Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (6/9): SEŠI – ŠUKRA

Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (6/9): SEŠI – ŠUKRA

Kad cilvēki uzzina, ka ciparu 6 pārvalda Šukračarja, dēmonu skolotājs, tie parasti domā, ka tas nozīmē, ka šis skolotājs ir ‘sliktais’, bet tā nav. Viņš ir tik žēlsirdīgs, tik neparasts, ka viņš vienkārši izjūt kā savu misiju dot padomus dēmoniskām radībām (asuriem). Mēs esam kaut kur pa vidu, bet zem šī te Zemes līmeņa vēl ir visādas planētas un Šukračarja tur ir guru.

Venēra tā ir mīlestības planēta, un Šukra simbolizē šo te Dieva mīlestību pret tiem, kas ir nogājuši no Ceļa.

Dievs, viņš visus mīl vienādi, neatkarīgi no tā, vai mēs viņam ticam un kalpojam, jo mēs visi esam viņa daļiņas. Šukras mīlestībai ir žēlsirdības piegarša, un Šukračarjas amats savukārt ir ļoti atbildīgs – uzlabot zemāko planētu iedzīvotājus.

Šukračarja ir Brahmas mazdēls. Viedais Brigu aprecēja ļoti skaistu sievieti un viņiem piedzima dēls. Viņu dēls Šukra mantoja mātes skaistumu – viņš ir ļoti pievilcīgs un arī gudrs.

Šukram piemīt spēja īstenot cilvēka sapņus, tas var cilvēkam iedot visu, ko viņš vēlas, ja cilvēks izrāda tam cieņu kaut vai savās domās. Tas palīdz pārvarēt šķēršļus, sargā no nelaimēm.

Reiz viņa tēvs Brigu apsēdās, lai meditētu… Un šādas meditācijas iet tūkstošiem gadu… Šukra stāvēja un vēroja tēvu, un reiz ieraudzīja vienu skaistu būtni, iemīlējās un aizbēga ar viņu… Tā viņi baudīja viens otru līdz viņš izsmēla savas labās karmas krājumus (sekss tērē labo karmu). Tā rezultātā viņš nokrita no paradīzes planētām… Krita, krita līdz ar lietu nonāca ēdienā vienam brahmanam un tad piedzima caur šī brahmana sievu… Viņš izaugot visu atcerējās un saprata savas kļūdas… Bet tad viņš satika savu mīļoto, kas bija arī zaudējusi savu labo karmu un uz zemes nonāca briežu mātītes ķermenī. Viņiem pat bērns beigās piedzima. Vārdu sakot, viņš iekļuva samsaras ritenī un sāka pārdzimt visdažādākajās ne tik cildenās formās. Taču augšā viņa pats pirmais ķermenis bija palicis, jo Brigu meditācijā turpināja to uzturēt, bet tas stāvēja tukšs.

Kad viņa tēvs pēc tūkstošiem gadu beidza meditēt un atvēra acis, un saprata, ka dēla tur iekšā nav, tas devās pie nāves dieva Jamas, un šis pastāstīja par visu notikušo.

Brigu iepūta dēlā dzīvību.

Šukra bija sapratis, kā patiesībā ir jādzīvo, kā jāmīl, kā vajag novērtēt dzīvi cilvēka ķermenī, priekš kam ir vajadzīgs sekss. Viņš sāka kalpot Šivam, ievērot askēzes, un tas Šukram atklāja daudzas mistiskās zināšanas, ko zināja vien daži. Un Šiva noteica, ka Šukram būs pašam sava planēta – Venēra. Šiva arīdzan Šukru atzina par savu dēlu, jo kādas interesantas situācijas rezultātā tas bija nonācis tā ķermenī un tad iznāca ārā ar sēklu. Tā ka Šukra pārvalda spermu un arī olšūnas.

Cilvēki, kas ir dzimuši 6., 15., 24.datumos atrodas Šukras pārvaldībā.

6 – tā ir augstākā mīlestības izpausme, un, ja tas ir kāda apziņas vai karmas skaitlis, tad tiekties pēc šīs izpausmes ir to mērķis. Ne pēc dzīvnieku līmeņa mīlestības, ne pēc jutekliskām baudām, bet pēc tās baudas, kas nāk no mīlestības pret Dievu.

Šiem cilvēkiem ir jāizprot Anahata čakras (4., sirds čakra) būtība – un īsumā tās būtība arī ir attīstīt mīlestību pret Dievu, attīstīt noteiktās īpašības. Līdzjūtību, žēlsirdību utt.

6-nieki ir skaisti, aktīvi, emocionāli, pieklājīgi. Vispār skaitās, ka 6 vēdiskajā numeroloģija ir pats laimīgākais skaitlis. Laimīgs viņš ir tādēļ, ka ir saistīts ar harmoniju un garīgo pilnību.

6 arī pret visiem labi izturas, tam ir labas attiecības ar visiem citiem skaitļiem. Pat ja ārēji tie var karot (ar 1, 2, 3), iekšēji Venēra par tiem labi domā.

6-nieku uzdevums ir iemācīties novērtēt skaisto dzīvē un virzīties uz priekšu gan savā garīgajā, gan arī fiziskajā attīstībā. 6 – tas ir cipars, kas nāk pirms cipara 7, kas ir mistiskākais no skaitļiem, kurš liek skatīties dziļumā un nu jau ļoti nopietni attiekties pret pilnveidošanos.

6-niekiem nepatīk nekārtība, tie ir tīrīgi gan mājās, gan darbā tiem viss ir sakārtots. Bet tie neko īsti pēc pasūtījuma izdarīt nevar – viņiem vajag nobriest un tad būs. Tāpat tiem arī nepatīk dot norādījumus – tie var to darīt, bet tas viņus īpaši neiepriecina.

6-nieki ir ekstravaganti un tiem vajag kādu, kam atrādīties. Patīk pucēties, patīk dārglietas. Radošiem cilvēkiem parasti patīk venērietes vai venērieši.

Venēras pārvaldībā esošiem ir laba gaume, tie ir artistiski, izsmalcināti. Pie tiem viegli nāk nauda un tie to arī viegli tērē uz sevi un arī saviem tuviniekiem, ziedo labdarībai. Tie ejot ciemos allaž atnes kādu sīkumiņu. Tiem ir daudz draugu un to noslēpumus 6-nieki neizpauž. Savukārt laba karma pirmajā dzīves daļā tiem parasti iedod dzīvokli, mašīnu utt. Taču tiem jāiemācās ar dotiem resursiem, vai tā būtu nauda vai skaista seja, talanti, pareizi rīkoties, jo nevienam nekas nenāk tāpat – ņo vienas puses labā karma ir nopelnīta, bet no otras puses tas ir eksāmens. Ja cilvēks neizmanto vai nepareizi izmanto to, kas viņam ir dots, tam var būt ļoti nopietnas sekas.

Ieteikums 6-niekiem:

Lasiet Vēdas, lai varētu norobežoties no savām emocijām, savām vēlmēm un tad varētu dzīvot saprātīgi 🙂


Noskaidro savu apziņas skaitli, kā arī iepazīsti vēdisko astroloģiju bezmaksas online kursā, piesakoties >>>> ŠEIT


Lasi par citiem apziņas skaitļiem:

VIENS – Sūrja

DIVI – Čandra

TRĪS – Guru

ČETRI – Rāhu

PIECI – Budha

SEPTIŅI – Ketu

ASTOŅI – Šani

DEVIŅI – Mangala

Visi apziņas skaitļu apraksti radās iedvesmojoties no Lalana – pilnas aprakstu versijas klausies @audioveda.ru

Leave a Reply