VIEGLS CEĻS vs IEGUVUMS NEATSVER IELIKTO DARBU (Planētu kategorijas 1)

VIEGLS CEĻS vs IEGUVUMS NEATSVER IELIKTO DARBU (Planētu kategorijas 1)

Rakstu sērija PLANĒTU KATEGORIJAS ir izskanējusi lekcijas formātā 2020.gadā, un ir balstīta uz Ernsta Vilhelma grāmatu “Graha Sutras”. Te ir knifiņi, kas palīdz saprast labāk ne tikai astroloģiju un to, kādas iespējas tā paver, bet arī to, kādi principi darbojas mūsu dzīvē. Tāpēc arī tie, kas ar astroloģiju uz jūs, lasot šos īsos rakstiņus, noteikti būs ieguvēji. Savukārt konkrētāk saprast, kā šī informācija ietekmē tavu personību, dzīves sfēras un tās periodus, tev palīdzēs tavs vēdiskais astrologs.

1. MAIGAS, NEŽĒLĪGAS (Saumya, Krura)

VIEGLS CEĻS vs IEGUVUMS NEATSVER IELIKTO DARBU

Pirmā lieta, ko parasti mācās, ja runa ir par planētu kategorijām ir benefiķi un malefiķi (Saumya, Krura).

Saumya nozīmē MAIGAS, bet Krura – NEŽĒLĪGAS.

Maigās planētas: augošs Mēness (0-180 grādi no Saules), Merkurs, Venēra, Jupiters.

Nežēlīgas planētas: dilstošs Mēness, Merkurs savienojumā ar nežēlīgo planētu, Saule, Saturns, Marss, Rāhu, Ketu.

Te tu vari redzēt, ka nežēlīgo planētu ir vairāk nekā maigo… Tas nozīmē, ka dzīvē saskarsimies ar daudz nežēlīgumā. Jā. Un tādēļ mums vajadzētu noskaidrot, kas tad tas ‘nežēlīgums’ tāds ir???

Grūtības, sarežģījumi, stress… Nav šaubu, ka šajā pasaulē būt ir grūti. Grūti ir kaut ko paveikt. Viss prasa enerģiju, var radīt stresu, un lietas nenotiek tā, kā mēs iedomājamies. Šos te visus stresus atnes nežēlīgās planētas.

Kad mēs kaut ko iegūstam, mums ir jāatsakās no kaut kā. Nežēlīgās planētas prasa no mums upurus.

Savukārt maigas planētas rada konkrētas pieredzes, kuras ir komfortablas un vienkāršas. Tur viss notiek viegli.

Nežēlīgas planētas rada pieredzes, kas prasa darbu, rada stresu un iet caur grūtībām. Un nereti tas apjoms būs tāds, ka cilvēks negribēs to lietu novest līdz beigām, jo būs pārāk grūti. Viņš var izdomāt, ka tas nav tā vērts. Runa ir par darba un baudas attiecību.

Maigas planētas nav labas, bet nežēlīgas – sliktas. Maigas – piešķir lietu dabai vieglumu un harmoniju, bet nežēlīgas dara to smagu. Smags nenozīmē slikts. Jo mēs esam tendēti izvēlēties vieglos ceļus, jo tā dzīvosim ilgāk, jo stress, bailes, pārāk daudz darba taču samazina dzīves ilgumu, jo lauž mūs. Maigas planētas mūs sadziedē un tad palīdz mums dzīvot ilgāk. Tas viss ir par ILGUMU!

Planētas pārvalda zodiaka zīmes. Tādas ir maigo un nežēlīgo pārvaldītās zīmes. Un tas nozīmē, ka mēs darīsim vairāk tās lietas, kuras mājas priekš mums pārvalda maigās planētas, un nedarīsim tik daudz tās, kur valda nežēlīgās, jo tās mūs burtiski lēnā garā beidz nost.

Tas nav tā, ka maigās planētas kaut ko tev dod uz zelta šķīvīša un nežēlīgās pēkšņi sper kā zibens. Vienkārši mūsu daba ir dzīvē izvēlēties vieglos ceļus. Piemēram, mums garšo mango, kas aug  kalnā kilometra attālumā, bet 100m attālumā aug āboli – tas ir vienkārši, mēs ēdīsim ābolus. Var gadīties tā, ka iegūtais auglis neatsver ieliktos pūliņus – mēs varam nomirt no tā, ka neiegūstam pietiekami daudz uzturvielu, lai varētu dzīvot. Mēs varam ēst ābolus, kas ir tuvu un caur tiem iegūt enerģiju, lai varam arī darīt visu pārējo, kas dzīvē ir jādara. Tā ir tā starpība – kāds ir darba apjoms, ko pieprasa zīme (dzīves sfēra, dzīves aspekts), lai tas būtu tavā dzīvē?

Nežēlīgas planētas – darba apjoms ir lielāks par ieguvumu

Maigas planētas – ieguvums ir lielāks par darba apjomu. Tātad tu vari to darīt ilgāku laika periodu.

Bet tam nav nekāda sakara ar to, ko jūs vispār vēlaties darīt!!! Un tur nav nekāda sakara ar laimi. Lietas var nākt viegli jūsu dzīvē, bet nesniegt jums laimi. Bet kaut kas var nākt grūti, jums tā var nebūt, jums var būt pat nereāli to dabūt, taču jūs nebeidzat to gribēt.

Nežēlīgas planētas – simbolizē tādus stresus, kas ir tik lieli, ka mums nepietiek laika no tiem atkopties.

Piemēram, Marss tev var palīdzēt noskriet 200m ļoti ātri, ja jūsu māja deg. Tad tev būs aizdusa, vari trīcēt no adrenalīna, tas prasīja no organisma daudz, radīja stresu… Taču tas bija nepieciešams – tas ir labāk nekā sadegt. Taču ir limitēts apjoms, cik tu vari darboties tādā režīmā. Iedomājies, ja tu varētu skriet tik ātri, ka varētu apsteigt ātombumbas raidīto radiāciju… Patiesība ir tāda, ka pēc 400m tu vairs nevarētu tik ātri paskriet un vilnis tevi panāktu, jo 400m ir tavs maksimums. Ir tādas zīmes un līdz ar to mājas, kas ir dzīves sfēras, kur tu vari padarboties mazliet un tad tev ir jāatpūšas, jo tu vienkārši vari izturēt limitētu daudzumu tā stresa.

Dzīvē viss ir par izvēlēm. Tas ir lielais jautājums – CIK man par to būs jāmaksā?

Nežēlīgas planētas uzliek augstu cenu, kamēr maigas – zemu. Un beigās mums dzīvē ir tas, ko varam atļauties, savādāk atnāks banka un to lietu vienkārši atņems, simboliski runājot.

Citas planētu kategorijas =>>>

VIEGLS CEĻS vs IEGUVUMS NEATSVER IELIKTO DARBU (Planētu kategorijas 1)

Planētu kategorijas 2: VĪRIŠĶĀS, SIEVIŠĶĀS, NEITRĀLĀS

Planētu kategorijas 3: Brahmini, Kšatriji, Vaišjas un Šudras

Planētu kategorijas 4: Satva, Radžass, Tamass

Planētu kategorijas 5: Starojošas, Zvaigžņotas, Tumšas

Planētu kategorijas 6: Putni, Rāpojošie, Divkājainie, Četrkājainie

Planētu kategorijas 7: Skatās augšā, lejā, pa malām, visur

Planētu kategorijas 8: Sausas, slapjas, mitras

Rakstu sērija PLANĒTU KATEGORIJAS ir tapusi pēc Ernsta Vilhelma “Graha Sutras” grāmatas un šo grāmata skaidrojošām lekcijām. Paldies viņam par to!

Leave a Reply

Share This