Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (1/9): VIENS – SŪRJA

Pozitīvā Vēdiskā Numeroloģija (1/9): VIENS – SŪRJA

Sūrju var uzskatīt par Saules sistēmas tēvu, un tā klātbūtnē visi pārējie nedaudz zaudējās, bet pats Sūrja, savukārt, vienmēr tādā vai savādākā veidā izceļas uz citu fona. Saules cilvēki ir atklāti, tiem piemīt līdera īpašības un tie var vest aiz sevis citus cilvēkus.

Sūrja – tā ir vīrišķā enerģija, kas simbolizē vienotību, veselumu. Sūrja dod cilvēkam individualitāti, pašpārliecību, augstu intelektu, skaidrus mērķus un domas. Vieniniekiem tiešām lieliski sanāk apzināties un formulēt savas domas, idejas. Tie pieķeras tām un viņus ir grūti piespiest mainīt savu lēmumu vai viedokli, jo aiz tās parasti stāv mērķis. Tiem ir sava dzīves izpratne, savs viedoklis. Un tieši tāpat tie arī pieķeras saviem draugiem pat tad, ja viļas tajos… Tāpāt kā vīrietim ir nepieciešama sievietes uzmanība un cieņa, tāpat arī vieniniekiem vajag to pašu, un viņi ļoti vēlas, lai viņus saprot. Saules cilvēki rūpējas par citiem, taču, saprotot visu skaidrāk par citiem, nereti sagaida pakļaušanos bez ierunām.

1-ki mīl brīvību, alkst pēc kaut kā jauna. Viņi ļoti īpaši redz vecas lietas, vecas patiesības. Viņiem lieliski izdodas veco un zināmo izlaist caur savu prizmu un parādīt to no cita skatu punkta. Un tad sanāk tāds jauns, bet vecs. Vai vecs, bet jauns.

Vieninieks ir optimistisks un tas velk visus aiz sevis, un cilvēki principā paši, redzot šo saulaino personību, vēlas paslēpties aiz tā muguras, pielīmēties un iet šādi uz priekšu, un uz grūtībām skatīties no šīs drošās pozīcijas.

Saules cilvēki ir godīgi un tiem piemīt spēja pieņemt pareizus lēmumus vajadzīgajā momentā. Tieši tāpēc nereti 1-ki ieņem darbā vadošās pozīcijas. Tie kāpj pa karjeras kāpnēm, apzinoties, cik daudz labuma citiem tie var dot. Ar viņiem ir vienkārši sadarboties, jo tiem piemīt spēja kontrolēt savas jūtas.

1-ki ir drosmīgi un viņos ir daudz radošās enerģijas. Viņi uzņemas vadību, vēloties vest cilvēkus augstumos, taču, tā kā Saule ir arī bagātība un greznība, tad 1-ki tomēr vēlas, lai arī šajā materiālajā pasaulē viņiem ir pietiekami labi apstākļi dzīvošanai.

Viņi mēdz tērēt pārāk daudz, taisot banketus priekš citiem, pērkot dāvanas. Un vēl viņi daudz un cītīgi strādā – tas ir viņu defolta stāvoklis. Viņi pilnīgi noteikti nav slinki. Ja nav ko darīt – nodarbosies ar sevi. 1-ki ir aktīvi, viņi nebremzē. Viņiem nepiemīt lepnums un tiem riebj, ja kāds nepilda savus solījumus.

1-niekus nevar ierobežot, tiem ir nepieciešama brīvība, tāpēc viņiem ir grūti strādāt kāda vadībā. Pie tam – tie necieš kritiku. Jo kritizēt viņus var tikai Dievs, bet Dievs ir tas, kas viņus vada… Tāda, lūk, ir viņu loģika. Taču vairāk par visu viņi mīl patiesību un to ir gatavi pieņemt bez ierunām. Ar viņiem vienkārši ir jāiemācās pareizi sarunāties, pareizi izteikt to kritiku. Varbūt ar mājieniem, varbūt virspusēji. Jo viņi vāc informāciju, vāc puzles gabaliņus… Un tad vienā mirklī viņiem saslēdzas un tie saprot kaut kā būtību.

Visādi citādi Sūrjas pārstāvjiem viss ir kārtībā – viņiem ir labas manieres, laba gaume. Vieniniekiem patīk ceļot, patīk viss skaistais – tie apbrīno mākslu un arī dabas skaistumu.

Pati svarīgākā Sūrjas īpašība ir tiekšanās pēc zināšanām, un, ja Sūrjas pārstāvis izvēlās garīgo ceļu, tad tas var sasniegt neiedomājamus augstumus.

Arī grūtajās dzīves situācijās 1-nieki paliek apņēmīgi un optimistiski, un kalpo citiem par gaismas un prieka avotu, kāds arī ir pēc būtības Saules mērķis – kalpot cilvēcei. Viņi iekšēji apzinās savu misiju un tāpēc smaida arī grūtos brīžos un cenšas palīdzēt ikvienam.

Viņi viegli nodibina kontaktu ar jauniem cilvēkiem un tiem dabīgi izdodas tos iedvesmot. Tie var dalīties savā saules enerģijā un nepārliecinātu cilvēku pataisīt par līderi. Vispār Saules cilvēkiem piemīt spēja redzēt citus cilvēkus tādus, kādi viņi ir – viņi spēj saskatīt labo otrā cilvēkā, un līdz pēdējam domās par otru labi, lai kā tas cilvēks arī rīkotos.


Noskaidro savu apziņas skaitli, kā arī iepazīsti vēdisko astroloģiju bezmaksas online kursā, piesakoties >>>> ŠEIT


Lasi par citiem apziņas skaitļiem:

DIVI – Čandra

TRĪS – Guru

ČETRI – Rāhu

PIECI – Budha

SEŠI – Šukra

SEPTIŅI – Ketu

ASTOŅI – Šani

DEVIŅI – Mangala

Visi apziņas skaitļu apraksti radās iedvesmojoties no Lalana – pilnas aprakstu versijas klausies @audioveda.ru

Leave a Reply