KUR un KĀ izpaužas sievietes un vīrieša ĪSTĀ DABA

KUR un KĀ izpaužas sievietes un vīrieša ĪSTĀ DABA

Saule un Mēness ir attiecību pamats un to īpašības mēs meklējam pretējā dzimuma partneros.

Citu planētu īpašības mēs baudām… Venērai ir maz sakara ar attiecībām – tā ir tikai par tām romantiskām lietām, ko jūs darāt kopā. Bet tas, par ko jūs mīlat cilvēku – tie ir Saule un Mēness.

Saule un Mēness ir acīmredzami svarīgākās planētas – kad skaties debesīs tās nevar nepamanīt. No mūsu skatu punkta tās izskatās vienādas pēc izmēra un tāpēc priekš mums tās ir vienlīdz svarīgas – katra no tām perfekti tiek galā ar savu funkciju.

Laime attiecībās ir  atkarīga no tā, vai attiecībās esošiem cilvēkiem ir veselīga sievišķā puse (sievietēm) un vīrišķā puse (vīriešiem). Mēs visi iemīlamies… Bet turpinām mēs mīlēt tos, kas ir veselīgi pēc dzimuma. Ja mēs stājamies attiecībās ar kādu, kas nav veselīgs sava dzimuma pārstāvis, tad agrāk vai vēlāk mēs no tām attiecībām bēgsim.

Jebkurās 2 cilvēku attiecībās piedalās 4 cilvēki. Jo katram cilvēkam ir gan sievišķā, gan vīrišķā puse. Un tas attiecas uz abiem.

Vīrietis ir vismaz 51% Saule un maksimums 49% Mēness. Sievietēm tas pats. Savādāk nevar būt, jo, lai rastos sievietes ķermenis, vajag vairāk estrogēna, lai vīrieša – testosterona. Pētot astroloģiskās kartes var redzēt, ka vīrietis, kas ir sievišķīgs, nav tāds dēļ tā, ka viņam nav Saules – vienkārši viņa Saule ir kaut kur iespiesta, tā neizpaužās… Viņam nav rīki, lai sakonektētos ar savu vīriško pusi. Tāpat ir ar sievieti. Ja mums kaut kas ir iespiests, tas nozīmē, ka mēs izmantosim to, kas paliek pāri – ja iespiesta ir sievišķā puse, tad būsim vīrišķīgas – taču mūsu sievišķība tur ir! Tā ir tikai jāatraisa.

Vīrieši ir vīrišķīgi un sievietes ir sievišķīgas, taču tas tā var neizpausties un no tā rodas problēmas.

Kāda sieviete var uzskatīt sevi par vīrišķigu, bet kāds vīrietis – par sievišķīgu… Bet, kad rodas noteikta situācija, tie reaģē noteiktā veidā un tas parāda viņu īsto dabu…

Dusmas

Kad vīrietis dusmojas, tad to dara viņa sievišķā puse. Viņš paliek dusmīgs, jo jūtas nekompetents, nespējīgs, ka nevar kaut ko izdarīt, izpildīt, ka viņš nav gana gudrs, lai kaut ko paveiktu, nav gana labs, lai sasniegtu mērķi. Viņa vīrišķā puse ir izgāzusies un viņam nekas neatliek, kā pārmesties uz savu sievišķo pusi. Dusmīgs vīrietis ir sieviete. Dusmas nav viņa vīrišķā īpašība… Tā ir vīrieša negatīvā daļa, kas šajā gadījumā ir sievišķā.

Kad sieviete dusmojas, viņa kļūst par vīrieti. Viņa ir tik ļoti sāpināta, ka vairs netiek gala ar situāciju, viņa sevi vairs nespēj pieņemt, tādēļ kļūst dusmīga.

Un kurš vinnē, ja sieviete ar vīrieti strīdās? Sieviete. Un tāpēc daži vīrieši ķeras klāt pie vardarbības, jo viņi nevar vinnēt. Dusmīga sieviete savā vīriškājā izpausmē var iznīcināt jebkuru pretinieku. Bet vīrietis, kas sit sievieti ir – sieviete! Jo vīrieša dabā ir par visiem rūpēties un nevienam nedarīt pāri, un redzēt pasauli kā labu vietu.

Kad sieviete dusmojas, viņai vajag paiet malā un sāk justies labi pašai par sevi, jo tas ir iemesls viņas dusmām. Savukārt iemesls vīrieša dusmām ir frustrācija par to, ka viņš nevar kaut ko izdarīt.

Prasīšana

Vīrietis uzdod jautājumus, lai saņemtu objektīvu informāciju. Kad viņš prasa, vai esmu labā formā, viņš sagaida, ka godīgi teiksi, ka viņam vajadzētu vairāk trennēties. Viņš grib faktus.

Kad sieviete prasa, kā viņa izskatās, vai viņa nav pieņēmusies svarā, viņa negaida godīgu atbildi un ieteikumu aiziet lieku reizi uz jogu… Viņa prasa “vai tu mīli mani tādu, kāda es esmu?” Un, ja saņem kontruktīvu kritiku, tad jūtas nemīlēta un arī to godīgo cilvēku ilgi vairs nemīlēs visticamāk. Viss, ko viņai vajag dzirdēt, ir, ka viņa izskatās lieliski.

Vēdiskie teksti min 5 situācijas, kad ir atļauts melot un tas netiks uzskatīts par grēku. Piemēram, ja kāds tevi sola nogalināt vai aplaupīt, ja nepateiksi kaut ko konkrētu, tad drīkst melot. Un vēl drīkst melot, kad tu gribi darīt laimīgu sievieti, par kuru esi uzņēmies rūpēties un kuru tu mīli. Un galvenais, ka, ja sieviete jūtas mīlēta, tad viņa no tā paliek skaistāka un tievāka utt. Mēness īpašība bija lokanums – tas nozīmē, ka tas mainās atkarībā no tā, kā tas jūtas. Un, ja sieviete jūtas nemīlēta, tā kļūs neglītāka un slimāka. Sievieti nedrīkst kritizēt, tai var teikt tikai pozitīvo informāciju, jo viņai neinteresē faktu patiesums – tai interesē, kā tu par viņu jūties. Un veselīgās attiecībās sievietei nemaz nekas nav jāprasa – viņai atgādina, ka viņa joprojām izskatās lieliski. Bet slimās attiecībās vīrietis savai skaistai sievai nopērk trenažieri…

Ar vīrieti un sievieti ir jārunā atšķirīgi. Vīrietim ir jāsaka par problēmām, lai viņš varētu tās atrisināt.

Piesaiste

Vīrietis piesaistās, kad viņš investē savu enerģiju, laiku un naudu.

Sieviete piesaitās, kad tā saņem.

Kad vīrietis dara attiecībās vismaz 51%, tad piesaiste būs dziļa. Vīriešiem neveidojas dziļa piesaiste ar sievietēm, kas izdara 51%+.

Kad cilvēkam ir bijušas traumas, kad tas baidās no piesaites izveidošanās, tad tas notiek tā, ka vīrietis nekā nedara, neuzņemas iniciatīvu, nedod, tikai ņem to, ko dod viņam. Savukārt sieviete nevēlēsies saņemt, bet pati dos dos dos… Šāda modeļa attiecībās neveidojas dziļa piesaiste un tādēļ, kad rodas grūtības, tie šķiras. Un sieviete domā: “Kā tad tā, es priekš viņa tik daudz ko esmu izdarījusi… nākamreiz darīšu vairāk!” Bet to darīt nekādā gadījumā nevajag!

Kad vīrietis uzdāvina sievietei dāvanu, tā jūtas mīlēta… Kad sieviete uzdāvina vīrietim dāvanu, tad viņš var censties izlikties jutīgs aiz pieklājības, bet patiesībā nodomā: “labais, nebūs jātērē laiks un nauda, lai pirktu to pats.” Vīrieši nejūtas vairāk mīlēti, saņemot dāvanu. Tie jūtas mīlēti, kad uzdāvina dāvanu un redz Tavu smaidu.

Sieviete investē attiecībās saņemot. Ja viņa nesaņem, tad viņa emocionāli nepiesaistās.

Vīrietis piesaistās, ja viņš reāli investē.

Ja runa ir par seksu, tad tur sieviete dod vairāk nekā vīrietis. Un tur arī viņa vairāk piesaistās. Bet vīrietis, pa cik viņš ir tas, kas saņem šajā gadījumā, gan nepiesaistās! Un no tā, ka viņš nepiesaistās, sieviete viņam grib dot vēl un vēl,  un tad bēdājas par to, ka viņu ‘uzmet’. Vai, ja vēl neuzmeta, tad viņa zvana astrologam par saderību, par kāzu datumu utt. Ja sieviete prasa astrologam par attiecībām, tas jau nozīmē, ka tur ir problēmas – nav nemaz jāskatās. Sieviete vada šīs attiecības un vīrietis peld līdzi. Neinvestējiet vīriešos – tā ir slikta investīcija. Savukārt sievietes ir lieliska investīcija.

Lēmumu pieņemšana

Vīrietis pieņem lēmumus balstoties uz savu racionālo inteliģenci – viņš izstudē jautājumu un pieņem lēmumu.

Sieviete pieņem lēmumus balstoties uz sajūtām. Tā ir piepildīta ar zināšanu. Un vīram sievas sajūtās būtu jāieklausās, jo tās var būt precīzākas par racionālo informāciju.

Sieviete, kurai ir slikts Mēness, arī jūt lietas, taču tā ar savu prātu, ar racionāliem apsvērumiem apklusinās savu Mēnesi un tik pēc pus gada atcerēsies, ka “es jau toreiz tā arī jutu”.

Ir jāsaklausa tā pirmā sajūta, kas nāk pirms šīs dzīves bailēm un šaubām. Un, kad Mēness ir bojāts, tad to sajūtu ir grūti saklausīt, jo bailes un šaubas ir ļoti skaļas.

Narkotikas un atkarības

Nekad netiecies ar narkomānu!

Ja tu esi kopā ar cilvēku, kam ir atkarības, tu zaudē savu dzīves laiku… No tāda cilvēka ir jādistancējas līdz viņš tiek vaļā no savas atkarības vai vismaz līdz tas aktīvi uzsāk kaut ko darīt lietas labā. Jo, ja vīrietis lieto narkotikass vai alkoholu, viņš ir sieviete, un tas automātiski nozīmē, ka partnerei ir jāuzņemas 51% atbildības – tas viņu pataisa par vīrieti.

Ja sieviete ir atkarīga no apreibinošiem līdzekļiem, tad viņas sievišķā puse ir nospiesta, un tas nozīmē, ka viņa ir vīrietis.

Justies un darīt labu

Vīrietis jūtas labi, kad viņš dara labu. Ja vīrietim ir zems pašvērtējums, tas nozīmē, ka viņam ir jāiet kaut kas darīt – viņam jāatrod darbs, jāizdara kaut kas pareizi un viņa pašsajūta uzlabosies.

Sieviete dara labu, kad tā jūtas labi. Ja sieviete jūtas slikti, viņai nekas nav jādara. Ja sieviete kaut ko dara, kad jūtas slikti, tad tas kalpo tikai kā kompensācija – tas viņu neiedvesmo. Viss, kas viņai ir jādara, ir jāatpūšas, jāpaņem atvaļinājums, jāparūpējas par sevi. Viņa var kultivēt garīgumu, kas palīdz mums justies labi iekšēji. Viņa var iet psihoterapeita un stundām runāt… Sievietei sajusties labāk ir grūtāk nekā vīrietim – viņa ir likteņa varā daudz lielākā mērā nekā vīrietis ar vāju Sauli. Var teikt, ka sievietei slikta pašsajūta nāk karmiski. Bet, ja sieviete sāk kompensēt – sāk kaut ko aktīvi darīt – tad viņa tikai sasveras uz vīrišķo pusi, no kā problēmu būs tikai vairāk ilgtermiņā.

Mēs dzīvojam pasaulē, kas ir radīta vīriešiem, kamēr sievietes nereti, darot to, ko visi, nejūt piepildījumu dzīvē – tām rodas hormonālas problēmas, tās ķeras pie antidepresantiem… Tas notiek tādēļ, ka katrs labs vērtējums augstskolā, katrs pakāpiens karjerā vīrietim liek justies arvien labāk par sevi un būt laimīgākam, kamēr sievietes iekšējai laimei tas nedod pilnīgi neko. Vīrieši dziedinās no āras uz iekšu, bet sievietes no iekšas uz āru.

Ja vīrietis jūtas slikti, viņu ir jāizmet no helikoptera ar nazi džungļos un, ja viņš izdzīvos, viņš jutīsies lieliski.

Savukārt, kad sieviete DARA, viņa nekad nebūs receptīva – nebūs atvērta tam, lai saņemtu pozitīvas lietas, kas pašas var ienākt viņas dzīvē. Tāpēc viņai nav jādara nekas, izņemot to, ka vien sevi ir jaģatavo tam, lai viņas dzīvē ienāk kaut kas labs. Sieviete ir kā puķīte, un puķītes piesaista sev nepieciešamo ar savu skaistumu un smaržu. Sievietei, kas slikti jūtas, ir sevi jāsapucē, jāsaved kartībā. Jādara jebkas, lai liktu sev pasmaidīt. Arī jāsporto, jo tad izdalās laimes hormons.

Došana

Kad vīrietis dod, viņš ir nesavtīgs.

Kad sieviete dod, viņa ir savtīga. (Tas ir zema pašvērtējuma rādītājs. Viņa saka: skaties, cik es esmu laba, cik es esmu vērtīga, tev vajadzētu mani mīlēt… kas acīmredzami ir savtīgi.)

Kad vīrietis saņem, viņš ir savtīgs. (Viņš nedod, jo viņam ir bail, jo ir zems pašvērtējums. Vīrietis ar augstu pašvērtējumu nesatraucas par naudu, jo zina, ka varēs nopelnīt atkal rīt.)

Kad sieviete saņem, viņa ir nesavtīga.

Justies mīlētam/ai

Vīrietis jūtas mīlēts, kad tas tiek respektēts par to, ko domā un ko dara.

Sieviete jūtas mīlēta, kad tā tiek respektēta par to, ko viņa jūt un kāda viņa ir.

Kad sieviete DARA, viņa dod vīrietim iespēju sevi mīlēt par to, ko viņa dara, un rezultātā viņa nejūtas mīlēta. Sieviete jūtas mīlēta tad, ka viņu mīl par to, kāda viņa ir, nevis par to, ko viņa dara.

Savukārt vīrietis jūtas mīlēts, kad to uzslavē par to, ko viņš ir izdarījis. Kad vīrietis ir nosēdējis pusgadu uz dīvāna bez darba un sieva viņam saka, ka mīl viņu… tā ir tukša skaņa, viņš nejūtas mīlēts. Viņš jūtas mīlēts, kad sieviete novērtē to, ko viņš dara, jo tad viņa respektē viņu par to, ko viņš dara.

Kad sieviete saka vīrietim, kas ir jādara, viņš nejūtas mīlēts. Viņš to uztver kā kritiku tam, ko viņš jau dara. Bet viņš vēlas darīt un just, ka ir produktīvs.

 Tāpat arī sieviete nejūtas mīlēta, kad viņai saka, ka viņai kaut kas ir jādara. Viņa to uztver kā kritiku tam, kāda viņa ir… Un jūtas slikti. Un neko labu nevar izdarīt.

Kritika nepatīk nevienam. Un nevienam nepatīk, kad viņiem saka, kas jādara.

Attiecību safiksēšana

Attiecībām ir smagi momenti un tajos brīžos ir jāpieliek pūliņi, lai attiecības safiksētu.

Ja vīrietis vēlas safiksēt attiecības, viņš pienāk klāt un saka: “Es tevi mīlu, es zinu, ka mums ir problēmas un zinu, ka varam tās safiksēt, es tevi savākšu sešos vakarā, mēs paēdīsim vakariņas un parunāsim par to”. Viņš to darīs aktīvi. Vai arī teiks: “Piedod, es kļūdījos, es gribu visu safiksēt, ļauj man atlīdzināt tev”. Vai arī: “Es esmu sapratis, ko neesam darījuši pareizi, ja darīsim, lūk, šādi, mums viss izdosies”. Un sievietēm tas patīk, ja vien tām nav bojāts Mēness un viņas nevēlas bēgt no attiecībām, jo nevēlas būt mīlētas.

Kad sieviete vēlas safiksēt attiecības, viņa pienāk pie vīrieša un saka: “Zini, es neesmu pārliecināta, ka mums ir jābūt kopā, tas nestrādā un es nedomāju, ka tas var strādāt”. Un vīrietis saka: “labi, tad šķiramies!” Un sieviete nav apmierināta ar tādu rezultātu… Nekad nepiekrītiet sievietei, ja viņa saka, ka jums nav jābūt kopā! Sieviete fiksē attiecības, sakot negatīvas lietas. “Es nezinu, vai mīlu tevi… Man iepatikās kāds cits vīrietis no mana darba… utt” Tas, ko viņa patiesībā ar to saka ir tas, ka viņa vēlas, lai jums viss izdodas – tā ir laba zīme, ka viņa runā to negatīvo. Ja sieviete klusē, tad tā ir slikta zīme. Sieviete sagaida, ka vīrietis mēģinās safiksēt attiecības, atsūtot puķes, pasakot, ka mīl, piedāvājot aprunāties. Ja tas nenotiek, tad viņa jūtas tik slikti, ka sāk runāt par negatīviem scenārijiem. Uz ko vīrietim kā Pittai būtu jāsaka, ka mēs vienreiz esam nolēmuši, ka būsim kopā un esmu pārliecināts, ka joprojām to varam. Tāpēc attiecību salīmēšana ir kaut kas, kas ir vīrieša ziņā.

Meli

Ja vīrietis melo, viņš melo pirmkārt citiem. Parasti tāpēc, ka nejūtas pārliecināts vai drošs.

Ja sieviete melo, viņa melo pirmkārt sev. Jo viņā ir kaut kas, ko viņa nepieņem, necieš, un viņa vēlas justies labāk par sevi.

Vīrietis nolemj melot un iestāsta sev, kādēļ tas ir Ok melot šajā gadījumā. Sieviete melo tādēļ, ka cenšas izdzīvot, jo jūtas briesmīgi pati par sevi, jo jūtas nedroši, nemīlēti, un vēlas likt sev sajusties labāk.

Runāšana par sevi

Kad sieviete runā varenas lietas par sevi, tad tā nav patiesība. Viņa saka, ka ir tikusi galā ar savām problēmām, ka meditācija viņai palīdzēja pārvarēt grūtības, saka, ka ir laimīga… Viņa saka to tikai tādēļ, lai liktu sev justies labāk. Un rūgta patiesība ir tāda, ka no tādas sievietes ir jābēg.

Kad vīrietis saka par sevi varenas lietas, tad tās ir lietas, ko tas vēlas realizēt, izdarīt. Bet viņš to vēl nav izdarījis līdz galam, viņš mazliet piepušķo. Bet viņš iet tajā virzienā, tāpēc tie ir tādi baltie meli.

Kad vīrietis saka par sevi negatīvas lietas, tādu kā pa pusei joku… Tās lietas ir absolūta patiesība. Un viņš cer, ka sieviete teiks, ka, neskatoties uz to, ka esi fucked-up, es tevi tāpat mīlu.

Kad sieviete saka varenas lietas, viņa saka to tādēļ, ka jūtas slikti… Viņa runā par visiem saviem esošiem un topošiem sasniegumiem un tādējādi kultivē vīrišķo enerģiju.

Ja sieviete saka par sevi negatīvas lietas – preci viņu! Viņa nezina, cik brīnišķīga viņa ir un viņa patiesi priecāsies par katru komplimentu un katru dāvanu.

Ja vīrietis saka par sevi labas lietas, tad viņu var precēt. Viņš neizdarīs visu perfekti, bet tuvu tam.

Ja vīrietis saka negatīvas lietas par sevi – nepreci viņu. Viņš nemelo un viņš būs tieši tik nožēlojams, kā viņš jau tev ir stāstījis, un tev nāksies par viņu rūpēties.

Protams, visideālāk ir tad, ja cilvēks par sevi nerunā… Bet, ja mēs precētu tikai tādus, tad drīz vien izmirtu. Bet, ja runājam – tad sieviete var par sevi runāt negatīvo, bet vīrietis pozitīvo.

Ja jūs atrodat sevi attiecībās ar cilvēku, kas neatbilst sava dzimuma pazīmēm (tādu, no kura ir jābēg), tas nozīmē, ka jums pašam ir problēmas ar sava dzimuma īpašībām, un jūs esat perfektais neveselīgs pāris. Jo pārī ir jābūt sievietei un vīrietim. Ja vīrišķīga sieviete saies kopā ar vīrišķīgu vīrieti, tie strīdēsies un kausies visu laiku. Tas ir kā ar elektrību – ja pieliek plusu pie plusa. Tāpāt ar diviem sievišķīgiem cilvēkiem… kuriem vispār var nekas nenotikt, jo nav kas uzņemas iniciatīvu. Tas, kurš ir uzņemies iniciatīvu, tas automātiski ir vīrišķīgāks.

Vāja Saule, Vājs Mēness

Ja vīrietim ir vāja Saule, viņam ir zems pašvērtējums un viņš domā, ka nekā nevar. Pat ļoti elementāras lietas, kā samaksāt rēķinus. Tie ir mammu dēliņi. Un tie meklē sev seksīgu mammīti, kas ar visu tiks galā pati, kas par viņu parūpēsies, kas viņam dos… Tas neveidos piesaisti, bet palīdzēs iet cauri dzīvei, jo viņi nevēlas meklēt sevi un būt drosmīgi. Ja Saule ir nospiesta, tad viņš centīsies lietas dabūt dzīvē caur Mēnesi, kas nozīmē, ka viņš vēlēsies saņemt – saņemt ar brīvu.

Ja sievietei ir vājš Mēness, viņa jūtas slikti, viņai ir zems pašvērtējums, viņa nejūtas mīlama, nejūtas vērtīga, tādēļ aktivizē savu Sauli. Tad viņa kļūst bagāta, varena un visiem pierādījusi, cik gudra viņa ir. Un tad viņa saka tās varenās lietas par sevi. Kamēr vīrietis ar nospiestu Sauli saka negatīvas lietas par sevi, lai viņam pateiktu, ka viņu mīl tāpat – jo to vēlas Mēness enerģija mūsos. Viņš šādi vēlas apliecināties caur citiem, caur ārējo.

Pirmos 4 gadus no dzimšanas mēs atrodamies Mēness enerģijās, tādēļ ir svarīgi šajā vecumā, lai bērns sajūt beznosacījuma mīlestību, absolūtu pieņemšanu. Un, ja neesam šo mīlestību šajā vecumā dabujuši, tad nospiedums paliek uz visu dzīvi. Bērnam līdz 4 gadu vecumam nav jāiet dārziņā vai skoliņā, jo tur viņu novērtē par to, ko viņš izdara, nevis par to, kas viņš ir.

Ja vīrietim ir slikts Mēness

un sievietei slikta Saule

Iepriekš mēs runājām par to, kā Saule manifestējas vīrietim un Mēness sievietei, taču vīrietim arī ir sievišķā puse un sievietei vīrišķā, tāpēc tām arī būtu jādarbojas harmoniski. Ja kādam ir slikta Saule vai Mēness, neatkarīgi no tā, vai tas ir vīrietis vai sieviete – nevienam no tā nebūs labi.

Saule sievietes kartē ļauj tai turēties pie patiesības. Viņa ir visu zinoša, viņa jūt lietas, bet lai turētos pie tā, ko viņa zina, vajag Sauli. Mēness redz patiesību, Saule pie tās turās. Tāpat Saule ir tā, kas ļauj pateikt NĒ, ja kaut kas neatbilst tam, ko viņa izjūt kā patiesību. Saule ir kā enkurs, kas notur sajūtas un intuīciju.

Vīrietis izmanto savu Mēnesi ne tik daudz, lai justu pats, bet lai saprastu apkārtējo jūtas, emocijas. Viena no sliktākajām kombinācijām, ko redzēsiet, ir kāds, kam ir iniciatīva, kas vēlas rūpēties un pasargāt, bet viņam ir iespiests Mēness. Viņš gribēs darīt labu, bet nebūs uzņēmīgs pret citu vajadzībām un reakcijām – viņš nevarēs atpazīt, vai tas, ko viņš dara, reāli kādam nes labumu. Viņš nebūs jutīgs pret citu cilvēku jūtām, viņš uzspiedīs savu vīziju, kas tev ir labi, un neredzēs to, ka rādi, ka tas nav tas, kas tev ir vajadzīgs. Ja vīrietim ir laba Saule un slikts Mēness, var gadīties, ka tam pasliktināsies kontakts ar bērniem un sievu, jo tas nebūs spējīgs saprast to vajadzības. Rūpēties ir labi, bet, ja par tevi rūpējas ne tā, kā tev vajag, tad tās ir mocības. Un cilvēki, kas dzīvo ar šādu vīrieti, var justies tā, ka viņus moka, nevis mīl, kad par viņiem it kā rūpējas.

Ja mēs izvēlamies nerealizēt sevi sava dzimuma ietvaros, tad mūsu attiecību perspektīvas būs visnotaļ bēdīgas. Tas nozīmēs to, ka maksimums, cik laimīgi būsim attiecībās, ir 49%. Kamēr, ja sieviete būs sievišķīga un vīrietis vīrišķīgs, tad ir iespēja, ka būsi laimīgs/a uz visiem 100 ?

Raksts tapis pēc Ernsta Wilhelma lekcijām.

Leave a Reply