Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (8/9): ASTOŅI – ŠANI

Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (8/9): ASTOŅI – ŠANI

Cilvēki, kuru apziņas skaitlis ir skaitlis 8, ir vecas dvēseles, kas jau daudzas reizes šeit ir bijuši – viņi atrodas uz finiša taisnes, tādēļ steidz atdot visus parādus, ko iekrājuši iepriekšējās dzīvēs.

Skaitli 8 pārvalda planēta Saturns vai, runājot vēdiski, grāha Šani. Un, lai saprastu 8-niekus, ir jāsaprot ‘par ko’ ir Šani. Šani savukārt ir ļoti svarīga grāha – varētu pat teikt, ka svarīgākā – viņš pārvalda karmu un laiku. Šani pa pusei pilda Dieva funkciju: viņš skatās, vai viss notiek godīgi un vajadzības gadījumā soda kādu. Lai vai kā, pie Šani nekādus blatus dabūt nevar, viņa priekšā visi ir vienādi neatkarīgi no statusa.

8-nieki parasti izjūt neizskaidrojamu vajadzību pēc garīgām zināšanām. Bet īstenībā to var izskaidrot – tās ir nepieciešamas, lai pareizi transformētu Saturna enerģiju. Tie, kas šo enerģiju neizprot un transformē nepareizi, ir pakļauti ciešanām. (Kad Šani piedzima, viņam uzreiz piemita šī spēja ‘ieslēgt’ paātrinātu tīrīšanos – pirmais to izjuta viņa tēvs Sūrja.)

Viena no Šani dotībām ir dabīgā spēja ievērot askēzes. Iespējams tieši pateicoties savai izcilībai askēžu ievērošanā Šiva viņam piešķīra savu planētu.

Saturns pārvalda sestdienu, tādēļ tā ir ļoti piemērota askēzēm – lai badotos, piemēram. Vēl sestdienā var ziedot vai palīdzēt veciem cilvēkiem. Lai vai kā, Saturnam nepatīk, kad cilvēki ballējās, dzer, pārēdās vispār un īpaši sestdienā… Bet, tā kā cilvēkiem mūsdienās pieņemts sestdienās tusēt, tad nav brīnums, ka ‘tā’ viņi arī dzīvo – ar laiku karma spiež arvien vairāk un vairāk. Savukārt, tie, kas izvēlas sestdienā tomēr ievērot askēzes, dabū Šani svētību un dzīvot tiem kļūst arvien vieglāk.

Saturna pārvaldībā esošiem neiesaka dzert, pīpēt, lietot narkotikas, dzert melnu tēju un kafiju vispār. Tiem iesaka vairāk ēst svaigu ēdienu, dzert svaigi spiestas augļu un dārzeņu sulas. Tie nekādā gadījumā nedrīkst krāpt savu partneri.

8-nieki ir praktiski, viņiem piemīt spēja organizēt sevi un citus. Tie var tiekties pēc varas un slavas, un otrā dzīves pusē pat var pie tām tikt… Tie var veltīt savu dzīvi kaut kādām organizācijām, t.sk. garīgām vai labdarības.

8-nieki ir patiešām mērķtiecīgi (viņiem gan noteikti vajag kādu ļoti cēlu mērķi vai grandiozu plānu, savādāk viņi var arī neko nedarīt) – viņiem ir gribasspēks un pacietība, +viņi ir izturīgi, kas arī palīdz viņiem novest lietas līdz beigām. 8-nieks parasti visu izdara pats, jo uz citiem nevar paļauties, un pie tam arī ir ticība savai varēšanai, zināma drosme. Taču sadarboties viņam ir jāmācās un arī izvairīties no konfliktiem. Droši vien jau, ka 8 konfliktā uzvarēs, bet par kādu cenu?

Saturna pārvaldībā esošie ir ļoti nopietni, bez vai ar īpatnēju humora izjūtu, varbūt tieši tādēļ viņiem ir tikai daži labi draugi, kurus viņi vienmēr aizstāvēs… Jo aiz tās nopietnās sejas slēpjas ļoti maigs un pieklājīgs cilvēks. Paplašināt savu draugu loku, būt aktīvam, sportot, ceļot – tie ir vēl citi 8-nieku uzdevumi.

Saturna cilvēki ir viedi no bērnības. Redz, kas labs, kas slikts. Viņiem riebj liekulība un krāpšana, un, tā kā viņi ir tādi visi gudri, viņiem dažreiz gribās visu ņemt savās rokās un lemt taisnu tiesu, kas pat ne vienmēr sakrīt ar likumā rakstīto.

8-nieki mēdz būt ļaunatminīgi un atriebīgi – taču no šīm īpašībām gan vajadzētu atbrīvoties. Vajag atslābt, jo Šani visu nokontrolēs tāpat – ja kāds ir pelnījis, tad dabūs pa kaklu arī bez jūsu palīdzības, jo ilgtermiņā viss ir godīgi.

Ja cilvēks nepareizi transformē Saturna enerģiju, viņš var arī runāt par citiem cilvēkiem slikti, bet to arī darīt nedrīkst. Vēl viena askēze, kas jāievēro 8-niekam – vienmēr par citiem ir jāsaka tikai viss tas labākais.

8-niekiem patīk nauda un tie pat ir gatavi strādāt darbu, kas viņiem nepatīk. Otrā dzīves pusē parasti tie jau ir iemācījušies taupīt, iekrāt, varbūt ieguldījuši nekustamajā īpašumā. Bet tas viss ne jau naudas dēļ! Viņi šādi apliecina paši sev savu vērtību – pašapliecinās. Pēc tam viņi var kaut vai atdot visu naudu. 8 nebūs izšķērdīgs – viņš var ģērbties humpalās vai arī pirkt ļoti kvalitatīvas un dārgas mantas, kas viņaprāt viņam ilgi kalpos.

Rezumējot, kādas tad brīnišķīgas īpašības dod 8-niekiem Šani, ja viņa enerģija ir transformēta pareizi?

Spēja vadīt, organizēt, pašpārliecība, pacietība, iekšējs miers, apmierinātība, patiesums, taisnīgums, slava, vara, ilgs mūžs, viedums, mērķtiecība, gribasspēks, uzstājība, spēja pielāgoties un pārvarēt šķēršļus.

Ieteikums 8-niekiem:

Pilnveidoties pacietībā un citu cilvēku saprašanā, vairot iekšējo mieru. Iemīlēt Dievu un ieraudzīt katrā Dieva daliņu.


Noskaidro savu apziņas skaitli, kā arī iepazīsti vēdisko astroloģiju bezmaksas online kursā, piesakoties >>>> ŠEIT


Lasi par citiem apziņas skaitļiem:

VIENS – Sūrja

DIVI – Čandra

TRĪS – Guru

ČETRI – Rāhu

PIECI – Budha

SEŠI – Šukra

SEPTIŅI – Ketu

DEVIŅI – Mangala

Visi apziņas skaitļu apraksti radās iedvesmojoties no Lalana – pilnas aprakstu versijas klausies @audioveda.ru

This Post Has One Comment

  1. Wow. Paldies! Nejūtos tik nolemta… Protams, esmu. Bet uz visu var paskatīties no dažādiem skatu punktiem – “laba karma ir slikta karma” un otrādi… 🙂

Leave a Reply