāgaida uz g-punktu, viņiem ‘jāpabeidz vienlaicīgi’. Ja klitora orgasmu nekontrolē, tad var gadīties ‘noplūde’, orgasms notiks klitorāli un visi pūliņi vējā, un rezultāts vispār nav salīdzināms intensitātes ziņā. Vēl ir labi zināt to, ka, jo vairāk erogēnos punktus savieno, jo spēcīgāks būs orgasms. Tas ir vēl viens arguments par labu tam, kāpēc ar klitoru sievietei jādarbojas pašai. Tad vīrietis var ar muti un brīvo roku apstrādāt arī abus krūšu galus. (Šis orgasma veids darbojas arī ar dzimumlocekli, ne tikai pirkstiem, bet tā drīzāk būs nejaušība, jo šādi process ir daudz grūtāk kontrolējams.)

G-punkta uz iekšu vērstais orgasms ir augšupejoša enerģija, kas tīra kanālus, lauž vaļā blokus, ārstē traumas un ko vēl nē, tā burtiski norauj avotiņa čakru un var rezultēties ar pamatīgu kliedzienu. Ja sieviete ir jau attīrījusies un atvērusies, tad jebkuram orgasmam principā vajadzētu būt tādam klusam un mierīgam, un attīrījusies nenozīmē, ka uz mūžu – šis orgasms arī nodarbojas ar šo attīrīšanu, un, ja gadās viņu piedzīvot vairākas dienas pēc kārtas, tad droši vien ar katru nākamo reizi viņš būs mazāk kliedzošs. Bet, ņemot vērā, ka diez vai šī tīrība tiks uzturēta, tad spriedze atkal sakrāsies un tad pat varēs just, ka prasās tieši pēc šī orgasma veida. Jā, kad dažādi orgasma veidi nav kaut kāds brīnums, bet daļa no ikdienas, tad partnerim var palūgt, ka, reku, šodien vajag tieši šo orgasmu.

Smiekli un asaras

Atceros, ka jau jauniešu žurnālos lasīju, ka sievietes orgasms var rezultēties ar smiekliem un asarām, un jā, izrādās tā arī ir un tam būs vajadzīgi vīrieša dzimumloceklis un mijiedarbība. Abos gadījumos visticamāk tas notiks īsi pēc tā, kad vīrietis būs pabeidzis vai ap to laiku. Smiekli nav biežākais rezultāts, bet tad, kad ir, tad tie līdzinās, es pieņemu, smiekliem no smieklu gāzes, tādi viegli, kutinoši, virspusēji un arīdzan līdz asarām.

Asaras akta beigās parasti ir rezultāts kārtīgam aktīvam kniebienam. Enerģija kaut kā caursitās līdz galvai, un tad atnāk tāda kā atbrīve asaru veidā. Jo tāpat kā ar g-punktu un kliedzienu, tāpat arī šeit – izraudāties ir riktīgi kaifīgi. Pilnīgi var just kā traumas attīrās, jo tā raudāšana dažreiz ir tik patiesa, tik īsta un asaras garšo pēc jūras ūdens kā bērnībā. Un tāpat kā ar psihajiem un kliedzošo orgasmu, tāpat arī šo var just jau dienas pirms, var just, ka sakrājies, ka nāk, ka tūlīt būs. Un, ja neiznāk šādā veidā, tad visticamāk mājās tiks uztaisīts konflikts un šis pašas asaras tāpat tiks izraudātas, izdomājot tam kādu objektīvu iemeslu. Padoms vīrietim: Ja redzi, ka sieva kļūst aizkaitināta, ka briest drāma un tev, protams, tas besī, un tu vispār šādos apstākļos it kā nekā negribi, tomēr zini, ka ir vajadzīgs klasiskais kārtīgais kniebiens, lai to stulbumu dabūtu ārā. Tu vari būt alfa un dominēt, tas palīdz atslēgt galvu. NB! Neej prom, kad viņa raud. Duša pagaidīs. Jā, tas ir awkward. Vienkārši neko nedari, esi tur, var uzlikt roku, apliecinot savu klātbūtni, nerunā, vienkārši esi blakus, lai viņa drošā vidē var izraudāt maksimāli daudz.

Asaras akta vidū var būt tad, kad savlaicīgi izveidojas saikne. Tas parasti notiek tad, ja priekšspēlē ir masāža vai cita tantras prakse kā kopīga elpošana, skatīšanās acīs utt. Tad asaras rodas kā rezultāts tam, ka ir atnākusi dievišķā beznosacījuma mīlestības sajūta, un asaras tad līst no tā. Tu pēkšņi vari sajust, cik ļoti mīli savu partneri un sajust arī viņa mīlestību – dievišķo mīlestību, kas nāk caur viņu. Tādu kā kristīgais jūt iedomājoties Jēzu, tādu, kāda var rasties meditācijas prakšu rezultātā, tāda, kādu jūti, kad sastrīdies ar savu čali un iedomājies savu mammu, kas tevi pieņems un palīdzēs, lai vai kas. Protams, šādas asaras ne vienmēr būs tieši pa vidu, tas tik pat labi var notikt vispār bez pieskārieniem, te nav nozīmes intensitātei, jo šī jau ir Tantra ar lielo T.

Dzemdes/ dzemdes kakla orgasms

Dzemdes kakla orgasmam, ko internetā sauc par dziļāko un labāko, tāpat kā arī g-punkta orgasmam nevajag milzīgu locekli un izcilu erekciju, tie abi ir panākami tieši ar pirkstiņiem.

Kad sieviete ir ļoti sabudinājusies, atvērusies, psiholoģiski ir gatava iet tālāk, dzemde nolaižās un pati uzguļās uz pirkstiem. Bet atšķirībā no g-punkta orgasma varianta te pirksti būs iekšā līdz galam un kustība iekšā ārā te nestrādās – te vajag nelielas amplitūdas apļveida kustības vai uz priekšu/atpakaļ, lai vai kā ļoti maigi un mierīgi. Lieliska priekšspēle dzemdes kakla orgasmam ir vanna un/vai masāža, ķermenim jābūt maksimāli atslābinātam, ikdienas raizēm atlaistām.

Šis orgasma veids rezultējas ar amritas (tāds šķidrums, kas labi smaržo un garšo atšķirībā no skvirta) noplūšanu. Saka, ka tas ir dziļāks, tas ārstē dziļākas traumas, bet ir grūtāk panākams.

Padoms vīrietim: Ja tā nav daļa no tantriskās masāžas, kad viens partneris vienkārši dod, iepriecina otru ar savu kalpošanu, tad šī dzemdes kakla stimulēšana var sekot pēc ejakulācijas, jo 1) sperma ir lielisks lubrikants 2) ja izdosies šis orgasms, tad vīrieša kārta nepienāks 3) ja uzbudinājums ir liels, taču viņa ne raud, ne smejās, viņai nav noticis pilna ķermeņa orgasms – tas nozīmē, ka jāliek lietā pirkstiņi un jāiet vai nu uz g-punkta orgasmu vai nu, ja dzemde guļās uz pirkstiem, uz šo. Tāpat kā g-punkta orgasms arī šis ir foršāks un spēcīgāks savienojumā ar klitoru (bez klitora var noplūst līdzīgi skvirtam bez augšupejošas enerģijas pievienotās vērtības), bet šajā gadījumā ir labāk, ja par klitoru parūpējas vīrietis, jo sievietei pilnīgi jāatbrīvojās un jāatlaiž kontrole, lai viss notiktu perfekti. Tad var aizlidot. Un, kad aizlido, tad var sievieti apsegt un likt mierā, lai paguļ šavasanā (jogas miroņa poza), izbauda lidojumu, atgriezīsies, kad būs izbaudījusi – tu vari iet dušā un iet pie kompja, tu esi čempiņš un savu misiju esi izpildījis godam.

Šim orgasmam ir vairāki mīnusi. Tas prasa vairāk tehnisko prasmju no vīrieša puses kā citi. Tas var neatnākt, jo, ja nāk par ilgu, tad vienā brīdī, lai gan ir bijuši vairāki viļņi un likās, ka nu tūlīt būs, kļūst skaidrs, ka šodien nebūs. Sajūtas šim orgasmam nav prognozējamas – var atvērties kosmoss, bet atsevišķos gadījumos var arī rasties nepatīkama, piemēram, pretīguma sajūta (jo, kas zina, kas tur mums nospiests).  Šis veids prasa gatavošanos – to labāk darīt, kad vēders ir iztukšojies, jo orgasmam tuvojoties ķermenis var gribēt izspiest visu no sevis (vienmēr jau ir spiediens, bet te ir lielāks). Attiecīgi, ja ir gāzes un kakas, tad, protams, nekas nesanāks, jo sieviete sev visticamāk neļaus līdz galam atslābināties. Lai gan Tantrā principā aizspriedumu nav un, ja nu kas, tad tas ir normāli un nav no kā kautrēties.

Šis veids panākams tīri tehniski arī pie sveša onkas tantriskā masiera, tās ir labas ziņas tām, kas ir single statusā. Ir tie, kas saka, ka tas nav labi priekš paša masiera, ir dažādi viedokļi, bet, lai vai kā, ārzemēs ir piedāvājums.

Pilna ķermeņa orgasms

Es vispār esmu tāda ģerevņa, ka tādus raksturojums kā pulsācijas, konvulsijas, ekstāze utml gluži vienkārši neizprotu. Ko var izteikt sveša ekstāze, it īpaši, ja stāsts sākas ar  ‘vienā reizē bija tā…’  Nudien baigā statistika. Patiesībā arī šos te orgasmu nosaukumus es atradu internetā tik tādēļ, lai blogam izveidotu kaut kādu nebūt struktūru. Es par to, ka ir cilvēki, kam orgasmi nav pašmērķis, bet kuri dzīvo, mīlējas, bauda un  neaizraujas ar analīzi un sistematizāciju. Un  jā – pabāzt savas reālas pieredzes zem gataviem nosaukumiem un definīcijām nemaz nav tik vienkārši. Lai vai kā – šis nevar būt nekas cits kā pilna ķermeņa orgasms, lai gan līdz šim es domāju, ka tā dēmoni pamet ķermeni 😀

Un, lai gan internets vēsta, ka šis orgasma veids ir sasniedzams arī elpošanas meistarklasēs vai mijiedarbībā arī bez pieskārieniem, tomēr manā pieredzē tas ir panākams ar vīrieša dzimumlocekli. Un, ticiet man, šī bloga mērķis nav iesaistīties diskusijā ar tiem dažiem uz pirkstiem saskaitāmiem tantras aizstāvjiem, kam latviešu valoda nav sveša, bet iedvesmot Tavu čali – normālu džeku – tam, kas uzlabos Tavu dzīves kvalitāti un liks justies svaigi kā tikko aplaistītai puķītei, un ļaus piedzīvot seksu, kas sastrukturizē kā Bēthovena mūzika sastrukturizē smilšu graudiņus.

Tātad šo orgasmu var sasniegt ar dzimumlocekli, normālu dzimumaktu (lēnu, ātru, īsu, garu, visādi var būt) un saikni, enerģiju, kundalini kā viņi saka. Šis orgasms parasti notiek īsi pēc tam, kad vīrietis jau ir pabeidzis (tad, kad gribējis, nevis ar pieslēgtu galvu nocenties, gaidot uz Tavu beigšanu), ar nelielu nobīdi, bet var noapaļot, ka beidz kopā. Es esmu novērojusi, ka tas notiek pārsvarā, kad ir bijusi stipra vilkme vienam pēc otra – aizliegtā augļa variants, pēc ilgāka neredzēšanas perioda (dažiem tās ir pāris dienas), pēc lielāka vai mazāka strīda. Tas parasti notiek, kad bija baigi forši un par rezultātu netika domāts, tika atlaista kontrole.  Tāda būšana šeit un tagad kā pirmo vai kā pēdējo reizi. Tad pēkšņi var sākties tas, ko laikam sauc par kundalini konvulsijām. Tādu vārdu arīdzan es uzzināju tikai pirms pāris nedēļām festivālā, jo izrādījās, ka tie, kam atmodusies kundalini, pēc 5 min jebkurā publiskā nodarbībā sāk kratīties, pret ko man bija diezgan liela skepse (atvainojiet tie, kas augstākā līmenī).

Manā pieredzē, kad notiek šis orgasma veids, var sākties dziļš klepus, it kā plaušas tīrītos, var sākties vemšana bez vemšanas (tā kā kaķis sarijies spalvu), var būt vājākas vai stiprākas konvulcijas, kas otrajā variantā var izskatīties pēc konkrētas epilepsijas lēkmes – tā, ka bail paliek visiem iesaistītajiem. Vīrietim vajag šajā situācijā nebaidīties, neizrādīt savu šoku, nekādā gadījumā neiet prom, jo process nav beidzes taču (protams, vīrietim neienāks pat prātā pirmajā reizē iet prom, bet desmitajā gan). Vai tas aizved kaut kur tālāk un cik tālu, to es nezinu, jo no vienas puses būtu vēlēšanās aiziet dziļāk, bet tajā pašā laikā ir bailes, ka tūlīt putas sāks pa muti nākt un ātrie būs jāsauc. Parasti tas beidzas ar to, ka tu no tā, kas jūt, pārvērties par to, kas vēro, un ar to tas lēnā garā arī viss beidzas.

Sajūta, kas rodas pēc tam, ir atvieglojuma sajūta, var just, ka stress un saspringums atstājis kaut kādu konkrētu ķermeņa zonu, piemēram, krustus vai plecus. Tāpat atvieglojums ir arī galvā, jo uz brīdi pilnībā tika zaudēta kontrole par ķermeni un prāts atslēdzās, līdz, protams, tas atkal pieslēdzās, kas arī procesu ir apstādinājis.  

Fiksais, mantiņas, anālais un regularitāte

  • Kamēr prese tik zāģē vīriešus par to, ka tie beidz pārāk ātri, stāsta, ka sievietei vajagot ilgāk, fiksais ir kļuvis par kaut ko patiešām ekskluzīvu. Mums vajag satikt arī to savtīgo vīrieti, kas mūs grib un kurš var ar mums pabeigt divās minūtēs. Tad, kad tev nav 20 un tu dzīvo kopdzīvē, tas ir glaimojošs kompliments. Runa, protams, nav par dienas beigām, kad ir citas ekspektācijas. Bet, ja vīrs sievu ievelk vannas istabā dienas vidū, kamēr bērni skatās multenes, tas ir forši un attiecībām nāk tikai par labu.
  • Mantiņas nav gluži must have monogāmajās attiecībās. Un, ja klitorālais orgasms un varbūt skvirts, ir līdz šim sasniegtais maksimums, tad mantiņas īsti nepalīdzēs to pacelt augstākā līmenī, turpat gaļas gabalu līmenī tas arī paliks. Bet, ja orgasmu repertuārs ir gana plašs, tad mantiņas noteikti var palīdzēt dabūt jaunas izjūtas un seksu dažādot. Savukārt, ja es būtu single (un neplānotu kļūt par mūķeni), man noteikti būtu koferis ar mantām, jo tas paver jaunus horizontus sevis iepazīšanai. Kas to lai zina, cik ilgi Tu vēl būsi single? Mantiņas noteikti ir ieguldījums savā labsajūta.
  • Anālais sekss dažiem ir tabū tēma, kamēr dažiem tā ir norma. Es personīgi sliecos, ka tā drīzāk ir ne gluži vajadzīga izvirtība nekā norma, taču, ja abi partneri ir atvērti anālai penetrācijai, tas noteikti atver durvis lielākai tuvībai, intimitātei. Un ar “abi atvērti anālai penetrācijai” es domāju – ja viņš tev piedāvā anālo seksu, tad saki, ka tikai pēc viņa ???? Starp citu, Tantra piešķir lielu nozīmi prostatas masāžai, jo vīrietim traumas, bloki un kompleksi koncetrējas tieši tur. Taču atceries, ka katram cilvēkam pašam ir tiesības izlemt, kurš ir tas brīdis, kad viņš ir gatavs sākt savas nospiestās emocijas vilkt ārā. Šis jau nav stāsts par seksu un baudu vien, bet par procesiem, kas var notikt, kad cilvēks kļust psiholoģiski nobriedis tiem, pašam to zinot vai nezinot.
  • Cīnies par seksa regularitāti! Ģimenē notiek cīņa par to, pēc kura scenārija notiks sekss, un vīrietim ērtais scenārijs ir – sagaidīt, kad olas ir pilnas, un tad izšaut. Tas arī ir, manuprāt, tad sliktākais variants, kas aizved sievietes līdz seksuālajam izmisumam ilgtermiņa attiecībās, tas aizved līdz savstarpējai masturbācijai, kur tu palīdzi man un es palīdzu tev nokārtot dabīgās vajadzības, nolaist tvaiku. Beigās šāds formāts iztukšo un burtiski galina nost. Vīrietis ar pilnām olām nevar nodrošināt ilgumu un intensitāti, kas ir vajadzīgs sievietei foršai dzimumdzīvei. Neregulārs sekss noved līdz iekšā, ārā, pauzes, stāv, nestāv, jo vajag taču mēģināt apmierināt partneri, bet partnerei panikā kaut kur jāsteidzas, jo nabags tur knapi turās. Šādā formātā nav dabīguma, nav plūsmas. Tāpēc seksam ir jābūt regulāram. Jo tad būs dienas, kad viens vai otrs nemaz negrib beigt, jo seksa trauks ir pilns. Tas pavers durvis nesavtīgai kalpošanai, eksperimentiem, jauniem apvāršņiem. Savukārt, ja abiem partneriem ir zemāks libido un tie var pietaupīties ilgāku laiku, tad var taisīt kārtīgus randiņus, kur drīkst un vajag izšaut 2 minūtēs un tad pēc tam jau var mīlēties visu nakti un vēl no rīta.

*Raksta saturu pārpublicēt drīkst, bet tikai un vienīgi saskaņojot ar bloga autoru, rakstot uz info@veduvieda.lv

Leave a Reply

Share This