Stāsts par diviem draugiem un vēdisko astrologu

Stāsts par diviem draugiem un vēdisko astrologu

Reiz 2 draugi bija izgājuši pastaigāties. Tā nu viņi gāja, sarunājoties par visu un neko, līdz pēkšņi pamanīja izkārtni – vēdiskā astroloģija. Viņus tas ieinteresēja. Iegājuši iekšā, viņi ierauga priekšā sēžam nopietnu kungu ar Apple datoru, nodomā – droši vien astrologs, un jautā: “Vai variet mums sastādīt horoskopus?”. Kungs atbild: “Protams, nekādu problēmu, dodiet tik naudu, 100 eiro (nopietna padarīšana kā nekā) un visu taisnību pateikšu”. Šie iedod arī. Astrologs sastāda horoskopus un izrādās, ka viens no draugiem, kura tēvs strādā Saeimā, jau pēc gada ap šo laiku tiks ievēlēts un arī kļūs par Saiemas deputātu. Bet otram… astrologs nedrīkst tā tieši teikt “Tu nomirsi”, nav ētiski. Viņš tam saka: “Zini, tev jāpadomā par nākotni.” Jaunais cilvēks bija apķērīgs, tādēļ saprata, ka drīz būs jāreinkarnējas… 🙂

Pēc gada šie paši jaunie cilvēki pastaigājās jau citā vietā – gar upi. Iet viņi, apspriež pēdējos jaunumus. Potenciālais deputāts paklūp… Skatās, aiz kā viņš aizķēries – no zemes lien ārā nosūbējuša metāla gredzena daļa. Draugi sāk rakt, lai apskatītos, kas tas ir. Izrādās – lāde. Atver lādi – tā pilna ar dārgumiem. Veiksmīgais puisis domā – re, astrologs nemeloja, tiešām veiksme ir manā pusē, kā reiz pietiks priekšvēlēšanu kampaņai.

Šo visu no malas vēroja kāds cilvēks. Ļauns, cietsirdīgs. Redzot, ka draugi lādi atraduši, bet apkārt neviena nav, šis izlec tiem priekšā, uzbrūk ar nazi, grib abus nodurt un lādi iegūt sev. Otrs puisis padomā: “Ir pienākusi Tā stunda, vajag pirms nāves vēl izdarīt kaut ko labu. Izglābšu deputātu, tai saulē ieskaitīsies.” Viņš nostājas draugam priekšā un viņa krūtīs ietriecas nazis. Troksnis, kliedzieni, atbrauc policija, ātrā palīdzība. Laupītāju noķer. Ievainoto puisi aizved ātrie, bet otru draugu ar visu lādi nogādā mājās.

Vēlāk izrādījās, ka ievainotais puisis tomēr nenomira, mediķi to izglāba. Otram savukārt naudas tomēr izrādījās par maz, tā ātri vien beidzās un par deputātu viņš tā arī nekļuva. Protams, labi, ka tas, kam paredzēja nāvi, nenomira, tomēr draugi nolēma iet pie astrologa skaidroties: “Mēs tev lielu naudu samaksājām, bet tu mūs tā apmānīji… kāpēc?” Kungs, mirkli klusējis, pajautāja pretī: “Bet ko jūs sākāt darīt pēc tam, kad bijāt no manis izgājuši?

Astrologs draugiem bija pateicis viņu Prarabdha karmu (tā ir iepriekšējo dzīvju karmas daļa, kas jāatstrādā šajā dzīvē). Bet ir vēl Krijamana karma. Mūsu darbības dod mums iespēju mainīt notikumu gaitu.

Un kas izrādās? Puisis, kuram astrologs bija ieteicis padomāt par nākotni, sāka klausīties garīgas lekcijas, veikt apkārtējiem noderīgu darbu. Viņš sāka dzīvot labāk. Ciešanas, kā jau bija paredzēts viņa karmā, tāpat pie viņa atnāca, taču mazākā mērā. Otrs savukārt nebija īsti pareizi sapratis, ko nozīmē būt deputātam, ka jādara citiem labu. Vēl pat nekļuvis par deputātu, viņš sāka rīkoties nepareizi šīs nepareizās izpratnes dēļ. Viņš rīkojās slikti un viņa pozitīvā karma nerealizējās pilnībā – lādi viņš atrada, bet naudas tomēr nepietika.

* Stāsts izskanēja “Lielā Vēdiskā praktikuma” ietvaros. http://realnow.ru/

Leave a Reply